• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září-říjnu 2013

15. listopadu 2013 
autor
@verunousek, @chrisula, @zazy ahoj holky, konecne mam zase chvilku :frowning2:, porad nekam litam. Dneska jsem byla na kontrolnim ultrazvuku a stejne jako tobe Veri, mi rostou tentokrat nejak rychle, takze misto ctvrtka jdeme na odber vajicek uz v utery! Taky se zase bojim, i kdyzz uz to mam 2x za sebou :slight_smile:. Jendou jsem mela celkovou anestezii a jednou jen nejaky hluboky spanek nebo jak tomu rikaji. A pri tom pry hrozne stenam :slight_smile:))...rikal pritel. Ja o nicem nevim. Tak se moc netesi, protoze tentokrat to udelam zase jen v hlubokem spanku. :slight_smile: Drzze palce, at je hodne kvalitnich vajusek! Dnes doktor rikal neco mezi 13 a 10, ale pak se to vzdycky jeste nejak vytribi..kdyz nektere nejsou dost zrale. Myslim na tebe Verunousku, at se zitra zadari! Ty chisulko zobej hlavne dost listovky.
29. zář 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 ahooj holky,urcite dejte vedet,jak jste dopadly..ja zitra rano musim na krev uz na pul 7 a v utery zase...ve stredu zacnu uzivat uz tu antynu,tak uz se to pomalu rozjede vse konecne i u me...jdu ted zkouset malu z fyziky a pak si dam kavicku na zahrade.papa holky :slight_smile:
29. zář 2013 v 15:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky?kde jste? :wink:
30. zář 2013 ve 12:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja to tady porad sleduju, ale nejak nam to spinka :slight_smile:. Zitra jdu na odber, tak drz palce!
30. zář 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula ahaa...no ještě to je běh na dlouhou trať....ale veřím,že se do cíle dostaneme :grinning: je možné,že z krve poznají,že je vše ok a ještě tě nechají snažit normálně...mě ještě 4 měsíce v CARU nutili normálně otěhotnět ....ale bohužel...
1. říj 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek jsem po mimodeloznim tehotenstvi uz po 3,nema vejcovody,tak ze musim ivf.jina cesta nenii,bohuzel...
:unamused:
1. říj 2013 ve 12:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 tak jak???
1. říj 2013 ve 12:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek holky dnes me jedna znama rikala,ze pri te stymulaci pred ivf naberu hodne kg a natecu vodou,je to pravda????
1. říj 2013 v 15:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula já myslím,že není....za těch 10 dní toho zas tolik nabrat nestihneš :slight_smile:...každopádně neříkám,že jsem něco nenabrala....myslím,že je to tím,že jsem doma a nudím se tu + nervíky :slight_smile:...jen se kapku nafoukne břicho :slight_smile: a nebo je to asi individuální ....já si to teď omlouvám,ale jinak musím přestat žrát to sladké,co teď jím :D...a to já sladké moc nemusím :D
1. říj 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunousek jo,mas choutky???:slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek jsem zvedava jestli po te antykoncepci uz mi daji hormony atd...18 tam pojedu ,tak jsem napjataa
1. říj 2013 v 17:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chrisula, @verunousek, Holky po dnesnim odberu hlasim 14 vajicek! Tolik jsme jest nemeli, ale je pravda, ze se vzdy jeste nejak vytribi..nektere nejsou zrale, nektre se nenecahji oplodnit atd..budou volat zitra, tak uvidime.
Co ty Veri, dali ti dnesk uz neco vedet?
@chrisula, prosim, teat si znama necha takove strasidelne bludy pro sebe. Trochu nateces vodou, ale to si nikdo ani nevsimne, jen ty sama. Ztrati se to samo za par tydnu po ukonceni stimulky. Ja jsem pribrala vzdy tak 2kg, ale to myslim spis proto, ze si vzdycky dopravam vice sladkeho :slight_smile:..kdyz uz jsem prece pod takovym psychickym tlakem :slight_smile:.
1. říj 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chrisula hmm spíš se teď nehlídám :D ....uvidíme jak to bude ....ale ty vypadáš jako velká štíhlotina,tak se neboj :D....a nějaké ty 2kg se ztratí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
presne tak! :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondie3 jupííííííí gratuluju a budu moc myslet,aby jich bylo co nejvíce kvalitních :slight_smile:...já hlásím, že jsem vyklepaná dneska volala a řekli mi,že se jim podařilo oplodnit všechny čtyři vajíčka ufff....ale že zítra budou vědět co a jak :slight_smile:...
1. říj 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@verunousek, tak co dneska? co ti rekli? vse v pohode?
1. říj 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verunousek no super! Tomu rikam 1oo% uspech! Ty jsi teda samice! :grinning: Tak prubezne hlas, co a jak..me ty nervy cekaji zitra. Kolikrat si Veri uz byla?
1. říj 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondie3 poprvé a holky,pevně doufám,že naposledy !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@verunousek To ti verim a moc preju! Je spousta holek, ktery to vyjde hned. My uz jdeme potreti :frowning2:.
1. říj 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 do třetice to výjde..víš jak se to říká! zbývá nám jen doufat a předávat si pozitivní energii ... :wink:
1. říj 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondie3 zitra mi dej vedet,jak jsi dopadla...:slight_smile:a dekuji za podoru :wink:
1. říj 2013 v 19:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek mooc gratuluji:slight_smile:
1. říj 2013 v 19:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek presne,musime verit a podporovat se,povzbuzovat holky:slight_smile:jake jite vitaminy???ja femibion,tak zitra papa holky
1. říj 2013 v 19:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verunousek, @chrisula
Ahoj holky, teprve jsme prisla z prace a mam depku, jak svina. Z tech 14 vajicek, bylo jen 7 zralych a 6 se oplodnilo. Co jsem tak trosku googlovala, tak pry je to chyba doktoru, kratka stimulace. Je pravda, ze jsem ted pichala jen 7 dni, pred tim vzdy 9 a ten pomer byl mnohem lepsi. To je takove bezpravi! Jsem nasrana a zklamana zaroven, ze nam zase nic nezbyde. Snad z tech 6 neco vydrzi az do konce. :frowning2: Copak to blbci nedelali uz x-krat! Jestli to zase nevyjde, tak jdu priste urcite nekam jinam. aach jo. A tak jsem byla natesena, ze mame takovou urodu.
2. říj 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 ahooj,nemej depku...musime myslet pozityvne....doufat a verit...nic jineho take nezbivaa.ja mam taky divne pocity uz ted,nevim sama proč...drzim ti pěsti at se vam zadarii,tak jak si prejes.dej vedet urcite.pa a dobrou
2. říj 2013 v 19:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 neboj puso ....já měla pouze 4, jedno vypadalo,že to vzdá,ale nakonec se množí...doktor říkal,že se mu moc nelíbí, 2 byly průměr a 1 perfektní...já si dneska jela pro nejsilnějšího jedince a už je ve mně....a teď čekat a čekat a čekat...zatím to beru sportovně,žádná stres....uvidíme jak mi to vydrží :D a ty se neboj ....určo informuj ....lepšé míň dobrých ...než víc špatných :grinning: myslím na tebe!!!!
3. říj 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunousek to je rychlovka:slight_smile:drzim ti :wink:
3. říj 2013 ve 14:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek jsi doma na nemocenske,nebo chodis do prace?ja ted dovarila veceri a cekam na dcerku,tak zatiim ahoooj :slight_smile:
3. říj 2013 v 15:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkx děvčata,tak konečně jsem se sem dostala.Jinak já stále čekám,kdy dostanu menzes abych už mohle začít stimulovat a ono pořád nic.Už bych to píchání chtěla mát za sebou i odběr a už jen čekat,jestli se embryjko udrží.Myslela jsem,že když už je to na potřetí,že to nebudu tak prožívat,ale příjde mi to,že je to ještě horší.
Verunouse:tak at se embryjkům u tebe líbí a pořádně se zavrtá .
Blondie3:neboj určo to výjde a dají ti do bříška to pravé embryjko.Já jich taky měla málo,a podle hormon.profilu mi dokrorka už dopředu řekla,že to nebude žádná sláva a to si budu píchat ještě větší dávky,než minule ccelých 450j.
Holky,to dáme všechny uvidíte :slight_smile:
3. říj 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,uz jsem doma...tak co je noveho u vas?
4. říj 2013 ve 12:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek