IVF v září-říjnu 2013

Ahoj holky!
Chystate se nekdo na IVF ted na prelomu zari/ rijna? Nas uz ceka treti 😞. Doted jsem se jakztakz drzela, ale kdyz si uvedomim, ze uz je to fakt treti pokus, mam z toho obavy. Porad mam pocit, ze je u nas spatne jeste neco, na co se neprislo a doktori to jen tak zkouseji.. 😞. Pojdme do toho tentokrat spolu a silnejsi!
zazy
10. lis 2013
@chris anopyrin na ředění krve a prednison na imunitu a beru to pořád budu až do konce měsíce
chrisula
11. lis 2013
@zazy aha,jsem zvedava zda z tech 3 folikulu bude nejake vajico na zavedeni...
chrisula
11. lis 2013
@zazy prosiim te ktery den se konci stymulace?ja mam kratky protokol a picham si od pondeli
zazy
11. lis 2013
Ahojky děvčata,zítra na mě myslete,dneska jsem začla krvácet tak nevím co ztoho bude,moc se bojím,že to embryjko vzdalo
chrisula
11. lis 2013
@zazy ahoooj,kruci ...budu na tebe myslet a drzet ti palce.krvacis ,nebo spinis
chrisula
11. lis 2013
@zazy jinak mi 2 folikuly porostly ,tak snad nebudou prazdnee
blondie3autor
12. lis 2013
@zazy Tak jak zazy, vse v poradku?
Ja jsem se dnes taky pekne vyplasila! Odpoledne jsem v praci zacala krvacet, tak jsem se sbalila a rovnou letela do caru. Na ultrazvuku pani doktorka poprve videla srdicko a pry bije pekne silne, takze by melo byt vse ok. Pry je lehke krvaceni pri tom uhnizdovani miminka normalni. Je uz pry docela velke, cely 1,5 cm mame! 😃 Tak se ted budu modlit, aby krvaceni ustalo. Napsala mi magnesium a mam byt par dni doma. Tak lezim na gauci, nohy nahore a nic nedelam.
blondie3autor
12. lis 2013
@chrisula Co ty chrisi? Jak jsi na tom?
zazy
12. lis 2013
@blondie i mě naštěstí krvácení ustálo,zatám pošpinuji,na uzt byla vidět pěkná fazůlka s bílou čárečkou,takže zřejmě jsem krvácela ze stejného důvodu jako ty a nebo z náplstím,ještě jedu do svého caru v pátek na kontrolu to už snad bude poslední návštěva a pak už budu chodit ke své gyn.Blondie a odkdy se u nás počítá těhu,taky od poslední ms?
chrisula
12. lis 2013
@blondie3 holky,hlavne se setrete,ja jedu zitra opet na kontrolu,zda rostou ty folikuly...tak se bojiim
blondie3autor
12. lis 2013
Ja jsem si zadala do te maminkovske kalkulacky posledni menses..myslim, ze by to u nas melo byt stejne jako u jinych tehu 😉
chrisula
14. lis 2013
@zazy ahooj,tak jak???
zazy
15. lis 2013
Ahojky,tak dneska už jsem viděla i srdíčko,sice mi to přijde brzo,ale bylo tam a co ty @ Chris?

Začni psát odpověď...

Odešli