• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice Janička bude mít dneska asi Valinku u sebe,si myslím...ale když je preklampsie..myslím,že je to to nejlepší..moc myslím... :wink:
30. kvě 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak u nás je to myslím do konce 35tt,že je nepřevážej..do HK :wink: Je to pak blbý... :frowning2:
30. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to já čtení moc nemusím. Vlastně skoro vůbec nečtu (kromě odborné literatury) :slight_smile: A pravda je, že jsem si to musela nejdřív v hlavě srovnat, abych tu nepsala bludy :grinning: Jojo, to všechno je jen vliv moderní technické doby :slight_smile:

Jen jsem psala, co mám v průkazce. Tam je pro 33tt dokonce 4, takže všechno v pohodě :grinning: Jojo, je pravda, že jeden den může být všechno 0 a druhý den můžeš porodit (takže číslo 10) :grinning: Já jen, že jak jsem se předtím trochu stresovala, že už mám 3, tak tohle mě trochu uklidnilo :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@kamisb
@janice_opice

Děvčata, všimla jste si, že za chvíli budeme nejen slavit narození Valinky, ale také krásnou kulatou 1000. stránku. A to jsem si dneska pustila 1. stránku a přečetla si úvodní zprávu od Janičky :grinning:
30. kvě 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak nám říkali, že do 32 tt musíme do Hradce, od 32 tt do 36 tt musíme do Pardubic a až od toho 36+0 tt můžeme rodit v Chrudimi. Do té doby na to nejsou asi dostatečně vybaveni. Ale já chci Chrudim, takže my VYDRŽÍME!!! :grinning:
30. kvě 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já asi do dvaceti nedělala skoro nic jinýho...četla jsem i ve škole při vyučování...a od té doby moc ne....ale slíbila jsem si,že musím se snažit dočíst tu chytrou knížku o porodu,těhu a tak... :grinning: A vůbec mám resty...je tu milion knížek po tatínkovi...chápu,že Tě to uklidnilo... :grinning:

To jo to budeme slavit toto všechno... :grinning:
30. kvě 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke joooo???Tak já to mám od kámošek...tak snad to tak je...U nás taky nejsou pořádně vybaveni..což v dnešní době nechápu..pokusim se mrknout na net..jestli něco najdu..Nejhorší je,že vždycky od nás vezou do Hk jen miminko a maminka je u nás v nemocnici...to je na hovno... :frowning2:
30. kvě 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke to jo vydržíte...to je jasný :grinning:
30. kvě 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak dneska to nebude, byl za mnou doktor a rikal, ze by chtel, aby tam vydrzela co nejdele aspon ten tyden a ze me budou od rana do vecera monitorovat....navic by me pry chteli na tom oddeleni pro nezrale deti preloxit jinam.protoze maji plno...treba na Bulovku nebo do Krce ale ja nechci.....takze se to s nima pokusi zaridit....tsk rano zase nesnidat a monitor a podle nej se uvidi....jo a budou mi pripichavat zase Fraxiparin
30. kvě 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Tak to nám říkali při návštěvě porodnice, abychom právě jeli rovnou tam, že by nás tam stejně poslali. Tak jsem pochopila, že ještě před narozením :slight_smile: Ale my máme asi výhodu taky toho, že mezi námi a Hradcem jsou Pardubice. Jen si nejsem jistá, jestli bych to radši nevydržela až do toho Hradce. Pardubice fakt nechci. Nene, my to vydržíme až do času a pak budeme rodit tady v Chrudimi :grinning:
Ale já si myslím, že to je docela důležitá informace (a gynekolog ji neříká). Tak si to radši taky zjisti. Myslím, že i u nás na stránkách nemocnice jsem to někde četla, že se zde rodí až od toho 36+0 tt. A ty budeš rodit v Trutnově?
30. kvě 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ach jo, holčiny naše, vy si na ty poslední týdny vytrpíte. Držím palce, ať to dopadne pro vás obě co nejlépe (jak si přejete). Začínám si myslet, jestli by nebylo tedy nejlepší, aby se Valinka už narodila :frowning2: Než tohle strkání. A vždyť ty tady máš domluvenýho toho svýho doktora, ne?
Držte se!
30. kvě 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no ten tu za mnou ted byl prave a rikal.mi to, ze na tom detskym.maj plno, ale ze se pokusi to nejak vymyslet...a taky to, ze nejde o vahu miminka, ale o zralost....budou me proste hlidat.msmnza dnesek fakt dost.tanhle tyden byl fakt masakr
30. kvě 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkujeme za zprávičky, furt musím psát drž se ....hlavně aby doktoři dělali jen to nejlepší co můžou. Moc na vás myslím a držíme palečky.
30. kvě 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja tomu doktorovi strasne verim I sestrickyvvsechny mi tu rikaj, ze jsem v nejlepsich rukach, ze v lepsich uz byt nemuzu....diky za podporu ale je dobry, ze se na tu hnusnou preeklampsii prislo tak brzo...
30. kvě 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to určitě....je dobře, že jsi ve skvělých rukou. Hlavně se fakt drž, neboj se a zbytek nech na nich. Hlídají Tě, starají se a jistě udělají jen to nejlepší.
30. kvě 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb presne tak se to snazim brat.....nic vic s tim stejne neudelam a je videt ze se snazi furt vola co a jak....doktorkam, sestram a tak...hodne se stara..prisel za mnou sednul si ke mbe na postel a pohladil me a rika no holky co zlobite a preklenul to ve vtip a pak mi vse vysvetlil....
30. kvě 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no..my máme kurz dvouhodinový někdy až cca na konci července...pokud vydržíme... :grinning: Kámoška říkala,že od 36tt převážejí do Hradce....a ta má tři děti..všechny dřív tak to určo ví...tak dva týdny věřím,že ještě zmáknem... :wink: Jo jo v Trutnově...mám nemocnici deset minut..tak hlavně proto..auto nemáme...a nikdo není kdo by byl furt na příjmu a bude tak moct přijít aspoň kámoška/y :grinning:
30. kvě 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmm... :frowning2: tak moc myslíme..super,že jsou tam tak hodní... :wink:
30. kvě 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jak jsem furt monitorovana tak jsem.dneska strasne unavena
30. kvě 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke na konci června teda..
30. kvě 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo jo a sestricky jsou tu bajecny..
30. kvě 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aspoň tak..to je moc důležitý..že jsou hodné..já sežrala jedno magnesium lactii a bříško je lepší..ono se to nemá dlouho jíst co..to magnézko...a tak chudinko Ti nakonec dali něco najíst nebo ne? A zas zítra hladovět,jo? Přeci Tě nebudou trápit hlady týden... :frowning2:
30. kvě 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl uz jsem se nastouchla neboj..rano jdu na monitor a dle toho budu snidat anebo nesnidat...
30. kvě 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak aspoň tak..kočíí...Právě včera jsem si říkala..že kdyby mimi chtělo ven a bylo zadečkem...tak že asi pak musej udělat spinál,když by člověk byl najedenej..tak by celkovou narkozu nemohli dát,ne?
30. kvě 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nevim.holka nema se jist no pred operaci ale ja bych chtela I tady polovicni uspani a taky je to bez jidla..na druhouvstranu kdyz je akutni cisar a jis predtim tak co nadelaj taky te uspi akorat pak je ti proste asi blbe a zvracis
30. kvě 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice poloviční uspání? U spinálu nespíš,viď? Tak moc teď nevím co tím myslíš...Hmmm...právě no ...to člověku musí být fakt zle....fuj..
30. kvě 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani, neboj se ani bulovky ani krce - kdyby to dopadlo, ze by te presunuli. Obe porodnice jsou spicka a bulda navic v novym havu! Mam tam kamaradku pa a kdyb me nerodil muj gyn, tak bych rodila tam! Kazdopadne drzim moc palce a snaz se byt v klidu, oni si vas pohlidaj. Ten spinal je na zvazeni - mne to nesedlo s uz bych do nej nesla, ale co mamka, to nazor. Ja jsem z nej mela zablokovanej krk na tyden a bylo mi fakt blbe, o malou jsem se v porodce vubec nedokazala postarat, zvedal se mk kybl a nemohla jsem jist... Nekdo si ho ale chvali.
@kamisb - moje kamaradka rodi v podoli za dva tydny a je po sekci. Rekli ji, ze mimi nesmi mit pres 3,5 kg a jizva vic jak 2 cm... Se jim nejak ty informace rozchazeji :-/
@coralin - Kaci, ja chodila do patyho patra po schodech do 9 mesice. Urco to neva! Drz se!!
@hhani - myslim na Tebe, Hanicko! Odepisu co nejdriv, ale ted mam nemocnyho jeste chlupace a nestiham nic! Pusu a drzim palce!!!
30. kvě 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - dík, já dostala nějaký papír a tam jsou ty čísla myslím napsaný. Je to takový ten informativní souhlas ... jizva přece nemůže mít tloušťku 2cm ....to je divný ne? Ale jinak co doktor to názor to už taky vím. No uvidíe jak to bude, ale já jsem na císaře už připravená.
Šlo fakt jen o dotaz, jak by to probíhalo kdyby porod už začal ...jen mě doktor jaksi nepochopil :unamused:
30. kvě 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - a co je pejskovi ? už doktor ví?
30. kvě 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja holka se ve spinalech nevyznam vim akorat co je epidural a ze pri cisari bych chtela byt jen umrtvena od pasu dolu....jinak ja jsem predtim.cisare vubec nestudovala a ty metody taknnevim no...
@brsh Barco dik, ale ja bych fakt chtela zustat tady...hlavne, ze tu mam.toho doktora, kterymu duveruju...vis? Snad to dopadne...ale dekuju za podporu..uvidime jak to vsechno dopadne hlavne at je mala zdrava
30. kvě 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek