• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tady nějaká maminka z Krnova nebo okolí?

19. ledna 2015 
Je tady nejaka maminka z Krnova? :slight_smile:
10. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Já sice nejsem zrovna z Krnova,ale žije tam moje rodina. Na Pivovarské. Mám velmi dobré vzpomínky na Krnov a jeho okolí.
16. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata...já jsem bývala Krnovačka. pokud máte chuť můžeme poklábosit :wink:
21. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vally. • 1d, 6tt • 3. leden 2010 v 16:03
Ahoj tak najde se tady taky někdo z Krnovska, Opavska

elvie • 528tt • 4. leden 2010 ve 13:18
Že by se taky konečně objevil někdo z krnovska. Zatím všechny pokusy o diskuze v tomto regionu zkrachovaly.

Ahoj, já bydlím asi 13 km od Krnova.

karmoska • 2d • 7. leden 2010 v 11:13
Ahoj, já sem z Krnova .

elvie • 528tt • 7. leden 2010 ve 13:54
Ahoj karmoska, jak jsem psala nejsem přímo z Krnova, ale 13 km od. V Krnově jsem dost často, naposledy včera .
Mám 14 měsíční holčičku.

karmoska • 2d • 7. leden 2010 v 19:54
elvie - já mám 2 holky, ta mladší 9 měsíců a starší 9 let. Já se do Krnova přivdala,ale předtím jsem bydlela 8 km od Krnova.

vally. • 1d, 6tt • 7. leden 2010 ve 21:32
Ahojj huráá konečně se to tady začalo hýbat Já se do Krnova přestěhovala v listopadu lonského roku za svým manželem..Konkrétně Kostelec..Mám 2,5 letého chlapečka a v září čekáme miminko..Ještě tady skoro nikoho neznám a na nějaké drbání v parku jaksi nebylo počasí tak aspon takhleJiank jsem bydlela asi 25 km od Krnova.. Jsem ráda že se tady někdo ozval

karmoska • 2d • Včera v 08:34
Dobré ráno! V Kostelci má manžel rodinu,tak tam občas chodíváme. Je tam celkem klid a hlavně mají zahradu,což mi v bytě strašně chybí . Starší dcera je taky zářijová,tak to musíš být hodně čerstvá těhule ,blahopřeju a hlavně ať je všechno v pohodě.

elvie • 528tt • Včera ve 13:35
Karmosko a Vally takže jste čerstvé Krnovačky , gratuluju. Jo karmoska zahrada je super. Někdy si říkam, že bych raději bydlela v bytě, ale ta zahrada by mi tam chyběla. Manžel bydlel v Krnově na SPC než se přistěhoval.

karmoska • 2d • Včera ve 14:58
No já už moc čerstvá Krnovačka nejsem,bydlím tu 10. rok,předtím jsem bydlela v rodinném domku s velikou zahradou a doteď jsem si v bytě moc nezvykla.Nemáme ani balkón, takže s dětma nic moc.Je to sice praktické kvůli práci.obchodů a tak,ale domek je domek .

vally. • 1d, 6tt • Včera v 15:40
Ahoj..No já bydlela na vesnici v rod baračku ale potom asi 4 roky v benešově v bytě a musím říct že jsem strašně ráda že jsem znovu na baráčku..Ten pocit že se kouknete ven a víte že můžete venku stavět sněhuláka na sněhu který neujezdí auta a nebo nechodit nikam do parku...No prostě víte jak to myslím má to své kouzlo ...4erstvá krnovačka jsem as jen já 4 měsiční

karmoska • 2d • Včera v 19:02
To my bydlíme v podkrovním bytě, takže z okna vidím tak akorát nebe a dneska jenom sníh a sníh ,no zítra snad dojedem k našim na chvíli a aspoň si trochu užijeme zimy. S kočárem by to asi v Krnově moc nešlo a být celá den zavřená doma se mi nechce.

elvie • 528tt • Dnes v 10:30
Tak to jsem špatně četla , ale to neva, jste krnovačky a to je hlavní. Jo domek je domek, ale i byt má něco do sebe, dalo by se o tom dlouho diskutovat. Karmoska to máš pravdu, že po Krnově se v tomhle počastí s kočárem jezdit nedá a je to všude stejné, my jsme vytáhli sáně, protože kočár nemá šanci. Tady vidíš cestaře tak 2x za den a tím to končí. Ale že je ten sníh nádherný?

vally. • 1d, 6tt • Dnes v 10:40
Dobré ránko děvčata...Musím se připojit k elvie sníh je nadherný a jsem moc ráda že nikam v tomhle počasí nemusím autem..Lituju řidiče na cestách..Dneska vyrazíme na ven manžílek už 3 dnem odhrnuje na zahradě sníh na jednu hromadu tak pujdem s prckem udělat nějaké království..My kočár schovali už hoooodně dávno vlastně od te doby co začal lozit po čtxřech v něm už byt nechtěl tak vytáhnem boby s volantem a jedem.:To se malému líbí víc než sáně jelikož muže ovladat směr jizdy..Ale sáně budem muset letos taky koupit myslím že dvě děti do bob nedáme

karmoska • 2d • Dnes v 11:17
Ahoj! Tak my vyrážíme k našim,je to kousek ,tak snad cestu zvládnem v pohodě. Budem stavět sněhuláka a sáňkovat,tak už se těším. Akorát nevím jak s malou,sama ještě nesedí, tak saně pro ni asi nebudou aktuální.No uvidíme.
9. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak návštěva byla v pohodě,krásně jsme se vyblbli na sněhu,malá spala v kočáře,pak začalo pršet,ale ani nám to nevadilo. Sněhulák sice postavit nešel,tak snad příště. Zítra budem asi vegetit doma a jestli nebude pršet,tak na prochajdu s kočárem kolem baráku.

vally - a jak se ti líbí bydlení v Krnově? A v které části Kostelce bydlíš - u řeky nebo pod Mohylou?
9. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme včera byli dopoledne na saních a odpoledne jsme jeli s kočárem, protože začlo pršet, ale to byla katastrofa, pokud kočár jel, tak jenom tam kam jsme nechtěli a jinak byl zaražený ve sněhu :angry: . Ale malá v něm už moc sedět nechce, raději běhá po svých, ale to je cesta na dlouho, protože stojíme na každém rohu a ona dělá báááác do sněhu.

Vally líbí se malému ty boby s volantem? Malá se snaží pořád tlačit sáně, ale nejraději by u toho seděla :grinning: , tak možná právě ty boby by nebyl špatný nápad.
10. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,..jsem bývalá krnovačka :grinning: ted žiji již nějáký pátek v Olomouci :wink: můžu se přidat?
11. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj stylly, samozřejmě že můžeš, budeme jenom rádi :grinning: . Karmoska kampak ses nám stratila?
12. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj elvie malý je z těch bob nadšený m užu jen doporučit..
Karmoška..zatím líbí uvidíme jak to bude dál ale je to fajn že ikdyž je to část města je to spíš takové vesnické:slight_smile:dokonce mě tady budí i kohouti:grinning::grinning::grinning: JInak Mohyla je myslím ten pomtík u lesa že???Nejsem si ted jistá a jinak bydlím pod tím pomníkem (mohylou):slight_smile:
13. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Elvie - neztratila jsem se,jenom nám nějak zlobil net,ale už je to snad OK. Vypadá to,že nám sníh nějakou dobu vydrží,tak to je fajn,aspoň si to dětičky užijou. Naši malé se v kočáře taky moc nelíbí,vyspí se,pak chvíli vydrží koukat kolem sebe a alou domů nebo se vzteká,že se nemůže hýbat. Ona je takový malý neposeda :slight_smile: .

Vally - tak ten pomník jsem právě myslela.My tomu říkáme prostě Mohyla.Je to dobré místo,pěkný rozhled a hlavně tam nehrozí voda. Někde tam bydlí i manželova teta,tam vždycky chodíme na procházku po Kostelci a vybíráme si hypoteticky baráček,jak by se nám tam hezky bydlelo :slight_smile: .
13. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to se omlouvám ještě ty Krnovské názvy nějak neovládám:slight_smile:..Na procházky tam chodíme taky, baraček máme vlastně pár metru od něj tak jen vylezeme kopeček a jsme tam:slight_smile:Je to tam krásné, ten vyhled a klid no parada :slight_smile:
13. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Kostelci je to fajn, skoro jak na vesnici - klídek, příroda a přitom blízko do města. Přes víkedn jsme byli prakticky odříznuti od světa. Vyjíždět mělo cenu jen v nejnutnějších případech :unamused: , cestaři tady byli 2x denně :sweat_smile: a jinak na nás prděli.

O těch bobech vally docela vážně uvažuju, malá už nechce sedět ani pořádně na saních, pořád si kleká a včera si dokonce stoupala, takže mám strach, že mi vypadne.

Neobjednávala jste náhodou některá podložku na stůl, ke které se přisaje talířek, aby jej děťátko nehodilo na zem?
13. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé no toto tady někdo zná krnov? já myslela že jsem jediná z takový díry :grinning: dělám si srandu já krnov miluju a nešla bych jinam. takže se hlásím do klubu :dizzy_face:
13. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s kostelcem, super místo klídek, pěkný baráčky akorát ta doprava do města bývá někdy krize.
holky už jste jeli od nemocnice směr město jedničkou? já byla v šoku kam mě ten autobusák vezl, někam za dallas tam se otáčel no ty jo už jsem myslela že jedu směr zátor :grinning:
13. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nejela. Když jedu do Krnova, tak autem nebo autobusem na autobusák a vyrážím směr centrum a okolí. Ale jinak Krnov znám moc dobře, ale většinou ho mám prochozený. Hlavní je strouzku, že jsi dojela, kam jsi potřebovala, ale dovedu si představit ten šok, když sedíš v zavřeném autobuse a jedeš kam nechceš :astonished: . Z které části Krnova jsi?
13. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já koukala jak puk, asi nějaká novinka pro ty lidi z konce krnova či co, vždycky ti lidi od dallasu a z brantické jezdili spojem co jel od brantic a teď najednou je vozí městská. akorát mě to přijde jako těžkej nesmysl, vyjet od nemocnice a až za 20 minut díky tomu objíždění kvůi jedný zastávky se dostat teprve na autobusák. když příště pojedu od nemocnice do červeňuku tak mám hodinu co dělat :grinning:

jinak já jsem narozená a "odchovaná" na SPC ale teď bydlím u náměstí :wink:
13. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za tu dobu bys byla od nemocnice na autobusáku pěšky :wink: . Stejně všechny spoje zbytečně objíždí a zajíždí, asi si řekli, že by cestující měli více poznat Krnov, no neber to - okružní jízda.

Můj manžel je taky odchovaný na SPC :grinning:
13. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo SPC to je hnízdo půlky krnova :grinning: vysedávání na baráku hlavně na "káčku" kousek od obchodu, to je vzpomínka na dětství :grinning:

elvie koukám ti do pasu a máš tam že jsi v 529 tt :grinning: no teda to je nejdelší těhu jaký jsem viděla, nechce si to změnit na dítě nebo snažilku?? :wink:
13. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem městskou v Krnově snad v životě ještě nejela,všude to mám celkem blízko,jako do města,špitál...,když je nejhůř,tak autem.

Stroužek - koukám,taky budeš mít jarňátko Nelču,je to pěkné jméno, akorát teď je v módě Nella,tak se každý diví,že máme s jedním l :slight_smile: .
No nic, jdem ven ,mládě je protivné - ty zuby :unamused: .
14. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
karmi ahoj no já taky všude pěšky nebo autem, z náměstí kde bydlím to mám všude kousek ale ted jak byli ty kupy sněhu a náledí tak jsem radši do nemocnice na kontrolu štítky jela busem a zpátky taky a koukala jsem jak puk kama jede :grinning: jj Nelča, já ani neuvažovala nad počtem L, a vůbec vlastně ani ne o jméně protože to jméno se mi líbí snad od základky a vždycky jsem říkala že když holku tak Nelu takže my ani o jiném neuvažovali :sweat_smile:
14. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strouzek jsem rekordmanka :grinning: , vlastně byla, už jsem to opravila. Vůbec mi to nedošlo. Jo SPC je pupek Krnova, manžel bydlel v A.
14. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to chození venku s kočárem je teda něco,chodníky jsou v pohodě kolem centra,ale u nás je to síla. Taky na nás málem spadl obrovský rampouch,tak asi vylezu až na jaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Já zase chodila na základku s děckama s SPC,na 4. ZŠ,bydlela jsem v Úvalně,tak jsme tam dojížděli.
14. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na SPC jsme se chtěli stěhovat ale pak nakonec že pujdem do těch nových bytů u Hypry ale jak jsme viděli ten "prostor" uvnitř a za ty peníze tak jsme zustali raději na baráčku...No Krnov znám asi jen jako vyhledem za volantem jinak busem jsem tam ještě nejela a kočárek máme už dlooouho schovaný a přes zimu vytažené boby:slight_smile:
elvie:já měla se sáňemi taky takový problém malý mi dokonce začal později vystupovat za jizdy tak jsem sháněla něco co by ho i zabalilo a ten volant je myslím super věc když byl menší tak tím chytal balanc a ted řídí a je rád že se na té jizdě může nějak podílet taky..Přitom mi příjde že na těch obyč bobech to dítko jen sedí a koho by to pořád bavilo že a u toho volantu se vlstaně přidržuje:..No my teda mame asi i troje obyč boby ale Tedík chce jen ty s volantem
14. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však říkám že SPC je pupek krnova. skoro všichni koho znám tam bydleli nebo tam bydlí někdo z jejich rodiny :grinning:

vally no u tý hypry je to děs, ceny šílený za ty "kukaně" okna malý,výhled taky děs, na jedný straně nejrušnější ulice a na druhý hnusný autobusák a ještě hnusnější hypra :stuck_out_tongue_closed_eyes: naše známá si tam byt koupila a stačí se podívat do koupelny, vypadá to tam jakoby skládal kachle nějaký amatér, vůbec se neobtěžoval to nějak vyměřit a u dveří ukončit prostě tam dal ty rozlámené kousky co měl po ruce no mazec. za tu cenu no neber to :rolling_eyes:

karmi já chodila na 6. ZŠ a tam jsme byli všichni do jednoho z SPC :grinning:
14. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! S těma novýma bytama je to síla. Pokud si to člověk neohlídá,tak to odfláknou,viz. náš byt - ošidili co se dalo,ale peněz co za to pak chtějí :-

Stroužku - koukala jsem ti do albíčka,tak hlavně,že to tak dobře dopadlo. My jsme to druhé dítko taky neměly bez problémů,taky jsem měla missed. abort, no nakonec po porodu mi zjistil trochui sníženou funkci šť,. žlázy,tak to asi prý souviselo.
15. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
karmi jj já taky asi potratila kvůli štítky teda řeklo mi to několik dr. že to bylo tak na 80-90% z toho, takže kvůli toho jsem pak šla na operaci štítky a fakt nelituju. je to ale děs jak nějaká malá potvora v krku může tolik věcí způsobit co?ale jsou horší nemoci takže zvládnout se dá všecko když chce člověk mimčo :wink:
15. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
stroužku mužu se zeptat jaká je to značka toho kočárku co máš v albu a na kolik vás vyšel??
15. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vally je to jane slalom 09 a stál nás 20 tis. :wink:
15. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu s tou malou potvorou :angry: ,akorát,že to nenapadlo gyndařku,když se pak přes rok nedařilo a všechno ostatní bylo OK,byla jsem i na laparce - nejspíš zbytečně,ale co už,hlavně,že máme malou,i když takový věkový rozdíl jsem teda neplánovala.
15. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koho máš za doktorku gyndařku?? já jsem chodila kdysi k závadovi, hroznej doktor, pak jsem chodila k havlíkovi do nemocnice ale jak odjel do francie začla jsem chodit k sosýnce a myslím že hlavně díky ní jsme těhu. konečně někdo kdo mi netvrdil že moje neplodnost je v hlavě ale udělala mi pořádný vyšetření utz dělohy, stěry, krev na hormonální profl atd. no a našla mi bakterii na čípku která prý zabíjí spermoše, dostala jsem na 5 dnů antibiotika plus mi přidala utrogestan aby se vajíčko pořádně chytlo a šup ani ne do měsíce jsem byla těhu po takový době.
16. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď mám taky Sosýnku,přešla jsem k ní od Vojkovské. Jsem s ní spokojená,taky mi udělala nejrůznější vyšetření plus léky na podporu otěhotnění atd.,nakonec mi po laparce,která dopadla dobře nasadila taky ATB a hned ten cyklus se zadařilo -taky po takové době :slight_smile: .
16. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek