• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tady nějaká maminka z Náměště na Hané?

18. dubna 2012 
Ahojík, asi za měsíc se budeme stěhovat do Náměště na Hané, právě finišujeme domeček, tak mě tak napadlo, jestli se tady nenajde náhodou nějaká maminka, abych tam někoho poznala:slight_smile:
20. únor 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsme přestěhovaní, opravdu se tady na MK nenajde žádná maminka? Do mateřského centra jich tady chodí dost, tak přece musí být i nějaká online, ne?:slight_smile:
17. dub 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 já bydlím asi 16km od Náměště :slight_smile: ale určo tu nějaká z Náměště bude, jen neviděla tvou diskuzi :wink:
17. dub 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek no to doufám, že se někdo najde...viděla jsem vaši diskuzi Olomoučaček, sice jsem tam pracovala a studovala, ale ted, jak jsem na MD, tak se tam dostanu jen občas a tak jsem se ani nezapojovala
17. dub 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no já taky nejsem přímo z Olomouce, jsem ze Střeně, ale v Olomouci jsem pracovala - dokud jsem nešla na MD a jezdíme tam nakupovat a občas tam zajedu :slight_smile: asi bych tady taky jen tak nikoho nenašla aby byl přímo ze Střeně, i když by to bylo super, protože tady nikoho neznám, a přece jen jezdit s někým kočárkovat by bylo fajn. :slight_smile: tak aspoň kecám z holkama z Olomouce :slight_smile: a snad dáme i nějaký sraz až budou všechny miminka na světě :slight_smile: však kdyby sis to náhodou pak rozmyslela, tak se k nám přidat určitě můžeš :wink:
17. dub 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek jj, to jo, taky tam jezdíme za nákupy atd...a přesně jak píšeš, hodil by se někdo na kočárkování atd...tak uvidíme...jasně, kdyžtak se připojím..
18. dub 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek