• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@coralin schody bych taky neřešila...máme jich do bytu mnohem víc než patnáct...
27. kvě 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -nn nedostanu, ted se dává jen pokud nemáš myslím 1,5 násobek minima životního myslím. Ale jistá si nejsem a snad je furt 13tis.
A hlavně mě jej tenkrát dali po porodu Ondráška ...bylo to vedený jako porod tak jsem měla nárok.
27. kvě 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dnešní kontrola v pořádku. CS zase 3, ale jinak zavřeno :grinning: Jen se malá točí. Tak doufám, že se dotočí do té správné polohy :slight_smile: Za 14 dní jdu na ten kontrolní utz a den poté k doktorovi na kontrolu. A pak prý začnou monitory :slight_smile:

Tak volno po porodu mít manžel asi nebude. Ani jsme to nějak zatím neřešili. On je OSVČ, takže by si ho musel udělat :grinning: Zkusím se ho na to zeptat. Ale už se nabízely maminky, že pomůžou, tak možná mojí mamku si na chvíli pozvu. Ale mám výhodu aspoň v tom, že pokud by byla malá narozená v termínu nebo chvilku po termínu, tak Samča odjíždí k máme na prázdniny, takže by doma nebyl a na to zaběhnutí bude aspoň klid :grinning:

Jinak pračka za 13tis mi připadá tedy taky dost. Ale to je nejspíš tím, že netuším, jak se dneska pohybují (cenově).
27. kvě 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin - moc moc držím palečky...
27. kvě 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - neříkala jsi, že máte malý byt?
Jako chápu, že přijedou sourozenci do porodky se podívat, ale pak snad nemůžou přijet najednou ne?
U nás je to jiný v tom, že bydlíme u tchánovců a mamku tu i chci, ale tu můžu případně kdykoliv poslat domů.
27. kvě 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no ja si myslim, ze behem.toho sestinedeli budes rada, ze jsi rada a budete si se Samikem zvykat...myslim, ze bych byt tebou to zkusila posunout..csude o tom I pisou..nevim kolik je tem detem, ale treba do motola do porodnice nesmi deti do 10 let kvuli detskym.nemocem...fakt by to meli pochopit vid taky budes unavena a budes rada ze jsi rada a aby se ti tam vsichni nasackovali..no zkus to nejak okecat koci...my jsme tohle vyresili nastesti...ale celkem to lidi chapou uvidis, ale mas narok se se Samikem zzit a ve chvilkach kdy bude spinkat tak je nejlepsi toho vyuzit a haji taky..nusis byt odpocinuta mamca :wink:
27. kvě 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - my i tu poslední myslím měli za 10tis. Tohle hledal manžel a líbili se parametry, pak jsem říkala, že bychom mohli i levnější, ale tchán už ji mezi tím stihl objednat :slight_smile:-
no klidně dám do spotřebiče víc, kdyby i dýl vydržela, ale to se pozná až časem.

Já právě taky nemám přehled, ale zase tahle má vyšší hodnocení a nižší spotřebu o dost než ty levnější no.
27. kvě 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo aha tys mela vlastne za Ondradka ;(
27. kvě 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj měla, teď je to nějak daný i na první porod podle příjmů.
Dokonce jsem byla i na mateřský ....v těchto případech trvá 14 týdnů. No co Ti budu povídat, hodilo se. Nemohla bych asi hned jít do práce. I pak to nebylo úplně něco extra fajn, ala zase sedět doma a trápit se nemělo cenu.
27. kvě 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ta pracka s tema parametrama co ma a znacka a kvalita je uplne ok...je urco tak na 10 let.....taky jsou pracky za 30 treba Miele..no to uz je pres caru...ale@kamisb udelala dobrou volbu..urco bude moc spokojena....ja jsem Kamco s tou novou taky moc spokojena je to fakt rozdil a to mam.vrchem.plnenou...a vuci te druhe co jste meli jako dalsi moznost tak tahle je fakt o level vys...
27. kvě 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj je no, mě to přišlo jasný že budeme platit půlku, ale asi kdyby byla tak kolem 7,5tis, tak by ji tchán zaplatil celou :sunglasses: to kdybychom věděli.... :wink:
27. kvě 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tomu rozumim I kdyz jsem si to nastesti neprozila a muselo to byt strasny..mrzi me, ze jsi si tim.musela projit..ale Adamek ti to vsechno ted vynahradi :slight_smile:))
27. kvě 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to byste za par let kupovali novou rak by to vyslo nastejno :grinning:
27. kvě 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dík no uvidíme ...snad těch 10 let aspoň vydrží ....aby nevypla zase jako tahle ....horší je, že to v blbou dobu no. Ještě potřebujeme koupit postel do pokojíčku a v červnu/červenci půjde auto na generálku a mění se obvody nějaký a to bude kolem 10-15tis včetně technický. Takže fakt príma načasovaný.
27. kvě 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jinak skvele, ze jste v poradku..:slight_smile:
27. kvě 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to znam furt neco je k placeni..
27. kvě 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to si taky myslím, že ta levnější vydrží míň, aspon doufám.
Áda se už snaží teď, ale dneska si nějak stěžuje, asi byl včera nadšený, že jsme chodili a pak se houpali v buse, dneska jen sedíme, tak dloube kde může :grinning: ale aspoň o něm vím.
27. kvě 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak tak, a to nám ještě chybí ta "nejhorší" položka a to jsou plenky ...ale slevy do DM vyzvednuty tak snad to nebude taková pálka :wink:
27. kvě 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - taky mám už asi měsíc CS 3, a prý zatím vše zavřeno.
No já bych tu manžílka asi nevyžadovala, ale chce sám...hlavně jeden týden budou s tchánem chlastat a pak se dávat do pořádku ...a hlavně on se tak moc těší, že prostě doma s námi chce být.
27. kvě 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj bohužel furt ty peníze někam mizí.
27. kvě 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já pleny kupovala postupně v akcích takže na začátek zásoba je.. a ty slevy do DM jsou dobrý fakt, že jo i ta sleva 15 % na celej nákup je super a registrovala jsi si i ten dm baby bonius?
27. kvě 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb muž je ted na třídních schůzkách :grinning: Kuba tu furt chodil jak meluzína že má divnej pocit u žaludku jakoby měl být nějakej průšvih a přitom, že o žádnym neví :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl Olčo pro tebe,ale Kamčo koukni taky nevim kdyby to admin smazal tak pošlu do SZ
http://www.miminiki.cz/kategorie/obleceni/body/
27. kvě 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice . já mám jen jeden balík do porodnice jinak zatím nic.
jj slevy jsou fajn, ale zatím jsem to ještě neprolistovala celý ...
..kamarídka včera vyla unešená, jak jsme vyplňovali předběžný datum narození tak jsem zaškrtla rovnou i chlapečka a poprvé jsem někam doplňovala celé jméno prcka ....vypadalo to hezky ....jsme u toho obě stály tak nějak naměkko ...chtěla to vyfotit, ale než vytáhla mobil tak to paní přepla někam jinam ...njn, hold jsme pomalé.
27. kvě 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my jsme kdysi koupili na konzertě Tří sester jedno bodíčko ....ten milk tým :sunglasses: je bomba :wink:
27. kvě 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj taky jsem to vyplnovala :slight_smile:)))) je to dojemny..ja do porodky plenky nepotrebuju a jdyz byly akce na mall nebo tak a jsem rafa, ze jsme to tak postupne shaneli :slight_smile:
27. kvě 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my jsme nějak všechno odkládali a ted to bude znát ...asi :slight_smile:
27. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: njn ale ono to nejak dopadne vsechno a snad zitra I ta postylka klapne :slight_smile:
27. kvě 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak postýlka má ještě chvíli čas, ale to víš už bych byla raději kdyby tady byla ...ale ještě mi mám přijít jedno povlečení a jedna zavinovačka, takže bude ještě jedna várka prádla. A to bude zrovna všechno do tý postýlky.
Zítra snad ten technik něco udělá s tím pantem u skříně a jápostupně začnu dávat věci do ní a komody .... snad :slight_smile:
27. kvě 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek