• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu nějaká těhulka z Brna?

14. června 2013 
autor
Tak to dáme na 3?
24. říj 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste dalsi dva navrhy na misto - Cafe Encounter Kounicova a Restaurace Bohema - Mahenovo divadlo. Ja muzu dojit po pul 4.
24. říj 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Důvod: “od toho je na MK přímo diskuze.”
26. říj 2012 ve 14:42 • andysek111
No tak já asi padám,silná viroza a vše usedlo na pruduškách tak opětovné kurýrování :frowning2:
29. říj 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafe Encounter je určitě nekuřácký... Byla bych pro něj. Takže ve tři a ostatní postupně přijdou?
29. říj 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem pro Encounter taky, dojdu tak kolem pul 4.
@maruszka
@fretecka
@herkuleska
29. říj 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anit_001 @maruszka @fretecka ve 3 budu v Encounter :slight_smile:
29. říj 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@latte007 ve 3 budu v Encounter :slight_smile:
29. říj 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý brďo. My se snad konečně vážně slezem...
30. říj 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@fretecka Ahoj Jak ti je?
31. říj 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj semnou to asi dnes padá,ještě mám třetí den do toho průjem a ani smecta nezabírá. Doufám,že se brzo domluvíme znovu.Ani autoškolu nemohu jít vyřídit. To je zákon schválnosti. :frowning2:
31. říj 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka Tak snad se z toho brzo dostanes a budes fit :wink: ja myslim, ze bude dalsi prilezitost se sejit. :wink:
31. říj 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem narazila na tuhle diskuzi a koukám, že některé znám tady z Koníka. :slight_smile: Přemýšlela jsem, že bych se za Váma na sraz taky na chvilinku stavila, ale zrovna v téhle kavárně jsme se jako těhulky z léta 2011 taky scházely, tak vím, že tam jsou dolů schody a tak bych se tam s kočárkem nedostala :grinning: Naposledy jsem tam nesla ukázat ostatním těhulkám 14denní Mišku (samozřejmě jsem si tam ani nesedla :wink:) Doufám, že se vám sraz vydařil! :dizzy_face:
31. říj 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Ahoj, sraz byl prima. Usporadame dalsi na zacatku prosince :slight_smile: a nekde jinde, at se tam da dostat i s kocarkem :slight_smile:
1. lis 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba do čokoládovny Minach se dá dostat s kočárkem. Taky se dá dostat do jedné "kavárny", která je na rohu Josefské a Orlí...
5. lis 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky nejak mi nedorazily upozorněni (?!) takze jak na to tak koukam, sraz jsem asi minula:slight_smile: Na ten prosincovy se budu tesit o to vic...
6. lis 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee ja nejsem primo Brnanda, ale mam to kousek a rada se k vam pridam, pokud muzu :slight_smile:
6. lis 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dalsi kavarny, kam se da zajet i s kocarkem a maji dobre kafe je Fusion na Janske, Mezzanine na Udolni proti FSS, nebo La Dolce Vita na Biskupske. V Mezzaninu maji i pekny detsky koutek, pokud by nekdo potreboval:slight_smile: A prijemna nekuracka je primo v arealu Petrova kousicek nad Husou na provazku - Kavarna za vraty se to myslim jmenuje, ale tam mam pocit ze byly schody... asi jako do Encountru.
6. lis 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ahoj, odkud jsi?
6. lis 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latte007 ja jsem z Hustopeci, jsem zde privdana od Olomouce, takze s kamoskama jsem na tom blede a ted vvtehotenstvi uuplne :-/
6. lis 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Aha, to je prece jen z Brna pekny kousek:slight_smile:
6. lis 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latte007 no ano, na druhý konec Brna je to už kus, ale tak je to kousek...v Olympii jsem za 8 minut :slight_smile: v cetru za 20 :slight_smile: záleží na hustotě dopravy :slight_smile:
7. lis 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukam, ze nam pribyl dalsi clen ;) @m_d Vitej :slight_smile: pokud nemas problem z Hustopeci dojet do Brna, tak muzes s nami i na nejaky sedanek. A v lete zas muzeme dojet my na koupaliste k vam :slight_smile:
Na miste se domluvime az to bude aktualni, ale navrhy se hodi vzdy :slight_smile:
@maruszka jsem te vcera videla na cviceni, jsem ve skupince po vas :slight_smile:
7. lis 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 děkuji za přivítání :slight_smile: problém dojet nemám a vzhledme k tomu, že jsem do Hustopečí opravdu jen přivdaná a kamarádek tu mám pramálo, budu ráda dojíždět do Brna :slight_smile:...návrhů moc nemám. V Brně jsem sice pracovala, ale je to už dávno, takže budu ráda, když něco vymyslíte vy. Podmínky nemám žádné :slight_smile: protože podmínka že se tam nesmí kouřit, je pro nás všechny jasná :slight_smile:)
7. lis 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 jejej.. ani nevim, že jsem tě zasklila :grinning:
8. lis 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak se daří? Já teď nestiham, např. kontrolovat prispevky v diskuzich na ModremKonikovi. Kdyby se nahodou planoval nejaky scuk, napiště mi zpravu do pošty prosim
12. lis 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy bude další sedánek:slight_smile:
14. lis 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a co treba posledni tyden v listopadu? Navrhla bych pristi, ale at se stihneme domluvit...
15. lis 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anit_001 @maruszka @fretecka @m_d @latte007 @vilibalda (snad jsme na nikoho nezapomněla) Ahoj holky, mě taky nechodí upozornění na příspěvky :frowning2: , takže snad to nepropásnu ... Počítám s mikulášským srazíkem a je mi jedno kde, jen ať tam mají dobroty ;)
A co nového ???
15. lis 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by šlo,souhlasím
15. lis 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek