• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tady nějaká maminka z Krnova nebo okolí?

19. ledna 2015 
tak to je super, já říkám je sosýnka je teď v krnově nejlepší dr. vím že k ní jezdí i ženské z albrechtic, jeseníků atd. protože konečně dr. která tě nemá za hysterku když tam jdeš že se nedaří , hodně se zabývá potratama atd. i ta péče v těhu je lepší,dělá utz pokaždý, dovolila mi ze začátku chodit na utz častěji, třeba závada dělá jen 3 utz za těhu, teď možná díky jeho zadrbané péči přišla jedna holka od nás z práce málem o mimčo a přišla o dělohu (je stejně stará jak já) protože jí uděla utz jen na začátku a pak až do 7. měs. už žádný. takže já na sosýnku nemůžu říct jediný křivý slovo a dokud mě nevyhodí tak u ní chci zůstat nadosmrti :grinning:
17. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To s tebou souhlasím,koukala jsem jak puk,když jsem tam přešla - myslím ten přístup,jak všechno vysvětlí,to jsem vůbec u Vojk. neznala a to jak mi pak pomohla,taky bych už jinam nešla.Teď už tam má i fajn sestry.
Na Závadu jsem taky slyšela hodně stížností,bych tam v životě nepáchla :angry: .
To je vidět,koho ta práce baví a kdo ji dělá asi jen pro peníze, akorát,že tady jde o zdraví.
18. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně, závada byl možná dobrý kdysi ale jak stárne tak na to kašle a jenom chce hrabat prachy a asi se mu odhlašuje hodně pacientů protože ještě v době kdy jsem k němu chodila a šla jsem na prevenci tak nejvíc co ho zajímalo kam chodí moje kámošky a moje mamka, prej proč nechodí k němu. to byl fakt doktor na baterky, jednou jsem k němu šla že mám hrozně dlouhou mrchu, byla jsem nemocná předtím tak jsem si myslela že je to po nemoci rozházené ale i tak jsem se prostě bála co kdyby to byla cysta nebo něco, chtěla jsem aby mi píchnul injekci protože mít 3 týdny mrchu není normální a on nechutný co tam lezu, že prohlídnout mě když krvácím stejně nemůže a vlastně o co mi jde, prej když nejedu na dovolenou tak mi přece nemusí menzes vadit a sexovat můžu i před krámy :angry: pak jsem tam zase šla na prevenci a zrovna po dovolené u moře takže jsem tam chytla nějaký kvasinky ale bylo to tak brzo že jsem to na sobě nepoznala a on nechutný že prej miluje tyhle princezny co si jezdí k moři a pak ho otravují ať je vyléčí :confused: v tu chvíli jsem vzala kartu a alou pryč
18. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je síla teda,se divím,že k němu ještě někdo chodí,arogantní hulvát jeden :angry: ! Teda ode mě z práce tam chodí šéfka - je to jeho spolužačka z gymplu,tak asi proto a ještě jedna kolegyně.Jen co mi říkala,když tam byla s nějakým problémem,jak to řešil, sem nechápala co tam ještě pohledává.A bral od ní peníze ,jako nadstandart za něco,co normálně hradí plně pojišťovna. No škoda slov.

A jak jinak - už se ti to pomalu krátí,co? Ke konci už je to celkem únavné -břicho velké,všude to tlačí,nejvíc na močák :slight_smile: ,ale jinak krásné.Strašně rychle to uteklo,se nechce věřit,že za chvíli bude mít Nelča rok. Ale na jaro je mimčo fajn.
18. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně doktor na baterky, mě se zdálo že byl fajn jen když tam šel člověk bez problémů ale když jsem tam šla z něčím že mi je tak byl nechutný a jednal se mnou jako s hypochondrem. hlavně teda co jsem slyšela tak dost zanedbává péči o těhule.

jj krátí ale na jednu stranu bych si to těhu o pár týdnů prodloužila protože fakt mi to pořád nedochází že už je to za pár, doma ještě musíme vymalovat, nemám ještě vyprané oblečky no nějak nestíháme ale na druhou stranu bych rodila hned protože sice otoky nebo tak nemám, břicho bych řekla že mám taky furt malé, vlastně mám nahoře jen kilo za celé těhu takže i spaní není problém spím jak mimčo ale spíš nezvládám tu dietu při těhucukrovce, pořád mi dr. vyhrožuje inzulínem mám z toho depky a jsem z toho fakt unavená.
19. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky jsem taky z Krnova,mám tři děti a bydlíme na Hlubčáku v domečku :slight_smile: .Strouzku přeji ti krásnou zdravou holčičku,je to super mít děvčátko,já jedno mám a je kouzelná tzv. za odměnu.Pěkně se hlídej s cukrovkou a pozor venku,v Krnově jsou hnusný chodníky a ty střechy :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
strouzek - s tou těhu cukrovkou tě teda moc litiju,já sem měla hraniční hodnoty,tak jsem byla poslána na dia amb.,no naštěstí to nebylo na dietu,ale fakt jsem z toho měla hrůzu. To kilo je skoro k neuvěření,já při prvním těhu nabrala 20 teď 'jenom' 11 :grinning: .

tanka - vítej,je nás tu poskrovnu.S těma chodníkama to je blbý,byla jsem zvyklá chodit každý den ven s malou a teď se celkem bojím,no žádná obleva nás nečeká,tak to musíme holt přežít ve zdraví :confused: .
20. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večer holky

ahoj tanki, na hlubčáku mají naši zahrádku a bydlí tam brácha takže jsem tam v létě často, je tam super bydlení, taková vesnice ve městě viď? kousek všude, akorát ty děcka na silnici jsou na zabití. nejradši ale chodím na špici na langoše :grinning: s chodníkama ani holky nemluvte, dneska jsem šla do města a málem jsem se několikrát přizabila, buď mi někde klouzali boty nebo jsem se plazila kolem baráků aby na mě nespadl rampouch atd. nesnáším zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

karmi no jako ani nemluv, celý život se snažím hubnout a nic a hubnu až teď v těhu, kdoby to byl řekl že nejlepší redukční dieta je těhotenství :grinning:
20. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
stroužku - No aspoň po porodu nemusíš nic shazovat :wink: . Mě se váha nějak zasekla a pořád se mě drží 4 kila navíc,přitom se hýbu,pořád kojím a nic. Do léta s tím,ale musím něco udělat :angry: .
Taky už se těším až ta zima skončí - pořádně se nedá ven,člověk je furt zalezlý doma,slunko nikde...Sice sníh mám celkem ráda,ale s prckem stejně nejde nic dělat - jako jít třeba na běžky by se mi líbilo,ale není kdo by pohlídal.
21. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo langoše na špici,to mám co by kamenem dohodil,akorát ted je všude tolik sněhu,že se nedá jít ven a děcka zlobí :angry: :angry: :angry:
22. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, vidím, že všichni máte své zkušenosti s krnovskýma gyndařema. Já jsem chodila k MUDr. Poštulkové, když pracovala pod Závadou (moc příjemná), když přesídlila do Bruntálu, tak jsem přešla k Havlíkovi, moc příjemný, byla jsem s ním spokojená, ale co odjel na tu stáž, změnila jsem Krnov za Bruntál a vrátila se opět k Poštulkové. Tak uvidíme, zatím jsem spokojená. Chodí k ní i ségra a taky s ní neměla nikdy žádný problém. Ale asi budu zvažovat, zda nepřejít zase zpátky k Havlíkovi až se vrátí. Jinak mě je to vcelku jedno, malou máme po umělém oplodnění, takže asi stejně pokud budeme chtít druhé budeme nejvíce spolupracovat s doktory v Olomouci.

Jinak co podnikáte v tom nevlídném počasí? Malá je nachcípaná, takže ven nechodíme a stejně v tom mrazu se to nedá, člověk je omrzlý hned jak vyleze ze dveří. A to nemluvím o těch střechách plných sněhu a ledu, člověk má strach, aby to nespadlo.
22. led 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tanko neboj ač se to nezdá tak tahle hnusná zima musí někdy skončit a pak bude zase teploučko až si zase budeme stěžovat že je moc vedro a sucho :grinning: třeba se na špici někdy potkáme, my jsme tam v létě každou chvíli.
elvie jj poštůlková nebyla špatná taky jsem k ní chodila no teda byla jsem u ní asi 2x a pak tam skončila a automaticky jsem přešla k závadovi a to byl děs. havlík byl super ale jak říkám na sosýnovou fakt nemá ta je podle mě nejlepší gyndařka v okrese. vy máte malou po ivf nebo IUI?? můžu se zeptat kde byl problém? u tebe či manžela nebo to prostě nešlo bez zjištěné příčiny?? já se bála že tam budeme muset taky ale naštěstí se povedlo přirozeně ale fakt si myslím že nepřejít k sosýnové tak jsme tam skončili protože všichni doktoři se ničím nehodlali zabývat.
co děláme v tomhle počasí? no přežíváme doma :grinning: když jdu ven tak máš pravdu je to šílenost, kloužou chodníky, všude hromady toho špinavýho sněhu u cesty, ze střechy padají rampouchy a sníh je to fakt o hubu ale co nejvíc nesnáším je zimní bunda v obchodě, člověk je spocenej až na zadku, přechody z tepla do zimy to fakt nesnáším. :confounded:
24. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky no upřímě řečeno bych se taky nejraději vrátila zpět ke svému dřívějšímu lekaři ale příjde mi to takové blbé když jsem tam vlastně byla jen jednou /u toho nového/ no ale uvidíme třeba příště bude opatrnější..Musím tedda říct že když mě vyšetřoval muj ex doktor tak jsem v podstatě nic necitila zdál se mi takový opatrnější a ted ten nový no zdá se mi takový neopatrný a docela to i bolelo.Když mi psal do karty termín porodu 5.10 a tak jsem se ho slušně zeptala jestli to nahodou není 9 měsíc a on na to no snad takhle doma hlídate i manžela...No tak mi to přišlo takové divné...Třeba to myslel ze srandy ale nějak legrační mi to nepřišlo..Sice je fajn ale ty přiblblé pohledy no jéééj raději nevzpomínat uvidíme toho osmého...A jak tak čtu mohla bych skusit i tu Sosýnku na vaše doporučení :slight_smile: ale nějak nevím k ženské jsem moc nechtěla říká se že nejsou tak opatrné jako muži...
27. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdraví všechny. Strouzek malá je po IVF. Problém byl na obou stranách, ani u jednoho velký problém, ale když se to spojí, tak už to problém trošku je. Ale jsme moc rádi, že to vyšlo.

O spocenosti mi ani nemluv, včera jsem byla v hyper a teklo ze mě jak z koně. Člověk je navlečený jak cibule, v jedné ruce tašky, v druhé dítě a mezitím jak říkáš, člověk spocený až na zadku.
1. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky co je s váma :astonished: ?
4. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face: hlásím se po delší době, malovali jsme tak nebyl čas. unavená jsem jak blázen ale konečně je hotovo a můžu začít prát výbavičku :dizzy_face: vally já jsem něco podobnýho co ty, taky je mi to vždycky blbé když mám změnit doktora nebo cokoliv ale někdy prostě není vyhnutí hlavně když jde o zdraví. sosýnka je fakt super, vysvětlí, ukáže, rozhodně nespěchá při utz takže si to člověk užije, hodný sestřičky co víc si přát. hlavně když se jí člověk na něco zeptá nemluví s ním povýšeně že tomu prd rozumí a že ona je tu doktor ale fakt jako se sobě rovným.

elvie to mě mrzí že jste měli takové problémky, je to děs jaký je dneska problém počít a donosit zdravé mimíško, nejhorší že ten kdo nechce má ho hned a ten kdo chce má k němu takovou dlouhou cestu.
jinak holky co říkáte na ten sníh?? hnus co? prý to má vydržet do konce března tak mě asi trefí šlak, do sněhu rodit nechci :angry: ještě že jsem neposlechla loňské březnovky a koupila jsem si fusak, ony mi tvrdili že prej fusak ani nevyužili protože začátkem dubna bylo už krásné teplíčko a chodilo se v tričku, takže jsem původně plánovala koupit ho až na tu další zimu. no ještě že je doma :dizzy_face:
8. únor 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo se otře jenom o trenky a už je to a někdo si musí holt počkat :unamused: , ale jsme rádi, že to tak dobře dopadlo a že máme krásnou zdravou holčičku.

Stroutek, tak to jsis teda dala :slight_smile: . Nás to taky čeká, ale až na jaře nebo v létě, moc se nám do toho malování nechce, ale co se dá dělat. Tak teď si už jenom užívej a chystej se na miminko. Už máš všechno nakoupeno? Kdy máš vůbec termín, přiznám se, že se mi nechce číst pozadu a nějak si to nemůžu vybavit.

Sníh hrůza, myslím, že fusák se ti bude hodit, podle toho jak to vypadá, tak bude březen ještě pod sněhem. Už bych taky brala jaro, ven se moc nedá chodit a zabavit malou většinu dne doma taky není sranda.
12. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

elvie máš pravdu, kdo si počká ten se dočká a o to víc si pak třeba mimča užiješ. mě to v době kdy to nešlo přišlo jako holý nesmysl ale teď si tak trošku říkám že to všechno co se nám stalo mělo svůj význam, hrozně to manžu změnilo mě taky, hlavně teď to těhu bereme úplně jinak víc si toho vážíme a myslím že nebudeme ti rodiče co řeší kraviny a budeme šťastní za každý okamžik s prckem. vím jak moje známá, ta otěhu hned ale to její těhu a hlavně přístup k těhu byl pro mě nepochopitelný, znechucená chodila s utz, tvrdila že jestli to bude holka tak jí nechce, ale neříkala to jenom tak ze srandy myslela to vážně stačilo když jsme šli po městě a ona viděla někde maminku s holčičkou dělala ksichty jakoby viděla kopu hnoje nebo co, pořád si stěžovala na něco, po porodu byla nasraná na celý svět i ten přístup k mimču byl pak divný, to že je na mateřský brala jako oběť

jinak já mám termín dle utz 13. března ale podle mrchy 19.3. tak uvidím kdy vyleze. straší mě císařem kvůli cukrovky takže fakt kdoví kdy to bude. každopádně jak každej říká že se ten 9. měs. táhne, tak mě to hrozně utíká :sweat_smile: hlavně teď jak se bude chodit na gyndu každej týden tak to asi uteče šíleně, protože ty dny kdy mám doktory (dia, štítku, gyndu...atd.) jsou vždycky o zabitém celém dopoledni.
o sněhu ani nemluv, už mám z toho nervy, kdyby aspoň byl ten pěkněj bílej sníh ale jak vidím ten špinavý sníh kolem cesty, ty neskutečné kopy tak se fakt hrozím toho co bude až to začne roztávat, to budou určitě záplavy.
14. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj strouzek, máš pravdu, člověk si toho miminka víc váží. Já bych takové lidi poslala do centra, aby si vážili toho co mají, mít miminko není samozřejmost a tam ti lidi o tom ví své. Kdo tam nebyl nedovede si vůbec představit, co tam zažívají, kolik trápení. Pořád se v tobě někdo šťourá, cpou do tebe léky a injekce horem dolem, ale člověk je rád, protože tím mu dávají šanci a naději a nejhorší jsou pak ty srzy a bolest, když to třeba nevýjde. Vždycky mě hodně vzalo, když jsem seděla v čekárně a nějaká potencionální maminka vyšla z ordinace a plakala. Nám se to taky na poprvé nepovedlo a musím říct, že to opravdu hodně bolelo. Ale jsem ráda, že to naše putování má šťastný konec.

Těhotenství jsem si hodně užívala a na malou jsem se moc těšila (já jsem moc ráda, že máme holčičku) a přikláním se k tobě, že ten 9. měsíc utíká rychle. Já jsem rodila císařem, malá byla otočená koncem pánevním. Rodil mě Havlík a Janiová, byli super. Sice potom to nebylo všechno OK, ale zvládla jsem to, i když mě ze začátku trošku mrzelo, že nemůžu rodit normálně, ale aspoň to bylo rychlé :wink: . Březen je moc pěkný měsíc, pro narození miminka, ten se mi zamlouvá. A jinak se cítíš dobře?

Mám ráda sníh, ale už se těším na jaro :slight_smile: . Dokonce už pokukuju po květinářstvích, kde mají prvosenky, krokusy a narcisy a uvažuju o jarní výzdově, ale zdá se mi to brzo, nechci být na blázna.
16. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nějak to tady vázne nezdá se vám?? Tak co stroužku jak se citíš?? Už se to blíží co? Uživej si poslední krásné chvilky s bříškem a doufám že na nás nezapomeneš a až ten krásný den nastane dáš nám vědět (nebo spíše aspon manžílek:slight_smile:) Tak já už dostala těhu prukajdu a mám první fotečku miňonka (pracovní název):slight_smile: Je to super jak se na tom ultrazvuku vrtěl chytal nožičky no kráása...Co vy co nového??? Holky já jsem tak ráda že ten sníh taje :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi zdá, že to tady vázne a hodně :frowning2: . A jak se cítíš vally? Všechno v pořádku? Máte krásný pracovní název pro miminko :grinning: .
O sněhu ani nemluv. Mám ho ráda, ale jsem šťastná, že už to taje. Bohužel se u nás nedá vyjít ven, protože hlavní tah je plný aut a ten vedlejší není ohrnutý, takže je tam plno rozbředlého sněhu a nedá se v tom chodit nato jet s kočárkem.

Holky, jaké nepovinné očkování jste nechaly dát dětem? Já jsem z toho docela zmatená. Zdá se mi nesmyslné nechávat očkovat proti všemu, přece si musí nějak vytvořit svou vlastní imunitu, ale na druhou stranu si to nechci jednou vyčítat, že kdybych nechala očkovat tak ...
19. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky? Kde jste kdo :sweat_smile: .
19. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no upřímě já v těch očkování už mám takovej chaoz že vážně nevím:grinning: Až pojedu k doktorce tak se chci zeptat na ten prevenar a na léto klíštata jinak asi nevím na chřipku obyč jsem se kdysi nechala očkovat ale i tak jsem ji měla tak se mi to zdá zbytečné..Skus se zeptat lékaře on ti poradí a myslím že tím očkováním nic neskazíš....JInak jsem se chtěla zeptat v podpaží se mi jako by udělala hrča no ne tak docela přímo hrča spíš jako bych to tam měla nateklé..Nemáte stím nějaké zkušenosti??jestli to je kvuli tvorbě mléka??nechci kvuli toho zbytečně letět k doktorovi
20. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dlouho jsem tu nebyla, ale to víte přípravy zaberou čas :wink: včera jsem byla na gyndě otevřená jsem na špičku prstu takže prej týden dva a jdu rodit :sweat_smile: byli jsme i na exkurzi porodky tak se mi to moc líbilo byla tam fajn atmosféra a zlepšilo mi to názor na krnovskou porodku protože jsem ho měla po revizi dost rozporuplný

holky máme tu jaro super ne? já už se bála že nikdy neuvidím modrou oblohu a sluníčko :dizzy_face:

elvie ty sis opravdu užila hrozně moc máš moji poklonu, hlavně že se podařilo.

vally gratuluju k průkajdě, teď už budou utz suprovka jak uvidíš všecko krásně nožičky ručičky já na tu obrazovku pokaždý koukala jak vyoraná myš a nevěřila jsem že je to moje a už fakt hotový človíček :sweat_smile:

s tím očkováním taky nevím, ale zeptala bych se doktora určitě kam chodíte?? já jsem si pediatra nechala napsat Sedláčka mám ho kousek od baráku a je prej dobrej tak jsem zvědavá jak tam budu chodit s malou já jsem v tomto hrozná hysterka stačí jít k veterináři s kocourem a už se klepu strachem.

vally s tou hrčkou no já měla taky něco na prsu na začátku těhu ale bylo to asi jen týden dva pak to zmizelo tak asi je to normální prostě asi ty naše prsa reagují na těhu ale jestli to nezmizí tak se radši zeptej doktorky na příští kontrole.
23. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky po delší době,...neruším? :grinning:
23. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se po dlouhé době hlásím a všechny zdravím. S očkováním je to složité, každý doktor má jiný názor. My chodíme k Vašutové, ta má ordinaci na Revoluční ulici (naproti Lídlu), ale slyšela jsem, že Sedláček je dobrý.
Strouzek co nového? Ještě jsi 2v1 nebo už mimi vykouklo na svět?
Stylly jasně, že nerušíš. Rádi přivítáme nové tváře.
9. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sedláček je velmi dobrý!! :grinning:
9. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!! To jsou hnusné vedra,cooo.

My ted na domečku děláme dětem v podkroví pokojíčky,teda firma,ale i tak plno nepořádku.

Stroužku a co malá,je krásná,jsem koukala do alba.Já jsem tě videla na diskuzi o Estivilově metodě,tak jsem nakoukla i sem a tady nikdo!!!!
Vally tak už se vám to krátí a budete mít brzo princeznu!!!

Na hlubčáku na zahrádce je super,grilují a jsou tu průlezky pro děti a my to máme malinkatý kousek,tak jsme tam často....

Tak zatím....
16. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,..můžu se přidat?
21. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly Ahojik určo můžeš,a ty jsi taky z Krnova?
23. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek