• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@brsh j8nak Adule je fakt moc krasnaaaa :-*
28. kvě 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky lezosedim na monitoru a posloucham srdicko :slight_smile:))) to je krasa 20 minut ji slyset a vrti se tam potvurka a nadzdvihava pasy :slight_smile:))
28. kvě 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Nevěděla jsem, že monitor je i sluchově zapnutý :slight_smile: Myslela jsem, že to dělá jen křivky. A jak tvoje děloha? Nebo na křivky nevidíš?
Tak hlavně, ať všechno vypadá dobře, i s tím tvým tlakem a ať Valča ještě chvíli vydrží.
28. kvě 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočičky moje...tak já jsem po snídani a kávě...pak si udělám ještě bezkofeinové...Jani,tak pak napiš co je nového..jsem zvědavka... :grinning:
28. kvě 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no ja nevim jak v porodnici ale tady u meho to mam krasne nahlas..na krivky vidim kdyz hodne otocim hlavu ale je to narocny, dle sestricky, ktera sem vvdycky prijde jsou naprosto ukazkove obe 2 :slight_smile:
28. kvě 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Za to ten tlak no opet vyskocil....jeste jdu na krev a na utz a prutoky tak uvidime co mi rekne doktor ....
28. kvě 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ten monitor je fajn :slight_smile:
28. kvě 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Hlavne Val tu dela zase Alpy tsk se sestricka smala, ze to je dobre, ze je potreba, aby neco predvedla :slight_smile:)
28. kvě 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ten tlak mě mrzí...kočinko..posíláme pusinu :wink:
28. kvě 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - v Podolí je taky syšet ten monitor až ven na chodbu, ale my tam nesmíme mít telefony zapnutý.
Tak držím dál palečky ať je vše ok a můžete eště domů.
28. kvě 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to vis, ze jsem ho nejedla :slight_smile: ale holky z unorovek jo, michaly to treba do jogurtu, a y to nebylo tak eee :grinning: ty mas vysokej tlak, Jani? Drzim palce a sleduju te tady, at vim, jak jste na tom. Lefty os rana zase blindi krev, tak uz fakt odpocitavam minuty do toho vysetreni. A jdu zehlit hromady, mala chrni
28. kvě 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak kluci chvíli šroubovali panty a je to rozbitý :wink:
no vypadá to, že tam jsou prostě větší dveře, tak prý zkusí jestli by přivezli menší dveře. oni totiž ty prostřední dveře navazují na šuplíky a nejsou stejně veliký no.
28. kvě 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé..po vaně..otevřené větračky..hrozí zase dešti a bouřkami..ale mě to tak neva...konečně zase trochu vzduchu... :wink:
28. kvě 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh celej život a celý těhotenství až do pondělka extrémně nízkej :(
28. kvě 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb tak holky nemám úplně dobrý zprávy.....tlak vysokej, bílkovina v moči- ne nějak masivní,ale je tam, malá nepřibírá moc ..má asi 2,600 kg - což ted je o týden menší :( jediný pozitivní je monitor ....Takže hned mluvil můj doktor s tim doktorem z porodnice a hlavně se shodli na tom, že taky toho mám zase bou už hodně včetně 8 IVF a laparoskopií apod a že to tělo už toho má asi dost....takže vzali mi asi 4 zkumavky krve, odpoledne si volám pro výsledky,který mi pošlou scanem a zítr dopolodne mám domluvenou kontrolu se všema výsledkama v porodnici u toho svého porodníka(jak jsem nakonec ráda, že jsme ho domluvili), můj doktor zítra odlítá do neděle pryč a nechtěl mě tu nechat bez dozoru.... takže zítra do porodnice s výsledkama, tam se domluvíme co a jak...ale vypadá to stejně na to, že těhu ukončí dřív..a asi dost pravděpodobně císařem...takže budd už tam zůstanu zítra a budou mě sledovat teba týden anebo tam nastoupím příští týden...Nasadili mi Vasocardin na ten tlak to se taky uvidí jak zabere, dneska mám ležet a měřit si furt tlak a jak se to zhoupne přes 150 tak sbalit tašku a jet do porodnice :((((Jo a porodní cesty jsou úplně zavřený @brsh
28. kvě 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já mám teda otevřený okna furt, i když je vedro ...
venku je prý dusno a tady svítí i sluníčko. Tak asi bych měla jít zase rychle žehlit, aby pak nebylo moc vedro.

Dneska jsem zase 2 hodiny v noci nespala :frowning2: ...v 2:49 jsem šla na wc a v půl 5 jsem se ještě koukala na mobil kolik že je hodin. Děs běs ...
28. kvě 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda tak to mě mrzí :frowning2: .
Ale hlavní je, že si Tě ohlídají. Furt lepší někde chvíli ležet než pak něco řešit na poslední chvíli. Tak hlavně hodně odpočívej a nenervuj se.
28. kvě 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahojky, tak hlavně, že je malá v pořádku. A taky je super, že jste to vydržely až do 37tt. Teď už je všechno vyvinuté, takže klidně může malá ven. Máš super, že se o tebe tak krásně starají. Uvidíš, ono to do pondělí dá ještě skoro týden a to už budete 38 tt. A to je normální čas na porod :slight_smile: Tak hlavně, aby jsi ty i malá byla dobrá. Dej nám vědět, jak to s tebou tedy zamýšlí. No a na druhou stranu, se za chvíli budeme těšit už i na tvoje fotečky Valinky :slight_smile: Držte se holky.
28. kvě 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no jo to každopádně...radši tam budu týden ležet a když něco tak at jde ven holka jedna než nějakej průšvih...dneksa holt dobalim kosmetiku jako šampon a tak do porodnice a tašku připravím....když mi tzítra řekne, že si mě tam raději nechají tak si sjedu pro tašku a autobusem se tam vrátím...
28. kvě 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jo tim se uklidnuju, že už je hotový dítě :slight_smile: že holt bude maličká,ale to mi nevadí vůůbec:slight_smile: hlavně at je v pořádku no jsem zvědavá, mám strach a fakt bude asi lepší,když mě uklidní a třeba si mě tam nechaí a já budu pod dozorem...děkuji
28. kvě 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
náš první monitor
28. kvě 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke jinak je super fakt ta péče ...to jsem stastná, že se o mě takhle starají, super prostě...hned je člověk klidnější!!
28. kvě 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jo a vlstně další dobrá zpráva je, že stěry na streptokoka jsou negativní
28. kvě 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Přesně tak, Valinka bude třeba pod 3 kg (a to ti hrozili, že bude přes 4 :grinning:), ale to ničemu nevadí. Váhu dožene klidně už i na světě. Hlavně, aby byla zdravá. A to nejen ona, ale i její maminka :slight_smile:
Monitory máš takové "klidné". :grinning: Tak to je super.
Hlavně žádné stresy, teď už není opravdu důvod. Prostě půjde při nejhorším ven o 14 dní dřív a to skoro nic neznamená. Co ty víš, třeba by si zrovna za týden řekla, že už ji to stačí a že se chce pořádně protáhnout :grinning:
28. kvě 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke jj máš pravdu no....lepší,když půjde malá,ale zdravá ven,než,aby se tam něco podělalo...jako děložní hrdlo a vůbec se nepřipravuje k porodu no takže vyvolávat mi ho asi nebudou a bude císař.....jojo monitor ukázkovej, děloha prostě nic pohodička a Valča srdíčko kráásnýýý tak aspon tak..no uvidíme, jdu se asi natáhnout s notasem do postele, stejně mám ležet, jen jsem do sebe musela vpravit snídani....:slight_smile: díky za podporu
28. kvě 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
A tady ještě naše asi poslední fotečka z UTZ, je tam celá zmačknutá,ale je:grinning:
28. kvě 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice ahoj kočinko..moc mě to mrzí..ale je dobře,že Tě pohlídají....drž se čičinko naše... :wink:
28. kvě 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak já dostala obrovskej kojící polštář..přítel má teď noční a já spím s jedním vstávám v noci...no úplně čumím..asi se moc neoáčím,jak se držím toho polštáře...u nás je cca 22 stupňů...polojasno... :grinning: Taky mám věčně otevřený okna..i když je teplo..v celým bytě a snažím se,aby to aspoň trochu luftovalo.. :grinning:
28. kvě 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já tašku sbalenou mám...jen podprdy tam dát...no a pak sbalit tu na sál...tam dát ty přezuvky,jídlo,pití :grinning:
28. kvě 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja tam.musim dat akorat sampon a mydlo..na sal mam.sbaleno..hele to ti je zajimavy..jsem si vzala twn prasek a mam tlak 118/75 a normalne mi zacinaji splaskavat ty nohy.....
28. kvě 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek