• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@janice_opice - tak to by měl zabrat, to znamená, že to máš jen Tvůj tlak a ne že by se v těle něco dělo....podle mě teda.
28. kvě 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no uvidíme no snad jo taky se mi zdá ..ono to je těma cévama blbý je, že díky tomu by mohla mít malá málo kyslíku a blbě přibírat právě..tak uvidíme ted sijdu asi zdřímnout jsem z toho nějaká přetažená a pak si změřim zase tlak a uvidíme co výsledky z tý krve odpolko..a co mi řekne zítra....kež by to pomohlo
28. kvě 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no věřim....ono to má souvislost.. :wink:
28. kvě 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak hajej kočičko...myslím na Tebe...
28. kvě 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a co ty průtoky?
28. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zlatooo kliiid - malej mel 2 kila a v poho :slight_smile: rodila jsem 37+3 fakt je to uz v pohode :grinning:
28. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - kolegyně z práce psala, že tohle měla dcery kamarádka, že šla malá o něco dřív ven císařem a jsou obě v pořádku. Tak se neboj, hlavně hezky odpočívej.
28. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice drz se, zlati! On takovej planovanej cisar taky neni uplne blbej a neboj se nic, pan doktor si Te ohlida!!
28. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb
@pidisek
@kamisb
@brsh holky moc dekuju za podporu..verim, ze to bude ok a fakt radsi at tam tyden lezim pod kontrolou a za tyden ji vyndaji zdravou nez, aby se neco posralo....
28. kvě 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb prutoky taky fyziologickej nalez tak nevim v 16 mam volat pro vysledky te laborky...
28. kvě 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak to půjde asi brzo ven...ale to určo nevadí..v 37tt neboj...čiči naše....moc myslím....asi jsi nervozní,viď?Já už mírně taky i když to mám až za 50 dní...
28. kvě 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no půjde určo brzo ven myslim, že nejdýl příští týden v tom 38 tt, ale uvidíme co mi řekne zítra...ten fyziologickej nález znamená, že je to v pořádku tak aspon něco...monitor a průtoky dobrý a mele se tam furt to je dobrý znamení....navíc ty moje otoky fakt trvají jen týden a ten tlak byl minulej čtvrtek ještě v pořádku...ale at je brouček fakt radši na světě a zdravá než,aby se v tom bříšku něco pokadilo..a opravdu se oba shodli, že to tělo prostě má dost po těch všech laparkách a stimulacích a narkozach no...nervozní jsem srašně,ale ne z toho, že budu rodit a rodit císařem, ale z toho,aby byla fakt v pořádku, to je strašnej strach a s klukama doma jsem to vyřešila..zítra ,když mi řekne, že tam mám zůstat tak se vrátim domů pro tašku, osprchuju se a sjedu autobusem zpátky.. Manžel si vezme ošetřovačku na Kubu a pak až budeme doma tak bude mít dovču ...Kuba je z toho taky špatnej a říká, že chce,aby ségra byla v pořádku, že si nic jinýho nepřeje a jelsti mě tam zítra může doprovodit , že mi pomůže s taškou a tak.:slight_smile:
28. kvě 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dneska říkal můj doktor, že si myslí, že pokud bude nález špatnej i z laborky tak do týden se to musí vyřešit no..
28. kvě 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha..tak to je dobře,že průtoky a tak jsou o.k..No..když je miminku líp venku...a jinak holčičky jsou větší bojovnice...a tak...líp vše zvládaj..asi na tom něco je..já myslela,že jsem byla na 30tt ale ne na 28tt a ségra na 27tt..a krom toho,že jsem praštěná,tak jsem o.k...žádný následky..No..já za 6 dní nic nepřibrala..tak snad jsme o.k..ale je mi to divný...ale nic mi není..a malej se taky normálně hejbe...
28. kvě 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo jste v pořádku neboj se nic.....to je jasný, ženský jsou větší bojovnice a houževnatější ..vždyt už jen těhotenství a porod je velikej záhul pro tělo a to by chlapi fakt nedali:slight_smile: je to prostě dané no :slight_smile:Každopádně nervozní jsem z toho fakt hodně no jak to celé bude a v tuhle chvíli jsem ráda, že mám všechno fakt hotový a zařízený a doma:slight_smile:)
28. kvě 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele mně taky nic není, je mi docela dobře no, nepřibrala jsem za 10 dní nic dokonce jsem zhubla 0,5 kg
28. kvě 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - holka drž se, hlavně aby byla malá v pořádku. Budu na Tebe moc myslet.
A s tou ošetřovačkou to je ideální, jsem Ti říkala, že by se to tak případně mělo udělat, hlavně že manžel může. Aspoň budeš klidná, že to doma bude v pořádku. A budeš se moct soustředit jen na malou a sebe.

@muddledgirl - taky jsem teď přestala přibírat, a i holky jinde psaly, že nepřibírají. Takže asi to je normální. J8 mám teda od minulý kontroly asi 300g ...za 10 dní ....tak asi to bude jen prcek ...ona už i pomalu začne ubívat i voda plodová.
28. kvě 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ta váha je mi trošku divná..víš..jak minule 3 kg za dva týdny..ale tak jsem ráda..to víš,že jo.. :grinning: kdo se s tím má tahat... :grinning: To by chlapi nedali,to máš pravdu...moc na Tebe myslim kočičko naše...u nás v soukr.červencovkách ty holčiny co chtěly rodit přirozeně budou mít asi císaře kvůli KP..tak asi dvě nebo tři jsou z toho smutné...ale asi všechno má svoje no...
28. kvě 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to je fajn... :wink:
28. kvě 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl díkes holky..ono je ještě možný, že Val bude drobnější, protože manžel měl nějak 2,40 nebo tak nějak 2,60 při narození a byl normálně donošenej a já taky nebyla cvalík.....jiná věc je, že jsme to oba dohnali potom :grinning: :grinning: :grinning: manžel je velikej chlap no a já oplácaná ženská, ale to je jiná kapitola:slight_smile: Kuba tím jak měl jinýho otce,kterej se narodil taky skoro pětikilovej ... zase si říkám, že pokud půjde ven takhle dřív tak je asi lepší, že bude teba kolem těch 2,5 kg, že ty plíce to tělo líp utáhnou:slight_smile: hele mně už je vcelku jedno,jelsti půjde císařem, hlavně,at je v pohodě a zdravá...ono asi furt lepší než ten první porod ....a ted teda,když jsem totál zavřená CS 1 tak to asi bude lepší no....nic jdu volat pro ty výsledky......
28. kvě 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky já mám takovou radost :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. kvě 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@kamisb
@brsh
@pidisek
@marke
Holky já mám takovou radost!!!!!! Volala jsem si pro krevní výsledky a jsou v pořádku!!!!!!! takže to vypadá, že ten tlak je čistě můj a v těle se nic špatnýho neděje:slight_smile:..Dokonce ani ta bílkovina není moc zvýšená...tak snad zaberou ty léky na tlak.zítra se dohodneme teda v Motole co dál.....tak jsem zvědavá, ale mám lepší náladu, že je Val v pohodě..průtoky pupečníkem (ptaa jsem se znovu) a monitor jsou v pořádku a krevní testy taky:slight_smile:))) ...jsme se bavili ještě o té velikosti Valinky a říkal doktor, e možná moc srovnávají, že jsem měla tak první dítě veliký tak se to ode mě očekává i ted a že je to možná chyba:slight_smile:)kkor když tatínek měl 2,60 že nebo tak nějak ... tak snad to zítra dobře dopadne a budu teda jen pod dohledem a akorát častěji chodit do poradny na tlak a monitory tak zítra rozhodne porodník co se mnou:slight_smile:)) jsem stastná za tu péči a třba tam ta Val ještě vydrží..jsem voalal manželovi, že začneme sexovat a s maliníkem a tak..že když teda porodní cesty jsou zamčený úplně tak by se mohly pomalu otevírat aspon na CS 3–4 :slight_smile: Holky já mám radost, že je malá v pořádku a to moje hnusný tělo jí neohrožuje, měla jsem takový strach, vím, že není vyhráno a můžou si mě tam kvůli tomu vysokýmu tlaku nechat, ale hlavní jsou ty výsledky!!!
28. kvě 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - tak to je super, má ohromnou radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Si myslím, že pokud zaberou ty prášky tak si Tě tam ani nenechají a budeš případně častěji chodit na monitory a kontroly. Ale hlavně stejně odpočívej, aby ten tlak neblbnul. Tady se už zase zatahuje, a bude asi bouřka.
Zase možná sena ten maliník ještě zítra zeptej, přeci jen bylinky a vysoký tlak ...nevím jak jde dohromady.
28. kvě 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já mám taky radost..jojo mám nakázáno odpočívat hodně..a máš pravdu maliník zjistím kdyžtak zůstane jen u sexu :grinning: akorát nevim jak to muž dá ten je strašně vybzíkanej:slight_smile:))) taky myslím, že tam třeba budu chodit 2x týdně a budu muset ležet doma a měřit se a snad ty prášky zaberou.....to ze mě spadl šutrák velikej..... :grinning: akorát nevim jak to bude zítra brouku teda...jak dlouho tam budu a co mi řeknou ..mám ti pak zavolat\?| kdyžtak budu moct i v ten pátek nějak páč na tu chatu teda nejedeme ani náhodou ...mám být v klidu a odpočívat no
28. kvě 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak ted čtu, že maliník krevní tlak dokonce snižuje :wink:
28. kvě 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Maliník - Rubus idaeus - Obsahuje asi 10% cukru, železo, měď, sodík, vlákninu, pektiny, organické kyseliny, vitamíny C,E,B1,B12,P, karoten, foliovou kyselinu, katechiny a flavonoidy. V léčitelství se užívají plody a listy sbírané v době květu - v červnu, hlavně při chudokrevnosti a nemocích zažívacího ústrojí, při ateroskleróze, ledvinových a jaterních nemocích a vysokém krevním tlaku. Obsahují fytoncidy, které ničí zlaté streptokoky, spory kvasinek a plísní. Plody se doporučují proti skleróze, chronickém revmatismu, ekzémech, cukrovce a pro vystřízlivění z opilosti. Z odvaru listů při akutních onemocněních horních cest dýchacích a růži. Čerstvé listy působí hojivě na rány a uhry, dřevnaté části se užívají při akutních, chronických a infekčních nemocích. Odvar je proti nachlazení a krčním nemocím ke kloktání. Plody jsou mírně močopudné a žlučopudné. Sirup z malin zředěný vodou je vhodný při horečnatých onemocněních. 2 lžičky řezaného listu povaříme 10 minut ve 1/4 l vody necháme 15 minut odstát a přecedíme. Pijí se 2 šálky denně při revmatických potížích, horečnatých onemocněních, při nemocích jater a ledvin.

Více zde: http://www.uspesna-lecba.cz/products/malinik/
28. kvě 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočinko..to je bombastický..moc Ti to přeju..posíláme pusinky :wink:
28. kvě 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl kuju tak snad to tak uvidí i zítra doktor v Motole :slight_smile:
28. kvě 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice budu držet pěstičky aby jo..já jsem dnes děsně líná....byla jsem v DM a nakoupila šampony Toni and guy..jsou bomba..pilník a leštičky...tak teď dávám do kupy nehty.. :grinning: :grinning: :grinning: No a k obědu byla čoklid hihi...ale večer dám salátek těstovinový.... :grinning:
28. kvě 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já už si udělala kámoše tady v tý nový pekárně tak mi tu schovávaj takový skořicový strašně dobrý šnečky :grinning: :grinning:
28. kvě 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek