• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
25. kvě 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak pro mě je 8% dost já mám šanci 0% na přirozený početí
25. kvě 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no, ale na výhru to moc není. Vem si manžel když krahe tanky, tak pokud nemá aspon 40 % tak prý nic moc.
A 44 % jsme měli my teď při 2IVF :slight_smile:
25. kvě 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já podle mě měla tak 0,5% při tom 8.IVF takže taky nic ale furt jsem věřila
25. kvě 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě při 1IVF, kdy mi zbylo jen jedno embryo na zavedení 3 denní doktorka říkala, že se to pak pohybuje kolem 33 %. Ale to víš stejně to jsou všechno jen čísla a tělo si s tím poradí každý jinak.
Jdu se namočit do vany a umýt hlavu, už jsem jak strašidlo.
25. kvě 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj já jsem si ted dala barvu na vlasy pak pujdu dooholit do vany nohy a bobinu a udělat si pedikůru a kluvci mi pak nalakujou zase nehty na nohou at ze mě zítra ten doktor v motole nepadne:grinning:
25. kvě 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no mě jak se snižovala šance po těch všech pokusech tak ti ani nevim ani jsem to nechtěla vědět
25. kvě 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - máš pravdu ono to pokus od pokusu asi klesá. Ale co hlavně, že to bylo úspěšné že :wink:

ta "hygiena" je horší a horší co ...vždycky v tý vaně hrozně funím. I když nejhorší je asi když musím zamést malým koštátkem nebo se pro něco ohýbat....to vždycky hrozný ...to se pak musím jít nachvílku natáhnout.
25. kvě 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my mame uzkou vanu a ted jak jsem zacala chodit kazdy tyden tak se tonholi blbejs a blbejs....jak to je ve fazi dorustani....kdyz nemusim rak se neohybam..reknu Kubovi nebo muzovi a je to fakt desny se ohybat .. :grinning:
25. kvě 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ještě zatím ne
25. kvě 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo, to je ono. Flek je tam zase, ale menší a štípe to taky míň. Ovitrielle tohle nedělá
25. kvě 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin a co teda pichas?
25. kvě 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ovitrelle je taky uplne jiny lek jako Pregnyl na uvolneni vajicek a picha se pred opu dle myho mas ten cetrotide na dozrani a proti prasknuti vajicek a to je tzv. antagonista a ty to delaji 99.9% :slight_smile:
25. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin a co jak to vypafa na kontrolach utz jak jsou na tom folici? :slight_smile:
25. kvě 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak jsem právě stihla dočíst diskuzi. Nějak přes den nestíhám reagovat :slight_smile:

Budu tedy teď, ale už na něco staršího (o pár stránek):
@janice_opice Se slavením to máme stejné, také neslavíme. A naštěstí manžel na to taky moc není, takže se slaví jen synovy narozeniny a svátek. To pak musí dorazit rodiče a babičky a bratr s rodinou. No, popravdě nám to zase na půl roku stačí :grinning: Nejsme návštěvní typy :grinning:

Jinak ty tanky byly super. Všem moc doporučuju. Je to Vojenské technické muzeum Lešany a opravdu je na co koukat. A navíc - neobvyklé na dnešní dobu - vstupné zdarma.

@muddledgirl Já na to taky moc nejsem. Ale je pravda, že tohle mi připadlo zajímavý. A docela jsem i čučela :grinning: Kdyby bylo nejhůř, tak prostě pošleš kluky samotné :grinning: Ale byla by to škoda - neudělat si rodinný výlet. Neboj, něco takového tě čeká stejně až za pěkných pár let - nejdřív budou v kurzu zoologický :grinning:

Jinak se musím pochlubit - včera v noci se mi narodil synoveček. Je nádherný. Porod na prvorodičku (sice vyvolávaný, nechtěl se rozeběhnout po prasknutí vody) prý velmi rychlý. Od píchnutí vyvolávačky byl malý venku asi za 2 hodiny. A bratr říkal, že po sestoupení na 4 kontrakce bylo po všem :slight_smile: Tak jsem jim to moc přála, ona se docela bála. Já sice ještě nerodila, ale nějak se tím nestresuju. Pořád říkám: VEN TO MUSÍ :grinning:
25. kvě 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Čau kočky..tak dnes jsme uklízeli..uff..gruntovačka i ve skříních v kuchyni,když přijede zítra návštěva..ale ještě vše není hotovo....tak zítra ráno nejdýl to musíme doladit...Pak jsme šli do Lidlu pro chleba ke špekáčkům a byly u známých na zahrádce..super pokec...ale jsem teda unaveňoš....a někdy to jde vydržet i bez spánku odpoledního...
25. kvě 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl aspon se vyspinkáš:slight_smile:
25. kvě 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo to se vyspinkám a ráno budu mít víc síly na úklid... :grinning:
25. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl přesně já se trápila s bobinou ale prdim na to tak to holt nebude dokonalý
25. kvě 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já to minule taky už neměla dokonalý..je to děs....koupili jsme super listový těsto...v Lidlu myslim...který se nemusí válet..je rozválený..suppperrr....tak přítel strouhá jablíčka a já je nastrouhám a upeču štrůdl...mňam... :grinning:
25. kvě 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi ..už jsem nepekla ani nepamatuju.. :grinning:
25. kvě 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :slight_smile:)) tak dobrou chut a sežerete to vy nebo je to zítra pro návštěvu? :grinning:
25. kvě 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi právě přemýšlím..jestli upéct najednou dva štrůdly nebo jeden radši dnes..a druhý radši zítra..aby zbylo pro návštěvu.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nas nemocnicni pupik 26+4 :wink:
25. kvě 2014 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@muddledgirl ja bych byt tebou volila variantu 2 :slight_smile: manzel mi prave lakuje nehty na nohou to je sranda :grinning:
25. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Ty jsi hubená krásně...Tichá závist.. :wink:
25. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já to asi nevydržim a bude varianta jedna.. hihi..no já jsem si tento týden ještě zvládla odlakovat..ale nadávala jsem u toho..a nalakovat..ale jen průhledným se stříbrnýma třpytkama..aby ty odrosty nebyly dyžtak moc vidět... :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já nemám třeba s tříháním nehtů problém ...ale jen na levý noze ....pravou nějak nemůžu dostat výš. A taky při oblékání ponožek...pravá noha prostě nechce spolupracovat :frowning2:
25. kvě 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejej..Ty jsem nestříhala chvíli..ale zatím to jde.. hih i...no ale ty ponožky a boty..fuj..teď nosím furt sandálky...tak to je fajn..že nemusím ponožky navlíkat... :grinning:
25. kvě 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja mam ty rozdelovniky mezi prstama a cekam az zaschne ruzova a pretre to bezbarvym :slight_smile:)))
25. kvě 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek