• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září-říjnu 2013

15. listopadu 2013 
@blondie3 to veriim,to cekani je nejhorsiii :unamused:
10. říj 2013 ve 14:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 taky chodím furt čůrat :D...ale já takhle chodila vždycky...jen né v noci...napadlo mě,jestli to spíš není utrogestanem....ale holky...ani prsa mě nebolí :( :( :( uvidíme....
10. říj 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek kdy budes testovat
10. říj 2013 v 17:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula to ještě nevím :D jsem srabík ...chci v neděli,ale pokud to vydržím tak ještě dýl :D já chci hrát na jistotu a né na nějaké duchy či neduchy ...nebudu se stresovat :slight_smile:
10. říj 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunousek vsak joo,mas recht
10. říj 2013 v 19:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata,tak jak jsem předpokládala,tak vajíček nic moc,mám jen 3,v pondělí jdu ještě na kontrolu a pravděpodobně ve středu budu mít odběr.Ikdyž mám jen 3,pěkně už mám nafouknuté bříško.Věřím,že to holky dáte,myslím na Vás a pak vy mi budete posílat těhu energii,ju
11. říj 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja jedu konecne v patek na kontrolu,tak snad uz zacnu se stimulaci...holky co noveho?ja ted varim hribacku :slight_smile:
12. říj 2013 v 10:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3
@chrisula
ahoooj děvčata ....tak zítra máme neděli, už to kapku utíká....stále nic necítím a cítím se dobře...chtěla jsem se zítra testovat,ale asi to strachy ještě nedám....jak se cítíš @blondie3 ???Ty se chystáš testovat nebo se na to vyprdneš? :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula tak na tebe budeme myslet,ať už se ti to rozhýbe :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy neboj se, já měla pouze 4,ale za to všechny dobré!!!Určitě budou super....
12. říj 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek kdybys delala zitra test,dej vedet.ja kdyz byla tehotna vzdy ,tak test mi to uz ukazoval 11 dni od oplodnenii.po te minerve mam uz tak 2kg nahore.sere me to :unamused:
13. říj 2013 ve 12:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula no ani mi nemluv :D já budu třetí týden doma a furt se jen láduju...já mám nahoře už 3kg...musím se krotit :D...ale myslím,že je to tím,jak jsem doma a láduju se a nemůžu se nějak extra hýbat :D
13. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek tak doufam,ze se to ivf alespon povede,kdyz zkynu jeste pred tim,nez se to vubec povede...hormony jsou svinstvo,to se dalo cekat...
13. říj 2013 ve 13:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula dneska jsem začala mít křečičky od břicha do zad...nevím zda je to dobré či špatné znamení áááá :slight_smile:
13. říj 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek to taky tedy neviiim...
13. říj 2013 v 17:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek zkusis zitra ten test,nebo kdy mas testovat vlastne az???
13. říj 2013 v 18:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula já ani nevím...jen vím,že mám 17.10. jet na krev :slight_smile:
13. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, ja zatim netestuju, bojim se toho, tak asi vydrzim do te stredy na krev. Jinak krome nocniho curani u me zadna zmena. No uvidime, uz se to krati! Veri, drzim palecky.
13. říj 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kurnik holky,jsem za vas nervoznii,ja teprve v patek uz snad dostanu pokyny,co dal...
14. říj 2013 ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bradavky bolii?
14. říj 2013 v 16:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat do diskuze? Jsem 7. den po ET dvou čtyřdenních embryí, dnes jsem to nevydržela a testovala jsem a bohužel byl test negativní :frowning2:
14. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě už strašně bolí břicho asi to není dobrý ....kozy mě teda nebolí :slight_smile: a test jsem zatím nedělala,ale zítra už to udělám, to břicho mě k tomu nutí.....tak to asi rozseknu
14. říj 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to nerozsekla jsem srab :D :D :D :D klasika :slight_smile: :grinning:
15. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 zítra na tebe moc myslím !!!!!! a těším se na pozitivní zprávy !!!!!!!! Jinak to prostě už nemůže být!!!!!! :slight_smile: nařizuji ti to ..... :slight_smile: Hodně štěstí!!!!!!
15. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, ja mam pocit, ze jsem dnes zacala spinit :frowning2:((..a to jeste driv nez bych mela normalne MS (asi 25.den)! ja se na to vyseru. Tolik leku do sebe cpu horem dolem a uz mam strach, ze to zase bude k nicemu :frowning2:. Tentokrat jsem tomu fakt verila..takove brucho jsem jeste nemela :slight_smile:. Tak myslim, ze to dneska po praci testnu, at vim, co mam zitra po krvi cekat. Ten hovor, kdy mi zavolaji do praci a sdeli tu uzasnou novinu uz me desi :frowning2:. Ach joooo..
@margotecka, vitej a neplas. ja myslim, ze ten sedmy den je jeste brzo :wink:, nech ty broucky jeste tak dva dny hnizdit.
15. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verunousek, tak ctu akorat tvoji zpravicku...a hrnou se mi slzy do oci. Tak bych chtela, aby to spineni jeste nic neznamenalo a ja mohla jeste doufat. Myslim na tebe!
15. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 No, snad budeme mít obě štěstí a povede se to, zítra držím palce :slight_smile:
15. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 no moc mě neštvi....špinění ještě nic neznamená...možná je to právě dobré znamení!!!Dokud neteče krev..jsi těhotná žena!Moc myslím :( pa
15. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,moc vam drzim vsem palečky...dejte vedet
15. říj 2013 ve 12:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotecka zkus jeste tak za 2 dny znovu udelat testiik
15. říj 2013 ve 12:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek