• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@kamisb to jsem nascanovala ten leták tonejdůležitejší :wink:
26. kvě 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinak já si dala roštěnou s cibulkou a fazolkama a salátkem, malý pivko a latté a zmrzlinovej pohár a k obědu kynutý knedle tak si z toho nic nedelej:grinning:
26. kvě 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak já třeba snídám zásadně mléčné výrobky a citrusy byly uvedeny hned za luštěninama. tak jsem nevěděla proč ty by se nemohly a jahody ...hm tak já můžu tak dvě tři a pak mi vadí taky, ale letos jich bude asi hodně záhonek je slušně obsypanej. A jsou moc dobrý, krásně sladký.
26. kvě 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb hele si myslim, ze se akorat nema nic prehanet a je fakt, ze citrusy jsou agresivni a ty alergeny tam fakt hrozi stejne jako v cizokrajnych orechach...snidam taky jogurty...uvidis no ..podle me fakt kdyz se tim nebudes vylozene precpavat a kazdy mimco je jiny..
26. kvě 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: rikam.odpo manzovi ze se zase meni tlak ze to citim a tak se tak.bavime.....na zahradce koukame jak se zatahuje a ja ted lezim a povidam u otevrenyho okna muzovi:no uz cejtim vodu.....a on na me:no to si delas prdel tak na nej koukam co se mu deje a on to jako jedeme jo uz dneska? :grinning: jsem se malem pocurala fakt tak povidam neee jako venku, ze bude prset :grinning:
26. kvě 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no to víš už začne plašit :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani, tohle já ale vůbec neřeším a ani to nepotřebuju srovnávat, když jsem Pregnyl nikdy nebrala a jen to tady někdo zmínil.....
26. kvě 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jinak já neřešila, že by měla být injekce ovitrielle stejná jako cetrotide. V caru mi říkali, že to je podobný. Jediný co jsem řešila byla ta reakce.... která mě překvapila:slight_smile:
26. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale jinak díky za palce:slight_smile: folíci rostou, tak uvidíme, kolik se jich spáří:slight_smile:
26. kvě 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin to mas jedno proste to je normalni ty fleky a tecka.hlavne at ti to zabere jen me zajimalo jake leky mas na stimulku ale to se koukam.nedozvim ;)))drzim pesti
26. kvě 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin a kdy to vypada na OPu?
26. kvě 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb se z nej picnu no si myslim, ze mi to doktor dnedka chtel I trochu podrazdit .Cs 1-2 tak kdybych za 2 tydny porodila tak dobry :grinning:
26. kvě 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no vidiš a já už mám měsíc CS 3. Ale prý všechno v pořádku.
Ale řeknu Ti ta krev by mě děsila, ikdyž řekl, že to bude. Já třeba sebou vubec nenosím intimky, tak nevím jak bych vypadala než bychom dojeli domů.
26. kvě 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no me to vydesilo ale jeste jsem ho potkala jak jsem vylezla ze zachodu tak jsem se ho hned ptala..taky nenosim intimky tak poslouzil.kapesnicek a nastesti to stacilo nebylo to moc ...pak to preslo ve slabe spineni a pak to ustalo...:slight_smile: uz jsem ted celkem klidna kdybych porodila :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - taky bych se lekla. Mě doktor říkal, už minule, že kdyby chtěl malej ven, že už by to bylo ok. Ale lepší vydržet aspon do konce 36tt. takže aspon ještě 14 dní.
26. kvě 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já bulim jako blázen u filmu že jsem se na to nevyprdla
26. kvě 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - na co prosím Tě koukáš? já nějaký druhy filmů raději hned přepínám.
jako třeb E.T. jsem vubec ani nezkoušela pouštět.
26. kvě 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no na E.T vůbec to jsem vždycky bulela to jsem taky přepnula..dávaj na nova cinema Láska a jiné kratochvíle... o holčině,které umřela holčička na syndrom náhlého úmrtí kojence ...ale ona obvinuje sebe..protože umřela ta holčička u jejího prsu...tak se obvinuje, že jí udusila..a nemá ten život těžkej jak kvůli tomuhle tak kvůli nové rodině a bývalé ženě svého partnera, která jí teda nakonec pomůže a vysvětlí, že to dítě ona nezabila, že mluvila s patoložkou,která dělala rozbor té holčičky a že prostě byla smůla že jí umřela v náručí,ale udušená že nebyla a byl to ten syndrom náhého úmrtí:( no bych si dala facku
26. kvě 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě stačilo, když jsem dneska o tom syndromu jen někde četla, ale koukat na to bych faktt nemohla.
jen někdy člověk na něco čučí a čučí a musí to dokoukat co?
26. kvě 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no asi tak jsem tu bulela jak zelva uz to nastesti skoncilo....
26. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo a z nábytku odpověděli, že až budou mít na krámu technika, že mu ukážou fotky tý skříně a pošlou ho sem. Tak jsem na to zvědavá, ale zase docela fajn přístup. Kor když chceme ještě tu postel koupit.
Ráda bych i ten noční stolek, ale přijde mi docela drahej, dneska v ikea měly pěknej, ale borovice ...škoda že ne smrk.
26. kvě 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já snad ET viděla kdysi v kině a jednou jako malá v telce, ale teď už bych ho nedala, sice jako fajn skončí to dobře. Ale koukat na něco, kde vím, že budu 100 % brečet nemá cenu :wink:
Asi tak jako nikdy bych se už nedívala na Goro bílý pes ....stačilo jednou.
26. kvě 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb taky takovy filmy vynechavam :grinning:
26. kvě 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dobrou noc - jdu spinkat, jsem fakt hotová a na zítřejší žehlení musím být fit :sunglasses:
26. kvě 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja jsem dneska taky vyrizena.....nejak.moc zazitku a stres tak dobrou koci
26. kvě 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre ranko holky.....tam je zase pocasi pak cloveku nema litar tlak, ale mam.docela hruzu jsem se merila ted rano a mam vysokej....tak nevim zda to mam.volat svymu anebo uz vydrzet do patku....
27. kvě 2014 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Dobré ráno. Tak to netuším, ale ráno to u nás vypadalo, že bude lejt a teď je děsný dusno. Já jdu dneska na kontrolu, tak uvidíme, co mi řekne můj dr.
Já naštěstí zatím na tlak netrpím (tedy na ten netypický) :slight_smile: Takže opravdu neporadím. Ale pro jistotu bych asi zavolala. Maximálně Ti nic neřekne.
27. kvě 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no tady uz leje....ja mam.prave ultra nizkej a vcera mi namerili 150/100 coz je mazec, ale je fakt, ze jsem se predtim rozcilila a byla z ty navstevy porodnice vystresla....dneska jsem si namerila taky vysokej, ale je fakt, ze to bylo po tom c9 jsem tu kmitala kolem zvirat a namerila jsem 140/93..moc byla nastesti negativni a otekly mam jen nohy vzdy odpo....ale rano jdu k doktorovi na odbery krve, na monitor a vysetreni prutoku..pokud neco najdou tak asi pujdu do nemocnice tak snad to bude ok.dneska mam lezet a merit si tlak....uf snad to je fakt uz tim stadiem tehotensti, nadvahou a vekem...to ten tlaknvylitl.vcera v patek byl jeste ok.uvidime
27. kvě 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, zkusi si ho změřit ještě během dne. Jestli bude furt vysokej, asi bych to raději řešila.
Teď si nejsem jistá jestli se před blížícím porodem tlak zvyšuje nebo klesá.

tady teď krásně lilo a ještě asi troxhu prší, mám otevřený okna a až se rozkoukám a pořádně proberu tak se musím vrhnout do toho prádla.
27. kvě 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb uz je to vyreseny..musim.lezet a merit a rano jdu zitra...ke konci stoupa prave..sestricka me uklidnovala a muj dr byl uplne zlatej..
27. kvě 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek