IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sasanka033
13. zář 2013
@danaho no ale tim mi nasadili brouka do hlavy, proc se teda ani jedno ze 3 embryii nechytlo, kdyz mi teda na imunu a genetice nic nenasli...to jsou takovy veci mezi nebem a zemi a clovek by to chtel ovlivnit a nemuze:/
danaho
13. zář 2013
@sasanka033 tohle už je jen na přírodě. 😞 A dělali ti někdy hysteroskopii dělohy?
sasanka033
13. zář 2013
@danaho nedelali mi nikdy nic delohy🙂 pokud se nepovede tenhle pokus, jdu v listopadu do laparky.
danaho
13. zář 2013
@sasanka033 Tak si nech při laparce kdyžtak udělat i tu hysteroskopii ddělohy. To se tam jen podívají jestli je tam všechno v pořádku. Ale moc ti přeju aby jsi nic z toho nemusela podstupovat a konečně se to teď povedlo 😉
sasanka033
13. zář 2013
@danaho zajimavy. diky za tipy, urcite to proberu na indikaci k laparce - jdu na ni pristi tejden.
danaho
13. zář 2013
@sasanka033 je lepší když to udělají při jednom,když už se na to musí. Tak držím palce.
janice_opiceautor
13. zář 2013
@danaho kdepak já už mám za sebou konzultaci a biopsii, ted čekám na mrchu,která by měla dorazit do 19.9. a začínám s poslední stimulací......takže se modlím,aby to naposled konečně vyšlo..🙂
@sasanka033 jako mně je zle jako psovi, se modlím,abych dojela vůbec domů 😕/////// ]-(
danaho
13. zář 2013
@janice_opice no super.Vím,že jsi na to měla jít někdy v září,ale nevěděla jsem přesně kdy. Tak to je už za chvilinku. To jsme na tom stejně s tím posledním pokusem,takže věřme,že nám to dopadně dobře. x-) x-) x-)
sasanka033
13. zář 2013
@janice_opice kurwa. tak ja doufam, ze se z toho rychle dostanes, ne jen kvuli nedeli, ale kvuli stimulaci!
janice_opiceautor
13. zář 2013
@sasanka033 no čéče já jsem úplně v prdeli ........ měla jsem jet ještě pro Agamky a to asi nepojedu páč by mohly být nemocné://////
pavlina1976
13. zář 2013
@danaho Ahoj, to je krásný 🙂 , určitě jich minimálně polovina dojde do zdárného konce! Taky jsem nevěděla, že je et až na další cyklus.....O to budou miminové natěšenější!!!!!
pavlina1976
13. zář 2013
Ahoj Děvčátka, tak hlásím, že mrcha ještě nedorazila 😃 😃 😃 . Byla jsem přesvědčená, že testovat nebudu a v po půjdu na krev, ale už mám cukání, že zítra ráno testnu. Myslíte, že je to brzo? V ut jsem to měla dostat........V břichu mě popíchává. Já se děsně bojím, že tam bude bílo ]-(
@janice_opice koukej se vyležet!!!!! Musíš být OK holka naše 😉
sasanka033
13. zář 2013
@pavlina1976 hihihi🙂 tak to jsem napnuta jak ksandy 😃

@janice_opice tak to je na lejno teda! dej vedet, jak ti je!
pidisek
13. zář 2013
@pavlina1976 juuuuuu držím mooooc palecky a hned dej vědet!!!!!! 🙂
brsh
13. zář 2013
@pavlina1976 držííííííím všechny palce!!!! Já i mimino i Lefty 😃
martas14
13. zář 2013
@pavlina1976 Pavulínko, držím od teď do rána snad i větry, hlavně aby to tfuj tfuj tfuj bylo tam 😉 😉 😉
no bylo by to tak nezkutečně krásný a určitě by sis to ohromně zasloužila jak všechny snažilky tady ......to by byl svatební dar jak hrom 😃 😃 a hlavně bys to tu holkám rozjela správným směrem 😉
martas14
13. zář 2013
@janice_opice to je teda nemilé holka, v práci dacani si neumí vážit takového pokladu a proto dobře jim tak, ať si teď radí chytráci a ať se ani neopovažují ti volat na budoucí mateřskou o radu 😉 😉
teď se hlavně rychle uzdrav děvčičko ať se můžeš pustit do stimulky plnou parou jak si zvyklá
martas14
13. zář 2013
@sasanka033 tak to ráda slyším holka, že teď už se cítíš na lepší vlně a jsi zase pomalu ale jistě připravena jít do dalšího kola boje, který tentokrát po takových ukruťáckých přípravách jako je cvičení, vaření krup s obilím, zdravotního čaje atd. 😃 musí vyjít i kdyby nechtělo
a jak říkáš, že kam vlezeš, tak tam ti něco najdou, tak tento říjen ti holka setsakramentsky přeji, aby jak vlezeš do caru na kontrolní odběr z krve, ti to fakt našli!!!!!! a to pozitivní hcg :-N 😉 😉
martas14
13. zář 2013
@danaho teda to je fičák, už je po stimulce, tak budeme všechny hrozně držet palečky, aby embroušci bojovali pořád zdárně dál a hlavně tam upekli pořádného držáka co se bude kutat o sto šest......po tolika pokusech už přišel čas aby se to zlomilo a to velké vynaložené úsilí přineslo to nejkrásnější ovoce co je, stejně jako ve vinici už nastává čas sklízet hrozny, tak ty sklidíš pěkný // 😉 😉
martas14
13. zář 2013
@coralin Kači, tak jaký je návrat zpátky domů? Duffinka s manžílkem jsou určitě radostí bez sebe viď 🙂 já si včera udělala takový fajne výlet po obchodech, a nakoupila takové pěkné věcičky, akorát né pro sebe, ale kamoškám na narozky 😃 no ale neboj i jedna krásná kabelka se tam sešla pro mě 😉 Jinak manžílka pichlo v zádech a je marod, takže mám o zábavu postaráno, vařím, dělám kávičky, čajíčky, buchtičky, vozím po doktorech, po masážích a už jsem i k.o. :-p
muddledgirl
14. zář 2013
@sasanka033 Ahojky, nosifol a inofolic je prý skoro stejný akorát v tom inofolic něco není nebo je toho míň.......Nevím,jestli to je pravda,ale prý může pomoci i k více folikulům před stimulkou.... 😉
pidisek
14. zář 2013
@pavlina1976 zlatíčko dobré ránko 😘 myslíme na tebe a držíme všichni tři všechny palecky - to znamená 12 palečků 🙂 🙂 🙂
pavlina1976
14. zář 2013
Dobré ráno děvčátka, vy jste takový zlatíčka holky fakt!!!!!!! Ale bohužel ráno přišla mrcha jedna 😢 , v půl sedmý ráno mě vzbudily ukrutný bolesti a jiný, než doposud, tak jsem věděla, že je to v pr..... No tak brutálně mě bolí břicho, že jsem si chvíli myslela, že to je snad mimoděložní, ale to je blbost......Ještě to tak ]-( . Jen by mě zajímalo, jestli se fakt na chvilku mimi chytlo a zase odešlo, že tam něco bylo špatně. Fakt jsem si myslela, že to tam je 😉 . To víte, že jsem z toho ráno byla smutná a vzteklá! říkala jsem si, že se na to už vyprdnu atd, však to tady zlata moje všichni dobře známe. Ale pak jsem si vzpomněla na vás a budu bojovat dál! To prostě jednou vyjít musí 😃
pidisek
14. zář 2013
@pavlina1976 sakra sakra sakra.... Chjo.... Musíš vydržet musíš holka co jiného vid.... Prosím te ja tu v tom uz plavu, ty jsi měla ET nebo jen snaženíčko?
sasanka033
14. zář 2013
@pavlina1976 jeeeee, tak to je desny!! to me mrziiiiiiiiii, ja se tak tesila na tvoje dobry zpravy, ze jsem kvuli tomu malem rozbila comp🙂) mi delal naky konfigurace a ja se to snazila preskakat, abych se sem dostala rychlejc🙂
tak co se da delat, tak zas za mesic, budes tehotnet se mnou treba, beru te do party hnedle🙂
pavlina1976
14. zář 2013
@pidisek snaženíčko s clostíkem, jen jak se to zpozdilo tak to vypadalo nadějně. Poslední pokus si nechám na leden 😉 . Samo, že doufám, že ho nebudu potřebovat 😉 . A ty se opatruj!!!! A hezky hlaď dvojčátka a užívej si to hubeňoure 😃
pavlina1976
14. zář 2013
@sasanka033 Jj, tak příští měsíc spolu ju, vlastně i s Janinkou a ostatníma, který se chystají příští měsíc otěhotnět 😃.
sasanka033
14. zář 2013
holky, mizime na rodinnou akci, drzte mi palce, uvidim cast rodiny asi po dvaceti letech...mozna i po vic. pa
pavlina1976
14. zář 2013
@martas14 Jsem v deprézi, asi budu muset jít kopat antidepresivní díru 😃 . Ach jo 😞
pidisek
14. zář 2013
@pavlina1976 zlato netrap se tolik.. Ono to snaženíčko bohužel u nás "umělinek" málokdy vyjde...jdi do ivf a nečekejte ať se moc netrápíš .....ja se takhle snažila tři roky a bylo to hrozný a zbytečný ... Ale s moji diagnózu / kterou jsem neznala/ to bylo jasný....

Začni psát odpověď...

Odešli