IVF v září-říjnu 2013

Ahoj holky!
Chystate se nekdo na IVF ted na prelomu zari/ rijna? Nas uz ceka treti 😞. Doted jsem se jakztakz drzela, ale kdyz si uvedomim, ze uz je to fakt treti pokus, mam z toho obavy. Porad mam pocit, ze je u nas spatne jeste neco, na co se neprislo a doktori to jen tak zkouseji.. 😞. Pojdme do toho tentokrat spolu a silnejsi!
chrisula
10. říj 2013
@blondie3 to veriim,to cekani je nejhorsiii :-|
verunousek
10. říj 2013
@blondie3 taky chodím furt čůrat 😃...ale já takhle chodila vždycky...jen né v noci...napadlo mě,jestli to spíš není utrogestanem....ale holky...ani prsa mě nebolí 😞 😞 😞 uvidíme....
chrisula
10. říj 2013
@verunousek kdy budes testovat
verunousek
10. říj 2013
@chrisula to ještě nevím 😃 jsem srabík ...chci v neděli,ale pokud to vydržím tak ještě dýl 😃 já chci hrát na jistotu a né na nějaké duchy či neduchy ...nebudu se stresovat 🙂
chrisula
10. říj 2013
@verunousek vsak joo,mas recht
zazy
11. říj 2013
Nazdárek děvčata,tak jak jsem předpokládala,tak vajíček nic moc,mám jen 3,v pondělí jdu ještě na kontrolu a pravděpodobně ve středu budu mít odběr.Ikdyž mám jen 3,pěkně už mám nafouknuté bříško.Věřím,že to holky dáte,myslím na Vás a pak vy mi budete posílat těhu energii,ju
chrisula
12. říj 2013
ja jedu konecne v patek na kontrolu,tak snad uz zacnu se stimulaci...holky co noveho?ja ted varim hribacku 🙂
verunousek
12. říj 2013
@blondie3
@chrisula
ahoooj děvčata ....tak zítra máme neděli, už to kapku utíká....stále nic necítím a cítím se dobře...chtěla jsem se zítra testovat,ale asi to strachy ještě nedám....jak se cítíš @blondie3 ???Ty se chystáš testovat nebo se na to vyprdneš? 🙂
verunousek
12. říj 2013
@chrisula tak na tebe budeme myslet,ať už se ti to rozhýbe 🙂
verunousek
12. říj 2013
@zazy neboj se, já měla pouze 4,ale za to všechny dobré!!!Určitě budou super....
chrisula
13. říj 2013
@verunousek kdybys delala zitra test,dej vedet.ja kdyz byla tehotna vzdy ,tak test mi to uz ukazoval 11 dni od oplodnenii.po te minerve mam uz tak 2kg nahore.sere me to :-|
verunousek
13. říj 2013
@chrisula no ani mi nemluv 😃 já budu třetí týden doma a furt se jen láduju...já mám nahoře už 3kg...musím se krotit 😃...ale myslím,že je to tím,jak jsem doma a láduju se a nemůžu se nějak extra hýbat 😃
chrisula
13. říj 2013
@verunousek tak doufam,ze se to ivf alespon povede,kdyz zkynu jeste pred tim,nez se to vubec povede...hormony jsou svinstvo,to se dalo cekat...
verunousek
13. říj 2013
@chrisula dneska jsem začala mít křečičky od břicha do zad...nevím zda je to dobré či špatné znamení áááá 🙂
chrisula
13. říj 2013
@verunousek to taky tedy neviiim...
chrisula
13. říj 2013
@verunousek zkusis zitra ten test,nebo kdy mas testovat vlastne az???
verunousek
13. říj 2013
@chrisula já ani nevím...jen vím,že mám 17.10. jet na krev 🙂
blondie3autor
13. říj 2013
Ahoj holky, ja zatim netestuju, bojim se toho, tak asi vydrzim do te stredy na krev. Jinak krome nocniho curani u me zadna zmena. No uvidime, uz se to krati! Veri, drzim palecky.
chrisula
14. říj 2013
kurnik holky,jsem za vas nervoznii,ja teprve v patek uz snad dostanu pokyny,co dal...
chrisula
14. říj 2013
a bradavky bolii?
margotecka
14. říj 2013
Ahoj holky, můžu se přidat do diskuze? Jsem 7. den po ET dvou čtyřdenních embryí, dnes jsem to nevydržela a testovala jsem a bohužel byl test negativní 😞
verunousek
14. říj 2013
holky mě už strašně bolí břicho asi to není dobrý ....kozy mě teda nebolí 🙂 a test jsem zatím nedělala,ale zítra už to udělám, to břicho mě k tomu nutí.....tak to asi rozseknu
verunousek
15. říj 2013
tak jsem to nerozsekla jsem srab 😃 😃 😃 😃 klasika 🙂 😃
verunousek
15. říj 2013
@blondie3 zítra na tebe moc myslím !!!!!! a těším se na pozitivní zprávy !!!!!!!! Jinak to prostě už nemůže být!!!!!! 🙂 nařizuji ti to ..... 🙂 Hodně štěstí!!!!!!
blondie3autor
15. říj 2013
Ahoj holky, ja mam pocit, ze jsem dnes zacala spinit 😞((..a to jeste driv nez bych mela normalne MS (asi 25.den)! ja se na to vyseru. Tolik leku do sebe cpu horem dolem a uz mam strach, ze to zase bude k nicemu 😞. Tentokrat jsem tomu fakt verila..takove brucho jsem jeste nemela 🙂. Tak myslim, ze to dneska po praci testnu, at vim, co mam zitra po krvi cekat. Ten hovor, kdy mi zavolaji do praci a sdeli tu uzasnou novinu uz me desi 😞. Ach joooo..
@margotecka, vitej a neplas. ja myslim, ze ten sedmy den je jeste brzo 😉, nech ty broucky jeste tak dva dny hnizdit.
blondie3autor
15. říj 2013
@verunousek, tak ctu akorat tvoji zpravicku...a hrnou se mi slzy do oci. Tak bych chtela, aby to spineni jeste nic neznamenalo a ja mohla jeste doufat. Myslim na tebe!
margotecka
15. říj 2013
@blondie3 No, snad budeme mít obě štěstí a povede se to, zítra držím palce 🙂
verunousek
15. říj 2013
@blondie3 no moc mě neštvi....špinění ještě nic neznamená...možná je to právě dobré znamení!!!Dokud neteče krev..jsi těhotná žena!Moc myslím 😞 pa
chrisula
15. říj 2013
ahoj holky,moc vam drzim vsem palečky...dejte vedet
chrisula
15. říj 2013
@margotecka zkus jeste tak za 2 dny znovu udelat testiik