IVF v září-říjnu 2013

Ahoj holky!
Chystate se nekdo na IVF ted na prelomu zari/ rijna? Nas uz ceka treti 😞. Doted jsem se jakztakz drzela, ale kdyz si uvedomim, ze uz je to fakt treti pokus, mam z toho obavy. Porad mam pocit, ze je u nas spatne jeste neco, na co se neprislo a doktori to jen tak zkouseji.. 😞. Pojdme do toho tentokrat spolu a silnejsi!
blondie3autor
20. říj 2013
@zazy, to vis, ze jo, posilam obrovky proud tehu energie! 🙂 myslim na tebe! Ja jsem pri transferu vtipkovala s doktorem, ze tentokrat ty emryjka chci uplne dozadu do rozku, tak mozna to melo neco do sebe 🙂). Ale holky stejne se porad bojim, ze by se neco mohlo stat a prijde MS. nejak tomu porad nemuzu uverit, ale taaaak se tesim. Preju Vam vsem, aby to stesticko priletelo brzy i k vam!
@margotecka, ty nas teda napinas 🙂 Doufam, ze je to tam a ze slavis! Ale decentne!!
Jinak co se tyce leku, ja mam brat vsechno, co jsem brala od odberu vajicek az do tretiho mesice. U nas se ty leky asi jmenujou jinak, ale mam neco na redeni krve (Tromboass, Lovenox-injekce), Utrogestan 2-2-2 vaginalne, Proluton-injekce, ty jsou na podboru zluteho teliska a Aprednislon.
chrisula
20. říj 2013
@blondie3 to je jasny,clovek se porad boji do 3 mesiice,ze?ja zitra jedu po praci take na klinyku,tak snad uz mi daji stymulacni leky,tu antyko dobiram v uteryy.dam vedet,jak jsem dopadla.
zazy
20. říj 2013
Ahojky,tak zítra na to a bublinky budu mít v bříšku.Jinak já beru jen utrogestan 2-2-2- vag,anopyrin a prednison,v Brně nic jiného nedavají,hodně holek mi psalo,že si ještě píchá nějaké injekce,ale tady nic nedávají,tak snad to výjde.
Christula:neboj dočkáš se a za chvíli budeš na mém místě a budeš čekat,jak to dopadlo.Holky jste některá z MOravy,odkud vůbec jste,jestli to tedy není moc osobní 🙂
chrisula
20. říj 2013
@zazy ja jsem ze severni moravy a ty?krnov
blondie3autor
20. říj 2013
ja jsem z Ostravy, tak to vypada, ze jsme vsechny Moravacky 🙂
margotecka
21. říj 2013
Ahoj holky, v pátek mě musel manžel odvést do nemocnice, praskla mi cysta, která se mi udělala po hormonální léčbě. Těhotenství se bohužel nepovedlo, a navíc mě v listopadu čeká laparoskopie no a potom snad druhé IVF. Všem snažilkám přeji, ať vše dobře dopadne, držím palce 😉
zazy
21. říj 2013
Ahojky děvčata,tak jsem doma z transféru,ale né moc s pozitivní náladou,Měla jsem 2 vajíčka,jedno kavitující moruly,která se dneska zastavila ve vývinu a kompaktní moruly,která je o den zpožděná,takže mi transférovali jen tuto,že u té druhé to nemá cenu,tak jsem ztoho trochu přepadlá.Ikdyž jsem na koníkovi četla,spoustu holek s kompaktní moruly otěhotněli,tak uvidíme,děj se vůle boží.Ono je to asi jedno u 1 IVF jsme měli dvě nej.... blastocysty a stejně to nevyšlo,tak se tím uklidnuji,tak uvidíme
zazy
21. říj 2013
Margotečka-moc mě to mrzí
verunousek
21. říj 2013
@zazy přesně tak...buď v klidu ....já měla 8mibuňáka (údajně špičkové kvality) a nevyšlo to a pak jsem četla,že holky měly horší kvalitu a chytly se obě ....je to prostě ve hvězdách...přeju hodně štěstí!!!!!!!!!! 🙂
verunousek
21. říj 2013
@margotecka ach jo....tak ať ti to rychle uteče....!!!!
chrisula
21. říj 2013
hmmm holky je mi to lito,je to osud asi....me se stimulace opet posouva,mam cysti malou,tak mi dali na tyden leky,tak snad praskne... 😞
verunousek
21. říj 2013
@chrisula áááá to snad není pravda 😞 no musíme být silné 😃
blondie3autor
21. říj 2013
Ahoj holky, me porad poboliva brisko. Snad je to normalni, ale na zachod chodim pokazde se strachem 😞.
@verunousek, uz jsem byla domluvit co a jak dal?
@zazy, myslim na tebe! ja jsem mela pri prvnich dvou ivf vzdy blastocysty a nic. Ted jsme meli 2 osmibunecne a vidis, jak to dopadlo.. 🙂 opravdu je to na nahode.
chrisula
21. říj 2013
@blondie3 chodis take do polanky fermited???
chrisula
21. říj 2013
@verunousek noo,doufam,ze sama praskne ta cysta :-|
verunousek
22. říj 2013
@blondie3 nebyla..já teď nemám sílu ....cítím,že by to nevyšlo ....psala jsem do poradny,zda bych mohla mít hned další měsíc klasickou ovulaci po IVF a odepsali,že je to dost možné,že vaječníky po stimulaci budou spíš hodně aktivní ....tak zatím vyzkouším přírodu....asi to nechám holky až na leden....uvidím a vy se držte!!!! 🙂
chrisula
22. říj 2013
@verunousek treba ti to vyjde prirozene,opatruj se a ozvi se mi nekdy,budu rada...pa
zazy
22. říj 2013
Verousek:taky si myslím,že se to třeba zadaří přirozeně,hlavně nesrácej víru,zatím se měj hezky,pápá
chrisula
23. říj 2013
@blondie3 ahooj tak jak je???
verunousek
23. říj 2013
Ahojky holky,tak jsem dneska třetí den v práci ....docela to utíká 🙂 břicho mám po té stimulaci z minulého měsíce stále nafouklé.....au au ....jak se máte???? 🙂 dneska mi kolegyně řekla o akupunktuře, tak to asi zkusím..at mám klid,že jsem vyzkoušela už vše 🙂
chrisula
23. říj 2013
@verunousek dnes mi to celkem uteklo,jinak zatiim nic noveho,pak mi reknes,jake to bylo akupunktura,jo???papa
zazy
24. říj 2013
Ahojky ženy,tak u mě zatím nic nového,žádné příznaky,na ty je ale stejně ještě brzo,jen sem tam rýpnutí v břuchu a strašná chut na sladký.Chtěla jsem se zeptat,zda jste některá,co brala utrogestan vag.,jakoby ja to vytýká,tak trochu oranžocé,jako špinění to nevypadá,sem tam to mám?
verunousek
24. říj 2013
@zazy já ho brala a teklo to bíle...ale já pokud to není krev,tak bych se nebála! 🙂 to je ok
chrisula
24. říj 2013
@zazy po utrogestanu vytekal biily vytok..
zazy
26. říj 2013
ahojky tak zatím u mě beze změny,sem tam rýpne v břůšku,jinak mě nic nebolí,nevím,jestli je to dobře nebo špatně
blondie3autor
27. říj 2013
Ahoj holky, utrogenstan mi taky vyteka..ale to je myslim normalni...ale je bez zabarveni. Zitra mm prvni utrazvuk, jeste v CARu, tak se moc bojim. Snad bude vsechno v poradku. Kdy jdes @zazy na krev?
chrisula
27. říj 2013
@blondie3 tak dej vedet ,jak jsi dopadla...drziim ti
zazy
28. říj 2013
ahojky,tak taky pořád be ze změny.No test si mám dělat v neděli jsem dneska jsem 7 den po ET.Takže na krev pak ten další týden.Holky kdy jste kdo testoval,vydrželi jste všechny do těch 14 dní?A myslíte,že může utrouš ovlivnit tt?
chrisula
28. říj 2013
@zazy kdyz jsem vzdy prirozene otehotnela,tak 10 dni po oplodneni uz byly videt 2 carky,ale neviim pri ivf,radsi je poslechni,at to ty leky neovlivni a nejsi pak zklamaná
chrisula
29. říj 2013
holky,tak mi drzte pěsti...zitra jedu do centra,zda mi ta cysta praskla..