Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je tu maminka z Hradce Králové s cca ročním dítkem?

emminek
31. říj 2014

ahoj, je tu nějaká maminka z Hradce s cca ročním dítkem? Mám 11 měsíční holčičku a hledáme kamarádku s malým kamarádem nebo kamarádkou na společné akce.

ammu
10. led 2015

Ahoj🙂nikoho jsi nenašla?Já mám holčičku....ale rok jí bude příští mesíc🙂Na kavu pokec a nebo prochajdu mueme zajít...

emminek
autor
11. led 2015

Ahoj, děkujeme za odpověď. Mně bude 36 a Emmince byl 28.11. rok. Je to malý čertík, už parádně běhá, takže máme o pohyb postaráno 🙂
Bydlíme v Těchlovicích, to je 3 km za Stěžerama, kousíček od Hradce. Hodně času trávíme venku, chodíme tu koukat na koníky, kozy, kačeny a ve Stěžerách je mini ZOO tak i tam, to se Emmince moc líbí.
Určitě vás rády poznáme. Pokud byste chtěly, tak klíďo můžete přijet k nám, Emmik má doma spoustu hraček, takže by se holky vyřádily. Emminka děti moc miluje a tady jich moc není. Našly jsme kamaráda z Holic, jezdí za námi a řádí tu oba jak čerti 🙂 Občas chodíme i cvičit, tak můžete taky, budeme rády. Nebo můžeme zajít někam do herny, jak budete chtít, pokud byste chtěly přifrčet, tak můžete kdykoliv, holky si tu můžou zařádit na hračkách a můžeme vyrazit i někam na procházku, je to tu moc hezký. Můj email je 09.07@seznam.cz. Budeme se těšit na odpověď Hana a Emminka

Sem začni psát odpověď...

Odešli