• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice no, dřív mě vždycky tatka vzal na oběd... :frowning2: Se mi o něm zase zdálo..ale ne už nic ošklivýho..a taky se mi zdálo,že už se Sam narodil...a měl pěěěkně buclatý tvářičky...ale vůbec nevím,jak se narodil... :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my taky chodime na vecu s muzem nebo si dame doma vinko. Mne se tudle zdalo, ze Val stala v postylce s dudlikem v puse desne se chechtala a perovala na nozickach a drzela se toho zbrdleni :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no já asi udělám tu grilovačku letos..ale přemýšlím jestli to nenechat až se prcek narodí...a spojit to dokupy jako pozdější oslavu plus narození mimi..přítel chce kámoše pozvat do hospody...ale takhle by se to dalo vše jedním vrzem...a vyšlo by to třeba stejně..když se koupí kuře, vepřový a pivase...uvidíme,jak to domluvíme no..
24. kvě 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hezký sny vid..je vidět,že se na ně už těšíme..dnes teda se snad zapíral nožičkama nebo protahoval..to byly docela pecky...a před chvílí měl škytavku.. :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dneska jsem to také slyšela, že prý jo:( jsem překvapená...
24. kvě 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin kočinko...nevím na co to je reakce? Na to svědění? :wink:
24. kvě 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj hezky sny a jednou rano jak jsem ze spani rikala muzovi at koukne na malou, jestli jeste spi :grinning: no to ti skytal po tom hnusnym nealko staropramenu....
24. kvě 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ono se to jmenovalo jinak, je to místo ovitrielle.. ale nějak to neřeším, kámoška taky říkala, že tyhle to dělají, jen mě to překvapilo.
24. kvě 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo, na ten flek.. ale už je to v poho... relativně...
24. kvě 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hihi.to je taky dobrý...přítel taky říkal,že něco mumlám.....občas..ale to dělám odjakživa...to asi jo..byl poslední.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já už nevim..já měla myslim pokaždý jen cetrotide...a štípalo mě to jak svině..a flek byl taky...ne přes půl břícha,ale dlouho...
24. kvě 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ji tudle soupla 2.5 maleho kozlika a byla v pohode :grinning:
@coralin a kdy jdeš na OPU,už víš?
@janice_opice :grinning: no...mně to příjde dost vypít půl litr píva...ale tak kámoš mě vždycky překecá..prej,že ta jeho vypila klidně tři...to já bych se už bála...ale už měl celkem asi 4x půllitr desítky.. :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl cetrotide to dela, ale ten neni misto ovitrelle ..ovitrelle a pregnyl je na uvolneni vajicek pred opu...cwtrotide prece na to, aby jestw nepopraskaly tak nwvim jak to ta Kacka ma...
24. kvě 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jsi zodpovědnější.. :grinning: Birell se dá..ale ten nealko Staropramen..to je k zblití..
@janice_opice hele vidíš to..já nevim jestli to byl cetrotide nebo ovitrelle..jasný..já určitě neměla co má Kačka.. :wink:
autor
@@muddledgirl jako 1-2 piva jsou ok akorat ne pravidelne...
24. kvě 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no ja ani nevim v8m, ze k.Menopuru se dopichaval cetrotide asi 4-5 dni...ovitrelle je stejnej jako pregnyl na uvolneni, ale to by musela jit uz teda na opu zitra ..hmm..
24. kvě 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kazdopadne tonjak se to jmenuje ma napsany ve stimulacnim protokolu nebo na tom leku...:slight_smile:
24. kvě 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je jasný.. :wink:
24. kvě 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice poprvé jsem měla pivko asi před měsícem..pak asi před týdnem a teď....jedno..
24. kvě 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mam dneska strasnou zizen
@janice_opice já měla vždy jen puregon ...ovitrelle, cetrotide.. :wink: Takže jak je to s Menopurem vůbec nevím..
@janice_opice já teď hlad...ale žízeň mám průběžně klasicky velkou taky.. :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my to tu nevyřešíme co měla a co ne, ale fleky podle mě dělají ty injekce na zabránění prasknutí.
Ale já třeba při 2IVF při tom dlouhém protokolu měla tu injekci v předešlým cyklu a pak už jen puregon a ovitrill.
což byla pohoda ....

no nic jdu spinkat ....dobrou noc :wink:
24. kvě 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no jasny ..pichala jsi puregon k tomu pak par unjekci cetrotide a pred opu tech 36 hodin nebo kolik ovitrelle ne? Te prakticky to same jako jsem.mela ja jen na ten posledni pokus mela misto puregonu nwbo gonalu menopur, k tomu cetrotide a pred opu jsem pichala pregnyl coz je to same jako ovitrelle ;) a misto cetrotide ma nekdo treba orgalutan..
24. kvě 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb asi tak dle myho pokud ma kratky protokol tak tondelaj cetrotide nebo orgalutan..brou noc :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja dnedka nejakou extremni a uz nechci pit pac jinak si vezmu rovnou perinu na wc
24. kvě 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo..měla jsem to přessně jak píšeš..pomalu už ani nevím.. :grinning: :grinning: :grinning: Já piju v noci..ale dnes budu asi dlouho vzhůru--přítel je s mým bejvalým na pivku..hihi..tak ať si ožerou dr...Zítra douklízet...prootže v pondělí přijedou tety a jedna tu bude spát..
24. kvě 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek