IVF v září-říjnu 2013

Ahoj holky!
Chystate se nekdo na IVF ted na prelomu zari/ rijna? Nas uz ceka treti 😞. Doted jsem se jakztakz drzela, ale kdyz si uvedomim, ze uz je to fakt treti pokus, mam z toho obavy. Porad mam pocit, ze je u nas spatne jeste neco, na co se neprislo a doktori to jen tak zkouseji.. 😞. Pojdme do toho tentokrat spolu a silnejsi!
verunousek
29. říj 2013
@zazy já testovala až 14 den a nic tam nebylo 😞 ...a taky to tak bylo....co jsem četla,testují už od 10 dne...hrajou na dušíky 🙂...
blondie3autor
29. říj 2013
@zazy ja jsem se snazila vydrzet z do krve. Bala jsem se zklamani, ze by to ty eky mohly ovlivnit a ja se radovala zbytecne. Tak se drz! To das taky!
Jinak nam v pondeli pan doktor potvrdil jednoho mimiska, tak se snad se bude drzet zuby nehty jeste alespon 8 mesicu! 😃
zazy
30. říj 2013
tak jsem to holky nevydržela a dneska testla 9den po ET
chrisula
30. říj 2013
nadhernee🙂ja bych to uz take urcite nevydrzela a jak se znam taky bych testovala...mi uz cysta praskla,tak do 3 dnu dostanu menzes a jde se stymulovat.mam dost blby hormonalni profil,tak jsem zvedava,zda vubec nejaka vajica budu mit :-|
chrisula
30. říj 2013
@zazy citis n 🙂 ejake priznaky nasobe???
zazy
30. říj 2013
@christula:ani ne nic mi není sem tam rejpne v bříšku,ale nebolí mě prsa,nic,akorát mám strašnou chut na sladké.Jinak já měla taky hprm.profil špatný a to mi dělali nějaký extra,platila jsem za něj 600kč,no nakonec jen 2 vajuch,dali jen jedno a to byl asi bojovníček,moc jsem tomu nevěřila vzhledem k tomu,že mi dávali morulku
zazy
31. říj 2013
Holky,tak asi to u nás nevýjde,já v noci začla slabě krvácet,zítra mám mít ofiko ms.Dělala jsem si ráno test,je tam sice druhá ,ale slabounká,je to tedy jiný test,než ten co jsem si dělala včera,no tak uvidíme,dám vědět,co a jak ,ach jo,radost asi předčasná
blondie3autor
31. říj 2013
Drz se zazy, treba to jeste nic neni!!! Mysli pozitivne! Drzim palecky 😉
chrisula
31. říj 2013
@zazy drziim ti pesti moc.dej vedet ,jak je zlati.
verunousek
31. říj 2013
@zazy taky na tebe myslím!!!Posílám štěstí! 😉
verkuska
31. říj 2013
ahojky holky, tak já byla na ivf v pátek, no jsem jak na trní dneska 🙂 se musím připojit k vám, ať mám s kým o tom kecat, jinak zblbnu 🙂 ležíte nebo chodíte i ven na procházky.....
zazy
1. lis 2013
Ahojky ženy, špinění přetrvává,ale opravdu jen slabounko a né při každém utření,dělala jsem si test s 10 citlivostí,čárka tam je slabá,né taková jak te 9 den,ale není to ten samý test,takže testnu ted až v neděli,tím samým co dnes,to mám oficiálně testovat a v úterý jdu na krev .@verkuska:já chodila na procházky,akorát jsem ted začla trochu špinit,tak polehávámTak aspon se tu ženy budeme navzájem podporovat
chrisula
1. lis 2013
ja mam depky uz ted,bojim se te stimulace,zda to vyjde....no nalada pod psa...drzte se
chrisula
1. lis 2013
@zazy dobre delas,ze odpocivas...u male jsem take spinila,tak tyden..musela jsem zavadet tehdy utrogestan a jen lezet,to uz je ale 12 let.
chrisula
3. lis 2013
holky ,co je noveho???ja uz stimuluji
verunousek
4. lis 2013
@chrisula u mě nic nového děvčata,spíš jak válčíte vy? 🙂 Tak přeju co nejlepší úrodu 😃 😃
chrisula
4. lis 2013
@verunousek ja dnes rano poprve pichala,mam kratky protokol,tak neviim ktery den asi probehne punkce,zda teda budou nejaka vajica 🙂
verunousek
5. lis 2013
@chrisula jasně že budou 🙂 ...bereš nějaké doplňující léky?
chrisula
5. lis 2013
strikam synarel,picham purogen,piji nosifol a femibion zobu.tod vse...co se ma stat to se stane...
chrisula
5. lis 2013
vis co,muzu delat co chci a stejne to dopadne ,tak jak ma...jine huli i v tehotenstvi vitaminy nebraly a neberou a rodi,jak mysi
zazy
6. lis 2013
Ahojky ženy,tak jsem těhůůůůůůůůůůůůůůůů,krev pozitivní,s hodmotou 863,ještě jedu v pátek do svého caru na kontrolní krev a utz,třeba už i něco uvidím.Děkuji za držení palečku,takže @chrisuli,jak budeš mít mimisky v pupíčku,tak ti budu posílat těhu bacilky
chrisula
9. lis 2013
@zazy holky,mam zatiim jen 3 folikuly,v pondeli dalsii kontrola,takze je to nahovno...malo vajec bude.ty se opatruj a mooooooooooooooc gratuluji,mooooooooooc
chrisula
9. lis 2013
@zazy a kolik jsis zavedla vlastne mimisku? 🙂 kolik jsi mela folikuluu na kontrole ty predtiim?
blondie3autor
9. lis 2013
Ahoj holky! Gratuluju zazynce!!! To je parada, tak at to uz jede jen na tehle vlne!
@chrisule, neboj, i z tech 3 kulisku se muze neco vyklubat! Neves hlavu! Verim ti holka a posilam tehu energii!
Ja jdu ve ctvrtek na ultrazvuk a moc se bojim. Nic zvlastniho na sobe nepozoruju, tak je snad vse v poradku.
zazy
9. lis 2013
@chrisulko:jdeš v mých šlépějích.Já měla taky jen 3 folikuly,ztoho 2 vajíčka,po 5 denní kultivaci my zavedli jedno páč to druhé se zastavilo ve vývoji.Navíc to mé embryjko bylo ve fázy kompaktní moruly a né blastocysty.A podívej,jak to dopadlo,jsem těhůůůůůůůůůůůůůůůůůů.Beru ráno prednison večer anopyrin,na utrogestan 2-2-2.A včera jsem vyfasovala estropatch náplasti,mám málo jakéhosi hormonu,jo a hcg jsem tentokrát měla 2500.
Takže chrisulko neboj,výjde to,uvidíš
@blondie:děkuji,jinak mě už začíná být trochu špatně a palí mě žáha
zazy
9. lis 2013
@chrisulka:já taky neměla moc dobrý hormon.profil,mám endošku a jen jeden vaječník.A podívej jak jsem dopadla,mysli pozitvně a ber si ze mě příklad a pěknej vůl ten tvůj doktor,měl ti říct,že máš doufat.
chrisula
10. lis 2013
@zazy kez by to bylo ,tak jak to mas ty...zitra jdu opet na ultrazvuk.tys mela takee jen 3 folikuly
chrisula
10. lis 2013
@zazy joo ze,je vuul,ale zase asi tomu rozumii,tak mi rekl jen pravdu
chrisula
10. lis 2013
@blondie3 dej mi vedet,jak jsi dopadla.take ti drziim palecky
chrisula
10. lis 2013
@zazy proc jsi brala anopiryn a prednyson?