• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice Jani, ani jsem sem nestihla mrknout, Pupanek ma vredy, tak od stredy litam kolem nej a maly. Za chvili taky budes, jak na to ted koukam :wink: ale to v poho s Valinackem date. Adinek taky nebyla nejvetsi mimous v porodnici a to sla v terminu. Jsem rada, ze jsi pod dohledem a zdarne informujes :slight_smile: ja mela vcera rocni vyroci od pozitivniho testu :grinning:
@coralin - diky, Kaci! Vsak se taky dockas, uz brzy :wink: dnes mas OPU?
30. kvě 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin tak já myslím,že to se řešit nijak nedá kočko..když bydlíš ve výtahu a rodiče nemáš...já nevim..já si myslím,že schody fakt není nutný řešit...psychika je nejdůležitější a embryjko.. :wink:
30. kvě 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jéé ččiči..mocinky děkuju..já už MK ani nevypínám.. :grinning:
30. kvě 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl není zač, tak to pěkně oslav holka :wink: a co jinak u tebe nového?
Já čekám na ms a pak zas šup do ket, doufám, že tentokrát už si nás to snad najde :sweat_smile:
30. kvě 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :wink: dostala jsem krásné růžičky a dárek od přítele je na cestě..jsem moc zvědavá...prý to budu mít i za porod předčasně...tak jsem zvědavá..no prstýnek to nebude... :grinning:
30. kvě 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no aby tě nepřekvapil a nepoklekl :grinning: ale ty už jeden mega dárek v bříšku máš takže letos už je vše další jen příjemný bonus :slight_smile:
30. kvě 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 nééé to nééé....my jsme dohodnutí,že kdyby už někdy svatba,tak až mímo nebo míma budou větší...tak tříletý...aby už normálně chodili, mluvili...a chvíli vydrželi u něčeho.. :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se ptala jestli budu brečet,tak říkal,že asi jo... :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jéé..tak ať ms rychle přijde a miminko se hezky zahnízdí... Dáte jedno nebo dvě?
30. kvě 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no však zasnoubení ještě nemusí být hned svatba :slight_smile: můj mě taky požádal o ruku za osm měsíců po seznámení s tím,že to prostě myslí se mnou na vážno :grinning: a brali jsme se až za další čtyři roky v mých dvaadvaceti :slight_smile:
Ale že u toho budeš plakat, tak to bude něco megacskyho, tak to už jsem taky zvědavá a kdy to má přijít?
30. kvě 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no znáš to když jí nechces tak dojde hned mrcha a když na ni čekás tak prd, měla by dojít pozitri ....máme tam jen dva a spolu, takže pokud se rozmrazi, tak určitě oba... :wink:
30. kvě 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to jo...ale většinou je to do roka...Prý to možná dnes vyzvedne,tak jsem zvědavá... :grinning: :grinning: :grinning: Ale já řvu furt...skoro..i když teď už je to lepší...Prosím Tě,Ty budeš vědět..dostala jsem ruční odsávačku německou medela..vyvařit mám všechno..tak,že to hodím na pět minut do horké vody? Můžu to před tím umýt jarem? :grinning:
30. kvě 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak budu moc myslet kočičko..no mě to chodilo po utrogestanu čím dál dřív..to byla prdel..nakonec to bylo někde po 23 dnech.... :grinning: :grinning: :grinning: Tak čáry máry fuk..dej si litřík vína, teplou vanu druhej den a přijde... :grinning: Jo a sexík.. :grinning:
30. kvě 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak čičinko na Tebe moc myslím od rána...věřím,že jste v pořádku a až budeš moct,tak se nám ozvi...posílám pusinky... :wink:
30. kvě 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak uz se valim v Motole ....zatim mam.za sebou monitor a krev a ted cekam.na vysetreni a hlavne na obed ....
30. kvě 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl diky zlato zatim jsme v pohode jen ten tlak je furt sila......tak uvidime vo s nama provedou....mam moc peknou nemocnicni kosilku :grinning:
30. kvě 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, tak jen se válej :grinning: Já si zrovna taky dávám něco do břicha.
Koukala jsem u nás na to připojení k wifi - všude se platí, jen na šestinedělí se neplatí. To jen tak pro zajímavost :slight_smile:
Myslíme na Tebe, držte se holky a hlavně, ať je vše v rámci mezí. Aby ještě nemusela Valinka ven, ale vydržela tam aspoň týden. :grinning:
30. kvě 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke jj diky jdu na druhej monitor pac pri tom.prvnim.mala spala...uz mam.po krvi a vysetreni a pred sebou utz...dali mi dalsi prasky na tlak.potrebovala bych malou probudit necim.sladkym aby se hybala a nic tu nemam tak jsem si dala aspon caj hooodne oslazenej cukrem :grinning: skoro jsko pri testu na ogtt :slight_smile:)) tak jsme zvedave obe
.sestricky jdou tu moc hodne a dokazi uklidnit....ted sedim na terasce je tam hezky :slight_smile: holcina se mnou co tu je tu je se stejnou diagnozou ale maleho uz ma na svete...porodila v 35 tt..
30. kvě 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jooo, tak miminka si někdy říct nedají :slight_smile: A nemáte tam aspoň automat - třeba na sladkou čokoládu :grinning: Jo, tak ale přeslazený čaj je pořád lepší než ta sladká voda, ne :slight_smile: I když mě to tak hrozný nepřišlo.
Tak hodně štěstí při buzení. Mě připadá, že malá se hýbe dost nepravidelně - až na večer :grinning:
Hlavně, že tam je pozitivní prostředí, když už je to porodnice. A vidíš, tak to vy jste už o 2 týdny dál, než daná holčina. A miminko má v inkubátoru? A kde vlastně jsi, na gynekologii? Nebo na jiném oddělení?
30. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj kočičko... :wink: tak hlavně,že jste o.k....já usnula....a přítel taky spí chudák...šel zaplatit lino a domluvit..po noční a ten pán tam bude až odpoledne.... :frowning2:
30. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke fujky..ta čokoláda je tam pěkně hnusná a automat byl věčně vybranej....když jsem ležela na gyndě...sestry měly dost,když jsem si šla k obědu pro sůšu místo vepřovýho.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jar bych tam nedává, ono to vyvareni stačí, to zlikviduje všechno, stejně to pak umyvas a vyvyarujes furt dokola po použití až do zblbnuti :slight_smile: děkuji za držení, je to poslední pokus co máme takže je to náročné i na hlavu ...
30. kvě 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty si to tam nakonec ještě užijes jak někde v lázních :slight_smile: prý hlavně čekám na oběd :grinning: :grinning: tak doufám, že bylo aspoň něco mnamozniho a muzikovi napsat zprávu ať vezme ze pár (asi tak kabelu) deli a mili atd. Ať máte s Valinkou i nějaké bolestné :slight_smile: on ten čas pak líp a rychleji plyne :grinning:
Tak snad to bude dobré holky, jinak mě minulý týden porodila kamarádka v 37 tt a už jsou od pondělí doma vše dobré a v klidu, ale jí teda normálně odešla plodovka, takže i u vas to bude všechno dobré a v pohodě :wink:
30. kvě 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no já jsem to trošku jarem umyla...Euronou..tak to snad neva a pak vyvařila deset minut.. :wink:
30. kvě 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Někde ty automaty stojí za prd. Já byla minule v Teta drogerii a tam mají kávu zdarma (pro členy). A tak jsem si dala Nescvick čokoládu (nevím, jak se to přesně píše) - tedy doufám, že to mám dobře. A ta byla úplně senzační. Fakt mněmka. Ale je pravda, že asi sůšu za vepřový bych neměnila :slight_smile: To radši oboje :grinning:
30. kvě 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Jejej ...tak to já bych sůšu radši...tak automat jsem v tetě ještě neviděla.. :astonished: Nesquick?? Myslim...ale nevim na 100% taky.Tak to je super,že sis pochutnala.... :wink:
30. kvě 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ahoj, včera jsem zapomněla ....hodně zdravíčka ....a jak psala janička....štěstíčko už máš v bříšku. :wink:
30. kvě 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ahojka ...tak jak dopadl ten druhý monitor?
30. kvě 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb to nevadí kočičko..moc děkuju...Taky Ti tvrdne bříško? Mně teprv odvčera i v sedě...fuuj..už se těšim na KO ve středu.. :grinning:Nemáš tip na dobrou véču studenou a zítřejší oběd? :grinning:
30. kvě 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, už jsem doma a nějaká uťapaná ....včera odpoledne a dneska dopoledne se mi celkem motala hlava, ale už je to ok. A doktor říkal, že je vše o.k. CS ..furt 3.
A dneska říkal, že se může klidně na císař i 39+2 ....takjsem zvědavá kdy to teda vůbec bude.

a postýlka už je smontovaná jen chybí jedna pružina ale tu dopošlou. Je moc pěkná
30. kvě 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - mě vůbec netvrdne, jen mám občas pocit, že jsem na fouklá, ale prý je v pohodě, poslíčci to prý nejsou.
my bude mít směs s plackama a druhý den asi s rýží. A k večeři nevím, mamka včera dělala palačinky s marmeládou a tvarohem.
30. kvě 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek