• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září-říjnu 2013

15. listopadu 2013 
autor
@zazy, to vis, ze jo, posilam obrovky proud tehu energie! :slight_smile: myslim na tebe! Ja jsem pri transferu vtipkovala s doktorem, ze tentokrat ty emryjka chci uplne dozadu do rozku, tak mozna to melo neco do sebe :slight_smile:). Ale holky stejne se porad bojim, ze by se neco mohlo stat a prijde MS. nejak tomu porad nemuzu uverit, ale taaaak se tesim. Preju Vam vsem, aby to stesticko priletelo brzy i k vam!
@margotecka, ty nas teda napinas :slight_smile: Doufam, ze je to tam a ze slavis! Ale decentne!!
Jinak co se tyce leku, ja mam brat vsechno, co jsem brala od odberu vajicek az do tretiho mesice. U nas se ty leky asi jmenujou jinak, ale mam neco na redeni krve (Tromboass, Lovenox-injekce), Utrogestan 2-2-2 vaginalne, Proluton-injekce, ty jsou na podboru zluteho teliska a Aprednislon.
20. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 to je jasny,clovek se porad boji do 3 mesiice,ze?ja zitra jedu po praci take na klinyku,tak snad uz mi daji stymulacni leky,tu antyko dobiram v uteryy.dam vedet,jak jsem dopadla.
20. říj 2013 v 16:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak zítra na to a bublinky budu mít v bříšku.Jinak já beru jen utrogestan 2-2-2- vag,anopyrin a prednison,v Brně nic jiného nedavají,hodně holek mi psalo,že si ještě píchá nějaké injekce,ale tady nic nedávají,tak snad to výjde.
Christula:neboj dočkáš se a za chvíli budeš na mém místě a budeš čekat,jak to dopadlo.Holky jste některá z MOravy,odkud vůbec jste,jestli to tedy není moc osobní :slight_smile:
20. říj 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zazy ja jsem ze severni moravy a ty?krnov
20. říj 2013 ve 20:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem z Ostravy, tak to vypada, ze jsme vsechny Moravacky :slight_smile:
20. říj 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, v pátek mě musel manžel odvést do nemocnice, praskla mi cysta, která se mi udělala po hormonální léčbě. Těhotenství se bohužel nepovedlo, a navíc mě v listopadu čeká laparoskopie no a potom snad druhé IVF. Všem snažilkám přeji, ať vše dobře dopadne, držím palce :wink:
21. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,tak jsem doma z transféru,ale né moc s pozitivní náladou,Měla jsem 2 vajíčka,jedno kavitující moruly,která se dneska zastavila ve vývinu a kompaktní moruly,která je o den zpožděná,takže mi transférovali jen tuto,že u té druhé to nemá cenu,tak jsem ztoho trochu přepadlá.Ikdyž jsem na koníkovi četla,spoustu holek s kompaktní moruly otěhotněli,tak uvidíme,děj se vůle boží.Ono je to asi jedno u 1 IVF jsme měli dvě nej.... blastocysty a stejně to nevyšlo,tak se tím uklidnuji,tak uvidíme
21. říj 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margotečka-moc mě to mrzí
21. říj 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy přesně tak...buď v klidu ....já měla 8mibuňáka (údajně špičkové kvality) a nevyšlo to a pak jsem četla,že holky měly horší kvalitu a chytly se obě ....je to prostě ve hvězdách...přeju hodně štěstí!!!!!!!!!! :slight_smile:
21. říj 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotecka ach jo....tak ať ti to rychle uteče....!!!!
21. říj 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm holky je mi to lito,je to osud asi....me se stimulace opet posouva,mam cysti malou,tak mi dali na tyden leky,tak snad praskne... :frowning2:
21. říj 2013 v 16:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula áááá to snad není pravda :( no musíme být silné :D
21. říj 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, me porad poboliva brisko. Snad je to normalni, ale na zachod chodim pokazde se strachem :frowning2:.
@verunousek, uz jsem byla domluvit co a jak dal?
@zazy, myslim na tebe! ja jsem mela pri prvnich dvou ivf vzdy blastocysty a nic. Ted jsme meli 2 osmibunecne a vidis, jak to dopadlo.. :slight_smile: opravdu je to na nahode.
21. říj 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 chodis take do polanky fermited???
21. říj 2013 v 19:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek noo,doufam,ze sama praskne ta cysta :unamused:
21. říj 2013 v 19:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 nebyla..já teď nemám sílu ....cítím,že by to nevyšlo ....psala jsem do poradny,zda bych mohla mít hned další měsíc klasickou ovulaci po IVF a odepsali,že je to dost možné,že vaječníky po stimulaci budou spíš hodně aktivní ....tak zatím vyzkouším přírodu....asi to nechám holky až na leden....uvidím a vy se držte!!!! :slight_smile:
22. říj 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek treba ti to vyjde prirozene,opatruj se a ozvi se mi nekdy,budu rada...pa
22. říj 2013 ve 13:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Verousek:taky si myslím,že se to třeba zadaří přirozeně,hlavně nesrácej víru,zatím se měj hezky,pápá
22. říj 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondie3 ahooj tak jak je???
23. říj 2013 ve 14:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem dneska třetí den v práci ....docela to utíká :slight_smile: břicho mám po té stimulaci z minulého měsíce stále nafouklé.....au au ....jak se máte???? :slight_smile: dneska mi kolegyně řekla o akupunktuře, tak to asi zkusím..at mám klid,že jsem vyzkoušela už vše :slight_smile:
23. říj 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek dnes mi to celkem uteklo,jinak zatiim nic noveho,pak mi reknes,jake to bylo akupunktura,jo???papa
23. říj 2013 v 18:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy,tak u mě zatím nic nového,žádné příznaky,na ty je ale stejně ještě brzo,jen sem tam rýpnutí v břuchu a strašná chut na sladký.Chtěla jsem se zeptat,zda jste některá,co brala utrogestan vag.,jakoby ja to vytýká,tak trochu oranžocé,jako špinění to nevypadá,sem tam to mám?
24. říj 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy já ho brala a teklo to bíle...ale já pokud to není krev,tak bych se nebála! :slight_smile: to je ok
24. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy po utrogestanu vytekal biily vytok..
24. říj 2013 v 19:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak zatím u mě beze změny,sem tam rýpne v břůšku,jinak mě nic nebolí,nevím,jestli je to dobře nebo špatně
26. říj 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, utrogenstan mi taky vyteka..ale to je myslim normalni...ale je bez zabarveni. Zitra mm prvni utrazvuk, jeste v CARu, tak se moc bojim. Snad bude vsechno v poradku. Kdy jdes @zazy na krev?
27. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 tak dej vedet ,jak jsi dopadla...drziim ti
27. říj 2013 v 18:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak taky pořád be ze změny.No test si mám dělat v neděli jsem dneska jsem 7 den po ET.Takže na krev pak ten další týden.Holky kdy jste kdo testoval,vydrželi jste všechny do těch 14 dní?A myslíte,že může utrouš ovlivnit tt?
28. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy kdyz jsem vzdy prirozene otehotnela,tak 10 dni po oplodneni uz byly videt 2 carky,ale neviim pri ivf,radsi je poslechni,at to ty leky neovlivni a nejsi pak zklamaná
28. říj 2013 v 16:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak mi drzte pěsti...zitra jedu do centra,zda mi ta cysta praskla..
29. říj 2013 v 15:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek