IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
24. kvě 2014
@kamisb dobrou kočko
janice_opiceautor
24. kvě 2014
@muddledgirl juu ja si vubec neumim predstavit, ze by ten muj sel.s nejakym.mym bejvalym na pivko 😃 tety fovalej zbytek veci to je faajn.my jdeme do ty porodnice a pak jde odpo ten muj na ockovani proti tomu cernymu kasli
muddledgirl
24. kvě 2014
@janice_opice komedie...s bývalým jsem byla 3,5 roku...no a nedávno se k nim přidal do skupiny no...nynějšímu jsem dala přednost..no spíš..čekala,až ho budu moct sbalit.. 😃 😃 😃 teď už s nynějším jsem přes 4 roky... 😃 do porodnice? Aha..no..já už bych chtěla ten kurz...snad ten červnovej stihnem...květnovej bude až teď cca 27.5.
janice_opiceautor
24. kvě 2014
@muddledgirl no vzdyt jsem ti to psala za tim doktorem co me bude rodit a zaroven uz I na monitor 🙂
janice_opiceautor
24. kvě 2014
@muddledgirl tak hlavne, ze si kluci rozumi 🙂
janice_opiceautor
24. kvě 2014
Ja mam zizen, ze bych vypila I mrtvymu oko teda 😎
muddledgirl
24. kvě 2014
@janice_opice já vím...jen u nás se chodí na utz na gyndu..do nemocnice..na monitor teda asi už taky do porodnice..nevim..jak to tam maj...protože miminka co vím natáčej jen na čekankách.. :-o

HI hi ..to nedělej ..to by nebylo asi moc chutný 😃
janice_opiceautor
24. kvě 2014
@muddledgirl no ja budu doufam chodit az do konce na oboje ke svemu a nebudu muset cekat 3 hodky v porodce to bych rada, ale ted se jdu domluvit hlavne s tim.porodnikem jak a co a kdy mu volat a kam a jak a tak a hlavne ho chci taky poznat. tak.mi rovnou natocej uz monitor..vzdyt budu uz 37 tt od uterka 🙂
janice_opiceautor
24. kvě 2014
@muddledgirl dobrou jdu haji...muz mi zasypal opruzeninky tak muzu klidne spat 😃
muddledgirl
25. kvě 2014
@janice_opice mě říkal primář,že od toho 37tt až jít sepsat porodpis...tak musíme vydržet...hihi...No..tam to je teda pěkně na dlouho.v nemocnici..tak uvidíme.... 😉
muddledgirl
25. kvě 2014
Dobré ránko...vařím kávu 😃
janice_opiceautor
25. kvě 2014
@muddledgirl no prave, ze je to v porodce v poradnach na dlouho aspon tady v ty teda tak dpufam, ze se domluvime a pak uz zase ke svemu..k tomu mam termin hned na patek 😉))
Dobre rano ja travim euthyrox 🙂
janice_opiceautor
25. kvě 2014
Holky dneska 30 😉
muddledgirl
25. kvě 2014
@janice_opice 😉 Já dala kávu...dožehlila těch pár plínek,žínek..bylo mi děsný vedro..tak jsem dala koupel...a teď mi je líp...najdu něco k snídani a pak se pustím do našeho prádla..naštěstí toho není ani celá pračka..juppíí..pak otřít prach v obýváku...a pak si dám pauzu na chvilku.. 😃 Už padám hlady..fuj..
muddledgirl
25. kvě 2014
@janice_opice to letí,viď? Jak blázen...Matračka objednaná odjinud...a vanička..budu mít úplně obyč vaničku nakonec..
janice_opiceautor
25. kvě 2014
@muddledgirl jo letiiii...desne uz..ja mam taky hlad jako blazen ale jeste chvilku vydrzet...ja dovyzehlim par pidi kousku a nase praflo az na Kubovu skautskou kosili a satek naskladam do skrine...potrebovala bych prostouchnout ten vysavac, ale muz vcera prisel zase pizde zvprace a byl tak unavenej, ze jsem uz nemela to srdce mu o to rikat...a rano zase brzo sel...
janice_opiceautor
25. kvě 2014
@muddledgirl jakou matraci jsi nakonec objednala?
muddledgirl
25. kvě 2014
@janice_opice tu samou,co jsem chtěla...tuto..http://www.tvedite.cz/tvedite-cz...

To jsi hodná..to já srdce kolikrát mám... 😃 Tak a vyjímečně zdravá snídaně..knackebroty se sýrem rajčátkem a ledovým salátem... 😃
janice_opiceautor
25. kvě 2014
@muddledgirl se pak kouknu az budu na pc tady se na ten odkaz neda kliknout a v tom mobilu se to blbe kopiruje...No ja to srdce nemela, kdyz vim, ze dela 3 dny za sebou a fakt se fyzicky nadre a dela od rana do vecera tak to srdce nemam...ono to do zitra uz pocka 😉).ja si dam.kaficko a jogurt s coko müsli 😉
muddledgirl
25. kvě 2014
@janice_opice Kompletní specifikace
Tato matrace má dva různé komfortní povrchy; povrch s vejčitým tvarem vytváří lepší ventilaci a lépe uvolňuje tlak na tělo než povrch rovný.

Snímatelný a pratelný potah vytváří hygienicky čisté prostředí pro vaše dítě.
Dá se spát na obou stranách, takže vydrží déle.
Prodyšný potah z pleteniny je jemný a příjemný k pokožce vašeho dítěte.
Návod na údržbu
Prát v pračce na 40°C.
Nebělit.
Lze sušit v sušičce při nízké teplotě.
Žehlení, nízká teplota.
Nečistit chemicky.
Popis výrobku
Potah: 65% polyester, 35% bavlna
Materiál: Polyuretanová pěna 25 kg/m3., Polyesterové vatování
Rozměry výrobku
Délka: 120 cm
Šířka: 60 cm
Tloušťka: 8 cm

To já měla včera taky jogurtíky..babiččiny z Lidlu s vločkami...ale k snídani...to bych pak měla hlad... 😞 A to pak nejsem moc příjemná,když jsem hladová 😃 😃 😃
muddledgirl
25. kvě 2014
@muddledgirl skládání plínek tedy není moc záživné... 😃
muddledgirl
25. kvě 2014
Hlavně,že píšu sama sobě..zas..
janice_opiceautor
25. kvě 2014
@muddledgirl mne to nejak staci kor posledni dobou me to zasiti a kdyz ne tak.nejaka svaca dopolko...moc se toho do.me nevejde najednou..posledne jsem snedla vyjimecne cely jidlo jak jsme byli na zahradce a manzel cumel..akorat se mi pak stavy vracely donkrku ze jsem se malem udavila...jinak hladova jsem taky nebezpecna 😃
muddledgirl
25. kvě 2014
@janice_opice no..asi mám víc místa,když je tam Sam příčně..no jo no... 😞 Já ty šťavy měla chvíli a to pálení žáhy...ale mám zas už dlouho klid...je to pěkně hnusný..nezávidim.. 😞
kamisb
25. kvě 2014
dobré ráno ...fuj, to je zase vedro co? ...to jsem zvědavá kdy tu hromadu vyžehlím. Hezky se tu na ní bude prášit asi ....
jinak já musím k snídani chleba s něčím ...dneska gervais ochucený - rajče, paprika. Připomíná mi to budapešť jakou dělá mamka občas doma.
kamisb
25. kvě 2014
@janice_opice - jak mi posunuli ten TP tak já dneska 36 dní. To je hrozný jak se to blíží.
Ale hlavně jsem za termín kdy jsme jeli s Ondráškem do nemocnice, tak jsem si nějak oddechla zase o kousek a dneska malej v bříšku pěkně vyváděl. Tom se smál ráno, že se mi hejbe břicho ...a pak dodal, ale celý 😃 😃 😃 ...ležel vedle mě ...a ruku přeze mne pod prsy a měl jednu bouličku pod rukou a druhá jej tlačila do břicha a dole byla ještě nejedna ...tak tipuji nahoře nožičky, na boku zadeček a dole hlavička a lehce pošťuchující ručičky.
janice_opiceautor
25. kvě 2014
@muddledgirl zaha se celkem uklidnila jen ty stavy kdyz se moc najim se hodne vraci
@kamisb mnaaam budapest skvelej napad:)
janice_opiceautor
25. kvě 2014
@kamisb uz mas naplanovanyho toho cisare?
janice_opiceautor
25. kvě 2014
@kamisb no toznam val tam.dle myho hraje bowling nebo stavi rodinny domky 😃
kamisb
25. kvě 2014
@janice_opice - no zatím jsme se jen dohodli, že nejdýl půjde ven toho 30.6. - ale víc jsme to zatím neřešili, ono se asi uvidí na těch monitorech a jak poroste jestli mě nezačne bolet ta jizva. Ale raději bych rodila asi čtvrtek-sobota než v pondělí. ...ale uvidíme jak to bude no.
Podolí prý dělá císaře 39+0.

Začni psát odpověď...

Odešli