• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka :wink: Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:slight_smile:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At_86-RDQ1PVdHZCRTNJNnhBSFRjOVpmS3VYdEZHOUE&hl=cs#gid=0
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. črc 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
15. črc 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Napsala jsi to krásně :wink: , to úvodní slovo. a ten čaj to zkusím. Dnes jsem si ráno nezavedla už utroš, tak jsem dostala od dr sprda a tak jsem si musela koupit nový balení....Tak ho mám s předstihem už na podzim....No nedobrané léky nechávám....Akorát žádný gonal mi nezbyl a menopur dvě dávky jsem nechala v caru :unamused:
15. črc 2013 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nemůžu se do té tabulky vůbec přihlásit, ale poprvé jsem se tam napsala, tak já nevím no. řeknu manželovi ať se mi na to koukne, přeci jen těm pičitačům hoví víc než já :grinning: . říká mi to, že z tohohle účtu tam nemám přístup, že služba není k dispozici....
15. črc 2013 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mco hezký úvod diskuze, tak snad nám přinese štěstí...Já jsem ted po KETu, ale nejspíš nic, tak se už chystám na to září...
15. črc 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Já právě ted nevím, jak s utrošem, MS zatím nic (10.den po ET), tak pokud bude zítra TT negativ, tak jestli vysadit, nebo cekat?
15. črc 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 podívám se na to,ale zrovna se tam někdo přihlásil, když jsem tam td vlezla tak nevímmmm, at to zkusí a když tak to nějak zkusím pošolíchat:slight_smile:

Jinak já mám taky zásobu agolutinu a Fraxiparinu a i utrouš, stimulační taky nemám:(
15. črc 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podzimnice Ahoj 11 den po ket je na test docela brzo.... počkej určitě do 14 dne a počkej na krev a pak až vysadit, dřív to nedělej, zítra ti může vyjít negativní a to neznamená, že 14 den nebude pozitivní :wink:
15. črc 2013 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky moc dekuji za prijeti :slight_smile: nechtela bych o vas holky prijit.. :slight_smile:
15. črc 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Vždyť jsi už naše neee :wink: , je to tedy nemilé, ale většina nás tu fakt zbyla na ten podzim co :unamused:
15. črc 2013 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 diky za odpoved, ja jsem z toho ted takova zmatena, pac minule mi dosla ms i pres utros 10.den po ET, tak abych neco nepokazila...
15. črc 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 dekujiiii :slight_smile: jj bohuzel je to tak..ach jo no musime bojovat..
15. črc 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak už taky pokukuju po dovče, asi zase Egypt, jako loni :wink: , ale loni jsme byli až první týden v říjnu...Teď chci samozřejmě nejraději hned :sunglasses: , tak doufám, že do pol srpna už se budeme hřát u moře :wink: .
15. črc 2013 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jedu sem: vyzkoušené a super :slight_smile: www.jeseniky-losiny.cz
15. črc 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Já mám radši to horko a moře, já si prostě nejvíc odpočinu, když ležím na pláži a poslouchám vlny a občas se dojdu vykoupat :grinning: . Hory jsou fajn, ale jako přídavek a to bychom už na to neměli, přeci jen na podzim další IVF a teď jsme předělávali celej vjezd a dělali pergolu:slight_smile:.
15. črc 2013 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@podzimnice ahoj, určitě bych počkala, ještě je to brzo...kolikrát se čárka holčinám objevila až 12. den....:slight_smile:
15. črc 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no my odlétáme 31.7. ted jsem si naobjednala ten čas a nějaký mladý ječmen a koupele tak uvidíme...23. jdeme na konzultaci a sjem fakt zvědavá co z toho vyplyne, bojím se, že mi doktorka řekne, že minimálka s mýma vajíčkama je nesmysl....
15. črc 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek prskej a prskej:slight_smile:))) hele jsem se ani nezeptala - co přítel?
15. črc 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky. byla jsem v dubnovkach s ET, v kvetnu/cervnu s KETem a ted jsem, bohuzel, zas tady:slight_smile: jen pro ty, kdo me neznaji: duben transfer 2 dvoudennich embryi, zadne tehu, v cervnu ket jedne blastocysty a taky nic. dalsi nanuky nemame, takze dalsi ivf po dovolene v zari. snad:slight_smile:
@janice_opice janoure, jsi trida:slight_smile:
15. črc 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 to máme (bohužel) asi dost podobné-já v začátekem května 1. IVF a ted cekam na vysledek KETu, ale myslím, že mě září nemine...
15. črc 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem z toho docela zmatena-priznaky zadny na ms ani tehu, nechtela bych moc dlouho brzdit ms utrousem , ale na druhou stranu porad ta maaaaalinka jiskricka...tak radite aspon do 12. dne pockat, holky?docitala jsem nejake diskuze a vsichni licej priznaky a ja nemam clou dobu vubec nic:(
15. črc 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podzimnice no jeste vydrz, test jeste neprobehl a navic jak my tady rikame: do testu je kazda tehotna:slight_smile:
15. črc 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podzimnice na priznaky kasli, mit je nemusis, ms nekdy brzdi utros, mne treba pri ET ms stejne neudrzel, jen jsem to dostala cca o tri dny pozdeji a pri KETu mi kombinace utros a estrofem ms zastavila a mela jsem ji asi o 10 dni pozdeji a malem se posr...bolesti a zle mi bylo desne.
15. črc 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@podzimnice hele každá jsme jiná - ján když jsem byla těhotná takjsemneměla vůbec žádné příznaky kor ne z kraje......takže vydrž a určitě bych volala nejdřív do CAR, řekla jim případně, že test je negativní a až pak co by ti řekli oni bych něco vysazovala :wink:
15. črc 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janicko slunicko, vidim to na tu zmrzlinu. neda se svitit:slight_smile:
15. črc 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, zkusim zitra a pozitri rano testnout, ale pocitove to vidim tak na 1% :( tak aspon se tu kdyztak podporime v zari, i kdyz ted mi to prijde nekonecna doba:slight_smile:
15. črc 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podzimnice nebázni, fakt počkej do té krve, kdy máš testovat podle caru? většinou 14 den, fakt to vydrž, třeba budeš mile překvapená:slight_smile:.
15. črc 2013 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice asi mas pravdu, zkusim tam kdyztak zitra brnknout
15. črc 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Ajoooojjj jsem ráda(i když na jednu stranu ne- víš jak to myslím), že se zase vidíme......... Já bohužel dopadla tak, že to odešlo....... Bohužel nevím mzda bude na další IVF a tak bych chtěla zkusit minimálku, ale uvidíme co nám řekne doktorka - jdeme na konzultaci 23.7. pak dovolená a po prázdninách se uvidí, každopádně na plné IVF nevím kde sebereme prachy a já hlavně to zdraví po tolika pokusech:slight_smile:) uvidíme
Jak jsi na tom ty?jak to máš naplánováno? :wink:
15. črc 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele já bych chtěla aby tenhle pokus byl co nejdřív za mnou a nemusela jsem na něj myslet už dál.... Včera jsem to po 39 dnech dostala a mám teda fakt bolesti.... Jsem fakt zvědavá co mi na to všechno řekne doktorka. Prvně musím vymazat ty pozitivní testy, abych to vytěsnila z paměti....
15. črc 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jo myslím, že bych to udělala pokud jsi netrpělivá a dle toho co ti řeknou bych pokračovala dál...
15. črc 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek