IVF v září-říjnu 2013

Ahoj holky!
Chystate se nekdo na IVF ted na prelomu zari/ rijna? Nas uz ceka treti 😞. Doted jsem se jakztakz drzela, ale kdyz si uvedomim, ze uz je to fakt treti pokus, mam z toho obavy. Porad mam pocit, ze je u nas spatne jeste neco, na co se neprislo a doktori to jen tak zkouseji.. 😞. Pojdme do toho tentokrat spolu a silnejsi!
blondie3autor
4. říj 2013
@verunousek, @chrisula, @zazy
Ahoj holky dneska jsem si byla vyzvednout emryjka, sice uz po tretim dnu, ale rikaji, ze se jim pry libi vice u maminky nez v laboratori. Z tech 6 se nakonec hezky vyvijely jen 3 a 2 top 🙂 jsme si dnes nechali zavest. Tim, ze je to uz treti pokus, rekli jsme si, ze risknem 2, byly osmibunecne, tak snad to bude dobre. Budu jim verit! 🙂 Ted mam jeste hromady nejakych tablet a injekci na podporu uhnizdeni, takze s injekcema jeste nekoncim 😞, ale co, hlavne, aby to pomohlo. Ted budeme Veri, cekat spolu. Kdy jdes na krev? Ja 16.10. a tentokrat jsme se rozhodla chodit normalne do prace. Pri tech prvnich dvou transferech jsem vzdycky tden polehavala doma, ted to zkusim jinak! 🙂
Zazy, neboj, urcite z toho zase neco vyskrabnou, s takovou davkou budes mit aspon 10 suprovnich vajuch!!
Myslim na vas, holky moje.
chrisula
4. říj 2013
@blondie3 dobryy vecer,drziim ti mooooc palecky.holky jsem zvedavaa,jak nam to dopadne.opatrujte se holky 😉 paa
verunousek
4. říj 2013
@blondie3 taky mám v sobě osmibuňáka 😃...já jdu na krev až 17.10. 😞 a to už ho mám 2 den v sobě....já se válím doma,ale je to tu nekonečný,takže tě podporuju a dle toho co jsem četla,tak práce nevadí,pokud neděláš něco náročného 🙂...já měla chodit taky....já mám jen utrogestan ...a co ten jeden???Dala si ho do mrazáku? 🙂 určitě to teď už výjde!!!!!
verunousek
5. říj 2013
holky holky...to je nuda....nevím co dělat...net mě nebaví,filmy mě nebaví,číst mě nebaví 😃 ...zítra už asi vyrazím na procházku 😞
blondie3autor
5. říj 2013
@verunousek, my jsme meli doted navstevu (kamardku s malou pimrlinkou) a dopoledne jsem varila...ted uz jen lenosim. aspon troska kliku by asi mela byt 🙂. A ty si dej zitra taky urcite prochazku! Deloha a vubec panevni dno se lepe prokrvuje a tak ma pak embryjko lepsi prostredi. Takze vsechno, ale s mirou 🙂.
chrisula
5. říj 2013
@verunousek ahooj holky,my jsme od patku malovali,tak jsem do ted uklizela,alespon porad nemyslim na to co me ceka do mesiice,vecer budu koukat na telku.malou ted vezu k me mamce.zitra take vyrazim na prochazku,snad bude pekne...mejte se papa
chrisula
5. říj 2013
@verunousek ja az budu mit pak ten pludek v sobe,budu tak nervoozni,uz se vidii 😞
verunousek
5. říj 2013
@chrisula kdo by nebyl 🙂 hlavně to zvládnout ke zdárnému konci 🙂
chrisula
5. říj 2013
@verunousek vsak prave.....presne to mysliim
chrisula
6. říj 2013
ahoj holky,co delate,ja byla na prochazce,popapkala jsem ,ted pecu buchtu a pujdu na zahradu si dat kavicku.jak se citite???
verunousek
6. říj 2013
@chrisula já to dneska zvládla lépe 😃...teď jsem byla venčit pejsky,ráno vařila a teď lelkuju 🙂...dneska mi to uteklo 🙂
blondie3autor
6. říj 2013
@verunousek, @chrisula
Ahoj holky, ja jsem dneska tak napul lenosila a napul neco delala. Konecne jsem uklidila letni boty a vymenila je za zimni. Ted jeste totez provezt s hadrama 🙂, snad to stihnu nez zacne snezit 😃 . JInak klidecek, i chrupik odpoledni byl a ted cekam na veceri, co mi drahy chysta 🙂. Veri, posledni embryjko nam nemrazili, kvalita uz nebyla uplne vystavni a v nasem caru mrazi vzdy az od 2ks, coz je celkem na houby.
Chrisi, koukam, ze u vas se pekne maka! Ze by nejaka predzvets hnizdeni? 🙂
Jinak se citim celkem fajn, porad takova pozitivne nalazena, tak tu pozitivni energii posilam i vam! Co ty Veri? Dobry? Do kdy mas nemocenskou? Ja pracuju v kancelari, takze nic namahaveho, tak snad to bude v pohode.
verunousek
6. říj 2013
@blondie3 dneska jsem se cítila ok 🙂,mám nemocenskou na dobu neurčitou,ale pokud bude za 14 dní vše jak si představuju,tak chci okamžitě uschopnit ...dělám též v kanceláři 🙂 a doma bych se užrala 🙂 ...posílám ti srdíčko at je vše jak má být!!! 🙂
chrisula
6. říj 2013
@blondie3 jn,makalo se cely viikend:-)ted jsem dozehlila,ucila se s malou a pujdu se koupat a pak telka.DIKY ZA POZITIVNI ENERGII 🙂 jak budu stimulovat,mam jit na nemocenskou?mam ve skole bufik,nekdy zvedam zbozi...jinak veget od 7 do 12hod.mej pekne pondeli papa
verunousek
6. říj 2013
@chrisula při stimulaci nemusíš,já osobně vědět jaký bude průběh,tak bych se hodila na nemocenskou až od zavedení vajíčka do tebe 😃...záleží jak si spokojená v práci 😃 ...já radši do práce než být doma 😃
chrisula
7. říj 2013
@verunousek jsem rada v praci,alespon bych netrcela sama doma a uteklo by mi to. 🙂
zazy
7. říj 2013
Všechny Vás děvčátka zdravím,tak já dneska začla stimulovat a mám první injekci v sobě.Tak už to zase začlo.Ve středu jedu na kontrolu a krev tak uvidíme,jestli se mi nějaké vajíčka vyklubou
verunousek
7. říj 2013
@zazy jasně že vyklubou!!! držíme palce 🙂
chrisula
7. říj 2013
@zazy brala jsi take pred stimulaci antikoncepci???jinak ti drzim palce🙂
chrisula
7. říj 2013
@zazy drziim ti at jich mas dost🙂
blondie3autor
7. říj 2013
@verunousek, mooc, dekuji za srdicko, snad minimalne jedno v sobe jeste nosim! 🙂 To je hruza, ta nejistota, kdyby na sobe clovek alepson neco pozoroval 🙂.
@chrisula, taky si myslim, ze muzes pri stimulce normalne do prace. Ja jsem u ni ztedy nikdy nejakou zmenu nepocitovala a nemela jsem pocit, ze bych mela byt doma. Po odberu vajicek urcite, to ani jinak nejde 😃 , ja jsem vzdycky tak zblbla. To musi byt pohled. A potom po zavedeni emryjka...asi zalezi na kazdem a jeho pocitech. Ja jsem po prvnich dvou pokusech lezela doma jako placka a k nicemu to nebylo, tak ted chodim do prace. Muj doktor rika, ze pokud nedelam extremni sporty, tak muzu vsechno. 🙂 JInak jsme taky myslim nekde cetla, ze je to jakobys dala zrnicko maku mezi dva chleby, ze proste nevypadne 🙂.
@zazy, drzim palecky, at se tvori pekne bublinky!!
chrisula
7. říj 2013
@blondie3 jak se citis???sestrenka dnes porodila,tak mam tady neter 15 letou ,tak ma dcerka je rada,ze je u nas.alespon je veselo s holkama.zitra jdu do porodnice po praci,se tesiim na mimusko uplne.tak paa
chrisula
8. říj 2013
ahoj holky,kde jste vsechny?co je noveeho???
blondie3autor
8. říj 2013
Ahoj, zatim nic.., vse pri starem, nic nepocituju. Tak snad to neni spatne znameni :-|, aaachich ouvej, asi se dam na modleni 🙂.
chrisula
9. říj 2013
@blondie3 .-)na modleni jsem se jaa dala uz davno:-) 😉
blondie3autor
9. říj 2013
@zazy, tak jak dneska? verim, ze zpravy jsou pozitivni!
@verunousek, tak jak Veri? jde to? taky se porad tak sledujes? ja mam furt pocit, ze nic..nevim, sem se mi zda, ze by to neco mohlo znamenat...citim sem tam takovou horkost v obliceji a kozy, ty teda jsou 🙂. A dneska po ceste z prace jsem potkala hned dve maminky s dvojcatkama, tak si rikam, ze to bylo urcite znameni, ze tam jeste jsou! 🙂
verunousek
10. říj 2013
@blondie3 ...ahojky 🙂,já taky nic...jsem z toho nerovozní,je to už týden a nic necítím....v neděli budu asi testovat ...bude to 11 den....uvidím....chci vydržet co nejdýl do krve,abych pak zbytečně nestresovala,kdyby něco 🙂
chrisula
10. říj 2013
@verunousek teprve by to melo zaciit ty bolesti bradavek...je jeste brzy na priznaky....bud klidnaaa 😉
chrisula
10. říj 2013
@blondie3 myslim,ze na priznaky tehu to je dost brzy...me vzdy bolely prvni bradavky a to tak v dobe ,kdy mela dojit menstruace...jinak nic zezacatku nejde poznat... 😉
blondie3autor
10. říj 2013
Uf, to se mi ulevilo..🙂 tak snad jsem ten pripad, ktery toho moc nepocituje. 🙂 Jen chodim ted v noci 1-2x na zachod, coz normalne nechodim, ale to muzou byt asi jeste jen zvetsene vajecniky.
Stejne je to des, to cekani.

Začni psát odpověď...

Odešli