• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice - tak Áda se zas tak moc nevrtí, ale když už tak to stají za to...většinou jen někde šťourá ať se přetočím nebo se přetáčí sám ...ale to jen asi přehazuje prdelku z prava do leva :grinning: :grinning:
prostě pohodář po nás ....co by se přeci namáhal ...hihi.
25. kvě 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak hlavne uz to mame za par..se vsadim, ze 30.6. Budu jeste cela :grinning:
25. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tak to mala asi fakt bude po.mne ne po manzovi :grinning: stejne jako Kuba chaa to si uzije
25. kvě 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jen aby ten náš prcek jen nešetřil síly na reál :grinning:
tak jsem vytáhla ještě dva obrázky co jsme kdysi vyhráli na plesa. Je to jen nalepený na kartonu a udělaný z krepovýho papíru - na jednom je pejsek a na druhým myslím klaun.
25. kvě 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo a přišel Ti katalog od Hádka? má tam slevičky na konci. Přišel teď nák v týdnu.
25. kvě 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no co ja slysela tak prej mimca nemaj nejak moc duvod se chovat jinak venku nez v brisku...a mam s tim I vlastni zkusenost...a to si myslim, ze ty holky jsou proste zivejsi nez kluci....kuba je hyperaktiv ale miminko byl zlaty jen vsechno delal moc brzo a pak ho uhlidat :grinning:
25. kvě 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj prisel prisel
25. kvě 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky jsem to slyšela, že se miminko chová stejně jak v bříšku. Ale taky jsou vyjímky no...tak uvidíme.
25. kvě 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zitra zacinam s malinikem
25. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak snad pomůže a malá bude chtít ven o maličko dřív, aby nebyla moc veliká.
Já to pokoušet nebudu.
25. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ty radši ne při cisaři by to neylo dobrý..já si myslim že pokud se jí nechce ven,tak ani maliník tomu nepomůže,ale může změkčit ty porodní cesty..uvidíme, kdyby třeba chtěla vylézt kolem toho 15-20.6. tak budu ráda:slight_smile:)))porodní čaj už má taky nachystanej, ale ten se bude dělat až to přijde s sebou
25. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda holka nějak se to fakt blíží, a já když koukám na ten pokojík, že to vlastně ještě není hotový, tak mi 36 dní přijde hrozně málo.
Mamka si teď v týdnu vzala kousek koberce, odřezek a bude kupovat závěsy a záclonu.
A snad přijde příští týden ta postýlka ....a já snad něco odžehlím. Po dnešku hromada dosahuje už kraje tý skříňky jak jsem posílala fotku :sunglasses: ...ale dneska je snad ještě hůř, hlavě mě od rána lehce pobolívá.

Jo a na mé harcí dece je psaný neprat ....
25. kvě 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak jen tak lehce v ruce asi přeprat i když se ti tam teba malej vyblindí tak to tam přece nenecháš:slight_smile:)..no já taky furt kokám na to žehlení a prádo a zatim se dneska jen válim :grinning:
25. kvě 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo, asi až by se něco takovýho stalo tak bych to asi nějak vyčistila, ale teď to asi nějak řešit nebudu a případně pod prcka položím plínku za začátku až bude na bříšku aby na tí nepadal přímo pusinkou.
25. kvě 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb přesně já tu hrací deku vyprala,ale proto, že jí kamča taky parkrát už praa tak mi poradila jak no:slight_smile:
25. kvě 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak košík na prcka nebude, teta manžela jej půjčila do rodiny a někde koluje. Njn, to se nedá nic dělat.
25. kvě 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to dáte i bez košíku ..stejně jsou tak asi do 3 měsiců ne???? koukám, že už zase prohráváme....
25. kvě 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj zvládneme i bez ..taky jej nechci kupovat jen, že se mi kdysi nabízel.
j už zase prohráváme, ale hrajeme rozhodně líp než včera ....ale je nám to nějak na prd.
25. kvě 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to jo hrajeme skoda no
25. kvě 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ty brdo ,moje nervy asi pujdu radši žehlit nebo si nějak udělat pedikůru na zítra:slight_smile:
25. kvě 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tvl to snad neni možnýýýý takových šancí to je smula
25. kvě 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - je prostě neuvěřitelný jak nejsou schopní dát gol.
tady je furt hic...na žehlení
25. kvě 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tady je ook,ale nechce se mi akorát se na ten hookej fakt nemužu dívat
25. kvě 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ted to řekl komentátor dobře: My hrajeme a Švédové dávaj goly
25. kvě 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak tak ....ale hlavně že vedeme na střely a tyčky co ? :angry: :angry:
25. kvě 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - njn, hold budou bez medaile no ...měli by se kluci nad sebou trochu zamyslet.
25. kvě 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já nevim dneska prostě hrajeme líp než švédi,ale nedokážeme dát gol jako za dva zápasy?
25. kvě 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když mě to tak přijde už pár let, že těch golů moc teda nedáváme.
25. kvě 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb 8% úspěšnost
25. kvě 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to je hezký, to je šance jak při normálním početí :wink: a jak víme to moc není.
25. kvě 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek