• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září-říjnu 2013

15. listopadu 2013 
@Chris anopyrin na ředění krve a prednison na imunitu a beru to pořád budu až do konce měsíce
10. lis 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy aha,jsem zvedava zda z tech 3 folikulu bude nejake vajico na zavedeni...
11. lis 2013 v 07:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy prosiim te ktery den se konci stymulace?ja mam kratky protokol a picham si od pondeli
11. lis 2013 v 07:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,zítra na mě myslete,dneska jsem začla krvácet tak nevím co ztoho bude,moc se bojím,že to embryjko vzdalo
11. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy ahoooj,kruci ...budu na tebe myslet a drzet ti palce.krvacis ,nebo spinis
11. lis 2013 v 18:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy jinak mi 2 folikuly porostly ,tak snad nebudou prazdnee
11. lis 2013 v 18:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazy Tak jak zazy, vse v poradku?
Ja jsem se dnes taky pekne vyplasila! Odpoledne jsem v praci zacala krvacet, tak jsem se sbalila a rovnou letela do caru. Na ultrazvuku pani doktorka poprve videla srdicko a pry bije pekne silne, takze by melo byt vse ok. Pry je lehke krvaceni pri tom uhnizdovani miminka normalni. Je uz pry docela velke, cely 1,5 cm mame! :grinning: Tak se ted budu modlit, aby krvaceni ustalo. Napsala mi magnesium a mam byt par dni doma. Tak lezim na gauci, nohy nahore a nic nedelam.
12. lis 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chrisula Co ty chrisi? Jak jsi na tom?
12. lis 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Blondie i mě naštěstí krvácení ustálo,zatám pošpinuji,na uzt byla vidět pěkná fazůlka s bílou čárečkou,takže zřejmě jsem krvácela ze stejného důvodu jako ty a nebo z náplstím,ještě jedu do svého caru v pátek na kontrolu to už snad bude poslední návštěva a pak už budu chodit ke své gyn.Blondie a odkdy se u nás počítá těhu,taky od poslední ms?
12. lis 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 holky,hlavne se setrete,ja jedu zitra opet na kontrolu,zda rostou ty folikuly...tak se bojiim
12. lis 2013 ve 21:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem si zadala do te maminkovske kalkulacky posledni menses..myslim, ze by to u nas melo byt stejne jako u jinych tehu :wink:
12. lis 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy ahooj,tak jak???
14. lis 2013 v 18:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dneska už jsem viděla i srdíčko,sice mi to přijde brzo,ale bylo tam a co ty @ Chris?
15. lis 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek