• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
autor
@kamisb jeste rika muz ze I siemens a bosh...hlavne ne indesit, proline, hotpoint a asi ani whirlpool.nevim.jak je na tom Beko ...ti se pry zlepsili.....
27. kvě 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teď tu máme 6kg ....ale klidně by asi stačila i na míň kilo. Protože tchýně stejně dost často pere jen na půl pračky.
27. kvě 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no s tim miminkem na 5 kg? A chces druhy? Tak do 5 kg bych nesla ......
27. kvě 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a co LG?
27. kvě 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, tak na 6kg no, ale víc nechci, tchýně fakt je občas nezodpovědná, dá půlku pračku, ale nesundá stupeň zašpinění a pak to podle mě může zlobit.
27. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo ty taky nejsou spatny prej..taky je moc lidi nevracej...ale na ty parametry koukni v popisu..nicmene ty klasicky 60 jsou vetsinou stejny rozmerove, ale promysli ty kg s mimcem a pak 2 detma nevim.nesla bych do 5kg ....
27. kvě 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to je tezky no kdyz mate spolecnou pracku to si clovek nereguluje sam co ..ja naplnim 6 kg hned a ted ve 4 7 kg tsky I kdyz tady u ty co mam si prave prepnes I na pulpracku:slight_smile:kdyztak hod do SZ odkaz co jste vybrali....
27. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak děkuji, manžel dostal instrukce a snad něco vybere.
jdu si udělat něco k obědu :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak tlak ted 128/86 tak dobry..ale fakt pri odpocinku
27. kvě 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja jdu taky varit :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, tak musíš prostě odpočívat a teď už se šetřit no.

ta pračka se rozjede když spodem vypustím vodu, prostě nechce tu vodu odčerpávat sama ...a to si myslím, že to je za 3 dny už zase ucpaný. :angry:
27. kvě 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ted sel muz k reznikovi tak.se ho pak zeptam..co jste s tim udelali a co to teda dela ;)
27. kvě 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb si ty pracky vybraly dobu co?
27. kvě 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb pry mas vyridit jeste manzelovi, ze s prackama je to jako s tankama..nejlepsi jsou nemecky :grinning:
27. kvě 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak tchánovi se zdá 13500,- za pračku moc.
27. kvě 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no on mi tam ještě ležel tatínek..takže fakt néé..a umřel tam...jo jo..moc se těším na prcínka..ale ať ještě vydrží..zítra vyperu další věcičky..mám jich snad milion...
27. kvě 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak na jednu stranu super,že budeš mít pomoc...přítel si vezme týden...a já jsem ráda i za to..no a jestli fakt přijede celá rodina už den po termínu,tak se z toho asi poseru.. :grinning:
27. kvě 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..taky obecně nemusim nemocnice :frowning2:
27. kvě 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hm tak jedine jit o level niz no a kolik se mu zda ok? Tak.musite kouknout o tridu niz no..ja akorat z tech 2 co jsi poslala tak bych teda investovala do tehle...
27. kvě 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl cela rodina????
27. kvě 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak bacha na nemoce aby mimo od nikoho neco nechytlo prece jen to sestinedeli je v tomhle riziko..ty jo tak to ja bych asi nechtela..chtela bych mit svuj klid nez se doma I zajedeme.....tak to preju pwvny nervy :grinning:
27. kvě 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no když jsem mu řekla, že mu půlku přidáme, tak ji objednal :wink:
jen ted sehnat tu půlku peněz :grinning:
27. kvě 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: tak vzdyt je to I vase pracka :grinning:
27. kvě 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele ted z jinyho soudku ty dostanes porodny vid? Kolik to ted je?
27. kvě 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jdu v pátek. Zvláštní je, že se těším. No a jinak budu píchat zejtra ovitrielle, takže je jasný, že každá ta injekce je na něco jinýho a mysleli to asi, že je to podobný jen tím pícháním.. trochu řeším schody. Někdo říká, že vadí, někdo zase že ne. Kámoška mě zve k sobě, ale mají asi 10 - 15 schodů do baráku, tak nevím....
27. kvě 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice fleky už neřeším, to už jsem se dozvěděla, že to je normální, jen mě to překvapilo na začátku. Kromě těch injekcí nemám nic jinýho. Jen listovku. Já nemám problém s folíkama:slight_smile:
27. kvě 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin o schodech jsem nikdy nedlysela, prijde mi to teda trochu prehnany to bys nemohla fakt normalne fungovat :slight_smile: v patek budu moc drzet pesti tak dej vedet jak jste byli uspesni ..urco jo..; ) tak jine leky krom.menopuru, cetrotide a leku s hcg ani nejsou potreba a jsi v Cube nebo jsi sla j8nam? Tam jeste davaji globule na zavadeni pred et tusim a na polykani..jako anb. Kvuli infekci
27. kvě 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to mi teď přidali , dík, hlavně, aby tam byly vajíčka. No oni mi tenkrát v caru říkali, že to vadí, v Iscare, že to nevadí. Holky psaly, že to vadí.... tak teď teda fakt nevím, chci se na to pak ještě zeptat.
27. kvě 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin urcite bude vajec plna osatka.....:slight_smile:))
27. kvě 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..mi povídej....no mají přijet rodiče, brácha, možná druhý brácha s manželkou a 4 dětma...no i když by přijeli jen rodiče s bráchou...tak může malý něco chytnout...a o černém kašli a tak už jsem to příteli oznámila....že se budem očkovat....Já jsem teda proti,aby někdo jezdil....
27. kvě 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek