• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@danaho no ale tim mi nasadili brouka do hlavy, proc se teda ani jedno ze 3 embryii nechytlo, kdyz mi teda na imunu a genetice nic nenasli...to jsou takovy veci mezi nebem a zemi a clovek by to chtel ovlivnit a nemuze:/
13. zář 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tohle už je jen na přírodě. :frowning2: A dělali ti někdy hysteroskopii dělohy?
13. zář 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho nedelali mi nikdy nic delohy:slight_smile: pokud se nepovede tenhle pokus, jdu v listopadu do laparky.
13. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak si nech při laparce kdyžtak udělat i tu hysteroskopii ddělohy. To se tam jen podívají jestli je tam všechno v pořádku. Ale moc ti přeju aby jsi nic z toho nemusela podstupovat a konečně se to teď povedlo :wink:
13. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho zajimavy. diky za tipy, urcite to proberu na indikaci k laparce - jdu na ni pristi tejden.
13. zář 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 je lepší když to udělají při jednom,když už se na to musí. Tak držím palce.
13. zář 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho kdepak já už mám za sebou konzultaci a biopsii, ted čekám na mrchu,která by měla dorazit do 19.9. a začínám s poslední stimulací......takže se modlím,aby to naposled konečně vyšlo..:slight_smile:
@sasanka033 jako mně je zle jako psovi, se modlím,abych dojela vůbec domů :-//////// :angry:
13. zář 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no super.Vím,že jsi na to měla jít někdy v září,ale nevěděla jsem přesně kdy. Tak to je už za chvilinku. To jsme na tom stejně s tím posledním pokusem,takže věřme,že nám to dopadně dobře. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice kurwa. tak ja doufam, ze se z toho rychle dostanes, ne jen kvuli nedeli, ale kvuli stimulaci!
13. zář 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no čéče já jsem úplně v prdeli ........ měla jsem jet ještě pro Agamky a to asi nepojedu páč by mohly být nemocné://////
13. zář 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, to je krásný :slight_smile: , určitě jich minimálně polovina dojde do zdárného konce! Taky jsem nevěděla, že je et až na další cyklus.....O to budou miminové natěšenější!!!!!
13. zář 2013 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Děvčátka, tak hlásím, že mrcha ještě nedorazila :grinning: :grinning: :grinning: . Byla jsem přesvědčená, že testovat nebudu a v po půjdu na krev, ale už mám cukání, že zítra ráno testnu. Myslíte, že je to brzo? V ut jsem to měla dostat........V břichu mě popíchává. Já se děsně bojím, že tam bude bílo :angry:
@janice_opice koukej se vyležet!!!!! Musíš být OK holka naše :wink:
13. zář 2013 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 hihihi:slight_smile: tak to jsem napnuta jak ksandy :grinning:

@janice_opice tak to je na lejno teda! dej vedet, jak ti je!
13. zář 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 juuuuuu držím mooooc palecky a hned dej vědet!!!!!! :slight_smile:
13. zář 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 držííííííím všechny palce!!!! Já i mimino i Lefty :grinning:
13. zář 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Pavulínko, držím od teď do rána snad i větry, hlavně aby to tfuj tfuj tfuj bylo tam :wink: :wink: :wink:
no bylo by to tak nezkutečně krásný a určitě by sis to ohromně zasloužila jak všechny snažilky tady ......to by byl svatební dar jak hrom :grinning: :grinning: a hlavně bys to tu holkám rozjela správným směrem :wink:
13. zář 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je teda nemilé holka, v práci dacani si neumí vážit takového pokladu a proto dobře jim tak, ať si teď radí chytráci a ať se ani neopovažují ti volat na budoucí mateřskou o radu :wink: :wink:
teď se hlavně rychle uzdrav děvčičko ať se můžeš pustit do stimulky plnou parou jak si zvyklá
13. zář 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to ráda slyším holka, že teď už se cítíš na lepší vlně a jsi zase pomalu ale jistě připravena jít do dalšího kola boje, který tentokrát po takových ukruťáckých přípravách jako je cvičení, vaření krup s obilím, zdravotního čaje atd. :grinning: musí vyjít i kdyby nechtělo
a jak říkáš, že kam vlezeš, tak tam ti něco najdou, tak tento říjen ti holka setsakramentsky přeji, aby jak vlezeš do caru na kontrolní odběr z krve, ti to fakt našli!!!!!! a to pozitivní hcg :sweat_smile: :wink: :wink:
13. zář 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho teda to je fičák, už je po stimulce, tak budeme všechny hrozně držet palečky, aby embroušci bojovali pořád zdárně dál a hlavně tam upekli pořádného držáka co se bude kutat o sto šest......po tolika pokusech už přišel čas aby se to zlomilo a to velké vynaložené úsilí přineslo to nejkrásnější ovoce co je, stejně jako ve vinici už nastává čas sklízet hrozny, tak ty sklidíš pěkný // :wink: :wink:
13. zář 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Kači, tak jaký je návrat zpátky domů? Duffinka s manžílkem jsou určitě radostí bez sebe viď :slight_smile: já si včera udělala takový fajne výlet po obchodech, a nakoupila takové pěkné věcičky, akorát né pro sebe, ale kamoškám na narozky :grinning: no ale neboj i jedna krásná kabelka se tam sešla pro mě :wink: Jinak manžílka pichlo v zádech a je marod, takže mám o zábavu postaráno, vařím, dělám kávičky, čajíčky, buchtičky, vozím po doktorech, po masážích a už jsem i k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 Ahojky, nosifol a inofolic je prý skoro stejný akorát v tom inofolic něco není nebo je toho míň.......Nevím,jestli to je pravda,ale prý může pomoci i k více folikulům před stimulkou.... :wink:
14. zář 2013 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 zlatíčko dobré ránko :-* myslíme na tebe a držíme všichni tři všechny palecky - to znamená 12 palečků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno děvčátka, vy jste takový zlatíčka holky fakt!!!!!!! Ale bohužel ráno přišla mrcha jedna :cry: , v půl sedmý ráno mě vzbudily ukrutný bolesti a jiný, než doposud, tak jsem věděla, že je to v pr..... No tak brutálně mě bolí břicho, že jsem si chvíli myslela, že to je snad mimoděložní, ale to je blbost......Ještě to tak :angry: . Jen by mě zajímalo, jestli se fakt na chvilku mimi chytlo a zase odešlo, že tam něco bylo špatně. Fakt jsem si myslela, že to tam je :wink: . To víte, že jsem z toho ráno byla smutná a vzteklá! říkala jsem si, že se na to už vyprdnu atd, však to tady zlata moje všichni dobře známe. Ale pak jsem si vzpomněla na vás a budu bojovat dál! To prostě jednou vyjít musí :grinning:
14. zář 2013 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 sakra sakra sakra.... Chjo.... Musíš vydržet musíš holka co jiného vid.... Prosím te ja tu v tom uz plavu, ty jsi měla ET nebo jen snaženíčko?
14. zář 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jeeeee, tak to je desny!! to me mrziiiiiiiiii, ja se tak tesila na tvoje dobry zpravy, ze jsem kvuli tomu malem rozbila comp:slight_smile:) mi delal naky konfigurace a ja se to snazila preskakat, abych se sem dostala rychlejc:slight_smile:
tak co se da delat, tak zas za mesic, budes tehotnet se mnou treba, beru te do party hnedle:slight_smile:
14. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek snaženíčko s clostíkem, jen jak se to zpozdilo tak to vypadalo nadějně. Poslední pokus si nechám na leden :wink: . Samo, že doufám, že ho nebudu potřebovat :wink: . A ty se opatruj!!!! A hezky hlaď dvojčátka a užívej si to hubeňoure :grinning:
14. zář 2013 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jj, tak příští měsíc spolu ju, vlastně i s Janinkou a ostatníma, který se chystají příští měsíc otěhotnět :grinning:.
14. zář 2013 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, mizime na rodinnou akci, drzte mi palce, uvidim cast rodiny asi po dvaceti letech...mozna i po vic. pa
14. zář 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Jsem v deprézi, asi budu muset jít kopat antidepresivní díru :grinning: . Ach jo :frowning2:
14. zář 2013 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 zlato netrap se tolik.. Ono to snaženíčko bohužel u nás "umělinek" málokdy vyjde...jdi do ivf a nečekejte ať se moc netrápíš .....ja se takhle snažila tři roky a bylo to hrozný a zbytečný ... Ale s moji diagnózu / kterou jsem neznala/ to bylo jasný....
14. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek