• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tady nějaká maminka z Krnova nebo okolí?

19. ledna 2015 
@stylly Ahojik určo můžeš,a ty jsi taky z Krnova? M y chodíme k dr. Sedláčkovi a jsem spokojená moc..
23. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanka72 pocházím a žila jsem tam,..mám tam rodinu,..ovšem teď žiju v Olomouci
23. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly No vidíš,to není tak daleko.Dnes má Matěj deset měsíců a váží 11
140g a měří 76cm,tak se fakt pronese,už aby chodil!!!
29. črc 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanka72 :sweat_smile: my máme 8m a máme 7050g :wink:
29. črc 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly supeer!!!!
29. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek.....teda najít něco o tomto kraji to je zázrak :.-) Mohla bych se přidat??? J8 jsem teda z Vrbna pod Pradědem.
24. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem taky z Krnova teda kousek od Krnova :slight_smile: Cekam prvni miminko, uz mi zbyva jen 5 dnu do terminu :slight_smile: A malemu se nejak nechce na svet :slight_smile:
A jinak koukala jsem ze jste resili gynekology, ja taky chodim k Sosynce, je to uzasna dr. pomohla mi s otehotnenim. A ne jak Vojkovska!
8. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouho jsem tady nebyla, ale vidím, že se to tady nějak zaseklo :frowning2: . Tak co holky, najde se tady někdo na pokec z Krnova a okoli? Tanka72, Stylly, Strouzek, kde jste? :grinning:
8. srp 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojj sem tady,jen moc práce přes léto,ted je nestarší ve škole,dcera ve školce a doma mám jen nemladšího,jinak chodíme často do čajovny Ninive :slight_smile:
23. zář 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tanka72, tak to máš doma veselo a pěkný šrumec. Já mám zatím jenom dcerku a poslední dobou si říkám bohužel, chtěla bych druhé, tak uvidíme. Za tři týdny mě čeká nástup do práce a malá do školky, strašně to uteklo.
V čajovně jsem nikdy nebyla, o ninive vím, ale teprve nedávno jsem se dozvěděla, že dopoledne to tam je pro maminky s dětmi a že je tam herna, tak mám v plánu stíhnout návštěvu než půjdu do práce. :slight_smile:
10. říj 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Bydlím v Krnově, přistěhovali jsme se z Brna, tak tu nikoho neznám, i když už jsme tu víc než dva roky. Ale byly to nejrychlejší dva roky v mém životě, napřed rychle uteklo těhotenství a teď s tou naší malou dračicí je čas přímo nezadržitelný :slight_smile:
@pajulinkka Taky chodím k Sosýnové a taky se teď začínáme snažit o druhátko :slight_smile:
22. říj 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paaavca ty fakt nikoho neznáš v Krnově?
22. říj 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulinkka Ne, jsem původem z Rýmařova, pak jsme 7 let bydleli v Brně a teď dva roky tady....
22. říj 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paaavca jak to že jste se přestěhovaly sem? Já kdybych mohla někam uteču :slight_smile:
22. říj 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulinkka Manžel tu našel lepší práci, já jsem tehdy byla nezaměstnaná, tak jsme se přestěhovali. Máme to i blíž k rodině, oba jsme z Rýmařova. A pak jsem otěhotněla a jsem teď docela ráda, že bydlíme na malém klidném městě a nemusím řešit cestování v MHD s kočárkem jako v Brně. Je tu klid, takže pro výchovu dětí ideál :slight_smile: I když v něčem mi zas velké město chybí....
Ty jsi přímo z Krnova? Koukala jsem, že máme skoro stejně staré děti, kámoši by se nám hodili :wink:
22. říj 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel nejsem...bydlím cca 12km od Krnova, nám by se kamarádka taky hodila :slight_smile: U nás jsou samý kluci
22. říj 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulinkka Škoda, dvanáct kiláků sice není moc, ale nepatřím mezi maminky -řidičky, takže na nějaké setkávání to asi nebude. Ale jsem ráda, že jsem objevila tuhle diskuzi. A třeba se pak v létě potkáme v porodnici :slight_smile:
22. říj 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paaavca já taky nepatřím ezi řidičky, ale už o tom začínám uvažovat, protože jsem jak bez ruky a musím pořád někoho prosit ať mě odveze tam a tam...
Třeba se potkáme...Byla by to krásná náhoda :slight_smile:
23. říj 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulinkka Já sice řidičák mám, ale už víc než deset let nejezdím, netroufnu si :unamused: Navíc má manžel auto na celý den v práci. Hezká náhoda by to byla, tak držím palce, ať se vám mimi brzo povede, nám snad taky, Elinka byla na první pokus, tak uvidíme, jak to půjde teď :slight_smile:
23. říj 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paaavca jéva tak mi na Matyáška čekaly 2 roky
23. říj 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulinkka Teda, to je docela dlouho, tak moc držím palce, ať je to tentokrát rychlejší.
24. říj 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulinkka @tanka72 @stylly @elvie @strouzek @elvie @vally. @paaavca
Ahojte dievcaa z krnova a okolia. Mala by som na vas velku prosbu. Koncom januara by som chcela ist rodit do Krnova ale zhanam ubytovanie pre celu rodinku. Moj mazel, 2a1/2 rocny syn a moja mamka. Potrebovala by som nieco s kuchynkou, predpokladam ze asi na tyzden. Viete mi poradit nejaky maly penzionik alebo u niekoho na sukromi? Cim blizsie nemocnice tym lepsie. Na internete som toho moc nenasla. Dakujem

Ak by ste mali niektora cas a skusenost s krnovskou porodnicou prosim napiste mi . Ja sa pre nu rozhodujem preto, ze je to najblizsia porodnica (cca 300km) ktora mi umozni mat babatko hned pri sebe aj po cisarskom reze a dat si ho na telo uz pocas cisarskeho rezu.
Prajem vam vsetkym vsetko dobre do noveho roka a vely radosti z vasich deticiek.
6. led 2015 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejblíž mě na padá snad jenom Penzion Eso na Bezručově ulici. Pak už dál na náměstí Hotel Pepa, Hotel Steiger, na Ježníku Penzion Hermes, na Cvilíně Koliba nebo Hotel Cvilín a za krnovem Penzion Šelemburk. Teď jsem ještě našla Penzion Eva Krnov na Jiráskově ulici, to je kousek od nemocnice.
6. led 2015 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak další možnost je Pezion Rajf - taky není daleko od nemocnice. Blízko centra je pak Larischova vila. Všechny mají stránky na internetu.
6. led 2015 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@indys za mě Krnovská porodnice super, nemám výhrad :slight_smile: Ubytování ? No možná penzion Eso je to aji kousek od nemocnice :slight_smile: Pak by ještě jeden kousek od nemocnice, krásný byt , klidné prostředí ale to bych musela pozjišťovat :slight_smile: A teď se koukám že to je ten penzion Eva, můj známý tam bydlívá jak přijede z Italie.
7. led 2015 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulinkka
@elvie
Dakujem baby za ochotu:slight_smile: pozistujem si ceny
9. led 2015 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajulinkka @tanka72 @stylly @elvie @strouzek @elvie @vally. @paaavca
Holky prosím vás, byla jste některá na prohlídce proodnice v Krnově? Jak dlouho to asi trvá? Díky moc
18. led 2015 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukujda já byla ale je to 4 roky nevím jak je to teď, ale myslím že cca hodinku i míň
19. led 2015 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukujda Ahoj, trvá to fakt tu hoďku a půl :slight_smile:
19. led 2015 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulinkka
@angggel1 Díky holky za odpověď :slight_smile:
19. led 2015 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek