• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@janice_opice - my si koupili bezsáčkovej a ten je super, vždycky se jen vyklepou nebo pod vodou opláchnout ty filtry. A je docela malej. Jen třeba náhradní hepa filtr je docela drahej.
24. kvě 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to se Ti nedivím.

manžel smontoval i poličku,, tak ještě ta postýlka aby přišla a po výplatě se koupí ta postel.
a pak snad už bude hotovo...jen někam zatím dám věci na přebalování a pak se šoupnou do toho přebalováku až mi jej kamarádka přenechá.
24. kvě 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb my mame ten viceucelovej a ten je tajy nezvadnej bezsackovej jen ted jak muz boural asi ta futra tak se do hadice nekam dostal asi vetsi kus cigly a ucpal to ..musi to muz vecer prostouchnout, musim nutne vysat a vytrit a utrit prach jenze to nema cenu bez luxovani
24. kvě 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježiš..tak my máme starej...ale jednou jsem se naštvala a kopla do něj..a opravovat ten šunt nebudem..nemáme zatím koberce...tak se nám aspoň nemá co rozbít...To Tě lituju..
24. kvě 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb @muddledgirl ja pecu kridla mame s Kubou radi a jeste salatek k tomu a zbyly ty nudlicky tak adi k vece a vyndala jsem ty kynuty knedliky z mrazaku tak budou xitra nebo k vece.nudlucky doji asi manzel
24. kvě 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl staci ho prostouchnout no...fakt je videt, ze je neco v ty hadici asi z tech futer jinak je bezvadnej..koberce taky nemamw jen jeden behoun v loznici..nechci koberce
24. kvě 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo, ale třeba u toho našeho luxu psali, že se tím nesmí takhle větší věci luxovat a třeba po stromečku jehličí taky ne ...to pak lezu po zemi a zbírám ....občas i do kolena no :frowning2:
24. kvě 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak s timhle v poho jen proste pulku cihly to asi nedalo :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jen aby jsi si tam něco nerozbila ....přeci jen ta cihla je docela tvrdá.
už se musím natáhnout jsem nějaká ok....ještě jsem si vyndala z ledničky dortíčka ...tak ještě slabou kávičku si udělám... :sunglasses:
24. kvě 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tam neni co rozbit hlavne nevim co v ty hadici je ;) necham.to na muze.....
Jsem rikala, ze v pondeli pojedeme autobusem fo Motola a usetrime za parkovny...a zjistila jsem, ze se nam to vubec nevyplati to je des :grinning:
24. kvě 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak si odpocin ja jdu nandat to jidlo a pujdu si dat taky kopyta nahoru..kuba pujde ven tak budu mit klid
24. kvě 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jestli nemáte lítačku na MHD tak se to asi fakt nevyplatí, ale někdo psal, že chodí do Motola na monitory apod a že to tam je hrozně na dlouho.
24. kvě 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja jdu uz primo k tomu doktorovi na urcitou hodinu...kdyby to bylo na 3 hodky tak parkovny je 90 kc na ty 3 hodky a jizdenky nas vyjdou 96 kc...takze ve dvou to nema smysl...litacku ja mam, ale nedobitou ted nejak neni duvod a muz vubec ten jezdi bud autem do prace nebo na masine..mhd by to mel do prace 1.5 hodiny a kdyz jde treba na 6 nebo 7 a dkonci treba ve 22 tak.chudak
24. kvě 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo to je na prd když to má takhle daleko.
Mě končí lítačka na začátku září na Prahu ...tak pak budu přemýšlet jestli má cenu ji kupovat n aten rok zase nebo ne. Pak si budu muset ujasnit jak často asi budu tak do Prahy jezdit a nějak to spočítat.
No ony taky psaly, že byly objednány na určitou hodinu, ale stejně je to prý klidně na půldne.
V Podolí jsem objednaná zatím vždy na 8h, ale doktor přichází tak v 8:20 ....takže nejdřív odcházíme stejně kolem 8:40. Jednou jsme šli na řadu až v 9:15 ..protože ten týden zrovna nějak hodně holek přenášelo a ty pak mají přednost no. Ale to docela chápu.
24. kvě 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasný..já to mám trochu jinak nejdu jako do klasický poradny,,jdu přímo k němu víš,ale i kdybych ta seděla 3 hodiny tak furt to tim autem vyjde levneji a pohodlněji.-) no já doufám že tam půjdu akorát v pondělí, domluvíme se a budu chodit až do konce ke svýmu a nebudu muset nikde čekat:slight_smile:
24. kvě 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak uvidíš jak to půjde. Ideálně jen dle tvých představ.
Tak jsem vyprala další várku a teď nevím jestli to mám nebo nemám pověsit ven :unamused: ..zatím tu nepršelo a chvílema i vyleze sluníčko, ale pak abych nemusela běžet to honem ven sundavat.
24. kvě 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já se s nim jdu seznámit a dohodnout a uvidíme no...třeba s nedohodneme a bude vymalováno a budu chodit stejně ke svému doktorovi až do konce:slight_smile:))) já jedu sušičku a ležim a asi hodim chvillk ucho než bude hokej:slight_smile:
24. kvě 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jsem se snažila usnout po obědě, ale nezadařilo se - ale Tobě přeji ať se zadaří ... dobrou :slight_smile:. Já mám puštěný i ty rusáky se švédy. No asi půjdu sundat věci ze sušáku v pokojíku a dám tam tu várku z pračky, i když tady je fakt docela pěkně.
24. kvě 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb du si to taky pustit:slight_smile:
24. kvě 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak taky nezaberu..rusáci vyhráli to se dalo čekat..už to vidim jak ve fináe budeme my s Rusama:slight_smile:
24. kvě 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo to by bylo fajn, aspoň by byla jasná medaile, ale Rusáci asi vyhrajou. Hrají tentokrát nějak extra dobře.
24. kvě 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jsem zvědavá kdo vyžehlí tu hromadu :unamused: ....a když vezmu, že to jsou samý prťavý věcičky, tak můžou být na jedný pozici dvě věci ...hm ..to bude něco ...
24. kvě 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele ono to jde vyžehlit docela dobře se to žehlí:slight_smile:))))
24. kvě 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no uvidíme ....hele ...má to asi 60cm od země a ještě jedna várka se suší ...
24. kvě 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb jj to znam velkej proutenejKos ja to zehlila jen kvuli pomackani a poprvy jinak nemackavy veci uz zehlit nebudu neni duvod..driv se to zehlilo kvuli bakteriim, ale aby to mwlo smysl tak bys do toho to dite musela hned navliknout a nenechavat to na vzduchu a ve skrince ;)
24. kvě 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinak manzel kdyz videl ten vrchovatej kos tsk se me ptal, jestli tech deti budeme mit 20 :grinning:
24. kvě 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to já se ptala manžela, kolik, že jich bude ...když to tak vidím :grinning:
24. kvě 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb tak co kazdou chvili poblindeny, pokajdeny ono se to pak sejde :slight_smile:
24. kvě 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj mamka taky říkala, že budu ráda, že je toho tolik.
24. kvě 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to vis, ze jo..jdu se presunout na hokej jsem zvedava...
24. kvě 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek