• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu maminka s dětmi z Prahy 9?

7. února 2012 
najde se tu nějaká mamča s prckem nebo prckama na procházku?
10. led 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
A z ktorej časti Prahy 9 si?Ja mám 8 mesačného čertíka a som z Třeboradíc,je to pri Čakoviciach :slight_smile:
10. led 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj já jsem z Černého Mostu.
11. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my jsme z Proseka.
12. led 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsme z Vysočan mam 2 a půl letýho raubíře.
15. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsme kousek od Černého mostu,Kačce je 1,5 roku.Ráda se přidám.
16. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmarcelinka ahojky tak to je fajn a odkud jsi já mám 1,5 kluka:slight_smile:
17. led 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Vysočan a mám 3,5 letého Lukáška, který bude mít od července i sourozence. Sice je dopoledne ve školce, ale odpolední procházku bychom určitě uvítaly....
17. led 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bodlynka Ahojky no my taky chodíme se starší holčičkou do školky dopoledne tak by se nám to také hodilo odpol. na procházky.Máte ve Vsočanech nějaké pěkné hřiště?Já znám to naproti Českomoravské u metra tam je to fajn.Jéé gratuluji k budoucímu přírůstku:slight_smile:
18. led 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunik11 No já jsem ze Zelenče.Ale na Čerňák jezdíme hodně často i všude možně po okolí.Tak to by jsme se mohli někdy domluvit :grinning: .
20. led 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunik11 Ahoj, my raději chodíme do parku, tam je ještě jedno o něco menší hřiště, ale nebývá to tam tak narváno. A když už chci být jooo lenoch, tak jdeme do Galerie Harfa na střechu, kde je taky hřišťátko a můžu si tam dát alespoň kafčo :slight_smile: . Jen se mi to teď trochu zkomplikovalo - jsem na rizikovém a mám vycházky jen do tří, takže stíhám vyzvednout dítě a jít takna hoďku do parku a pelášit domů - tak to bude až do května :frowning2:
2. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcete vidět vtipnou a nápaditou kytici? Mrkněte se na internetové květinářství www.kvetiny-slunecnice.cz, najdete tam tip na veselý dárek pro celou rodinu - manžela a třeba i pejska :wink:
7. únor 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek