• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@janice_opice - taky už koukám, předtím, ale proběhla akce, honem sundat prádlo ze šňůry venku.
Pěkně tu fučí ale vypadá to, že nebude vůbec pršet.
Tak ...jedééééém ....do tohooooo ......a zatím pa
24. kvě 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no co to tam dneska ti nasi hhraou? To mw ten gol neprekvapil ..meli by se probudit
24. kvě 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježíš sbírat po kolenou jehličí..no my letos stromek neměli...a rok předtím jsm e měli takovej malinkej z Lidlu, letos jsme ho tam nesehnali..každopádně od jehličí pokoj.. :grinning:
24. kvě 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my máme vždycky jen borovici tak to není tak hrozný...na koberci zůstane jen to co opadá, když se stromek odnáší.

@janice_opice - říká se tomu hokej, ale moc jim to nejde...
24. kvě 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ta druha tretina je lepsi, ale bohuzel se to hraje na goly
24. kvě 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj, jsem zrovna manželovi říkala, že se letos asi fakt chtějí těm rusákům vyhnout.
24. kvě 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no naposledy to skoro vypadalo prave, ze s nima chtej hrat...a dneska zase, ze ne
24. kvě 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no moje nervy
24. kvě 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já jsem nějaká klidná ....tak hold případně budou hrát o bronz no ....
jde někde zjistit jestli pod jakým operátorem je určité telefonní číslo nebo to nejde? ..myslím někde přes internet
24. kvě 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jedine to zkusit vygooglit ja jinak nehledala
24. kvě 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no se Svedama to jsem zvedava
24. kvě 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jsem to našla t-mobile to má na stránkách ...změnila jsem si tarif, ale jaksi jsem zapomněla na smsky do jiných sítí, že už nebudou v balíčku, tak jsem chtěla zjistit kdo je teda mimo síť.
a koukám, že dost známých ...njn, jsem ňouma ....hold jim budu muset volat a ne psát když něco budu potřebovat.
24. kvě 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak bychom jim to mohli vrátit za skupinu třeba.
24. kvě 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb :grinning: ja ted kubovi prenasela cislo k tesco mobilu jen na dobijeci simku..pausal je zbytecnej jak jsem doma..a Tesco to ma vyhodny s tou clubcard..jinak ja mam tarif pres byvalyho zamestnavatele od O2 prevedenej pod muze a ten je v poho
24. kvě 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no nic jinyho nam nezbyde , kdyz to tak vidim...
24. kvě 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já měla jen kredit 300 hit + ...ale poslední dobou jak jsem doma tak jsem se do toho prostě nevešla tak jsem si říkala o 100 kč navíc je v pohodě, jen jsem hold zapomněla na ty smsky no :frowning2:
a já je píšu víc než volám ....hold si to budu muset hlídat. Abych nakonec neplatila místo 400kč ...500kč ...to bych nerada.
24. kvě 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno ty smsky se moc ve finale nevyplati jako kdysi
24. kvě 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když mě nebaví telefonovat ...ale i tak naštěstí stojí jen 1,5 kč
ale co hold se budu snažit případně volat no .... :sunglasses:

tak snad zítra budou hrát líp a hlavně se trefí taky do branky.
24. kvě 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to by jim nekdo mel vysvetlit, ze to je to cerny sitovany ba cwrvenych tycich
24. kvě 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to pak jooo.. :wink:
24. kvě 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas trajdala venku...přítel mi volal,tak jsem byla od půl sedmé doteď na zahrádce zas...jinak jsem přes den zase spala..tak jen tak asi neusnu...ale neva...mám ještě něco na žehlení hi hi..
24. kvě 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme dneska byli na těch tankách (resp. vojenské technice a v technickém muzeu). A bylo to naprosto super. Ani mě to tolik neunavilo a vydrželi jsme tam přes 3 hodiny.

@janice_opice Jani, vše nejlepší k dnešnímu svátečku :grinning:
24. kvě 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke Dekuju za prani je super si takhle uzit den..my takhle jedeme na akci pristi nedeli :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja dneska vubec nespala tak snad se vyspim v noci...uz jsem.cela nedockava na pondeli....uz se strasne tesim ze tu Valca bude za chvili s nama :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já se přiznám ,že jsem vás ještě nedočetla....Svátek neslavíš..tak snad jsi měla hezký den :wink: Máš kontrolu,vid? Já se taky těšim..ale musim dožehlit a vyprat ty oblečky co přijdou v pondělí a vyžehlit...a ráda bych aby přítel stihnul to lino a kuchyn,ale když nestihne,tak to dostane nakázáno..než přijdem s mimísem z porodnice...Tak Samíkoj furt říkám,at se drží než to budu mít připravený všechno... :wink:
24. kvě 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jdu za tim doktorem do porodky co me bude rodit se seznamit a domluvit a tak tak jsem zvedava :slight_smile: neslavim ani svoje narozeniny uz od 29 let..nejak na oslavy nejsem
24. kvě 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl co by se Samik nedrzel..si tam tak pekne drepi :grinning: co by mu tam chybelo :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke tak to obdivuji..já na tyto věci nejsem...ale třeba budu muset že s klukem... :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my si doma poprejeme a slavime to svym zpusobem, ale ze bych poradala oslavy to teda ne..vyjimka je Kuba
24. kvě 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no jo ...ted jsem si vzpomněla,že kolem toho třináctého týdne tam seděl jak hříbeček..ted zas je příčně pokaždý na kontrole...hlavičku nalevo..nožičky napravo.. :grinning: :grinning: :grinning: Dneska dostal desítku a ani neusnul..pak chudák ještě měl kofolu a pak hnusný nealko Staropramen... :grinning: :grinning: :grinning: Za chvíli mu tam ještě asi pošlu hlávkový salát s acidem.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek