• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@marke - oni jej doporučují pokud byl ten předchozí císař s komplikacemi.
Zatím jsme dohodnutí tak, že pokud by nechtěl sám dřív, tak 30.6. bude císař. A taky mi bylo řečeno, že se rodí přirozeně do 3,5 kg další mimi po tom prvním císaři. Tak se uvidí no.
29. kvě 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jo tak to jsem nevěděla. A pravda je, že Adámek vypadá na víc než 3,5 kg :grinning: Tak to bude mít narozeniny na vysvědčení - tak to nevím nevím, jestli mu nejdřív vynadat za vysvědčení a pak pogratulovat k narozeninám nebo obráceně :grinning: Ale věřím, že to vynadání nebude potřeba :grinning: Ale to by bylo o týden před termínem, tak to je skoro jako v termínu. Takže v pohodě. No super, tak hodně štěstíčka a uvidíš, jak se bude chtít prďolkovi na svět :slight_smile:
29. kvě 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - dík, no my s mužem bychom raději ještě o pár dní dřív .... :slight_smile: přeci jen rodit v pondělí ...to je pak blbý na ty oslavy zapíjecí co manžílek s tchánek plánují :grinning: :grinning: ...takový čtvrtek by byl ideální :grinning: :grinning: ...to bych byla 38+3 a to už je v pohodě (26.6.) taky hezký datum.
29. kvě 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Tak z tohoto hlediska určitě :slight_smile: To plánujou nějakou slušnou kalbu a aby měli čas vystřízlivět? :grinning: A pravda je, že datum 26.6. je moc hezké. Tak uvidíš, třeba to projde i u doktora :slight_smile: A se kterým si vlastně domlouváš císaře? S vlastním nebo v porodnici?
29. kvě 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - no nakonec se to nechá na osudu ....sice chodím už do poradny do porodnice k jenomu doktorovi, ale ten si řekl na nás docela dost za to že bude měsíc v pohotovosti. Takže uvidíme až to přijde jak to dopadne.
Ale v průkazce mám napsanýho císaře ...že doporučují a myslím i v kartě. takže tak....a doktor řekl, že po ukončeným 36tt může malej ven kdykoliv ....myslel tím, kdyby mě táhlo moc břicho nebo začaly bolet jizvy apod. Že už je vlastně hotovej ....tak ještě aspoň 2týdny počkat a pak se uvidí no.

To víš na zapíjení se těší ....tady v okolí to vždycky bylo veliký ...tchána to bude vlastně první vlastní vnuk ...tak to asi bude něco :grinning: ...ještě že budu v nemocnici a nebudu pak muset uklízet .... :grinning: :grinning:
29. kvě 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jojoj..tak to se zeptej na tu štítku,aby se Ti to netřískalo ty léky no... :frowning2:
29. kvě 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dej jim za mně na prdel,že TI vylívaj pití..Kočko, moc děkuju....jo jo to největší štěstíčko je v bříšku.. :grinning:
29. kvě 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to moc neovlivníš ten tlak v nemocnici..já to znám....mně taky vylítává ráno..a pak odpo..ho mám doma nižší... :wink:
29. kvě 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no asi kdybych byla v termínu,tak jsem měla taky dost si myslím.. :grinning:
29. kvě 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku pořád hnusně, tak jsem se pustila do záslužné činnosti. Malej chtěl něco do památníku - dal mi ho už minulý víkend a už bych mu ho měla vrátit. Napsala jsem tam ale datum na den dětí :grinning: Přišlo mi to hezké a navíc krátké :grinning: Tak se chlubím :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl
@kamisb
@marke Ahoj holky takže zítra ráno nastupuju na hospitalizaci do Motola..vypadá to, že se mi opravdu rozjíždí preeklampsie. Ted musim ležet a když se mi tlak vyhoupne nad 100 ten spodní tak šupem hned nebo když i bude špatně.....Malé se zatí dle průtoků a monitoru daří dobře tak mě budou hlídat a snad tam vydrží co nejdéle..když bude průšvih tak císař hned okamžitě..mimochode byla jsem s doktorem přío na porodních sálech a když jsem byla na monitoru napojená tak on šel dělat sekci a slyšela jsem prcka jak přišel na svět a hlásil se, úplně mi to vehnalo slzy do očí...:slight_smile: dojetí myslím...takže ted ležím pak is odpo dozabalím věci vysprchuju se a ráno jedeme ...hlavně kyby to dneska bylo blbý tak prej hned že ta jedna noc doma za to nestojí ,ale zatim je mi dobře akorát mám hlad tak jsem si koupila aspon pořádnou prasárnu čerstvý chlebíčky a všechny je sežeru.-).. Blbý je, že na přirozenej porod se to vůbec nechystá no...ale říkal doktor že když zaberou prášky a malá bude prospívat tak se budou snažit aspon těch 10 dní ji udržet, ale pokud se to zhorší tak jediný řešení je prostě to těhotenství ukončit...prý doddnes nikdo neví proč ta preeklampsie je co je spouštěč a že i dneska na to umírají 1-2 rodičky ročně...když se to neodhalí a nehlídá takže fakt budu radši pod dohledem
29. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Jasný, tak uvidíš, třeba se Adámkovi bude chtít na svět dřív :slight_smile:
No a s tím zapíjením - tak to tchána chápu, Ti to nesou hrdě :grinning: A kolikrát lepší "co oči nevidí, to srdce nebolí". Jen ať si to kluci užijou a potom i uklidí :grinning:

@muddledgirl Je pravda, že ty jsi hooooodně moc spěchala na svět. To bys asi měla taky dobrou váhu. To máš pravdu :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata mějte se tu krásně, já jedu do Prahy budu spát u mamky a přijedu až někdy zítra asi odpoledne. Takže tu nebudu. Přes mobil sem nepovezu nemám paušál ....pá.
29. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to mě kočinko moc mrzí...ale super,že už jsi 37tt a že se malé daří dobře...a že budeš už hlídaná...aby se nic nesemlelo....jo jo preklampsie může přejít v eklampsii...ale na takový věci nemysli.....hezky se napapkej....dobrou chuť...ten tlak je naprd..já vím,že kámošce se taky rozjela a byla v nemocnici a rodila cca 36tt a vše o.k...s holčičkou...ale ona teda rodila spontánně...tak to mi teď hlava taky nebere....
29. kvě 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ach jo, tak se drž. Hlavní je, že opravdu budeš pod dohledem a kdyby něco, tak se už budeš těšit z Valinky. Rozhodně má doktor pravdu, jedna noc doma za tu hrůzu, stres a možná i komplikace nestojí. Takže se opravdu hlídej a kdyžtak radši hned. Přeci jen, oni ví, proč to dělají. Moc budu na vás myslet, abyste to ještě chvilinku vydržely, ale jak už jsem psala, lepší hned a v pořádku než déle.

Ale jak Tě znám, tak ty budeš s námi pořád na příjmu :slight_smile: Takže budeš dávat echo, co a jak a my budem taky psát. Hlavně klid. Už je klidně čas, aby Valinka přišla mezi vás :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Tak ahojky, užij si návštěvu!
29. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak jeslti rodila spontánně tak je možný, že měla CS víc než já nebo ty porodní cesty byly už aspon trochu nachystaný na porod tak vyvolání by mělo smysl, kdežto u mě nejsou ani náhodou nachystaný k porodu
29. kvě 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no jo nějak to zvládneme....zkouším si zprovoznit internet v mobilu páč v porodce maj 100 za den a to mi přijde dost ta to řešim pes svýho operátora..jojo doktor říkal, že by bylo fajn,aby tam ještě vydržela, že přece jen čím déle tím lépe a bude se pak lépe adaptovat...ale když to nepjde tak to nepujde.....holt člověk si to maluje nějak a ono to je jinak kor když celou dobu je to těhu tak krásný a v pohodě... ale my to s Valčou zmákneme:slight_smile:))všechno ..

nakonec jsem moc ráda, že jse všechno pokoupila a udělala za včasu a vše mám nachystaný
29. kvě 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Samozřejmě, že to zvládnete. Jste holky šikovný. Ty jako řádná mamina si budeš ještě asi tak týden polehávat v porodnici a pak už bude všechno jedno :grinning:
Tak to u nás s internetem netuším, ale myslím, že tu není platba (aspoň podle toho, že jsem to někde četla). Ale hlavně, ať odpočíváš.
Jojo, já taky říkám, že člověk nikdy neví, takže ještě tak 14 dní a budu mít taky vše nachystaný. Spíš jsem si říkala, že pak budu už neschopná cokoli dělat, tak abych mohla jen odpočívat :grinning:
Jdu obídkovat.
29. kvě 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný...já podrobnosti nevím no...
29. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zvládneš!!!!!!! To uz je dobryyy :slight_smile: muže klidne holka uz ven:slight_smile: :wink: :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no taky bych radši nevěděla a rodila přirozeně no uvidíme třeba tam vydrží ještě týden a třeba se začnou chystat a vyvolaj mi to uvidíme.... uvidíme vůbec netušim co bude..těch možností je víc,hlavně,aby to prostě dobře dopadlo:slight_smile: jdu si dobalit věci pak se půjdu vysprchovat a umýt vlásky a sepsat seznam co je doma potřeba ..ráno vypravím Kubu do školy ahurá no :slight_smile:
29. kvě 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek ale jo, může , i když doktor se tvářil, že by jí tam radši ještě nechal co nejdýl když to půjde, že je to lepší:slight_smile:
29. kvě 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobrý jsem si myslela, že ošetřovačka je do 15 let a pěkný prd no tak to jsem zvědavá jak to uděláme :/((( ošetřovačka je do 10 let a Kubovi je 12
29. kvě 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já si myslela, že do 12 let. Ale jen do 10? Tak to je docela na prd. Neboj, hlavně se nestresuj, oni to kluci zvládnou. Tak ať si zkusí jen třeba přeházet směny, nebo se hodit marod. Hlavně klid.
29. kvě 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jj už to řešíme i tchyně se zapojí:slight_smile: bude to dobrý
29. kvě 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jseš šikulka, Ty to zvládneš...moc myslím...mně dnes poprvý ztvrdlo břicho..příjemný to teda není fuj.... :grinning:
29. kvě 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice držíme vam vsech našich 12 palečků !!!!!!!!!
29. kvě 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no právě, že někde říkají, že to vadí, někde, že zase ne. Pak si vyber....
29. kvě 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nemá tady náhodou někdo narozeniny!!! Všechno nejlepší zlaticko, zdraví, štěstí, lásku a za chvíli hodného Samečka s vámi :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek