Je tu nějaká těhulka z Brna?

Ahoj holky, je tu nějaká těhulka z Brna? Termín mám v únoru a hledám někoho na trávení volného času . Ozvěte se 🙂 . Katka
m_d
15. lis 2012
Holky prijdu kamkoliv, kdykoliv 🙂) dokonce ten prvni prosincovy tyden je manzel na Jakarte, takze jsem opravdu free 🙂
latte007
18. lis 2012
Ok, takze prvni prosincovy tyden🙂 Mate nejake preference na den? Nebo muzeme nechat stredu, jako minule, aby se to nepletlo:) tj 5.12. ?
blahova_andrea
18. lis 2012
tohle jediné mi z brna chybí holky, to množství maminek, které se chtějí sdružovat, já se odstěhovala dva měsíce před porodem na malé město a tady si žije asi každý ve svém malém vakuu, holt když tu má většina barák se zahradou, tak se ven moc nehrnou a tudíž těch možností se seznámit venku na procházce moc nemám 😞 moc vám fandím pupíčci, ať navážete krásné vztahy a máte brzy zdravá dítka 😉
anit_001
19. lis 2012
@herkuleska @maruszka @fretecka @m_d @latte007 @vilibalda Ja nemam problem s mikulasskou stredou, zase kolem te 3hod. Jak uz bylo receno, mam navrh tu cokoladovnu v Alfa pasazi a pak me napadlo jeste bistro Franz na Veveri (bio bistro). No a jako minule cafe Encounter, to by zalezelo na Vilibalde, myslim jedina resila kocarek 🙂
fretecka
19. lis 2012
ok 5.12. s tím počítám.
m_d
19. lis 2012
@anit_001 ok 5. 12. si píšu do diáře, alespoň strávím Mikuláše s někým a ne sama 🙂 snad nás neodnesou čerti 🙂)) a místo je mi jedno, jen aby se tam dalo někde zaparkovat 🙂
herkuleskaautor
19. lis 2012
anit_001 @maruszka @fretecka @m_d @latte007 @vilibalda souhlasím s 5.12. a klidně bych zašla do té čokoládovny. Minule jste mě nalákaly 😉
vilibalda
19. lis 2012
@anit_001 @herkuleska @maruszka @fretecka @m_d @latte007 Ahoj holky, moc ráda bych Vás viděla. Jak některé víte, mám trochu komplikace a musím ležet, takže netuším, jak na tom budu. Pokud přijdu, tak s sebou nebudu mít Mišku, takže kvůli mě se tentokrát kočárek a schody nemusí řešit 😃 Když musím jen ležet, starají se o ni (a i o mě) babičky. Takže buď se objevím sama nebo vůbec. Záleží, jak mi bude 😉 To ležení mě už vůbec nebaví ]-(
herkuleskaautor
19. lis 2012
@vilibalda A co se děje :-o ?
anit_001
19. lis 2012
@herkuleska @maruszka @fretecka @m_d @latte007 @vilibalda Ja jsem taky pro cokoladovnu samozrejme 🙂 , jen je to uplne centrum, takze parkovani bude treba kousek dal. Vilibalda, tak my tedy nebudeme uvazovat nad kocarkem a uvidis jak ti tou dobou bude, jestli se pridas ci ne 😉 Docela se ti divim, ze vydrzis lezet, mne by uz hrablo 🙂
m_d
19. lis 2012
cokoladovna? juuu počítejte semnou na milion procent 😃
maruszka
25. lis 2012
@anit_001 @herkuleska @maruszka @fretecka @m_d @latte007 @vilibalda
Takže čokoládovna v Alfa pasáži?
Já mám sice ve středy nějaké cvičení, ale pokud se sejdeme ve tři, tak s Vámi chvilku určitě ráda budu 🙂
latte007
26. lis 2012
ok, budu se tesit🙂 kdyz mluvime o cokoladovne, je to cokoladovna - pralinkarna co ma pristup z ulice i z pasaze?
m_d
26. lis 2012
@maruszka já to beru v 15:00 manžel mi už vysvětlil, kde to je 🙂
anit_001
27. lis 2012
@maruszka @herkuleska @fretecka @m_d @latte007 @vilibalda
Takze 5.12. v 15h v cokoladovne, budeme tam muset dat rezervaci asi, tak potvrdte ucast 🙂 Jinak ano, je to ta coko pralinkarna s vchody z ulice i z Alfa pasaze.
m_d
27. lis 2012
@anit_001 potvrzuji 🙂
fretecka
27. lis 2012
potvrzuji a doufám že to najdu
latte007
27. lis 2012
@fretecka
@m_d
@anit_001
@m_d
@maruszka
@anit_001
@vilibalda
Holky, jen jsem se chtela zeptat, do kolika chcete sednout? Ja jsem totiž ráno zjistila, že u nás ve školce máme od čtyř Mikulášskou besídku, takže buď bych mohla dorazit na chvilku na třetí nebo až potom😞 Hlavně že navrhuju konkrétní datum😃
fretecka
27. lis 2012
já budu moc tak do půl 5,do 5 musim domu,přítel pozval návštěvu,a oznámil mi to dnes,že už to domluvil před měsícem 🙂 chlapi no ]-(
m_d
27. lis 2012
tak pokud by vás děvčata mělo stresovat, že za chvíli musíte pryč, můžeme to odložit na jindy ne? 🙂 času dost 🙂 já mám sice volno, ale chápu, že jít někam v určitým stupni těhotenství a v zimě, abych tam byla jen hodinku ani ne, není zrovna příjemné 🙂
anit_001
28. lis 2012
Nebo si muzeme dat sraz o hodku driv. Ja kazdopadne budu moct v tu mikulasskou stredu a pak az ve stredu 18.12. Jinak jsem v praci, takze driv jak o pul pate bych nedosla. Pokud se vam hodi jiny den, tak davejte navrhy, spis je otazka jestli bude nejaky, ktery se bude hodit vsem 🙂
vilibalda
28. lis 2012
@herkuleska Trochu mě zlobil čípek, ale když dodržuju klidový režim, je to dobrý 🙂

Holky s tím srazem je mi to jedno. Nejsem schopná říct, kdy se můžu zůčastnit, ale každopádně bych se stavila tak asi na hodinku. Víc si netroufnu sedět, doma skoro jen ležím. 5.12. jdu na kontrolu do poradny, tak uvidím, co mi doktorka řekne. Moc bych vás chtěla vidět, ale tím, jak nejsem schopná cokoli dělat a o Mišku se stará babička, nevím, zda budu moci říct "ahoj babi, jdu na kafe, pohlídej dítě" 😃 takže já fakt netuším, jestli můžu kdykoli přijít. Na mě se nevažte asi s datumem, ani s časem.Čas mám pořád, jen jestli mě to bříško (a babička) dovolí někam zajít 😃
maruszka
28. lis 2012
@latte007
@fretecka
@m_d
@anit_001
@m_d
@anit_001
@vilibalda

Já v termínu 5.12. můžu, jen budu mizet cca v 16 hod.
Mohla bych klidně přijít o hodinu dřív = začátek už ve 14 hod.
Jestli dobře počítám, tak jsme 3-4 z osmi, pro které by byl jiný den. Takže by mne zajímalo, kolika z nás by se hodilo třeba 4.12.?
m_d
28. lis 2012
@maruszka já opět mohu jen napsat, že mi vyhovuje jakýkoliv den 🙂 jen to potřebuji vědět dopředu, abych si naplánovala práci do Brna 🙂
anit_001
28. lis 2012
Já můžu toho 5.12. kdykoli od 14h; 4.12.nemužu; 3. a 6. a 7. muzu od pul páte. Tož me možnosti na příští týden. 🙂
latte007
28. lis 2012
za mne - cim drive tim lepe, ale vyzvednuti ditka ze skolky si kdykoliv bud vyresim nebo vezmu s sebou a pustim pohadku - jen tu besidku neukecam🙂 takze i ctvrteho OK
anit_001
29. lis 2012
@maruszka @latte007 @fretecka @m_d @vilibalda @herkuleska
Tak myslim 3 z vas jsou pro utery 4.12., 15h nechame. Ostatni se bud nevyjadrili, nebo je jim to jedno a ja se zkusim zaridit, ze bych aspon na hodku dosla. Podle prace.
Kazdopadne se do utery nedostanu do mesta, nezvladl by tam dat nekdo rezervaci? Nebo sehnal kontakt?
fretecka
29. lis 2012
já 4.12.asi nestihnu,mám o půl 4 poradnu
herkuleskaautor
29. lis 2012
@anit_001 @maruszka @latte007 @fretecka @m_d @vilibalda příští týden můžu kdykoliv.... jak to tak sleduju, možná by jsme to měly přesunout na další týden 😕
herkuleskaautor
29. lis 2012
@vilibalda Tak aspoň, že odpočinek pomáhá 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli