• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@coralin co pichas? Pregnyl?
23. kvě 2014 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@coralin ja mela taky cerveny svedivy svedivy fleky to nic neni to prejde....mne to delal cetrotide
23. kvě 2014 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no misto ovitrelu je pregnyl, ale ten to dle myho taky nedela :slight_smile:
23. kvě 2014 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no já si myslela, jestli to nespletla ....já měla jednou cetrotide taky ...apak je ještě nějaký orgulutan ...či tak něco ...tak jsem si říkala, jestli to nepopletla ...přeci jen píchá asi 4 dny ne?
23. kvě 2014 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb prave ja si myslim, ze to bude cetrotide ten to fakt dela asi nebo ten orgalutran
23. kvě 2014 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ja mam nohy jako slonice cece
23. kvě 2014 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - mě už splaskly jak přestalo být to vedro, teda aspon mám takový pocit.
Tady ani nebyla bouřka, ale asi od 19h prší. Aspon se zase hezky zaleje.
23. kvě 2014 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb na me je tohle pocasi zabijacky s tim mym tlakem
23. kvě 2014 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - to mi je jasný, mě jen občas pobolívá hlava a včera a dneska se mi z toho vedra(dusna) trochu motala.
23. kvě 2014 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no ja mam.motaka natykam a chce se mi furt spat
23. kvě 2014 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - já dneska asi i na chvíli kolem 15h usnula asi poprvé za tu dobu co jsem doma.
23. kvě 2014 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ten posledni mesoc je nejnarocnejsi no.... :slight_smile: ale uz to mame za par :slight_smile:
23. kvě 2014 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no to koukám že je, ale co naděláme ...máme co jsme chtěly :wink: ještě měsíc a max týden a je to :slight_smile: ...ted o víkendu musím nějak zlikvidovat ten binec v pokojíku a začít žehlit. Snad na to fakt bude počasí.

Ale te%d už jdu spinkat ...dobrou noc
23. kvě 2014 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin no přes půl bříška jsem to doslova neměla..ale je to normální..a svědí to docela dlouho... :frowning2:
24. kvě 2014 v 05:10  • Odpověz  • To se mi líbí
DObré ráno kočky..tak já od půl třetí čumim..ch jo...tak jsem zkoukla horor, ostříháno a teď žehlim plíny....no jo..to byl zas ten odpolední spánek.. :grinning: No..pěkně ten čas letí no...
24. kvě 2014 v 05:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak jestli bude mit Samik prehozenej den a noc tak to mas dobry jinak cece nevim...ja v noci blbe spim, hodne se budim, ale zase vzdy usnu....
24. kvě 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no já jak kdy čéče no....ale o půl sedmý jsme odpadla a vstala v devět... :grinning:
24. kvě 2014 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice, @muddledgirl - ahojka, tak já dneska spala celkem dobře jen jsem asi hodinu usínala, ale pak už to blo dobrý.
Manžel stlouká tu komodu, já už něco nacpala do vaku pytl...ty velký věci ...a pak bych mohla dávat věci do skříně, jen nevím jak dopadne ta reklamace ještě se neozvali. Včera manžel posílal fotky. Tak abych to tam nedala zbytečně a pak to zase nemusela vyndavat.

jen teda nevím jestli se dneska donutím žehlit, tady je nějaký příšerný dusno.
24. kvě 2014 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb je divnej tlak
24. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jsem dneska zvědavá jak s těma finama
24. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj taky se už na to těším. Ale zase asi Fini lepší než Kanada.

A jinak všechno nejlepší k svátku...hlavně zdravíčko a ať to zdárně doklepete. :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb děkuji děkuji :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no..to abys to fakt tu práci nedělala dvakrát no....je pěkně hnusně tady taky..byly jsme ve městě na zmrzce a bolí mě kotníky a chodidla...včera nic a dneska...a je tu dusno na chcípnutí...těch posledních asi osm plín a naše ručníky...vyžehlim dyžtak večer...
24. kvě 2014 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak měli b eventuálně přijet seřídit jen dveře ...tak snad by tam věci vafit neměli.
24. kvě 2014 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jinak to vypadá, že pračka pere, jen hold není nic na tm display ....a ten je prý nejdražší a ten chlap co mu tchán volal řekl, že je lepší jej nechat být. Že tam mohla i jen natéct voda a třeba se rozjede, nebo to hold zvládneme bez něj....už jsem začala psát na kolik peru a kolikrát jsem zmáčka šipku ...a to se hold k tomu přiloží no.
24. kvě 2014 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no,aby Ti tam třeba nenavrtali nějakej prach.. :wink: koukám,že to praní máš komplikovaný... :frowning2: Co máte k obídku..my děláme špenát s brambory a volským okem..a až bude pak hlad tak salát s acidem..
24. kvě 2014 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb mno muž včera přijel až ve 23 hodin z práce utahanje a vyřízenej tak jsem s eho už ani neptala....já má zase pro změnu ucpanej vysavač tak nemůžu vyluxovat a rozmontovávat ho fakt nebudu je dost velkej a nechce se mi s tim zápasiot
24. kvě 2014 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - my zapečený těstoviny s uzeným. Ještě jsme měli v mrazáku od vánoc co jsme si vyudili sami. Teda manžel.
24. kvě 2014 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak to bch pak případně to prádlo vyndala ...vyndaný to je eventuálně skoro hned ...anuž by to bylo roztříděný tak se to jen po hromádkách vynosí.

@janice_opice - koukám, že máš taky furt o zábavu postaráno.
24. kvě 2014 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no můžu ti říct, že nadávám jako špaček
24. kvě 2014 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek