• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb no...ten tlak je divnej...já bych furt spala no...proč to tak protahujou viď,ten císař....Super,že postýlka hezká....

Já to taky nemám poslíčky si myslim...jen tvrdý břicho a je to takový nepříjemný.....směs? Kuřecí? Mám v mražáku kuřecí řízky,tak že bych je rozmrazila? Já včera dělala lívanečky s tvarohem..jedna miska byla s vanilkovým cukrem a druhý tvaroh byl s grankem..mňamka.. :grinning:
30. kvě 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak Valince se diky rozjizdejici preeklamsii v brisku uz moc nedari I prutoky spis horsi ..Valca je hubena a moc neprospiva...od rana furt litam.po vysetrenich a monitorech a utz...mam uz zakazano jist a pit kdyby byla sekce jeste dneska..sejde se konzilium, poradi se a uvidi se...bud dneska nebo do tydne nejpozdeji, ale budu furt napojena na monitor ..takze mazec
30. kvě 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jejda to je nepříjemné, takové komplikace, ale neboj všechno bude v pořádku zlaticko, moc na vás myslíme a už se těším na Valincinu fotecku
30. kvě 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak Valince se diky rozjizdejici preeklamsii v brisku uz moc nedari I prutoky spis horsi ..Valca je hubena a moc neprospiva...od rana furt litam.po vysetrenich a monitorech a utz...mam uz zakazano jist a pit kdyby byla sekce jeste dneska..sejde se konzilium, poradi se a uvidi se...bud dneska nebo do tydne nejpozdeji, ale budu furt napojena na monitor ..takze mazec
30. kvě 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pardon odeslalo se mi to 2 x
30. kvě 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děvče tak se drž ...ať už se rozhodnou jakkoliv. určitě to bude dobrý.
30. kvě 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janiii to date je bojovnice po tobě ...DRŽ SE!!!!!
30. kvě 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, mě tvrdne břicho už asi 3 týdny. Jednou snad dokonce 20x za den. Pak jsem dostala magnesko a teď mi tvrdne při chůzi. Popravdě toho moc neujdu, aby neztvrdlo. Ale ta jízda na kole byla lepší, to mi netvrdlo :grinning: Takže klídek, to je normální, prý do asi 20x za den :grinning:
30. kvě 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, doufám, že sis návštěvu užila :slight_smile: Já mám taky pořád CS 3, ale koukala jsem do průkazky a pro můj týden tam bylo předepsané číslo 5, takže pořád je to v mezích :grinning: Navíc dr. mi říkal, že je to všechno v pořádku. Asi, dokud se nezačne žena otevírat, tak je to dobrý :grinning:
Tak císaře v 39+2 bych nejspíš neriskovala, připadá mi to už dost pozdě (vzhledem k termínu porodu) :grinning: Ale pokud by šlo o to, že buď do té doby přirozeně, nebo potom císařem, tak klidně :grinning:
30. kvě 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, ale je super, že se na všechno tak rychle přišlo. Tak to už budeš mít Valinku za chvilinku u sebe. Holky držte se, ale jak víme všechny, lepší teď, dokud je vše ještě relativně v pořádku, než něco zameškat.
A pokud je už průtok horší, tak asi není moc na co čekat. Ale neboj, oni se poradí a dobře rozhodnou :slight_smile:
30. kvě 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - no já se ho dneska ptala co kdyby se porod rozjel, jestli jako se může porodit normálně nebo stejně se půjde císařem. Tak se do toho ON nějak zamotal ...dal mi papír co si mám přečíst. Protože kdybych chtěla rodit normálně musím podepsat nějaký souhlas a v 38tt by se muselo na ULZ ...Podolí má taky limit prcka na 4kg (a to mi dřív jiný doktor říkal 3,5kg), ale hlavně 3,5 mm jizva. Asi mě nepochopil, ale pak se chytla sestřička a že by se pak vidělo přímo na sále jak hodně by byl porod rozjetý.
Jinak doktor prostě doporučuje císaře. Jako já teď nemám problémy, takže není úplně důvod proč dělat císaře dřív nějak o moc. Tak asi proto to je prý jedno. No ale uvidíme asi postupně...další kontrola je až za 14 dní ...bude i monitor a stěr na streptokoka.
30. kvě 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - ahojka a jak se vede Tobě?
30. kvě 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo,preklampsie není sranda....lepší dříve než později ten císař......kočinko posíláme se Samem moc pusinek a obětí...ať to hezky holky zvládnete... :wink: A za chvíli bude Valinka s Tebou.. :grinning:
30. kvě 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já vím,že se říká do 15x za den...ale moc nechápu,jak to někdo může počítat,když ho mám tvrdé od včerejška skoro furt...vezmu si hořčík...Já to v průkazce nemám kdy jaké cs může být..napíšeš to sem prosím?
30. kvě 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj :slight_smile: ..no ted jsme v ocekavani jak dopadneme...jsem 6 den po ET dvou blastocyst takze testit budeme tak ve stredu..a 6.6. jdeme na krev..to cekani je peklo..uz nevim co delat :grinning: kazdopadne se nam konecne povedlo poprve zamrazit alespon jedno embryjko takze zase posun...v Cube se deji proste zazraky :slight_smile: ..obcas sem na vas vsechny kouknu,ale nejak se ta parta rozutekla po jinych diskuzich tak nevim koho kde hledat :slight_smile: ..
30. kvě 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj beruško...držíme oba všechny palečky..a posíláme pusinky.. :wink:
30. kvě 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak furt nevim hladovim a v 18.30 je dalsi monitor a dle nej se rozhodne jestli jako jeste dnes......
30. kvě 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz si r8kam at ji vyndaj protoze takhle budu furt ve stresu jestli je vsechno uvnitr OK....
@hhani moc drzim pesti!!!!
30. kvě 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - tak to jsou fajn zprávičky. Držíme palečky aby to konečně klaplo. tak hoooodně štěstíčka.
30. kvě 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak se drž ....stres to musí být to mi je jasný.
30. kvě 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
@muddledgirl

MOOOOOC DEKUJU HOLCICKY :wink:
30. kvě 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Takže prostě vyčkávají :slight_smile: Ona je kontrola zase až za 14 dní? Já myslela, že od 35 tt už po týdnu. No, tak to já jdu až 36 tt na kontrolu, tak uvidím, na kdy mě objedná. Tak se drž. Hlavně, že je všechno v pořádku :grinning:
30. kvě 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl asi jsi chtěla spíš poslat objetí než obětí :grinning::grinning::grinning: Prosím Tě, Samíka neobětuj. Ona Valinka to hezky zvládne :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to já mám v gravidogramu napsáno Cervix-score - celkem/kritická hodnota (uvedu vždy tt-číslo kritické hodnoty): 24-1; 26-2; 28-3; 31-4; 33-5; 36-6; 38-7
Takže se podle toho řídím. Mám naposledy napsáno v 34tt číslo 3.
30. kvě 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Myslíme na tebe!
30. kvě 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - asi to mají všude jinak no. Ale dneska jsem 34+4, takže příště 36+4 ....to už budu 37tt, ale asi pokud je vše ok, tak je zbytečný to hrotit. Kdyby se něco dělo stejně pojedem na kontrolu, tak je to asi jedno.

Mě už se 3tí kontrolu drží CS 3, ...dneska kontroloval zase a prý vše ok...jen pak podotkl, že je prcek velikej :slight_smile:
jinak jsem se ptala na to píchání zespodu, tak říkal, že je sice vše ok, ale kdyby se náhodou ted začalo něco dít, že porod zastavovat nebudou.
30. kvě 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to já mám CS3 zatím 2x. A pokud jsi už takhle daleko, tak není problém, aby šel už Adámek ven, když se mu zachce :grinning: Což je dobré vědět :grinning: A jak říkáš, oni si vše kontrolují a kdyby se něco dělo, tak šup do porodnice na kontrolu.
Já musím vydržet do 36+0tt, až od té doby se rodí u nás :slight_smile: Jinak bych musela jet jinam a to se mi moc nechce. Takže se musíme ještě snažit :grinning:
30. kvě 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - to už náš taky určitě jen pár dní. Mě taky řekl, že je lepší aby vydržel do konce 36tt.
Ale stejně jsem zvědavá, kdy se mu bude chtít ven a jestli teda to začne sám. Nebo se prostě dohodne termín.
30. kvě 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke a to by ses divila,že poprvé jsem to napsala správně..já která vždy měla češtinu na 1....jsem v prdeli...začínám číst... :grinning:
30. kvě 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak já budu ve středu 33+6 a 31+6 byla jednička...ale ono to prý vůbec nemusí souviset..jak už tu i psala Jani... :grinning:
30. kvě 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek