• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@kamisb mne je jako jinak dobre no ale radsi mit jistotku nez neco po...
27. kvě 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj odpočívej, ono to počasí Ti nepřidá. Ale hlavně ať je vše v pořádku.
27. kvě 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb snad jo ted jsem merila teda po pul hodine v klidu 3x za sebou a uz je to lepsi hlavne ten spodni:slight_smile: ale fakt budu mit radsi vsechna vysetreni...
27. kvě 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je jasný, a kor když Tě vezme tak je to jedno jestli tam půjdeš zítra nebo v pátek.
27. kvě 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no byl uplne zlatej rano na 8 tam.jdu I sestricka me uklidnovala, ze to telo uz je hodne tehotny ze dobry je, ze v moci nic nemam, zitra ji nesu zase a krev mi vezmmou a I monitor a prutoky tak budu aspon klidna a kdyz neco najdou tak fo nemocnice no holt a asi by sla driv...coz ted uz je to asi jedno ..ted uz je hotova :slight_smile: ale rikala sestricka ze fakt ta vedra a ty skoky to muzou udelat tak uvidime..poku me hospitalizujou tak jsem zvedava co kluci jak to budou zvladat :-/...
27. kvě 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno..kočky..jdu vás dočíst... :wink:
27. kvě 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak pokud půjdešdo nemocnice, tak bude asi i dřív porod a těch pár dní klůci jistě zvládnout ..uvidíš. Hlavně se ještě nezatěžuj tímhle co klluci ....budou doma kmitat, aby to pak s Tebou neseklo až se vráttíte dvě ...neboj ....
27. kvě 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb já už teda intimky nosím..mám celé těhu výtok.. :frowning2:
27. kvě 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak moc jsi nepřibrala...takže váhou ten tlak asi moc není.....ale má se být 15 minut v klidu..nejíst nepít předtím...což asi nikdo nedodržuje.. :wink: Tak a´t máš tlak dobrej čiči...Jinak já se mněřim občas,když mi je divně..a naposled jsem měla ukázkove 123/75..ukázkovej...u doktorky po ránu mívám 138/83 apod... :grinning:
27. kvě 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no urco by sla driv kdyz by neco nasli to doktor I rikal....no jde mi spis o to ze ma manzel.blbe pracovni dobu :(odejde rano v 6 nebo 7 z baraku a vrati se treba ve 22 hodin ..takze by byl kuba bez dozoru coz kdyz chodi do skoly je blby a celej vikend sam :( snad na to nedojde
27. kvě 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo jo..jak píše kamisb...
27. kvě 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vahou to byt muze ..teda k tomu dalsimu holka pribrala jsem 10.5 kg a pri me vychozi vaze po vsech tech stimulkach uz je to pro telo zatez...ale muze to byt I pocasim a proste tim, ze to telo uz je hodne tehotny no a ty cevy jsou na tom.hur..uvidime snad yo je fakt jen konec tehu..
27. kvě 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jako můžu může..ale já mám 21 kg nahoře a tlak od 13tt stejnej...hlavně,aby už jsi ho neměla vysoký..ale je dobrý,že už jsi ve vysokém týdnu..těhu..že už bys dyžtak mohla porodit..No..jedna moje teta měla bouračku a leží na jipce na interně..tak doufám,že se z toho brzo vylíže.Radši jsem tam nešla..Druhá teta je u ní na návštěvě teď.. :frowning2:
27. kvě 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je blbý, tak jedině že by si muž pak vzal ošetřovačku no ...a pak bude mít stejně dovolenou až přijdeš domů nebo ne?
manžel můj se už těší nahlásil si prý 3 týdny v kuse. To jsem zvědavá po jaký době ho pošlu zase do práce, bude tu i mamka, tak aby nás tu nebylo nějak moc.
Ten se tam dneska, ale předvádí ..myslím Ádu
27. kvě 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja sevna to ptala sestricky a doktora a taky to muze byt vekem.i uz kazda to mame jinak proste..mne je jinak.dobre nic mi neni tak to treba fakt uz bude spojeny s tim.koncem tehu...ted jak jsem v klidu je to lepsi..uvidime kazdipadne odber krve a opetovna kontrola moci mi neuskodi a monitor a prutoky taky uklidni..lepsi to mit zkontrolovany :slight_smile:.to me mrzi s tetou tak hlavne at je v pohode a ty nikde moc po nemocnicich nechod kvuli nejaky infekci..koci...drzim.pesti
27. kvě 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to by si mohl vzit, ale zase penize :( snad to nebude ppotrwba.dela kratkej dlouhej tak v tydnu by to jestw asi slo a na vikend bych zkusila tchyni nebo nevim ..jak rikam.snad to bude ok :slight_smile: dovcu si urco bere aby s nama byl doma, ale jak dela smeny tak tolik ji nema
27. kvě 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no Vaalca zasse stavi stan a hraje bowling ale at radi aspon me to uklidnuje :slight_smile:))
27. kvě 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je fajn,že Tě zkouknou...asi to je spojený s tím koncem no..a to hnusno venku...já jsem tam nešla ani...nechci se nervovat..víš... :wink: ani nevím,jestli těhotný na jipku pouštěj...ale asi jo no..Věřím,že bude o.k...snad brzo no... :frowning2:
27. kvě 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja prave taky nevim s tehulema a jipkou kazdopadne urco se nenervovat je lepsi...staci takhle na dalku a ta nemocnice a kor jipka to je stres sam.o sobe.....at je to co nejdriv v poradku!!.ja byla vcera vystresla z Motola a to o nic neslo asi ty nemocnice na me tak pusobi...holka uz abychom ty prcky mely doma co?:slight_smile:
27. kvě 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hod nejakou fotku jak postupuje pokojik :slight_smile:
27. kvě 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no až to tam lehce uklidím zatím tam je bordel :slight_smile:

no nic musím jít žehlit.
27. kvě 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - trochu mě štvou s tou postýlkou, nejdřív tam bylo napsáno že posílají do 48hodin, pak v podmínkách, že pokud jsou věci skladem (což byly všechny) že max 8 den pracovní to máte doma, a pokud není skladem tak do 14 dní.
A před odesláním přijde mail ....no pravda, ještě mají čas do zítřka, ale stejně .... :angry:
27. kvě 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak jsem hledala jak je to s tou dovolenou a našla tohle....mateřská dovolená se počítá do odpracovaný doby, pokud teda "odparcujeme" aspoň 60 dní a pracovní poměr v tom roce trvá celou dobu a zároveň nemocenská a rodičovská nepřesáhne 100 dní za rok je nárok na celou dovolenou. Pokud je to víc jak 100 dní, tak se dovolená krátí 1/12 měsíčně za odpracovanou dobu.
Tak se budu muset poptat v práci znovu....a přímo na mzdovce, buhví s kým ten můj šéf mluvil :unamused:
27. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - zítra se ráno přijedou podívat na tu skříň. Tak snad s tím půjde něco udělat.
27. kvě 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to ta pračka moc dlouho nevydržela :frowning2:
jani doporučíš mi nějakou značku? potřebujeme, ale tu úzkou a nechci plněnou z vrchu.
27. kvě 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb uzkou? Vsechny predem lpneny jsou v 99% 60 ..na kolik kg?
27. kvě 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb prodavaj uzkou predem plnenou, ale je to indesit a je na par kg jenom.
27. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my máme asi elektrolux teď ...šířka je 60cm a hloubka asi 43cm ...ale když to měřím včetně toho zkosenýho dopředu tak má asi 50cm ....moc víc mív nemůže nevešla by se mi už do koupelny.
27. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb proste uzky jsou I predem plneny treba samsung alw fakt na malo kg..proc potrebujes uzkou? Klasicka 60 se ti tam nevejde? Mne treba ne bohuzel jinak bych ji brala..ted mam tu elektroluxku 7 kg vrchem.plnenou a spokojenost
27. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to mas klasickou pracku 60 to je dobry a zustala bych u ty elektroluxky nebo AEG...ale musis vedet na kolik kg ji chces a parametry jsou u kazde ale vetsinou je to jak rikas 60 sirka a 43-50 cm :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek