• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tady nějaká maminka, Bojkovice a okolí? (Uh. Brod)

28. března 2012 
Ahoj holky jste tu nějaká z Bojkovic a okolí(Uh.Brod)?Hledáme s prckem někoho na procházky,výlety,kafíčka...atd atd Když se někdo ozve tak budeme moc rádi :slight_smile:
27. led 2012 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankatutek ahoj, kde presne bydlis? V Bojkovkach? Ja se hlasim jako hrda rodacka z Uherskeho Brodu, bohuzel tam ale neziju, jezdime k nasim a v lete tam budem mesic a pul tak by se nam taky hodila nejaka spolecnost. Uz tam skoro nikoho neznam, vsichni jsou odstehovani, privdani a prizeneni jinde, znas to:slight_smile:
21. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, já jsem z Luhačovic a prcka očekáváme v srpnu :slight_smile:
25. bře 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky tak to je škoda že tady nejste ani sem nečekala že tu bude někdo z okolí :sweat_smile: Ale jak bude některá zvás chtí tak se ozvěte mužem zajít na kafíčko :wink: Jo a mimochodem v Brodě jsme docela často(hlavně na nákupech)a do luhačovic jezdíme taky často na procházky tak je to na vás stačí napsat :slight_smile: :wink: mějte se papa
28. bře 2012 v 01:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jestli chcete a máte Facebook tak si můžem sem tam psát přes něj.Popřípadě se i domluvit,abych pravdu řekla potřebuju vypadnout,a pokecat si s někým jiným než ze členama naší domácnosti :grinning:
28. bře 2012 v 01:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Facebook mám, bývám tam častěji, písni jak tě tam najdu :slight_smile:
28. bře 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj stačí dát Haňula Hodulíková :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek