• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září-říjnu 2013

15. listopadu 2013 
@chrisula Ráda bych, ale už se bojím testovat, možná si ho udělám až v pátek, to budu 11 den po ET.
15. říj 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotecka za mesiic to ceka me,uz ted mi je zle z toho
15. říj 2013 v 16:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak slavnostne oznamuju, ze jsem v tom! :slight_smile: Vecer pisnu vice!!! Dekuji za Vasi podporuuuuuu!
16. říj 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blondie3 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaa gratuluju moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc mooooooooooooooooooooooc :slight_smile:
16. říj 2013 v 16:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chrisula, dekuji, zlaticko! Ted ti budu posilat hromady pozitivni energie na tvuj pokus!
@verunousek, zitra drzim pesti, co to da!!!! Verim, ze je to tam! :wink:
Holky dnes jsem od rana az do dvou odpoledne cekala, az se ozvou s vysledkem. To byla muka! Mobil prede mnou a nekonecne cekani. Pak jsem se ji rozbrecela do telefonu. Hcg 365, tak myslim, ze zatim dobry. Leky mam vsechny brat dal a 28.mam kontrolu :slight_smile:! Jupiiiiiii!!!!!!!! Jeste tomu porad nemuzu uverit! Asi se potrebuju poradne poblit nebo neco :grinning: .
16. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 moc gratuluju kočko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já už mám staženou prdel....a zítra to čeká mě :slight_smile:..pak se ozvu ....pááá a díky
16. říj 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak to je skvělé potichounku gratuluji,at nic nezakřiknem,tak to vypadá,že se snad všem zadaří.Jinak já mám dneska po opu,ze 3
vajíček byly použitelné pouze 2 k opůodnění,zítra budu volat,jak se vyvíjejí,tak doufám,že to vydrží obě a já je budu mít co nejdříve v bříšku.Holky mám z Vás radost
16. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 Taky moooooooc gratuluju a doufám, že se k tobě v sobotu přidám :wink:
16. říj 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já Vás nepotěším,těhotná nejsem ani trošku :(
17. říj 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 doufaam,ze me budes ted podporovat:slight_smile:zitra tam rano jedu na 9.15hod.tak snad uz po te minerve se zacne neco diit,ze?
17. říj 2013 ve 13:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy tak jak jsi dopadla???
17. říj 2013 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek tak to mi je lito,co ted dal?budes zkouset jeste?
17. říj 2013 ve 13:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verunousek, Brouku, neves hlavu a rovnou naplanuj prvni KET! Kdyby to vyslo napoprve, byla by to velka haluz :wink:, i kdyz jsem ti to samozrejme moooc prala! Do Vanoc je to tam! :-* Posilam objeti.
17. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
I mě je to moc líto verousku.Jinak já si dneska volala,tak ty moje dvě tečky to nevzdaly a dál bojují,zatím se vyvíjí,jak mají,volat budu ještě v sobotu a to už mi řeknout,kdy bude v pondělí ET a pak začnou ty pravé nervičky zase
Margotecka,určo
17. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondie3 no nejsem si jistá,zda to zvládnu hned příští měsíc..a pak jsou zase Vánoce,tak nevím jak v práci a dovolené....ale asi bych to viděla na Vánoce :slight_smile:,nemusela bych na to tolik myslet....nevíte jak je to s mražáky??Čím dýl jsou zmražený tak se zhoršují??Nebo to nemá vliv? :slight_smile: Já jen pro jistotu...

@zazy moc držím palečky....ty nervy jsou děsný!
17. říj 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 a ještě když mám tolik otázek, kdy se chodi na KET??Normálně v plodných dnech např 14???Nebo jak to dělají? :slight_smile:
17. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verunousek,
Veri bohuzel vubec nevim, jak to u KETu je..my jsme vzdy museli jet uplne na novo, cele IVF, zadni mrazacci. Tak to ber alespon z tohohle pohledu pozitivne! Uz do sebe nebudes muset cpat ty sragory. Myslim, ze Vanoce budou idealni!! Ted naberes energii a pak zase hura do toho. Jen se asi co nejdrive domluv v Caru, kam chodis.
@margotecka, tak jaaak? testovalas dneska?
@zazy, drzim palecky!
18. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 Ahojky, jsem srab, netestovala jsem a ani už testovat nebudu, zítra už jdu stejně na krev! Hrozně se bojím, že to nedopadne. Testovala jsem 8 den a výsledek negativní :frowning2: Jediný, co mě drží nad vodou je to, že MS stále nedorazila.
18. říj 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotecka holky to je děs ty nervy co se musíme vytrpět....moc na Vás myslím..ať se náš počet snižuje :slight_smile: !!!!!!!!
18. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunousek To teda jo :frowning2: Doufám, že nám to aspoň bude stát za to!!!!!!!!!!!!!!!!
18. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak hormonalni profil mam dost blby.v pon se budu muset domluvit ,co dal...
18. říj 2013 ve 13:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy budu mit dlouhy protokol,ty jsi mela take,ze?to od 1 dne mesicku zacnu stimulovat?kolik dni to bude trvat do zavedenii?tak treba 19 dnii???
18. říj 2013 v 15:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris:já taky měla dlouhý protokol,napíšu ti to asi takto.Já začala píchat od 3 dne menstruace,ob den jsem jezdila na kontroly.Na OPU jsem jela po 10 dnech píchání a ET budu mít vlastně po 6 dnech.Na zavedení jedu ted v pondělí v 10.30,a pak už budu mít ty dvě tečky u sebe.Přemýšleli jsme,jen nad jedním,ale když máme jen dvě,necháme si zavést obě.Já měla taky blbý hormonální profil,hned na začátku mě doktorka řekla,at nepočítám stím,že by jsme měli víc vajíček.
Blondie:tak a od pondělka mě prosím posílej těhu energiiiiiiiiiiii,děkuji.Holky zase těch nejdelších 14 dní,nevím,jestli to dám a budu testovat až 14 den,asi to nevydržím,no uvidíme
Jo děvčata prosím Vás brali jste co po OPU,nějaké gely dovnitře crinone,utrogestan a v jakých dávkách a a jestli polykaly nebo davali spodem??????????
19. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy jsi hodna,ze jsi mi to vysvetlila,budu na tebe v pondeli myslet...jsem z toho vseho ve stresu a tay???ta doktorka chce znovu udelat ten profil u nich v ostrave,ze se ji to nezda abych mela takovej spatnej profil,to by se ale zase vse posunulo,v pondeli ji reknu,ze uz znovu to delat nechci,at muzeme zacit uz ted.prece by to v krnove ten profil nepopletli ,si mysliim,ze?
19. říj 2013 v 15:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy a jak jsi se citila pri dlouhem protokolu,do prace jsi chodila,ne?
19. říj 2013 v 15:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy dekuji za odpovedi,jsi hodnaa,celkem se zacinam bat a pak cekat jeste jak to dopadne vse.uf des bes
19. říj 2013 v 15:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy brala jsem utrogestan 2-2-2 :slight_smile: + prednison 1-0-1/2
@margotecka tak jak kočko?

@chrisula ještě se nenervuj, na to máš ještě čas....teď se těš,že to už konečně řešíš a připravuješ :wink: To jdeš na své první IVF????
19. říj 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek jn prvnii,celkem mam depku nekdy z toho vseho a rikam si,ze jsem se na to mela mozna vykaslat...kdyz 1 dite mam,bojim se zklamanii,ale to je normalni asi... :wink:
19. říj 2013 v 18:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula já bych ráda aspoň to jedno :grinning: ....
19. říj 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek zlatenko,ja viiim.strasne moooc ti to preju,ani neviis jak.
19. říj 2013 v 19:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek