• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice já jdu čiči taky hají...chci ráno brzy vstát...abych stihla doklidit.. :grinning: Jsem prase s tím štrůdlem fakt..snědla jsem půlku role...fuj...no jdu se napít..počkám až mi uschne levá ruka /růžová s kaminky/ a půjdu hají..zahraju si kousek zombíky na phonu a spokojeně usnu... :wink: Dobrou noc.
25. kvě 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj já jdu taky hají:slight_smile:))) ztra to bude taky náročný......pa :wink:
25. kvě 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já hodně zadržuju vodu ..v těhu je to tim, že ti tlačí děloha s miminem na cévy ..proto otékají a v souvislosti s tlakem to je pak blbý kvli preklampsii, ale ten já fakt rozhodně nemám.. :wink:
25. kvě 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bre rano holky tak jsem se dneska I vyspala byla jsem.v nici jen 1x curat :slight_smile:.Vypravila jsem ted Kubu, udelam muzovi snidani a pak po 9.30 vyrazime do toho Motola...
26. kvě 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, krásné ráno. Tam je vedro - uf. Já už malýho taky vypravila a dneska jsem s ním jela do školy na kole :grinning: A jelo se mi nad očekávání dobře.
Tak držím palce, ať Ti to v Motole vyjde tak, jak si přeješ :wink:
26. kvě 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ahojky dik ty jo na kole..tak to ja a kolo to je kapitola...ja spis na motorce, ale to ted nemuzu...prave premyslim co na sebe kdyz je tam vedro
26. kvě 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Malý jel dneska do školy poprvé na kole (tedy ukecával nás asi měsíc). Tak jsem říkala, že pojedu s ním, abych zkontrolovala cestu a zamčení kola. Aby se to naučil. A taky jsem do školy potřebovala zaplatit školu v přírodě. Tak jsem to spojila. No, manžel kroutil hlavou, že s tím břichem chci jet :slight_smile: Ale domluvili jsme se, že když to nepůjde, tak ho prostě potlačíme :grinning: Ale ono se mi jelo fakt super. Dokonce mi ani netvrdlo břicho, což se při chůzi říct nedá.
Jo, tak já a motorky, to není radši vůbec žádná kapitola. Já je moc nemusím a rychlou jízdu už vůbec ne. Takže to mi moc neřekne :grinning:
Venku je děsný dusno - aspoň u nás. Máme teploměr na okně a svítí na něj sluníčko a je na něm 35 :grinning: Tolik tam sice není, ale to dusno je šílený. Už jsem na sebe natáhla šaty, abych se zbytečně nepařila.
Což mě připomnělo můj včerejší boj s oblečením, když jsem hledala nějakou noční košili nebo pyžamo, kde mě nebude nic tlačit a svírat a zařezávat se apod. :grinning: Našla = u manžílka ve skříni hezké dlouhé velké triko :grinning:
26. kvě 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ja mam choppera a to fakt neni o rychle jizde..je to o zaxitku, volnosti a stylu zivota ;) ja zase s kolwm nejsem kamos...; ))) ja mam jednu velkou kosili I na kojeni
26. kvě 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nojoooo, tak choppera - to bych si taky dala líbit. Tak tomu rozumím. To je opravdu o zážitku. :slight_smile: A to máš pravou kojící košili?

Tak holky - viděla jsem naprosto úžasný video: na www.babyweb.cz je vpravo video Mission Impossible: Babies Escape - a tam jsou v druhé půlce úžasná dvojčata. Jedno uteče z postýlky a ještě pomůže druhému a potom za sebou zamaskují stopy :grinning: Prostě úžasný. Asi bych tomu nevěřila, nevidět to natočené. Nejspíš bych řešila záhadu úniku :grinning:
26. kvě 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jojo koupila jsem si pravou kojici kosili je pohodlna a pekna tak ji budu nosit I pak normalne..ona nevypada jako kojici ale je vychytana :slight_smile:
26. kvě 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je super,že nemáš vysoký..já vím,že pak dohro s kys.močovou je to průser...Kámoška rodila asi v 35tt kvůli preklampsii..
26. kvě 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky jsem byla jen jednou čůrat..v noci.. :grinning:
26. kvě 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke na kole? Tak Ty jsi hustá..tak to já bych si s mým obřím pupkem netroufla..
26. kvě 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já taky jen jednou, ale pak v půl 5 vzbudily manžílka mrouskající se kočky a tím vzbudil on mě jak vylítnul z postele ...a já pak nemohla 2 hodiny zabrat :angry:

krásný den, jedu do Prahy a s kamarádkou do Ikey...potřebuji pidi ramínka :wink: nutně :grinning: :grinning:
26. kvě 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke tak to video je husstý :grinning:
26. kvě 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb chudáčku...joooo? Já ne..já to holt budu mít poskládaný..nedá se svítit..není místo... :frowning2:
26. kvě 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, ono to je jen 1 km, takže klid :slight_smile: Jinak mě už minule dal manžílek níž sedlo, takže si bříško nemačkám. Jela jsem sice jako kačena (ze široka), ale bylo to fajn. To já to bříško moc velký nemám. Obvod břicha mám asi 93 cm.
26. kvě 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak si ho jdu změřit v nejširším místě,jo? :grinning:
26. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mě od minulé kontroly nevyrostlo. tak nevím
26. kvě 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já ho ještě nezměřila..uklízím...Ty si ho měříš furt? :grinning:
26. kvě 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nene, jen za celé těhu asi 3x ... to jsme do sebe rejpali s manžílkem a on řekl, že už mám větší břuch než on, tak jsem vzala metr a změřila se. A teď jsem si ho měřila, protože jsi psala, že máš obří pupek :grinning:
Taky uklízím. Dnes tomu ale moc nedávám. Jen jsem uklidila nádobí, umyla nové, dala vyprat prádlo a teď půjdu vyluxovat. Pak pověsit prádlo - peru plíny. A kromě peřinky už to bude vše a konečně se vrhnu na oblečeníčko. Jen se mi nechce moc žehlit :grinning:
26. kvě 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
čau holky
26. kvě 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme byli objednaní na 10.20 a v 11.10 jsem odcházeli komplet z karotéky od sestriček, od doktora a zaplacenym poplatkem za doprovod u porodu
26. kvě 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl když jsme u toho ak jsem měla nejvyšší tlak v ym životě a t že jako hodně .....tak to tam řešili, ale já byla strašně nervozní jak pes a ještě jse se před tim štěkli v autě
26. kvě 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jste měli pěkné. žádné čekání. už i poplatek k porodu máte zaplacený :slight_smile: a můžu se zeptat kolik u vás dělá? tady 505,-
26. kvě 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jak to tedy dopadlo u dr? kam budeš chodit? a kdo tě bude rodit?
26. kvě 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke tady 705,- a pokud to tatinek nestihne tak se vrací ...no bude mě rodit nejlepší porodník z Motola:slight_smile:) teda pokud se Valča narodí nějak do termínu :grinning: :grinning: :grinning:. On má od 28.6. dovču pokud ne tak se děj vůle boží a budu se modlit,abych nenarazila na tu krávu co mě rodila poprvé ..páč to bych fakt radši rodila venku na chodníku :(( Akorát mě teda dosta páč ě dost prohmatal dots dkladně šáhnul do čípku a zatim zavřeno a měřil dítě a říkal, že si tipuje že bude mít kolem 4 kg možná něco málo přes :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ale prej přes 5 to nebude :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
26. kvě 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jink ted v pátek jdu ke svému, příští týden taky ke svému a 9. zase k tomuhle takže to budu mít na střídačku :grinning:
26. kvě 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak nevím, co to mají s těma pětikorunama :slight_smile: U nás se platí až ve chvíli, kdy je rozhodnuto, že žena bude rodit a je převezena na porodní box. Takže to je jistota, že to tatínek stihne :grinning:
Tak to máš super, že máš někoho vyhlášeného. No, vzhledem k tomu, že víš, kdo tam je a jaký je, tak to chápu. Já tu z porodnice nikoho neznám a ani jsem neslyšela na nikoho žádný vyhraněný názor. Takže to neřeším.
No tak to bude Valinka taky pěknej kus ženský. Kolem 4 kil :grinning: Tak to já bych nedala. Doufám, že naše Klaudinka bude rozumnější, co se týče papání v bříšku :grinning:
Takže budeš chodit k oběma doktorům. Zase víc hlav víc ví. Aspoň uslyšíš názor od dvou. No, jestli tedy "zavřeno" se dá říct i jinak - netuším :grinning: Tak se hlavně holky držte a vydržte!
26. kvě 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke mno to je kamarád mého doktora víš tak proto..a jeli jsme výtahem a jela s náma paní s holčičkou a zrovna s náma ten můj porodník kousek jel dolů a vystoupil a ta paní s tou holčičkou říká svojí máme..hee to byl ten doktor....... on mě rodil no tak jsem nelenila a ptala se jakej je a ona: úplně bezkonkurenčně nejlepší!!!!! ale už moc nerodí, to už musí být:slight_smile:))) tak jsem byla ráda za názor paní..ta se rozpovídala, že měla komplikovanej porod a že jí fakt zachránil a že si bere k ruce ještě jednoho doktora a prej je to porodnická sympfonie ti dva :grinning: :grinning:
no hele já si nemysim, že bude mít ty 4 kg, on mě podle mě chtěl uklidnit, že pět a víc mít už nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: anebo neumim malé děti:grinning:
26. kvě 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek