• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jablonec nad Nisou a okolí, je tu nějaká maminka?

27. března 2015 
Ahojky, mám doma 3letého rošťáka a v dubnu 2013 bude mít sourozence:slight_smile: Je tu nějaká maminka nebo těhulka z okolí Jablonce???
5. srp 2012 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já mám 2 letého syna a na začátku ledna čeká sourozence a jsem z JBC ze Žižkáče
5. srp 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petra49 jé tak to jsme kousek od sebe, my bydlíme u nádraží, hned vedle školky :slight_smile: jsem zvědavá, jestli se tu najde víc maminek z Jablonce:slight_smile:
5. srp 2012 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já jsem z Vrkoslavic a mám dvouměsíční holčičku. Uvidíme, jestli se ještě někdo z JBC přihlásí.
7. srp 2012 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojek,,já jsem z Kokonína. Mám rok a tři měsíce klučinu.
9. srp 2012 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lesta
:sunglasses: Ahoj, jsem z Jablonce, mám měsíčního chlapečka, ráda se seznámím.
29. zář 2012 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem, já jsem z okolí Jablonce (Pěnčín) a mám 6-ti měsíční dcerku :grinning:
18. říj 2012 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem, já jsem taky z JBC a pokud některá chcete společně venčit kočárek, budu jen ráda. Mám 3měsíční holčičku a bydlím na Budovatelů
23. led 2013 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, hlasujte prosím pro to, aby nám LIDL v Jalbonci postavil krásné hřiště pro prťata :slight_smile: 1 smska stojí 6,-Kč a poslat se dá pouze 1 z jednoho čísla. Zároveň se dá zahlasovat i po internetu, ale opět jen 1 hlas z jedné IP adresy. Zkuste to rozhlásit mezi ostatní maminky, třeba se to podaříííí!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

www-lidl-rakosnickova-hriste-cz.contimex.cz/hlasujte-pro-vase-hriste/
10. únor 2013 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau ženský,poraď te mi. Hledám,kam bych chodila cvičit s dvouletým chlapečkem. Takové to blbnutí s básničkama a tak. Nemůžu nic najít. Jsme z Jistebska,čili to máme nejblíž do Jablonce.
19. črc 2013 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, už to tu asi moc nežije, ale tak zkusim to:slight_smile: Kdyby náhodou někdo chtěl vyrazit s kočárem, tak budem rádi:slight_smile: @brindik My bydlím v Polní, takže kousek od vás, tak kdyby náhodou, tak rádi vyrazíme s kočárem:slight_smile:
2. led 2015 ve 21:25  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, taky to zkusim - bydlime kousek od Jablonce, pristehovali jsme se nedavno. Mam sestimesicni holcicku a rada bych potkala nejakou aktivni mamku na spolecne vylety, aktivity, nebo na kafe v jablonci. Muzeme zajit v jablonci do mimikina, pristi promitani je 21.1., nebo se i potkat v nekterem materskem centru. Rada vyzkousim cokoliv.
7. led 2015 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, taky se přidávám. Mám 4 měsíčního prcka. Pokud by nějaká maminka vyrazila ráda s prckem na procházku třeba kolem přehrady, budeme rádi.
27. bře 2015 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek