• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
Ahoj čičinky...tak co jak je? Venku hezky,tak my uklízíme...no přítel ještě nezačal..ale konečně vyhodil aspoň sklenice a vrátil lahve od píva....Ptáček jarabáček si občas začíná hodně povídat..kontrola na gyn.dnes v pořádku..prcek se hrozně mlel..tak jsem doktorce říkala,že ho cítím málo..a on,ať se nebojim.že ho budu cítít víc....že to přijde..tak jsem jí říkala,že jsem byla na Maternit21 a že nevim co bych dělala,kdyby zas nic ...a názor neřekla,jen že,kdybych chtěla tu plodovku,tak to musím stihnout do toho 24tt..dnes mám super náladu...tak snad taková bude i po tom,až zavolají z Caru kvůli testu... :grinning: :grinning: :grinning: jdu uklízet ten binčus tady....
12. bře 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vám chtěla napsat, jak se máme - teď mě vysvobodil tatínek a šel s malou ven (vstávala v pět :grinning: a od té doby nespíme, že :grinning: ) - u nás se to zlepšilo, ale pořád teda žádná sláva. Přes den toho moc neurve a chce se dost chovat nebo prostě různě zabavovat. Jen tak ležet a čučet vydrží fakt chvilku. Takže jsem pořád venku s kočárem nebo si doma hrajeme nebo nosíme. Už začínám bejt celkem vyčerpaná, ale dost věřim, že se to po šestinedělí srovná - asi naivita ze zoufalství :grinning: mrkněte ke mně, přidala jsem pár fotek. A napiště, co vy - jak si pěkně těhulíte :slight_smile:
12. bře 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahojky...to se zlepší časem... :grinning: :grinning: :grinning: No,jinak s tím chováním...to chtějí všechny miminka...a maminky ty své první chovají většinou hodně dlouho..kámoška i žehlila s děckem v rukách..masakr....A i kámoška,která má třetí dítě svou holčičku chovala furt do 3 měsíců...no...aby jsme je to pak odnučily... :wink:
12. bře 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jinak jsem koukala na fotečka a malá je moc hezká...asi po mamince.. :wink: :wink: :wink: neboj,určo bude líp... :wink:
12. bře 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh - ono se to jistě časem srovná. Jen mi přijde že je docela hodně zvědavá na takhle malinkou, jsem si říkala, že právě první třeba dva měsíce se miminko zabavovat nemusí, že ho ještě nic nezajímá :unamused: hm, no myslím že budu ještě hodně překvapená ....

držte se
12. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh mno Barčo, já ti nbudu psát nic utěšujícího protože to jsme takhle říkala kolegyni, že se to časem zlepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taže spíš ti moooc přeju,aby set o zlepšilo a mohla jsi si odpočinout.......ted má druhou holčičku a ta je o něco malinko lepší ...:slight_smile: já teda musím říct, že Kuba byl zlatý miminko tak tohle neznám a kupodivu ho ani netrápily prdíky a když mu roslto 6 zubů v pul roce najednou tak jen pokníkaval a měl zvýšenou teplotu...myslím, že byl takové klidné dítko i tím jak byl velikej.... a ted právě připravuju manžela na to, že ted můžeme mít uřvánka a bude mazec:slight_smile:)protože takový štěstí mít dvě tak zlatý miminka nevím no..asi ne:slight_smile:))) jako časem se to fakt zlepší to je jasný jak poroste:slight_smile: někdo to musí vydržet kratší dobu, jinej delší.....držim pěsti fakt moc.....Barů a jste teprve na začátku tak je fakt reálný, že se srovná brzo:slight_smile: líbil se mi ten odkaz co ti dávala na zed malinka - na ten uspávač:slight_smile: zkoušela jsi to:_?
@kamisb no uvidíš sama člověk míní......nejhorší je, že se na to nemůžeš nijak připravit, že a únava potom ,když už fakt nevíš co s tim je asi velikánská.....ale teba budeš mít štěstí a malej bude zlatej....těžko íct no to se uvidí:slight_smile:)) je teba s tím počítat, i dyž si to člověk nedokáže představit:slight_smile:)))
12. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl to jse ráda že je všechno v pořádku:slight_smile:))) a už jenom bude
:wink: :wink:
12. bře 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem poslat srdíčka dál a zase mi to nejde ...ani včera nešlo, snad to bude za pár dní lepší :angry:
12. bře 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to vypadá jakoby tě do tý plodovky nenutila ....
..ale snad už výsledky budou a budeš si moct taky oddechnout. Hodně štěstí a držíme palečky.
12. bře 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já vím člověl by měl asi počítat se vším, ale na jednu stranu furt doufám, že malej bude hodňoučkej :grinning:
12. bře 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to já taky neustále doufám.... :grinning:
12. bře 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jen jsem říkala tuhle manželovi, že jsem zvědavá jak unavenej bude pak až bude třeba prcek celou noc brečet...protože ted je k.o. i po 8hodinách spánku.
12. bře 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj taky na to manžela připravuju..švagrová zhubla neskutečně...až moc a strhaná byla hrůza ...svagr pohodička..muj muž má výhodu, že ho nic neprobudí, ale já nadávám už ted že mě budí on chrápáním a naše kočka jak po mně furt leze a že se už takhle blbě vyspim kvůli pupku takže já už se nevyspim vůbec asi..nejdřív tohle pak bude řvát miimo pak miimo větší bude chtít ťaj nebo kako..pak bude řvát zase televize a dětský programy od 5ti od rána :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb :wink: :wink: :wink: děkuju kočenky..no ona se moc nevyjdřuje,co se týče mých rozhodnutích...já bych občas ale ráda něco slyšela....dnes je krásnněěě...je to počásko na hezkou procházku...já jdu za holčinou,co se mnou ležela v nemocnici týden v listopadu...je těhotná v 9tt a krvácí chuděra...tak jí tam donesu aspoň její oblíbené křupky....má asi 7 prášku.....je už podruhé těhotná...tak jí moc přeju,aby to dopadlo a taky,aby poslouchala doktory..protože je to takovej mladej čertík....asi 20 let
12. bře 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to jsi hodná já jedu dneska na tu sociálku se zeptat na tu moji MD
12. bře 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak držim pěsti,ať to dopadne conejlíp... :unamused: :wink: :wink:
12. bře 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - koukám na ty lekce k porodu, tak jako chápu na mykozu vynechat sladký, ale jak doporčuje to adico mi přijde zvláštní. Protože já jsem zase četla, že se nesmí ani žádné mléčné výrobky.
12. bře 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Adico?Už nevim co to je..? Nepamatuješ si jak se jmenuje ten sprej na prdelku a čím to mimi utírala?chtěla bych to vyzkoušet....díky...No,je zvláštní,že já mám sladký skoro denně a jsem o.k...i když ona říkala,že ty poslední asi dva měsíce...no....bez sladkýho..to bude děs.. :grinning: :grinning:
12. bře 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no dopadnu tak jak mi říkaly ty enské na infolince já si to jen chci vše napsat a zeptat se na přesný postup páč sestřička to asi nebude vědět....:slight_smile:a chci se zeptat na nároky na nějaký přídavy poto o co můžu žádat
12. bře 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já ho mááámmm ten sprej:slight_smile:)
12. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a překlep, myslela jsem Acido ...jako acidofilní mléko :slight_smile:
tam jsme ještě nedošly ...
12. bře 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice však joooo.... :wink: :wink: :wink: Já jsem zvědavá na toho posudkovýho lékaře ty vogo,kam se budu harcovat...no a tak vůbec...nesnáším papírování..mám šíleně špatný zkušenosti s úřadama..a netěšim se na to....
12. bře 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jéé tak super,díky..myslim,že je to lepší než ty ubrousky no....tak chci to zkusit... :wink: :wink: :wink:
12. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj já právě taky to chci zkusit:slight_smile:))
12. bře 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice zkusíte látkování? Já bych chtěla jen z důvodu,aby se děcko lépe naučilo chodit na wc....že když bude trochu mokré..tak by to mohlo jít líp...asi blbost,co?Já jsem pohodlná,tak vůbec nevim..
12. bře 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je mi jasný proč ten kojící polštář nikam nesložím, já mám to účko a s kuličkama ....ona má na spaní tu hokejku ....tak to mám asi smůlu, ale já ted naštěstí můžu krásně spinkat, dokonce usínám skoro hned jak lehnu. :sunglasses:
12. bře 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele já to jela půl na půl my stejně museli nosit plenky a kšandičky kvůli kyčlím...takže jsem jela npůl v látkovejch a napůl v jednorázovkách...takže to zkusim zase takhle, protože furt někde trajdáme tak jsou pohodlnější jednorázovky,ale doma klidně látkový...ale tak ně to tak předtí vyhovovalo...a řeknu ti jedno ..tím, že budeme mít letnátka tak je mnohe jednodušší je naučit na nočník.....Kuba byl úžasnej a v roce normálně začal chodit a nočník..teda někdy v srpnu a září...on už chodil a tak chodil nahatej a asi mu to přišlo prostě komfortnější čůrat někde nahatej do trávy než mít plenky..tae ve dvou letech šly pleny úplně pryč......v létě prostě běhal nahatej po zahrádce a kropil travičku a kytičky :grinning: :grinning: :grinning: dokonce předběhl i kamarádky holčičku....ale nějak výrazně jsem ho nenutila...zkoušela jsem... od těch 2 let měl občas plenku jen na noc....
12. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - asi to zkoušet nebudu, ono je to stejně u každýho miminka jiný.
Jsou děti, který prostě nedonutíš si na nočník jen sednout natož tam něco udělat. a dost kamarádek s tím začíná až kolem 2let, že dřív děcko prý nechápe, že se mu chce šůrat.
Tak mi ty látkové pleny přijdou akorád na to, že bude prcek brečet, ale třeba budeš mít jiný miminko a bude šikovný a na nočníkem chtít chodit brzo.
12. bře 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já to účko mám taky a spim s nim normálně:slight_smile: jen v něm neám kuličky ale buničinu
12. bře 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek