• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tady nějaká maminka z Uherského Hradiště a okolí?

29. dubna 2012 
Ahoj všem, mám 5 měsíčního chlapečka a hledám někoho na pokec, "venčení" dětí :slight_smile:a předávání si zkušeností, i těhulky :slight_smile: Je tady nějaká??? :grinning:
Omlouvám se, ale nenašla jsem nezamčené téma..:frowning2:
5. bře 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsi přímo z Hradiště? Já jsem z Uherského Brodu, mám roční holčičku :slight_smile:
21. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Luhačovic, jsem teď 20tt. Přistěhovala jsem se sem a moc maminek a těhulek tu neznám :slight_smile:
27. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, my jsme z Nedakonic :slight_smile: Ale klidně kdybyste měli zájem můžem se někde potkat, třeba na kafčo :slight_smile:
27. bře 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych byla klidně pro :slight_smile: jsem celé dny doma tak času mám dost :slight_smile:
14. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 @jajinka.p Já bych se taky klidně někde sešla, ale nejsem moc mobilní, auto nemám a cestování s malou vlakem nebo busem si neumím moc představit, malá je strašné torpédo :slight_smile: . Do Luhačovic i do Hradiště jezdím často s přítelem o víkendu, Ale tak to by nebylo zase ono s chlapem :slight_smile:
20. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jorgi Odkud přesně z Brodu jsi?Já tam bydlela 12 let než jsme se přestěhovali do Šumic :slight_smile: A vidím tu i Luhačovice,tam jsem strávila krásné tři roky v učení :slight_smile:
25. dub 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrs.bistra Ahoj. Bydlíme na sídlišti, kousek od kina Máj :slight_smile:
27. dub 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jorgi Tam to znám kousek odtud bydlí brácha :slight_smile:
29. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek