• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
holky to je krása přišla ta plátna z těch fotek a to je tak hezký konečně budeme mít pověšený nějaký společný fotky :slight_smile:
23. kvě 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to je dobře, že sse povedla.
23. kvě 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jen pak pozor na sušení ....já mám taky z dutýho vlákla, úplně nový a ještě nevím jestli to prát nebo ne....ale hlavně tam píší, že se to má sušit na placato ...někam jen položit nemá to viset.
23. kvě 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl abys nedělala Merillin Monroe :grinning:
23. kvě 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Díky za info - ale tohle nebude dutý vlákno, napadlo mě, že jak byl potrhaný polštář, tak že peřina bude mít asi stejnou výplň - a je to nějaká vata nebo co (spíš se bojím, aby se to nescuclo). Tak jsem do polštáře dala ten vatelín a hotovo.
23. kvě 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
co to ten náš prdlej kocour má za zvyk?? stoupne si páníčkovi ke skříni na zdaní tlapky, strká do škvíry přední tlapky a vyhrabává mui oblečení ven :grinning: :grinning: :grinning: one je fakt blázen jo a na okně čumáken rozhrnuje žaluzky,aby viděl ven :grinning:
23. kvě 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem si šla nahoru ke tchyni pro ten řízek a on tam už nebyl, tak budou hold špagety se sýrem no, ale v tomhle vedru to vubec nevadí.
23. kvě 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já si dělám salátek jenom nemm vůbec hlad
23. kvě 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - šopák budek večeři, manžel chtěl už včera, ale vzpomněl si až kolem půl 9, ale na to už jsem neměla náladu.
23. kvě 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já udělám ty nudličky s opečenymbramborem k véče dneska, včera byla studená...já měla uzenýho lososa s limetkou a chlebíkem, Kuba měl troubovou pizzu a manžel měl chut na gothaj s cibulí :slight_smile:
ted tu páruju Kubův telefon s tesco club vard..pořídila jsem mu dobíjecí páč paušál fakt nepotřebuje,když jsem ted furt doma ...
23. kvě 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - my nevíme co vařit o víkendu ... :angry:
23. kvě 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jak jsme měly u mamky kočku tak ta se zase ráda válela v bráchovo oblečení když si to večer sundal když přišel z práce (je kuchař) ...ale jinak se ho horzně moc bála. A hadry jeho spocený fakt milovala.
Nebo když jsi někde nechala pantofle tak do nich strkala hlavu :grinning:
23. kvě 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no to je na tom to nejhorší, vera jak jsme jeli z chaty tak jsem matesovi říkala tak a něco vymysli já už fakt nevim no a nkonec jsem se rozhodla proty nudličky a s Kubou máme rádi křídla..Martin je v práci a udělám ty těstoviny a ty štouchačky s Lučinou a zeleninou do těch veder akorát
23. kvě 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo to dělaj naše kočky taky..lehaj si do oblečení:slight_smile:))) ted jsem jim musela udělat druhej pelíšek na okně, pořád se o ten jeden střídaly a vždycky když tam jedna byla tak ta druhá seděla na kraji psotele a čuměla:slight_smile:)) tak ted jsem posunula kytky a jsou tam chlupáči oba dva:slight_smile: je s nima sranda:slight_smile:
23. kvě 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak ta naše si lehala jen ta to bráchovo. Asi to bylo extra výživný :grinning:
23. kvě 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - reagovala jsi nějak a ten čtvrtek? nevím jestli jsem to nepřehlídla.
23. kvě 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb neeee nereagovala asi jsem to přehlídla jáá co jsi psala?
23. kvě 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ctvrtek obed faajnn
23. kvě 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - že bych mohla přijet do Prahy na půl 12.
23. kvě 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak joooo budu s tim tak počítat a ješě se domluvíme tak nějak ve středu?:slight_smile: ty jo tady je konec světa
23. kvě 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - už leje nebo se jen zatáhlo?
jasně ve středu sse ještě dohodneme kdyby byla třeba změna nějaká apod.
23. kvě 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb najednou tma vítr a pak bílá tma kroupy jako blázen..kusy ledu normální a slejvák do toho
23. kvě 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak tchán vše vyčistil. Vodu to napustilo, ale po minutě přestala jít a pak už není na dispeji nic videt, byl tam čas praní a ikony co to má dělat ....ted jen svítí ....čerpadlo se rozjede, ale dál se nic neděle ...vydží jet asi 3 s.
23. kvě 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no super, tak to já asi pomalu pujdu nahořu pozavírat okna
23. kvě 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak pak nevim no muz neni doma vecer se ho muzu zeptat
23. kvě 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ted sice svítí display ale nic na něm. Ale postpně jsem vypouštěla vodu a čerpadlo zabralo a teď dokonce jsem dala odstředění jemný a odstřeďuje to ...tak třeba se probere. Tchán ji měl položenou na zemi tak třeba se jen musí zase stabilizovat. Tak uvidím časem co se bude dít.
Jen mi to prádlo asi dneska neuschne ...
23. kvě 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak uvidis no az prijde muz tak se ho zeptam, ale asi prijde pozde
23. kvě 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je jedno, já jsem to dala chvíli vymáchat, pak odstředila a raději vypustila. Nějak divně to stejně hučí.
Ale zkusíme to zítra ještě pustit a uvidí se. jestli se probere nebo ne. Jinak se hold zavolá servisák a podle ceny se uvidí jestli koupíme novou nebo to necháme opravit.
23. kvě 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, dneska jsem konečně normálně fungovala. Byli jsme i na obědě, na jedné schůzce na návštěvě, takhle to byl hezký den, ale pro změnu jsem si píchla tu druhou injekci místo ovitrielle a mám čevený flek přes půlku břicha :frowning2: a svědí to:(
23. kvě 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - jako pregnyl? ten by to dělat neměl ...nebo myslíš místo orgalutanu ...či jak se jmenoval. Tu jak nemají prasknout folikuly dřív? Nebo už na vyvolání OVU?

Fleky nějkaý ty injekce dělají, mě mudr řekla, že to pak můžu i lehce zamrazit...zaledovat a ono to přejde, ale jen lehce přes nějaký ručník třeba.
Tak se drž ....a hodně štěstí.
23. kvě 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek