• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@coralin my máme do baráku taky schody :-O to jsem fakt nikdy v životě neslyšela
28. kvě 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin a dokonce parkrat nejel výtah z přízemí takže jsem šlapala 3 patra, podle mě je to nesmysl fakt...
28. kvě 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ježiš já nevim...jo vlastně chodila..protože jsem chodila kouřit.. :grinning: ale i v Sanusu jsem chodila po schodech hned po transferu...toto bych vůbec neřešila..doktor jediné co říkal nezvedat těžké věci a tak...ale jako když není v baráku výtah..tak proto člověk nebude zalezlej doma..
28. kvě 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to se Ti nedivím, že jsi nervozní, ale nebuď musíš se hezky vyspinkat a být na zítra fit.

mě od pondělka občas pěkně píchá v čípku....to jsem zvědavá jak to bude vypadat na kontrole v pátek.
28. kvě 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo holka už abychom a ty prcky měli ve zdraví u sebe vid v řádném termínu... v tom čípku to tě bude tlačit malej.....neboj se nic.....:slight_smile: no ted jsem četla jak se rodí dětičky 2,5 kg a 2,7 kg nrmálně v termínu a jsou vpohodě a my máme ještě čas...zavřená jsem na hlavní pevný uzávěr do 3 kg bychom to mohli dotáhnout když to dobře dopadne
28. kvě 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - když mě to podle mě teď nepíchá z dělohy, ale jakoby z druhý strany. Ale v jedný diskuzi to holky psaly, že to taky mají ...prý je to normální, že se to dole začíná už připravovat no.

já se moc nebojím, jen trochu nevím co čekat a to nemám ráda. :wink:
určitě nám to všem dobře dopadne jen musíme ještě chvilku vydržet ...já jsem dneska 34+2...tak ješt aspon 2 týdny, raději 3... :wink:
28. kvě 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb taky nemám ráda,když nevím co mě čeká.. :grinning:
28. kvě 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spát, dobrou noc....snad se vyspím líp než na dnešek.
28. kvě 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb
tak to já jsem doted věděla comě čeká,ale ted už to nevim vůbec :grinning: :grinning: jdu taky spát jsem nervozní tak at zítra nevyšiluju..tak dobrou holčičky a krásný sny
28. kvě 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani,držím pěstičky,dej vědět... :wink:
@kamisb dobré ráno čičinky..já už kolem jedenáctý spala...masakr....no teď se namaluju,skočím pro koblížky a musím poklidit...třídit papíry a můj binčus na stole v obýváku a v kuchyni..
29. kvě 2014 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nazdarek...dekuju dam..dneska tlak prumer 135/76 takze uz mnohem lepsi...tak uvidime co mi rekne...akorat vlezu do Motola a zase vylitne nahoru to je mi jasny :slight_smile: snad to dobre dopadne.Vcera jsem.mluvila s tchyni a ta rikala, ze muz se narodil 7 dni po terminu a mel 2.75 kg...tak bude Val po nem..akorat dneska je obrovskej ma skoro 2 m a je ho fakr kus chlapa :slight_smile:..ja mela taky nejak 3 kg
29. kvě 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl taky bych mela tridit papiry delam to ted sice prubezne co jsem doma, ale asi ne dostatecne prubezne..vzdycky se to nejsk nahromadi....
29. kvě 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem taky na sebe zvědavá..aby mi později nevylítnul...když mívám td v těhu kolem 133/88..někdy míň..tak doufám,že ne ...že aspoň ne brzo...no...Ty jo..přítel měl kolem termínu kolem 3,5 kg..klasika..hi hi...ale kus chlapa ho je taky teda...já měla 1,27 na 28 tt :grinning: :grinning: :grinning: Já taky mívám papíry srovnaný...ale teď co jsem furt kopírovala lístky na peníze apod.kraviny..tak to mám zas nakupený asi za měsíc...tak to musím založit..nemám to ráda...tak to odkládám hihi..
29. kvě 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdyz jsem chodila do prace tak se mi to tu kupilo pac v praci jsem mela papiru dost a dost ted se snazim ale taky me to neba
29. kvě 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jezis ty zvirata mi lezou na nervy to je desny!!
29. kvě 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice se nedivim...křeček spí a ptáčka jsem zavřela..je na chodbě...tak nevim,jestli mu tam není smutno... :frowning2:
29. kvě 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl oni ti 3 chlupati za mnou furt lezou I na zachod a kdyz si zavru tak busej na dvere a furt pruvod kam se hnu...kolikrat o ne zakopnu nebo je omylem.nakopnu hruza... fakt me nekdy sejrej :grinning:
29. kvě 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: o zábavu postaráno,viĎ? Já snědala dva koblížky s vanilkou a dávám kávu.....
29. kvě 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jeden takovlej střední koláč s merunkama a místo kávy ted mám meltu radši ... osprchla sjem se a pomalu se dáím do kupy posbírám všechny ty papíry a vyrazím tak v 9
29. kvě 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jsem ráda, že mi splaskly ty nohy
29. kvě 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jsi šikulka,jak málo jíš...a kávu ne kvůli tlaku,viď? Mně přijde,že je nízkej tlak teď....je tu teda hnusně..lilo..mně to neva...jen se mi chce spát..a mikina mi snad na ven teplá bude stačit....To je bomba,že splaskly..
29. kvě 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já ti nějak poslední dobou až teda na vyjímky nemám hlad vůbec..to samo nějak a asi jak mě ted Val tlačí na žaludek tak je tam málo místa.. za to žízen mám furt .jojo, od úterý jsem radši kávu vynechala kvůli tomu tlaku..no dyk já spodní talak mám 70 a taky se mi chce spát no jsem zvědavá co se dozvím, každopádně jsem ráda, že jsem pod kontrolou... akorát se holka musim zeptat četla jem, že ten prášek se používá na srovnání zvýšený funkci štítky... a já ji mám sníženou tak aby to dohromady s Euthyroxemnebylo kontraproduktivní
29. kvě 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tid va pitomí chlupatc tu spolu zase zápasej,ale tak, že mi vrazili do židle a vylili tu meltu grrrrrrr :grinning:
29. kvě 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Jo málem bych zapomněla : VŠECKO NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ HODNĚ LÁSKY, ZDRAVÍČKA A ŠTĚSTÍČKO BUDE ZA CHVILKU NA SVĚTĚ!!!!!!! :grinning: :-*
29. kvě 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ahoj, tak hodně štěstí a hlavně se zkus nenervovat, aby ten tlak v Motole zbytečně zase nevylítnul. Ale je mi jasný, že se to špatně ovlivňuje.
29. kvě 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb díky Kamčo cháááá no to stačí, že do nemocnice vlezu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - manžel to má taky tak ....
29. kvě 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak dneska leje, takže jsem ráno odvezla malýho do školy. A včera mu došla zubní pasta, tak jsem se rozhodla, že zajedu do města do drogerky a koupím i ovoce a pečivo. A přitom jsem se stavila ještě u doktorky pro potvrzení na školu v přírodě. A teď jsem ráda doma a půjdu něco pobaštit. Už jsem cestou snědla koblížek, sušenku a meruňku.

Jinak jsem si v DM taky zaregistrovala naši Klaudinku. No je to super, to tam takhle psát :grinning: Už se na broučka taky moc těším.

@janice_opice Tak se drž, hlavně klid a napiš, jak jsi dopadla. Věřím, že to bude v pořádku, když včerejší testy byly všechny OK. To asi jen tím divným počasím se tvoje tělo trochu zbláznilo. Hlavně, že to je jen problém tvého těla a ne Valinky.

@janice_opice
@kamisb
@muddledgirl No vy jste tedy byly prďolky při narození :grinning: Tak to já mám sice obvod hlavy 10 letého dítěte, ale při narození jsem měla 3,5 kg a manžel asi kolem 4 kg (resp. mamka říká pod 4 a on nad 4 - tak nevím, kde je pravda :grinning:) Takže i díky tomu věřím, že Klaudinka bude po mě - prostě jen malá hlavička.
29. kvě 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - ahoj, no já prcek moc nebyla ...prý kolem 3,5 kg a manžel asi 4,3 :slight_smile: takže když půjde Adámek fakt o něco dřív tak to bude fajn. I když tím císařem to je asi jedno, ale bude to prostě miminečko a ne obřík :wink:
29. kvě 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb No joooo, tak to je jasný, po kom Adámek tak pěkně roste :grinning: Tak to jsem nezachytila, že vy jste byli "normální" :grinning: Takže se vůbec nedivím, když by šel o trošku dřív. A asi jsem i úplně nepostřehla důvod, proč tě chtějí honit na císaře. Kvůli tomu prvnímu císaři? Kamarádka měla první dítě císařem a teď nikdo neříkal, že by druhé muselo jít taky. A tchyně vlastně taky tak. Manžel je císařem a jeho mladší bratr přirozeně.
29. kvě 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek