Jaký kočárek na vesnici?

terezka0603
1. dub 2018

Ahoj holky 😊 rada bych vaší radu. Už pokukujem po kocarkach a jelikož jsme z vesnice, potřebujeme nějaký do terénu (na lesní cesty) 😉
Podelite se s námi o Vase zkušenosti a popřípadě poradili jaký kočárek jste do takového terénu zvolili vy sami? 😊🤔
Moc děkujeme za rady 😊😊

ladana
1. dub 2018

Easywalker sky.

jane46
1. dub 2018

Máme Babylux Margaret. Luxusní na pole, louky, lesy i do sněhu. Nikam jinam jsme s ním ze začátku nejezdili. Nemůžu rict nic proti. A je nádherný, veliký a prostě super. Vypadá pořád jako nový a používáme i teď s dcerkou

jane46
1. dub 2018
rhiana
1. dub 2018

@terezka0603 my mame inglesinu a nic moc ALE segra ma firkon swing long a ten ji tezce zavidim. Je hodne pidobnej tomu co ma @jane46 vyse. Ja ho mela pujceny a tise jsem zavidela.

terezka0603
autor
1. dub 2018

@rhiana na ten jsme taky koukali 😊
@jane46 me se nelíbí ty kola, raději by jsme kočárek s normálními koly 🙂

terezka0603
autor
1. dub 2018

@jane46 ale i tak moc děkuji za radu 😊

terezka0603
autor
1. dub 2018

@rhiana právě ze ten firkon ma také ty kolečka které se nám nelíbí, jinak jsou to opravdu nádherné kočárky 😊

verionka
1. dub 2018

Nam se na vesnici perfektně osvědčila Inglesina Sofia, má stejný podvozek pro hlubokou korbicku i sportak a je skvele odpruzena, projede všechno a nedrnca 😉 Fotka je z trochu extrémních podmínek, to jsme projeli skrz pole, jinak se bláto ani sníh nelepi 😉

terezka0603
autor
1. dub 2018

@ladana trojkolka se nám moc nelíbí.. Mela ji kamarádka a moc s nim nebyla skopojena do terénu prý nic moc..

soleilll
1. dub 2018

@terezka0603 Firkony jsou tanky, co projedou všechno. 🙂

j.a.n.i
1. dub 2018

@terezka0603 Tak já bych se zase zbláznila z kočárů, co jsou tu na fotkách, přišli mi děsně nepraktické, blbě se s tím zatáčelo, furt to člověk musel někde rvát a když tomu chtěl předek přizvednout, tak se to místo toho zhouplo (měla jsem ho na 3 týdny na táboře, věděla jsem, že když bude hnusně, tak se tam kočár může zničit a nechtěla jsem si zničit tu GT3, ale jak jsem se k ní ráda vrátila)... Měla jsem Perego GT3 a spokojenost, i v terénu projela co bylo potřeba, včetně hustého lesa mimo cesty, ale je to tedy trojkolka a dočítám, že ty se ti nelíbí...

rhiana
1. dub 2018

@terezka0603 no ale právě ty kola co se vám tak nelíbí jasou naprosto bezkonkurenční a projedou vsechno a manevrovani s vetsim deckem je balada i pro me a mych 153cm/50kg . A hlavne z decka nevyklepete dusi ani na korenech :o)) (ikdyz my jezdili do skal i s golfkama a taky to syn prezil :o)))

terezka0603
autor
1. dub 2018

@rhiana pritelovi se líbí moc, ten by takový kočárek bral hned 🙂 me se ale vzhledově vůbec nelíbí .. Věřím ze jsou asi velice dobre na ten terén, ale prostě takový kočárek prostě nechci :D
Vim vyzni to blbe když chci zrovna do terénu ale myslím si, ze se najdou i jiné které nebudou s těmito koly

versatilka
1. dub 2018

Já bych volila easy walker. Měla jsem tedy na dvojčata, ale terén mu problém nedělal, ani skály ani kořeny mimo stezky v lese, ani zabahněné pole. Projel všechno 🙂

rhiana
1. dub 2018

@terezka0603 vsak proti gustu.. Jako je fakt, ze me se naprvni pohled taky moc nelibily, ale jak jsem jednou projela nase kotary, byl muj :D tak preju at vyberete neco co se bude libit a budete spokojena!

kristiin
1. dub 2018

ahojky, máme Dorjan Butterfly (polský), dvojkombinace za cca 11tis a byli jsme moc spokojení. podvozek super, snadno se zatáčí i jedním prstem. odpružený. prostorná dlouhá korba. vozila jsem asi do 7měsíců v hluboké, pak jsem vyměnila za sportovní korbu a vozila dalších 7 měsíců. ted už mě přestal bavit, tak jsme pořídili lepší golfky🙂 kdybych tehdy věděla, co vím ted, tak bych si koupila hluboký kočár zvlášť a pak sporťák/golfky zvlášť i jinou značku - fakt se ti ten kočár okouká😀 v hlubokém je dítě jen půl roku a pak jde do sporťáku. hluboký klidně z druhé ruky na tom dalším kočáru bych nešetřila😉 je lepší pak koupit nějaký co je snadno, rychle a nenáročně na prostor skladný.

terezka0603
autor
1. dub 2018

@rhiana no uvidíme jak to nakonec dopadne 🙂 moc děkuji za radu 🙂

terezka0603
autor
1. dub 2018

@kristiin na Dorjan jsme také už koukali, co jsem tak četla recenze tak si je holky hodně chválili, ze do terénu jsou úplně skvělý 🙂
Přemýšlíme o něm hodně, tak uvidíme 🙂

ladana
1. dub 2018

Easywalker je i quatro. Je fakt super, jezdím s ním už 4 roky. Každý den tak 8 km se psem cestou, necestou.

tereza2008
1. dub 2018

Mame Abc design viper 4 a jsme nadseni..jede super i ve vysokem blate

crazyduck85
1. dub 2018

Bydlíme též na vesnici a velmi doporučuji Britax-B Motion 3. Bála jsem se trojkolky, ale jsem naprosto spokojená, má velká kola a zvládne krasně lesní cesty, polní cesty, děravé chodníky, kamenné cesty .... 🙂)

hanka_12345
1. dub 2018

Baby design 😉

klaraslavickova
1. dub 2018

Tohle jsem přesně řešila u první prošlo u mě cca 15kocarku a žádný nevyhovel teď na syna sem už koupila 2a konečně ho mám mutsy Evo je konečně ten pravy

sviva
1. dub 2018

Pro terén doporučuji Hartan Racer GTS, máme obě babičky na konci světa a jsme hodně outdoor. Kočár zvládá i Krkonoše a Šumavu mimo zpevněné cesty v jakékoliv roční době a počasí, po dvou letech má kočár jízdní vlastnosti jako když byl nový i přestože jsme mu dali zabrat.

plksv
1. dub 2018

Inglesina Sofia - skvělé jízdní vlastnosti, velká korba, odpružený, ale hlavně lehký na zvedání do auta.

zuzousinek
1. dub 2018

Roan Marita - projede fakt vše, skvělá cena, dle mě nadčasový design. Vozíme v něm už 2. dítě. Zdá se nezničitelný 😁

tymothy
1. dub 2018

Do terénu jsou nejlepší presne ty kočárky, ktere nechcete. Nic lepšího neni.🙂 Ono to není jen o projeti přes nerovnosti (pokud se člověk snaží, projede je vším, jen se někdy více nadre).Ale hlavně jde o komfort pro miminko, tyto houpaci kočárky jsou hodně dobře odpruzene. Tohoto odpružení nejsou moderní kočárky schopne dosáhnout.

terezka0603
autor
1. dub 2018

Moc děkuji všem za rady 😊 všechny kočárky zkouknem a myslím ze snad vybereme 😁
Vždy je nejhorší se dohodnout s přítelem, ten co se líbí me tak jemu zrovna ne a zase naopak tak snad se už dohodneme 😁

lotosek
1. dub 2018

Baby design - jezdím po polňačkách, štěrku apod. a výborně se mi s ním manévruje i na uzoučkém chodníku. Stříška jde sklopit až dolů k fusaku, takže mi dítě nic neofoukne (třeba zrovna dnes jsem využila). Mezi korbu a podvozek se ještě vkládá stabilizační tyčka, takže korba fakt dobře sedí a neviklá se v terénu. S kočárkem se dá houpat, jsou tam pružiny.

ada22
2. dub 2018

Jak píší holky na miminko je houpací nejlepší. Nevyklepete z něj duši. Já teď viděla Roan Emma. Ten se mi líbil moc. Nebo Teutonia elegance. Hartan dělá čtyřkolku, že máte možnost výměny nápravy. Není to klasický houpací, ale také slušně pruží, koupila bych na bazaru takový to tip kočárku a pak za půl roku již sama poznáte co vám vyhovuje.