Jaká jste měly prsa v 13-15 letech?

veruli03
10. pro 2016

Ahoj, 🙂) Jaké jste měli prsa ve věku 13-15 let, do kolikati let vám rosty? Mě je 13,5 a mám pod prsy 72 a přez prsa 83, zajímalo by mě jaké prsa bych mohla mít jsem hubená (172 cm 54 kg) a většina holek mého věku mám o dost větší prsa jak já, né že by mě to nějak trápilo ale babička mi řekla něco stylem že v mém věku měla už prsa že já mít nebudu... Babička má D mamka C tak sem zvědavá 😀 prosím podělte se semnou o váš názor 🙂)

soyevita
10. pro 2016

@veruli03 No prsa Ti ještě narostou,a i kdyby ne:tak co je malé,to je milé😉 A nebudou Tě alespoň bolet záda🙂

jasmi
10. pro 2016

Ja ve 13 nemela skoro zadny,zacaly mi rust az pozdeji az do vel.D😉,no ted po letech kojeni uz je mam zase skoro jako ve 13😒..Neboj,jeste mas cas..

lady_giraffe
10. pro 2016

Já v tomhle věku žádné neměla. Ve škole na mě spolužáci udělali "sbírku" abych si nechala udělat plastiku. Fakt "vtipný". Vůbec to neřeš. Chápu, že to teď může vypadat jako problém, ale prsa nejsou všechno a jsi hodně štíhlá a věř, že za pár let to bude jinak (zvlášť, když máš ženy v rodině, které mají prsa větší, než lentilky pod kobercem - určitě se ještě zvětší). Pro Tvou představu v 8. třídě jsem podprsenku nepotřebovala, když jsem chodila do tanečních ve druháku, tak jsem měla velikost 70 a-b. No a pak jsem nosila 70 c a teď když kojím mám déčka (nutno říci, že to hodně vše souviselo s tím, jak jsem přibírala na váze)

kackakastanka
10. pro 2016

ja zadne, a potom ve dvaceti na vejse, jsem porad byla stihla, ale uz ne tak totalne hubena, jako ve ctrnacti, a prsa pekny, trojky, ctyrky...

mammoth007
11. pro 2016

Tak ze me si delali legraci, ze mam prsa po tatovi. Nemela jsem skoro zadny az do prvniho tehotenstvi....od te doby mam F jen jednou jsem prsa trochu schodila, ale trvalo to skoro sest let od konce kojeni....mno a pak jsem zase otehotnela a zdarne se vratila do giga rozmeru. Za me teda maly prsa jsou fain, ono u tech velkych neni moc o co stat, at uz jde o bolest zad ci shaneni spodniho pradla :-/

lv
11. pro 2016

Do 16 plošina 🙂 pak trochu, nejlepší i když jen 2B po 20, u těhotenství a kojení bomby 4 a teď placaky 2 🙂

blecha94
11. pro 2016

Začaly mi růst v 11, ve 13 už byly hotový (B). Takový byly až do těhotenství, to se zvětšily na D, po něm mi zůstaly trochu povislý C, ale žádnej děs a hrůza.

Myslím si, že lepší je mít prsa menší, ale pevný - B/C ideál. Měla jsem na střední špolužačku, ta měla v patnácti F, ale basetí uši, záda jí bolely, bylo mi jí spíš líto.

efulin
11. pro 2016

Nemela jsem zadna. Jen naznak.

camelinka
11. pro 2016

Žádné, jako doteď 😂

babuna
11. pro 2016

Po tatínkovi :D :D takže žádné .... s oblibou říkám, že jsem omylem stála dvakrát ve frontě na zadek :D .... po porodu jsem měla asi týden krásná prsa .... ale už jsem opět tam kde jsem byla ... má to své výhody ... i nevýhody .... mléka jsem měla dost ovšem bohužel kojit jsem nemohla....

moonyeller
15. črc 2018

Mě je 13 let a muj obvod pod prsy je 75 cm a přezdívku prsa 100 cm... takže podle mého názoru je růst prsou individuální

kafr
15. črc 2018

Já ve 13letech nevěděla, co to prsa jsou. V 15 to byly ty "lentilky pod kobercem". Nakonec se to ustálilo na 75B. Taky jsem hubená (165/50). Jak jsem otěhotněla, okamžitě mi narostly na C a byl to strašný opruz a nezvyk. Hrozně překážely, jednou jsem si prso malém namočila do špenátové polívky 😂. Už se těším, až dokojim (teď C-D) a budu mít zpět své B (doufám, že mi ty dudy nezůstanou 😁)

urtica
16. črc 2018

Ve 13 nic, zato v 15 jsem se pomalu začínala modlit, aby už nerostly...😀

urtica
16. črc 2018

@kafr Myslím, že po kojení je spíš opačný problém. Já měla celý život velké, a troufám si říct, že i pěkné a pevné poprsí..co tam zůstalo po kojení - darmo mluvit.

zavodnice
16. črc 2018

V 13 jsem neměla ještě ani pravou podprsenku. Pak od 15 jsem měla B a zhruba od 25 se mi bez nárůstu hmotnosti zvětšily na D a v těhotenství nevím, kam se dostanu, zatím o další dvě velikosti, já dnes prasknu 🙂.

pavelauc
3. srp 2019

@moonyeller To zní tedy vážně neuvěřitelně... ale proč ne 🙂 Ale vážně nezávidím..

kittyy17
Autor odpověď smazal
Zobraz
nell_00
23. srp 2019

Ahojky
Já ve 13 měla velikost D teď je mi 14 a mám E. Záleží také na dispozicich z rodiny, ale tvoje rodina prsa má takže C by jsi měla mít určitě. Neboj narostou 🙂

karla
26. dub 2020

Mě je 14 a mám lentilky pod kobercem všichni ve třídě se mi smějí a já všude na internetu hledám jak přírodně zvětšit poprsí

karla
26. dub 2020

Vážím 47 kg měřím 170cm a žádné prsa ani menstruace 😭

kackakastanka
26. dub 2020

@karla na menses potrebujes trochu podkozniho tuku, tak pribrat alespoň nad 50... a na prsa kasli, porid si nejakou sikovnou podprdu, nebo to nech konovi

orisek56
26. dub 2020

Ja si ruhle kozu 90 B vymachala v horkym caji. Herdek to bylo teplo... a to je mam nic moc a daleko od sebe a jsem po druhem diteti. Tak nevim co je lepsi. Jinak ve 13 jsem zadne nemela, jen super ultra zehlici prkno a to jsem ale byla oplacana, takze vzdy o postave to neni. Nosila jsem latkovou lambadu a kdyz me sikanovali a posmivali se mi, nacpala jsem si tam ponozky. Pak jsem kvuli sikane onemocnela a vyrostly mi na nich chlupy (telo bylo permanentne podchlazene a nemela jsem ani menzes) no a pak mi lehce neco narostlo az v 21, kdy jsem vice pribrala. to jsem potkala sveho muze a i psychicky jsem se davala do kupy. No a pak pomalu rostly. Ale nejake kloudnejsi byly az v tehotenstvech a pri kojeni. Ted uz to zase neni ono. Neresim, pushapka to vyresi. O prsech ten zivot neni. Jsem spokojena sama se sebou at vypadam tak ci onak. Proste za vsim hledej sebevedomi. Ne vzdy ti dokonaly vzhled a prsa zaridi peony zivot.

orisek56
26. dub 2020

@karla neres prsa, zacni si uzivat zivot. Ja se kvuli sikane,, kvuli svemu vzhledu ocitla na pokraji zivota a smrti. Dneska bych vsechny nakopala za to posmevackovani, uplne zbytecny.

kackakastanka
26. dub 2020

@karla a jeste promin, ale blby dotaz, mas profil zalozeny v roce 2006, a je-li ti 14, tak sis ho vlastne založila hned v roce narozeni... není to divný??? 😀😝

je_mi_to_lito
30. čer 2022

Nemám žádná prsa jsem uplně plochá a hubená a to je mi 12 ostatní holky už mají celkem velká ale já nemám žádná (↼_↼)

niklik11111111
29. led 2023

Mě je zase 13 let za mě už mám celkem velká prsa a vadí mi to chci se jich nějak zbavit . Mám takovou střední postavu