• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září-říjnu 2013

15. listopadu 2013 
@zazy já testovala až 14 den a nic tam nebylo :( ...a taky to tak bylo....co jsem četla,testují už od 10 dne...hrajou na dušíky :slight_smile:...
29. říj 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazy ja jsem se snazila vydrzet z do krve. Bala jsem se zklamani, ze by to ty eky mohly ovlivnit a ja se radovala zbytecne. Tak se drz! To das taky!
Jinak nam v pondeli pan doktor potvrdil jednoho mimiska, tak se snad se bude drzet zuby nehty jeste alespon 8 mesicu! :grinning:
29. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem to holky nevydržela a dneska testla 9den po ET
30. říj 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nadhernee:slight_smile:ja bych to uz take urcite nevydrzela a jak se znam taky bych testovala...mi uz cysta praskla,tak do 3 dnu dostanu menzes a jde se stymulovat.mam dost blby hormonalni profil,tak jsem zvedava,zda vubec nejaka vajica budu mit :unamused:
30. říj 2013 v 18:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy citis n :slight_smile: ejake priznaky nasobe???
30. říj 2013 v 18:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Christula:ani ne nic mi není sem tam rejpne v bříšku,ale nebolí mě prsa,nic,akorát mám strašnou chut na sladké.Jinak já měla taky hprm.profil špatný a to mi dělali nějaký extra,platila jsem za něj 600kč,no nakonec jen 2 vajuch,dali jen jedno a to byl asi bojovníček,moc jsem tomu nevěřila vzhledem k tomu,že mi dávali morulku
30. říj 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,tak asi to u nás nevýjde,já v noci začla slabě krvácet,zítra mám mít ofiko ms.Dělala jsem si ráno test,je tam sice druhá ,ale slabounká,je to tedy jiný test,než ten co jsem si dělala včera,no tak uvidíme,dám vědět,co a jak ,ach jo,radost asi předčasná
31. říj 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Drz se zazy, treba to jeste nic neni!!! Mysli pozitivne! Drzim palecky :wink:
31. říj 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy drziim ti pesti moc.dej vedet ,jak je zlati.
31. říj 2013 ve 12:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy taky na tebe myslím!!!Posílám štěstí! :wink:
31. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky, tak já byla na ivf v pátek, no jsem jak na trní dneska :slight_smile: se musím připojit k vám, ať mám s kým o tom kecat, jinak zblbnu :slight_smile: ležíte nebo chodíte i ven na procházky.....
31. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy, špinění přetrvává,ale opravdu jen slabounko a né při každém utření,dělala jsem si test s 10 citlivostí,čárka tam je slabá,né taková jak te 9 den,ale není to ten samý test,takže testnu ted až v neděli,tím samým co dnes,to mám oficiálně testovat a v úterý jdu na krev .@verkuska:já chodila na procházky,akorát jsem ted začla trochu špinit,tak polehávámTak aspon se tu ženy budeme navzájem podporovat
1. lis 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam depky uz ted,bojim se te stimulace,zda to vyjde....no nalada pod psa...drzte se
1. lis 2013 ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy dobre delas,ze odpocivas...u male jsem take spinila,tak tyden..musela jsem zavadet tehdy utrogestan a jen lezet,to uz je ale 12 let.
1. lis 2013 ve 13:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ,co je noveho???ja uz stimuluji
3. lis 2013 ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula u mě nic nového děvčata,spíš jak válčíte vy? :slight_smile: Tak přeju co nejlepší úrodu :D :D
4. lis 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunousek ja dnes rano poprve pichala,mam kratky protokol,tak neviim ktery den asi probehne punkce,zda teda budou nejaka vajica :slight_smile:
4. lis 2013 v 16:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula jasně že budou :slight_smile: ...bereš nějaké doplňující léky?
5. lis 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
strikam synarel,picham purogen,piji nosifol a femibion zobu.tod vse...co se ma stat to se stane...
5. lis 2013 ve 12:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vis co,muzu delat co chci a stejne to dopadne ,tak jak ma...jine huli i v tehotenstvi vitaminy nebraly a neberou a rodi,jak mysi
5. lis 2013 v 18:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy,tak jsem těhůůůůůůůůůůůůůůůů,krev pozitivní,s hodmotou 863,ještě jedu v pátek do svého caru na kontrolní krev a utz,třeba už i něco uvidím.Děkuji za držení palečku,takže @Chrisuli,jak budeš mít mimisky v pupíčku,tak ti budu posílat těhu bacilky
6. lis 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zazy holky,mam zatiim jen 3 folikuly,v pondeli dalsii kontrola,takze je to nahovno...malo vajec bude.ty se opatruj a mooooooooooooooc gratuluji,mooooooooooc
9. lis 2013 ve 12:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy a kolik jsis zavedla vlastne mimisku? :slight_smile: kolik jsi mela folikuluu na kontrole ty predtiim?
9. lis 2013 ve 12:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Gratuluju zazynce!!! To je parada, tak at to uz jede jen na tehle vlne!
@chrisule, neboj, i z tech 3 kulisku se muze neco vyklubat! Neves hlavu! Verim ti holka a posilam tehu energii!
Ja jdu ve ctvrtek na ultrazvuk a moc se bojim. Nic zvlastniho na sobe nepozoruju, tak je snad vse v poradku.
9. lis 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@Chrisulko:jdeš v mých šlépějích.Já měla taky jen 3 folikuly,ztoho 2 vajíčka,po 5 denní kultivaci my zavedli jedno páč to druhé se zastavilo ve vývoji.Navíc to mé embryjko bylo ve fázy kompaktní moruly a né blastocysty.A podívej,jak to dopadlo,jsem těhůůůůůůůůůůůůůůůůůů.Beru ráno prednison večer anopyrin,na utrogestan 2-2-2.A včera jsem vyfasovala estropatch náplasti,mám málo jakéhosi hormonu,jo a hcg jsem tentokrát měla 2500.
Takže chrisulko neboj,výjde to,uvidíš
@Blondie:děkuji,jinak mě už začíná být trochu špatně a palí mě žáha
9. lis 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@Chrisulka:já taky neměla moc dobrý hormon.profil,mám endošku a jen jeden vaječník.A podívej jak jsem dopadla,mysli pozitvně a ber si ze mě příklad a pěknej vůl ten tvůj doktor,měl ti říct,že máš doufat.
9. lis 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy kez by to bylo ,tak jak to mas ty...zitra jdu opet na ultrazvuk.tys mela takee jen 3 folikuly
10. lis 2013 v 19:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy joo ze,je vuul,ale zase asi tomu rozumii,tak mi rekl jen pravdu
10. lis 2013 v 19:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 dej mi vedet,jak jsi dopadla.take ti drziim palecky
10. lis 2013 ve 20:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy proc jsi brala anopiryn a prednyson?
10. lis 2013 ve 20:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek