• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@kamisb
@janice_opice Tak to já si žádnou zásobu plín nedělám. 1. si myslím, že si to bude muset malá vyzkoušet a 2. každý bude chtít něco donést, tak když nám budou plíny vyhovovat (mám koupeny jen ty nejmenší pampers), tak jim řeknu, ať koupí plíny a jakou velikost (podle prďolky) :grinning:

Jinak můj manžílek alkohol nesmí - ze zdravotních důvodů - takže on zapíjet jedině pivem :grinning: a tam to tak dlouho netráví :grinning:

V DM jsem taky registrovaná a nakoupila jsem si na kupónky vlhčené kapesníky a vložky do podprsenky a možná ještě něco. Ale už přesně nevím.
Dnes jsem byla v lékárně a dokoupila všechno pro mimi (i kosmetiku) a pro mě do porodnice. Takže tímto prohlašuji, že končím s nákupy :grinning: Taky jsem tam nechala tisícovku :frowning2:
27. kvě 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mi to nedalo a poslala jsem mail na obě ty objednávky co mi ještě někde visí, tak jsem zvědavá jestli se ozvou.
Dneska dorazily ještě dvě kojící košile ...jednu sebou do porodky a pak na doma.

Mamka volala, že zítra jde koupit záclonu a závěs do pokojíku a že mi postýlku zaplatí .... tak fajn zprávy, aspoň něco dneska :wink:
27. kvě 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - ještě něco málo z drogerky (lékárny) taky potřebuji ...ale už toho moc nebude - myslím, že už jen pár drobností.
Taky mám jen jedny bílý pampersky....ale asi bych chtěla mít aspon jedny dvoje pak na doma ....takže ještě někdy červnu sjedeme do Poděbrad tohle dokoupit do toho DMka ....a případně juknout do Tesca :wink:
27. kvě 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ja nakoupila plenky dle sve zkusenosti a nejlepsiho svedomi..tak jsem.spokojena...vim, ze se mi to uz jednou vyplatilo a urco vyplatinznovu pak je to docela rana...
@kamisb kosmetiku jsem.resila tema vzoreckama a uvidime co bude vyhovovat akorat mam.v lednici borovou vodu a lih na pupik.jinak plenky mam nwjaky pampers nejaky huggies (huggies konci) a taky ty z DM...mam.dohromady asi 10 baliku ale uz jako I vetsi velikosti prave...;)
27. kvě 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to jsou fajn zpravicky!!!!!!!!
27. kvě 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to mi zitra pisnes jak to dopadlo s postylkou a skrini ja jdu rano k tomu doktorovi a klepu zubama
27. kvě 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - budeš brát nějaký viamínu při kojení? já teď nještě furt mám ten femibion ..poslední platíčko což bude do porodu, ale nevím jestli si mám třeba ještě jedno balení koupit nebo ne. :unamused:
A přemýšlím o odsávačce nudlí ....jestli vubec kupovat nebo ne, švagrová ji používá furt, mladší kluk furt neumí pořádně smrkat (ve 4 letech) ..takže jí využívá dost často.
A jedna kamarádka měla jen ruční malou kdyby něco a prý ji skoro nepoužila, má ty kapky z tý sady jak jsme kupovaly přes net. Tak furt nevím ...na lux kupovat moc nemůžu, protože nemáme lux co jde regulovat síla sání.
27. kvě 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - neboj určitě to bude dobrý a tlak jen blbe počasím a tím, že se blíží konec. Ale jinak to bude určitě o.k.
pak dám vědět - snad se někdo uráčí ozvat. Hlavně jsem zvědavá na toho chlapa co se přijede podívat na tu skříň. Jestli se mu to povede nějak seštelovat.
27. kvě 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb Tak jsem zrovna koukala do DM a vychází nový slevový kupónky. Budou platné do srpna a budou tam kupónky na pampers (25% sleva). Tak si ho asi koupím. To se vyplatí :slight_smile:

Já to udělala tak, že jsem si každý měsíc (asi půl roku) dávala stranou 500,- a z toho potom budu kupovat plíny, aby to nebyla taková darda :grinning:
27. kvě 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo k té odsavačce hlenů, to nemám, ale tu budu řešit, až bude potřeba.
Stejně tak jako čípky na teplotu a kapičky na bříško. To se dá koupit hned a můžu pro to poslat i manžílka.
27. kvě 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja mam.malou rucni odsavacku dostala jsem a vim, ze jsem ji vyuzila a budu brat asi jeste ten femibion holka taky jsem premyslela a jeste jednu krabku koupim...a pak se uvidi ;) jj ja ozkousim kapicky a kremiky z tech testru a co bude sedet to pak dokoupim :slight_smile:
@marke kupony mam taky a jsou fajn ..ja jsem rada, ze mam.vse doma a nebudu muset nikam zvlaste kdyz chci jet na celej srpen pryc..takze tak..
27. kvě 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no uvid8me jsem rada, ze zitra bude monitor a prutoky tsk to taky napovi :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb fuj ted jsem si dala cottage s rajcatkem a on byl zkaz3nej? Bleeee no hnusssss
27. kvě 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a to jsi ho snědla celý nebo jen ochutnala?
já teď furt ke všemu čuchám, jen teda nevím jestli bych to poznala...ale prostě takový divný reflex :unamused:
27. kvě 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak postýlka prý přijde ve čtvrtek nebo v pátek. Asi si zítra zavolám řidiči, abych vubec byla doma. Nebo aspon tchánovic....
27. kvě 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ne jen jednu lzicku a vyplivla...citi nebyl ale byl strasne hořky bleeee..tak super, ze pistylka dorazi!!!:slight_smile:
27. kvě 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky už se těším, jak bude v reálu vypadat :slight_smile:
tak to jo, už jsem se lekla, že jsi to snědla.
27. kvě 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holcicky, vam se to tak blizi :slight_smile: ja uz jsem ty posledni dny chtela mit vsechno za sebou a ted to tak leti, ze nevim, kam jsem spechala :grinning: Adince budou pristi tyden ctyri mesice, pozitri to bude rok, co jsem nasla // :wink: je to jako sen! Mala je hrozne sikovna, uz se pretaci na brisko, zvatla a tlemi se nahlas, je to nadherny! Moc si ji uzivam! Starosti mi dela Leftanek, zitra jde na velky vysetreni, musi ho na to prispat, tak to snad zvladne. Adi bude poprve na hlidani :slight_smile: Jinak jak resite tu dovybavu :wink: urcite doporucuju vyuzit kuponu z dm na plenky babylove, jsou supr a nesmrdi jako pampers!
Kaci, drzim moc palce, at se zadari!!!
@kamisb @janice_opice @coralin
27. kvě 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A tady mate Adi aktual :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
autor
@brsh jeeeeeeeeee jsteee krasneeeeee holkyyyyyyyyy faaakktttt :-*s Leftankem drzim.moc palce urco to da....plenky babylove maaam tak dik za tiiippp
27. kvě 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau ženy :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb hihi máme malý byt...druhý brácha s dětma by musel být v kempu...ale tři dospělí by se sem tak tak vešli...ale snad jsem si důrazně dupla ...že se bojím o mimi v šestinedělí,aby něco nechytlo..tak přijede brácha sám.. :grinning:
27. kvě 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice kočky teda a modelky..
27. kvě 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek nazdarek :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky jdu spat mam zitra hned rano ty odbery a poradnu a jsem z toho nesva, snad jim ty vysledky nebudou trvat moc dlouho...tak dobrou noc.;)
27. kvě 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@brsh
@pidisek Ahojky holky, no vy máte tak nádherný a usměvavý miminka :slight_smile: Tak hlavně ať krásně rostou a dělají maminkám jen a jen radost.

A jakou velikost plenek Babylove jste brali? Že jste s nima spokojené.

@kamisb
@janice_opice Tak to já mám nakoupeny ty vitamíny Chytré miminko (pro těhotné a kojící) a kupovala jsem je v akci 1+1 zdarma, takže mi to vyšlo na 4 balení a do porodu spotřebuju tak 3. Takže mi ještě jedno zbyde na začátek kojení. Ale vitamíny, které kupuju od dr. (jsou to vitamíny pro mě), tak ty brát už asi nebudu - musela bych si je znovu kupovat.
A včera jsem u dr. dostala ještě zase magnezium a železo (z testů vyšlo menší množství železa). Tak budu teď ještě brát to. No začínám si připadat jako chemická laboratoř :grinning:
28. kvě 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke jo? Tak to ja naopak oproti tomu co do sebe clovek cpal pri IVF je tohle paradicka.Krome euthyroxu beru jen femibion a magnesko uz jsem taky vysadila tento tyden a misto nej zacala pit malinik :slight_smile:
28. kvě 2014 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dekuju moc, Jani! Na podzim mas s Valinacke. Taky milion usmevavych fotek :slight_smile: zkus si delat ten odvar z lnenyho seminka, tj asi lepsi nez malinik :slight_smile: uz se hrozne tesim na fotky malicky :wink:. :-*
@moc dekuju :slight_smile: no brala jsem pro malou dvoje jednicky premium care a pak dokupovala ty jednicky babylove a uz jsem u nich zustala. Mne fakt ty bily pampers hrozne smrdi. Zeleny ok. Beru ty nebo ty podle akce, mala snasi dobre obe znacky :slight_smile:
28. kvě 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh mno ja to lneny seminko nejak nemuzu cece...mam po nem desnej prujem...tahle smes s malinikem je rucne sbirana od PA a docela mi I chutna....ale ty jsi nepotrebovala ne? U cisare asi neni moc nic potreba...ja se ted bojim abychom taky neskoncili v nemocnici driv a cisarem, ale snad ne uvidime uvidime
28. kvě 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek