• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb dobrou kočko
24. kvě 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl juu ja si vubec neumim predstavit, ze by ten muj sel.s nejakym.mym bejvalym na pivko :grinning: tety fovalej zbytek veci to je faajn.my jdeme do ty porodnice a pak jde odpo ten muj na ockovani proti tomu cernymu kasli
24. kvě 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice komedie...s bývalým jsem byla 3,5 roku...no a nedávno se k nim přidal do skupiny no...nynějšímu jsem dala přednost..no spíš..čekala,až ho budu moct sbalit.. :grinning: :grinning: :grinning: teď už s nynějším jsem přes 4 roky... :grinning: do porodnice? Aha..no..já už bych chtěla ten kurz...snad ten červnovej stihnem...květnovej bude až teď cca 27.5.
24. kvě 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no vzdyt jsem ti to psala za tim doktorem co me bude rodit a zaroven uz I na monitor :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak hlavne, ze si kluci rozumi :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam zizen, ze bych vypila I mrtvymu oko teda :sunglasses:
24. kvě 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím...jen u nás se chodí na utz na gyndu..do nemocnice..na monitor teda asi už taky do porodnice..nevim..jak to tam maj...protože miminka co vím natáčej jen na čekankách.. :astonished:

HI hi ..to nedělej ..to by nebylo asi moc chutný :grinning:
24. kvě 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja budu doufam chodit az do konce na oboje ke svemu a nebudu muset cekat 3 hodky v porodce to bych rada, ale ted se jdu domluvit hlavne s tim.porodnikem jak a co a kdy mu volat a kam a jak a tak a hlavne ho chci taky poznat. tak.mi rovnou natocej uz monitor..vzdyt budu uz 37 tt od uterka :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dobrou jdu haji...muz mi zasypal opruzeninky tak muzu klidne spat :grinning:
24. kvě 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mě říkal primář,že od toho 37tt až jít sepsat porodpis...tak musíme vydržet...hihi...No..tam to je teda pěkně na dlouho.v nemocnici..tak uvidíme.... :wink:
25. kvě 2014 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...vařím kávu :grinning:
25. kvě 2014 v 05:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no prave, ze je to v porodce v poradnach na dlouho aspon tady v ty teda tak dpufam, ze se domluvime a pak uz zase ke svemu..k tomu mam termin hned na patek ;)))
Dobre rano ja travim euthyrox :slight_smile:
25. kvě 2014 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dneska 30 ;)
25. kvě 2014 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: Já dala kávu...dožehlila těch pár plínek,žínek..bylo mi děsný vedro..tak jsem dala koupel...a teď mi je líp...najdu něco k snídani a pak se pustím do našeho prádla..naštěstí toho není ani celá pračka..juppíí..pak otřít prach v obýváku...a pak si dám pauzu na chvilku.. :grinning: Už padám hlady..fuj..
25. kvě 2014 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to letí,viď? Jak blázen...Matračka objednaná odjinud...a vanička..budu mít úplně obyč vaničku nakonec..
25. kvě 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo letiiii...desne uz..ja mam taky hlad jako blazen ale jeste chvilku vydrzet...ja dovyzehlim par pidi kousku a nase praflo az na Kubovu skautskou kosili a satek naskladam do skrine...potrebovala bych prostouchnout ten vysavac, ale muz vcera prisel zase pizde zvprace a byl tak unavenej, ze jsem uz nemela to srdce mu o to rikat...a rano zase brzo sel...
25. kvě 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jakou matraci jsi nakonec objednala?
25. kvě 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tu samou,co jsem chtěla...tuto..http://www.tvedite.cz/tvedite-cz/eshop/1-1-Pro-deti/1-2-Postele-a-postylky/5/168-VYSSA-SNOSA-Matrace-do-detske-postylky

To jsi hodná..to já srdce kolikrát mám... :grinning: Tak a vyjímečně zdravá snídaně..knackebroty se sýrem rajčátkem a ledovým salátem... :grinning:
25. kvě 2014 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl se pak kouknu az budu na pc tady se na ten odkaz neda kliknout a v tom mobilu se to blbe kopiruje...No ja to srdce nemela, kdyz vim, ze dela 3 dny za sebou a fakt se fyzicky nadre a dela od rana do vecera tak to srdce nemam...ono to do zitra uz pocka ;)).ja si dam.kaficko a jogurt s coko müsli ;)
25. kvě 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Kompletní specifikace
Tato matrace má dva různé komfortní povrchy; povrch s vejčitým tvarem vytváří lepší ventilaci a lépe uvolňuje tlak na tělo než povrch rovný.

Snímatelný a pratelný potah vytváří hygienicky čisté prostředí pro vaše dítě.
Dá se spát na obou stranách, takže vydrží déle.
Prodyšný potah z pleteniny je jemný a příjemný k pokožce vašeho dítěte.
Návod na údržbu
Prát v pračce na 40°C.
Nebělit.
Lze sušit v sušičce při nízké teplotě.
Žehlení, nízká teplota.
Nečistit chemicky.
Popis výrobku
Potah: 65% polyester, 35% bavlna
Materiál: Polyuretanová pěna 25 kg/m3., Polyesterové vatování
Rozměry výrobku
Délka: 120 cm
Šířka: 60 cm
Tloušťka: 8 cm

To já měla včera taky jogurtíky..babiččiny z Lidlu s vločkami...ale k snídani...to bych pak měla hlad... :frowning2: A to pak nejsem moc příjemná,když jsem hladová :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl skládání plínek tedy není moc záživné... :grinning:
25. kvě 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hlavně,že píšu sama sobě..zas..
25. kvě 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl mne to nejak staci kor posledni dobou me to zasiti a kdyz ne tak.nejaka svaca dopolko...moc se toho do.me nevejde najednou..posledne jsem snedla vyjimecne cely jidlo jak jsme byli na zahradce a manzel cumel..akorat se mi pak stavy vracely donkrku ze jsem se malem udavila...jinak hladova jsem taky nebezpecna :grinning:
25. kvě 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..asi mám víc místa,když je tam Sam příčně..no jo no... :frowning2: Já ty šťavy měla chvíli a to pálení žáhy...ale mám zas už dlouho klid...je to pěkně hnusný..nezávidim.. :frowning2:
25. kvě 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno ...fuj, to je zase vedro co? ...to jsem zvědavá kdy tu hromadu vyžehlím. Hezky se tu na ní bude prášit asi ....
jinak já musím k snídani chleba s něčím ...dneska gervais ochucený - rajče, paprika. Připomíná mi to budapešť jakou dělá mamka občas doma.
25. kvě 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jak mi posunuli ten TP tak já dneska 36 dní. To je hrozný jak se to blíží.
Ale hlavně jsem za termín kdy jsme jeli s Ondráškem do nemocnice, tak jsem si nějak oddechla zase o kousek a dneska malej v bříšku pěkně vyváděl. Tom se smál ráno, že se mi hejbe břicho ...a pak dodal, ale celý :grinning: :grinning: :grinning: ...ležel vedle mě ...a ruku přeze mne pod prsy a měl jednu bouličku pod rukou a druhá jej tlačila do břicha a dole byla ještě nejedna ...tak tipuji nahoře nožičky, na boku zadeček a dole hlavička a lehce pošťuchující ručičky.
25. kvě 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl zaha se celkem uklidnila jen ty stavy kdyz se moc najim se hodne vraci
@kamisb mnaaam budapest skvelej napad:slight_smile:
25. kvě 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb uz mas naplanovanyho toho cisare?
25. kvě 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no toznam val tam.dle myho hraje bowling nebo stavi rodinny domky :grinning:
25. kvě 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no zatím jsme se jen dohodli, že nejdýl půjde ven toho 30.6. - ale víc jsme to zatím neřešili, ono se asi uvidí na těch monitorech a jak poroste jestli mě nezačne bolet ta jizva. Ale raději bych rodila asi čtvrtek-sobota než v pondělí. ...ale uvidíme jak to bude no.
Podolí prý dělá císaře 39+0.
25. kvě 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek