• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@pavlina1976 to věřím holka, tak nadějně to vypadalo :rolling_eyes: to je na depku jak dělané, ale tady např. prší, takže by to na kopání moc nebylo :grinning: :grinning: ale ber to tak Páji, že můžeš začít zkoušet už zase další měsíc a to je krása, mít tu možnost je nade vše a třeba si jen tělíčko chtělo užít svatbičku a vrhnout se na těhotnění až v tom říjnu :wink:
14. zář 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Ahojky, tak jsem to dneska dostala, takže v pondělí budu volat na tu průchodnost. Měla bych na ni jít ve středu (jako minule), tak tiše doufám, že by tam mohla být stejná mudr. Byla fakt super a hlavně ví, že to minule opravdu nešlo. No uvidíme, časově mi to je téměř jedno (jen abych stihla být zase odpoledne ve 3 zpět, abych vyzvedla malýho ze školy). A jak vy? Co tedy teď budete podnikat a jak časově?
14. zář 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cau holky, tak doufam, ze MERLIN PLATI a nebudu tam zejtra ve ctyri sama:slight_smile:
14. zář 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak posledni dobou krome doma vse na hovnajs. Zitra nedorazim strasne me boli prudusky a v krku a mam posledni den zitra to vylezet a dat se do kupy na posledni stimulku.Doufam,ze to pochopite. Moc me to mrzi ale doufam,ze to nebude posledni sraz.ted jsem se vzbudila zizni.napiju se vezmu paralen a jdu znovu chrnet.ale rikala jsem si ze napisu aspon z mobilu at to mate vcas.stejne myslim ze je to z tech nervu v praci....
15. zář 2013 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavli mrzi me to moooc,ale naprosto souhlasim s Martinkou @martas14 ma pravdu a ta depkova dira stejne nezabira dlouhodobe :slight_smile:zkousela jsem to takze urco zabere to snazeni pristi mesic anebo ivf a to vim!!!!!
15. zář 2013 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jinak vas vsechny zdravim a jdu s paralenem zasejc do hajan.pa
15. zář 2013 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - ahojka, já taky nedorazím ....od včerejška mě nějak zlobí žaludek :( a motá se mi hlava mě co nemá ráda kolotoče, si tak už od pátku připadám jak na něm ach jo :angry:

tak doufám, že si padnete do oka a příště se snad přidám ..jen teda za mě ..raději termín v týdnu. Nebydlím v Praze a ty dojezdy jsou takový únavný. V týdnu pracuji v Praze tak to by mi rozhodně nevadilo.

Tak si to užjte, dejte si skleničku i za mě ;) pá
15. zář 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky, no já čekám tedy MS, pak hned 1DC budu volat a rovnou se objednám na IUI. 2DC začnu zobat Clostík. Jak mi radila Sas, tak to zkusím vše zkloubit v jeden den. Prostě se zeptám a uvidím... :slight_smile:
15. zář 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahóóój, teda já zítám, TWIGY DOUBLE mamina... Ta holčina pod Tebou, tak to je jasný...Ale zas na druhou stranu, vypadáš krásně!!! Navíc, všichni tři jste v pořádku, to je to nejdůležitější. Neboj, to bříško ještě doženeš, není kam spěchat a ZVOJNÁSOBNÉ :grinning: : Bolesti zad, kříže, nevolnost a podobné lahůdky, to Tě také čeká...
Takže pokud máte rodové, že přibíráte takhle maličko, buď jen ráda. :slight_smile:
Jen mi 15 kg s dvěma mimískama příjde strašně málo... Odstrašující příklad mé extchýně, která přibrala 38 kg a čekala jedno, ale tak 20 je optimální... Vypadáš krásně :slight_smile:
15. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 dekujuuuuu.... No oni říkají ze 15-26 kg u dvojčat v pohode.... A ze se rodí menší a dřív žák je to jako jedno větší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahóóój holky, já mám trochu problém...Včera jsem byla ne těch očích a skoro nevidím...Vypadám šíleně, navíc mám bolavé otoky...Já dnes nemůžu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
Pro pravdivost zasílám foto, otoky se mi rozlily do celého ksichtu... Make-up není vůbec vidět, šílený....
15. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem kočka, có??? :cry: :cry: :cry: :cry: Výsledek bude lepší, ale až tak za cca 3 dny.... :frowning2:
15. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 krindy pindy! no tak to se ti nedivim, ze se ti nikam nechce:( tak snad to bude brzy dobry, rekla ti k tomu neco? nebo ti to nateklo az na dnesek a nikdo te nevaroval?

@janice_opice smarja, holky, to je teda blbej timing, abych tam fakt nebyl sama. janicko, nic se nedeje, to je jasny, zdravi je prednejsi!
@hhani @coralin a @jaka17 vy teda holky dorazite?
15. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Přesně, dvojčátka bývají menší... Samožřejmě se počítá s vyšší váhou, ale pokud se ženská alespoň trochu nehlídá, je čistým alibismem, když přibere 40 kg a svádí to na dvojčátka... Já teda sama osobně říkám, že to řešit nebudu a těhu si budu hrozně užívat, ale také jsem si povolila max 13 kg.... A to počítám s jedním... :slight_smile:
Takže, klobouk dolů :slight_smile:
15. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 jémine teda to je hrůza - teda ty otoky:((( tak at ti to brzo splaskne...
Já sem radši svojí fotku s šátkem na krku a mastnejma vlasama dávat nebudu :slight_smile: páč to už byste nechtěly abych se m chodila..:/
@sasanka033 no nejhorší je, že zítra musím od práce,ale když to nebude lepší ani zítra tak už jdu na neschopenku asi hned páč fakt to přecházet před tou stimulkou nebudu :,,...... já to tak nesnáším tyhle stavy hnusný...
15. zář 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 Zajímavý je, že já jsem s Kubou přibrala 10 kg a to byl obrovskej a shodila jsem zbytek hned dolů, ale přibrala jsem za ta léta té hormonální léčby a nejde to dolů:(((((( Nejvíc mi dalo zabrat dlouholeté užívání Prednisonu ve vysokých dávkách, takže po tomhle pokusu bud otehotním a po porodu nastane celková očista anebo neotěhotním a ta očista nastane hned...:( radši bych byla za ten první děj teda
15. zář 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Beruško, moc se omlouvám, moc moc, strašně jsem se tešila....Na další srázek určitě dorazím, jen vypadám obludně...Nikdo by neřekl, že jinak mám celkem velká kukadla...Včera to bylo celkem dobré, ta tatérka ze mě měla obrovskou radost... Prý se jí takhle dobře ještě netetovalo. Mám naprosto souměrné oči, dlouhý velký mandlový tvar...Netekla mi vůbec krev, ani jedna kapka...A to tetovala třema jehlama, žádný laser...Trochu jsem otekla už PO, ale šlo to...Nebylo to ještě tak hrozné...Viz. foto....
Ona mě samozřejmě upozornila, že pokud jsem samotné tetování zvládla takhle bravurně, tak pak bývají otoky o to větší...Dává se pigment, který neobsahuje žádné kovy a tělo se mu brání...jsem jasným příkladem...
Čěká mě za měsíc korekce, bude dospod dávat ještě tmavě hnědou konturu, spíš stínování a doladí hořejší linky...Takže mě tento KSICHT čeká ještě jednou... :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Vidíš ten RYPÁK??? Máš ještě pocit, že máš vetší??? Ale když mám očka v kondici a nalíčené, tak se ten rypouš trochu ztratí :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tyjooo no sasi a nepřehodíme to tedy na jiný terminek ... :slight_smile:
@monyna83 jeeeeežišši tak to je opravdu mazec to ti vůbec nezávidim....držim palce at to splaskne co nejdřív :wink:
15. zář 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani muzeme to prehodit, problem je, esli s tim pocita jaka a coralin...?
15. zář 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jakto, ze jdes zejtra do prace?? ja myslela, ze se hodis marod uz od pondeli! neblbni, vzdyt je ti realne blbe, to ti za to nestoji, jsi tam vystresovana a este tam budes chodit nemocna??? :(
15. zář 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak snad sem ještě nakouknou než by vyrazili...to je fakt pech tohleto :frowning2:
15. zář 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani hm. tak ja tam volam a rusim to.
15. zář 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
ZMENA POZOR ZMENA POZOR - MERLIN
SRAZ SE DNESKA NEKONA, VIC NEZ PULKA LIDI NAKONEC NEMUZE.

SORRY:(
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. zář 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17, @coralin, @petulak1988
holky, mrzi me to, ale viz vyse, sraz dneska nebude.
15. zář 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 chjooo ..snad se nam to příště zadaří a sejdeme se všechny :slight_smile:
15. zář 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ja tam musim jeste minimalne 2 dny a pak hura na neschopenku......
15. zář 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a ostatní
ahoj, škoda, já si taky radši vyhodím kopyta po svatbě...tak příště..
15. zář 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No, tak to to špatně dopadlo... Ale příště budeme už všechny fit a užijeme si to...Ach jóó :frowning2:
15. zář 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
Dej se dohromady, hajej, spinkej, ať jsi na stimulku fit... Musí to tentokrát vyjít a ty musíš být v pohodě...Ač teda moc nesouhlasím, tak ty dva dny ještě v práci vydržíš a pak už budeš doma a pozitivně naladěná... :wink:
Já kila také řešit nebudu, mám prioritnější cíle, než nějaké kilko navrch...Máš pravdu, na všechno se vyprdni a jen se pozitivně soustřeď na další pokus.
Jen sem tu fotku pak dej, ať v tom nejsem sama :grinning: :grinning: :grinning: Už teď se bojím vyhoštění :grinning: :grinning: :grinning:
Ale pro klid přidávám poslední foto, tohle je mé standartně nalíčené oko,ale tužkou...Takto by měl vypadat výsledek, možná lépe, očekám ho... :sunglasses:
15. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek