• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice Tak to je super. Navíc, když víš, že paní měla komplikace. Moc Ti to přeji. Tedy hlavně bez komplikací :grinning:
No, snad jen do těch 4 kg. A nebo budeš muset ještě jedno dítko, aby jsi zjistila, jestli ty malé děti umíš nebo ne :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
26. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke hele fakt ne 8 IVF fakt stacilo dalsi uz bych nedala nehlede, ze ani financne uz ne
26. kvě 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: Je mi to jasný :grinning:
26. kvě 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke o Ivf uz nechci slyset..I kdyz na druhou stranu super, ze ta moznost je j8nak bych nemela ani Kubika :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky a byla tam vezenkyne v poutech 2 bacharky s ni...a venku jeste 2 policajti z vezensky sluzby....takova fakt husta ;-D a ceka dvojcatka
26. kvě 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice on je i Kuba z IVF? Tak to jsem nevěděla. A můžu se zeptat hodně osobně (jestli nechceš, neodpovídej). Obě děti mají stejného otce? Nebo proč jsi čekala tak dlouho na druhé mimi? :sweat_smile:
26. kvě 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke I Kuba je z IVF... bohuzel jina cesta u me nejde..... ale stejneho otce nemaji.....Valinka ted bude prvni biologicke ditko meho muze...a na druhe mimi jsem cekala tak dlouho protoze tech 6 pokusu mezi nevyslo a hrazene byly jen 3....takze ono 3x 20 tisic a 5x 80 tisic to na ulici nenajdes..takze jsme museli I cekat a setrit...navic 3 roky jsem.mela dost velke financni problemy ne vlastni vinou..tak proto..do toho zdravotni problem.s rakovinou takze toho bylo vic..no a ty pokusy 6x to proste nevyslo
26. kvě 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jsem ráda, že jste se domluvili a hlavně že je fakt třída.
a 4kg dáš ...uvidíš, ale třeba o tak neude a Valinka bude menší a mudr jen strašil ...nebo chlácholil že to tolik nebude.
26. kvě 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj jsem taky rada dnes jsem po vysetreni trochu krvacela, ale protoze mi fakt zkoumal cipek dost hluboko ale rikal, ze by to melo prestat a uz je to ok..;) spis me chlacholil ze nebude tak velka jako Kuba..ja vim, ze 4 kg dam kdy jsem dala 6 :slight_smile: tak furt si myslim, ze bude mit tech 3,500 kg :slight_smile: mam prestat radsi bastit vitaminy a koupit si jod mimo vitaminy..co ty? Jak bylo v Ikee?
26. kvě 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - Ikea dobrý mám ramínka, dečky, plyšáka, pro manžela svíčky a pak sem se i stihla registrovat v DM. Ale teď jsem totálně k.o., ono i to teplo v buse moc nepřidalo ...mám to asi 40 minut :unamused:
26. kvě 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to jo uz to na nas neni ta mhd v tom vedru tak hlavne, ze jsi poridila...
26. kvě 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jinak tam sestricky byly strasne hodne musim rict a fakt jsme sli brzo domu :slight_smile:)) to me potesilo se mi doktor omlouval za cekani tak jsem cumela, ze jsem vyplnila dotaznik a skoro hned me bolaly sestry, pak jsem s nima vyplnila potrebne a zmerily tlak a zkontrolovaly moč a pak jsem sedela asi 10 minut a volaly at jdu k doktorovi....no a pak od doktora zaplatit doprovod rovnou a bylo hotovo :slight_smile:
26. kvě 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - už jen ty krabice (boxy) na hračky ...jen teda nevím kde, tak ňák nic neměli a když už tak samý malý :frowning2:
26. kvě 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je pěkný když to takhle odsejpá. A na monitor jdeš za těch 14 dní nebo ho má i ten tvůj u sebe?
26. kvě 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ted v patek u svyho na monitor a pristi tyden taky u svyho a toho 9.6. v Motole
26. kvě 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo, hlavně aby bylo dál vše ok.
26. kvě 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to jsi si taky za ten život pěkně užila :frowning2: To samozřejmě chápu. Je strašný, jak to je všechno hrozně nákladný. Tak to jsou opravdu vymodlené dětičky :slight_smile: Tak hlavně, ať Ti dělají jen a jen radost!
26. kvě 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke děkuju zlato :slight_smile:) puboš se nezdá,ale je to hodnej kluk akorát to s nim ted cloumá :grinning: :grinning:
26. kvě 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no snad jo ted jsem byli s manžou na véči asi poslední před porodem a jdu se natáhnout už mám zase nohy jako balony
26. kvě 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dneska byl manžeol na tom očkování proti černýmu kašli a já předtim volala dětský doktorce, jelsti se tam může stavit s potvrzením pro Kubu,m že může jet na tábor a doktorka i ssestřička ho pochválily, že toho černýho kašle je ted hodně a pro novorozence to nakažení může být i smrtelný..takže proočkovaná nejsem z naší nejužší rodiny akorát já a to ted nemůžu tak asi hned po porodu
26. kvě 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - v podolí to myslím nabézí hned po porodu klidně celý rodině, aspon myslím že to bylo podolí, ale injekce prý za 770,- a 150,- aplikace ....ale teda teď si vůbec nejsem jistá jestli to bylo Podolí nebo to někde bylo obecně.
S manžílkem jsem se o tom ještě nebavila ...mamka říkala, že to není špatný nápad.
A ještě ta injekce co jsem četla může být i v 3kombinaci proti tetanu a ještě nečím...
26. kvě 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jj my byli v Avenieru a stálo to 930,- a je to ta trojkombinace tetanus , záškrt a černej kašel a je to na 10 let
26. kvě 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb je to vakcína Boostrix
26. kvě 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb koukám na tu fakturu a taky 780,- vakcína a 150 aplikace vč.dph 930,- jsem ráda, že na to šel hlavně při jeho práci
26. kvě 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to vypadá, že zítra bude den D ...má pršet a ochladit se tak se asi bude u nás žehlit :sunglasses:
26. kvě 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - když oni říkají nejbližší rodina, ale pochybuji že tam dokopememe manžela rodiče a synovce ...bydlíme s nima asynovec tu je každý víkend ...to už je 6 lidí včetně mamky mojí.
No budu to muset probrat s manželem ....ale ten se k očkování taky staví dost divně, jeho doktorka říká, i že tetanus je zbytečný .....tak to tady berou nějak všichni.
26. kvě 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám dneska nějak furt chuť na sladký ...ach jo :unamused:
a to jsem měla místo oběda zmrzlinový pohár, pak kousek pizzy, doma pak zbytek zapečených těstovin s uzeným a pak trochu kuliček Skittles.

Jo a mám dotaz proč se nemají v době kojení jíst citrusy?
26. kvě 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jj taky to plánuju na zítra to žehlení......hele to je asi každýho zodpovědnost, jen, že ten černej kašel je ted fakt průser..já taky nejsem zastánce zbytečnýho očkování,ale zrovna tetanus a ted ten černej kašel v rámci zodpovědnosti k miminku..je tu spoustu ukrajinců a rusáků a cizinců,kteří to sem přitáhli..tak aspon jsem si řekla, že my jako rodiče bychom měli být zodpovědní..a kolik je synovcovi? Kuba tenproočkovanej je ten tu trojkombinaci má ....takže z nás akorát já nejsem
26. kvě 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb citrusy? kvůli alergiím to samé i ořechy..to jsou cizokrajné dost velké alergeny, miminko na ně může mít ale i nemusí mít alergii nebo si ji vytvořit
26. kvě 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to samé i s jahodama opatrně a ostré koření a hodně moc mléčných výrobků..tady asi platí všeho s mírou
26. kvě 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek