• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září-říjnu 2013

15. listopadu 2013 
autor
@verunousek, @chrisula, @zazy
Ahoj holky dneska jsem si byla vyzvednout emryjka, sice uz po tretim dnu, ale rikaji, ze se jim pry libi vice u maminky nez v laboratori. Z tech 6 se nakonec hezky vyvijely jen 3 a 2 top :slight_smile: jsme si dnes nechali zavest. Tim, ze je to uz treti pokus, rekli jsme si, ze risknem 2, byly osmibunecne, tak snad to bude dobre. Budu jim verit! :slight_smile: Ted mam jeste hromady nejakych tablet a injekci na podporu uhnizdeni, takze s injekcema jeste nekoncim :frowning2:, ale co, hlavne, aby to pomohlo. Ted budeme Veri, cekat spolu. Kdy jdes na krev? Ja 16.10. a tentokrat jsme se rozhodla chodit normalne do prace. Pri tech prvnich dvou transferech jsem vzdycky tden polehavala doma, ted to zkusim jinak! :slight_smile:
Zazy, neboj, urcite z toho zase neco vyskrabnou, s takovou davkou budes mit aspon 10 suprovnich vajuch!!
Myslim na vas, holky moje.
4. říj 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 dobryy vecer,drziim ti mooooc palecky.holky jsem zvedavaa,jak nam to dopadne.opatrujte se holky :wink: paa
4. říj 2013 v 19:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 taky mám v sobě osmibuňáka :D...já jdu na krev až 17.10. :( a to už ho mám 2 den v sobě....já se válím doma,ale je to tu nekonečný,takže tě podporuju a dle toho co jsem četla,tak práce nevadí,pokud neděláš něco náročného :slight_smile:...já měla chodit taky....já mám jen utrogestan ...a co ten jeden???Dala si ho do mrazáku? :slight_smile: určitě to teď už výjde!!!!!
4. říj 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky holky...to je nuda....nevím co dělat...net mě nebaví,filmy mě nebaví,číst mě nebaví :D ...zítra už asi vyrazím na procházku :(
5. říj 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verunousek, my jsme meli doted navstevu (kamardku s malou pimrlinkou) a dopoledne jsem varila...ted uz jen lenosim. aspon troska kliku by asi mela byt :slight_smile:. A ty si dej zitra taky urcite prochazku! Deloha a vubec panevni dno se lepe prokrvuje a tak ma pak embryjko lepsi prostredi. Takze vsechno, ale s mirou :slight_smile:.
5. říj 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunousek ahooj holky,my jsme od patku malovali,tak jsem do ted uklizela,alespon porad nemyslim na to co me ceka do mesiice,vecer budu koukat na telku.malou ted vezu k me mamce.zitra take vyrazim na prochazku,snad bude pekne...mejte se papa
5. říj 2013 v 18:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunousek ja az budu mit pak ten pludek v sobe,budu tak nervoozni,uz se vidii :frowning2:
5. říj 2013 v 18:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula kdo by nebyl :slight_smile: hlavně to zvládnout ke zdárnému konci :slight_smile:
5. říj 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunousek vsak prave.....presne to mysliim
5. říj 2013 ve 20:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,co delate,ja byla na prochazce,popapkala jsem ,ted pecu buchtu a pujdu na zahradu si dat kavicku.jak se citite???
6. říj 2013 ve 12:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula já to dneska zvládla lépe :D...teď jsem byla venčit pejsky,ráno vařila a teď lelkuju :slight_smile:...dneska mi to uteklo :slight_smile:
6. říj 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@verunousek, @chrisula
Ahoj holky, ja jsem dneska tak napul lenosila a napul neco delala. Konecne jsem uklidila letni boty a vymenila je za zimni. Ted jeste totez provezt s hadrama :slight_smile:, snad to stihnu nez zacne snezit :grinning: . JInak klidecek, i chrupik odpoledni byl a ted cekam na veceri, co mi drahy chysta :slight_smile:. Veri, posledni embryjko nam nemrazili, kvalita uz nebyla uplne vystavni a v nasem caru mrazi vzdy az od 2ks, coz je celkem na houby.
Chrisi, koukam, ze u vas se pekne maka! Ze by nejaka predzvets hnizdeni? :slight_smile:
Jinak se citim celkem fajn, porad takova pozitivne nalazena, tak tu pozitivni energii posilam i vam! Co ty Veri? Dobry? Do kdy mas nemocenskou? Ja pracuju v kancelari, takze nic namahaveho, tak snad to bude v pohode.
6. říj 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondie3 dneska jsem se cítila ok :slight_smile:,mám nemocenskou na dobu neurčitou,ale pokud bude za 14 dní vše jak si představuju,tak chci okamžitě uschopnit ...dělám též v kanceláři :slight_smile: a doma bych se užrala :slight_smile: ...posílám ti srdíčko at je vše jak má být!!! :slight_smile:
6. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondie3 jn,makalo se cely viikend:slight_smile:ted jsem dozehlila,ucila se s malou a pujdu se koupat a pak telka.DIKY ZA POZITIVNI ENERGII :slight_smile: jak budu stimulovat,mam jit na nemocenskou?mam ve skole bufik,nekdy zvedam zbozi...jinak veget od 7 do 12hod.mej pekne pondeli papa
6. říj 2013 v 19:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula při stimulaci nemusíš,já osobně vědět jaký bude průběh,tak bych se hodila na nemocenskou až od zavedení vajíčka do tebe :D...záleží jak si spokojená v práci :D ...já radši do práce než být doma :D
6. říj 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek jsem rada v praci,alespon bych netrcela sama doma a uteklo by mi to. :slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny Vás děvčátka zdravím,tak já dneska začla stimulovat a mám první injekci v sobě.Tak už to zase začlo.Ve středu jedu na kontrolu a krev tak uvidíme,jestli se mi nějaké vajíčka vyklubou
7. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy jasně že vyklubou!!! držíme palce :slight_smile:
7. říj 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zazy brala jsi take pred stimulaci antikoncepci???jinak ti drzim palce:slight_smile:
7. říj 2013 v 15:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy drziim ti at jich mas dost:slight_smile:
7. říj 2013 v 17:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verunousek, mooc, dekuji za srdicko, snad minimalne jedno v sobe jeste nosim! :slight_smile: To je hruza, ta nejistota, kdyby na sobe clovek alepson neco pozoroval :slight_smile:.
@chrisula, taky si myslim, ze muzes pri stimulce normalne do prace. Ja jsem u ni ztedy nikdy nejakou zmenu nepocitovala a nemela jsem pocit, ze bych mela byt doma. Po odberu vajicek urcite, to ani jinak nejde :grinning: , ja jsem vzdycky tak zblbla. To musi byt pohled. A potom po zavedeni emryjka...asi zalezi na kazdem a jeho pocitech. Ja jsem po prvnich dvou pokusech lezela doma jako placka a k nicemu to nebylo, tak ted chodim do prace. Muj doktor rika, ze pokud nedelam extremni sporty, tak muzu vsechno. :slight_smile: JInak jsme taky myslim nekde cetla, ze je to jakobys dala zrnicko maku mezi dva chleby, ze proste nevypadne :slight_smile:.
@zazy, drzim palecky, at se tvori pekne bublinky!!
7. říj 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondie3 jak se citis???sestrenka dnes porodila,tak mam tady neter 15 letou ,tak ma dcerka je rada,ze je u nas.alespon je veselo s holkama.zitra jdu do porodnice po praci,se tesiim na mimusko uplne.tak paa
7. říj 2013 v 19:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,kde jste vsechny?co je noveeho???
8. říj 2013 ve 20:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, zatim nic.., vse pri starem, nic nepocituju. Tak snad to neni spatne znameni :unamused:, aaachich ouvej, asi se dam na modleni :slight_smile:.
8. říj 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 .-)na modleni jsem se jaa dala uz davno:slight_smile: :wink:
9. říj 2013 ve 12:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazy, tak jak dneska? verim, ze zpravy jsou pozitivni!
@verunousek, tak jak Veri? jde to? taky se porad tak sledujes? ja mam furt pocit, ze nic..nevim, sem se mi zda, ze by to neco mohlo znamenat...citim sem tam takovou horkost v obliceji a kozy, ty teda jsou :slight_smile:. A dneska po ceste z prace jsem potkala hned dve maminky s dvojcatkama, tak si rikam, ze to bylo urcite znameni, ze tam jeste jsou! :slight_smile:
9. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blondie3 ...ahojky :slight_smile:,já taky nic...jsem z toho nerovozní,je to už týden a nic necítím....v neděli budu asi testovat ...bude to 11 den....uvidím....chci vydržet co nejdýl do krve,abych pak zbytečně nestresovala,kdyby něco :slight_smile:
10. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek teprve by to melo zaciit ty bolesti bradavek...je jeste brzy na priznaky....bud klidnaaa :wink:
10. říj 2013 ve 13:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 myslim,ze na priznaky tehu to je dost brzy...me vzdy bolely prvni bradavky a to tak v dobe ,kdy mela dojit menstruace...jinak nic zezacatku nejde poznat... :wink:
10. říj 2013 ve 13:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uf, to se mi ulevilo..:slight_smile: tak snad jsem ten pripad, ktery toho moc nepocituje. :slight_smile: Jen chodim ted v noci 1-2x na zachod, coz normalne nechodim, ale to muzou byt asi jeste jen zvetsene vajecniky.
Stejne je to des, to cekani.
10. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek