• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu nějaká těhulka z Brna?

14. června 2013 
Holky prijdu kamkoliv, kdykoliv :slight_smile:) dokonce ten prvni prosincovy tyden je manzel na Jakarte, takze jsem opravdu free :slight_smile:
15. lis 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ok, takze prvni prosincovy tyden:slight_smile: Mate nejake preference na den? Nebo muzeme nechat stredu, jako minule, aby se to nepletlo:slight_smile: tj 5.12. ?
18. lis 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tohle jediné mi z brna chybí holky, to množství maminek, které se chtějí sdružovat, já se odstěhovala dva měsíce před porodem na malé město a tady si žije asi každý ve svém malém vakuu, holt když tu má většina barák se zahradou, tak se ven moc nehrnou a tudíž těch možností se seznámit venku na procházce moc nemám :frowning2: moc vám fandím pupíčci, ať navážete krásné vztahy a máte brzy zdravá dítka :wink:
18. lis 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herkuleska @maruszka @fretecka @m_d @latte007 @vilibalda Ja nemam problem s mikulasskou stredou, zase kolem te 3hod. Jak uz bylo receno, mam navrh tu cokoladovnu v Alfa pasazi a pak me napadlo jeste bistro Franz na Veveri (bio bistro). No a jako minule cafe Encounter, to by zalezelo na Vilibalde, myslim jedina resila kocarek :slight_smile:
19. lis 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok 5.12. s tím počítám.
19. lis 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 ok 5. 12. si píšu do diáře, alespoň strávím Mikuláše s někým a ne sama :slight_smile: snad nás neodnesou čerti :slight_smile:)) a místo je mi jedno, jen aby se tam dalo někde zaparkovat :slight_smile:
19. lis 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anit_001 @maruszka @fretecka @m_d @latte007 @vilibalda souhlasím s 5.12. a klidně bych zašla do té čokoládovny. Minule jste mě nalákaly ;)
19. lis 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 @herkuleska @maruszka @fretecka @m_d @latte007 Ahoj holky, moc ráda bych Vás viděla. Jak některé víte, mám trochu komplikace a musím ležet, takže netuším, jak na tom budu. Pokud přijdu, tak s sebou nebudu mít Mišku, takže kvůli mě se tentokrát kočárek a schody nemusí řešit :grinning: Když musím jen ležet, starají se o ni (a i o mě) babičky. Takže buď se objevím sama nebo vůbec. Záleží, jak mi bude :wink: To ležení mě už vůbec nebaví :angry:
19. lis 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda A co se děje :astonished: ?
19. lis 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herkuleska @maruszka @fretecka @m_d @latte007 @vilibalda Ja jsem taky pro cokoladovnu samozrejme :slight_smile: , jen je to uplne centrum, takze parkovani bude treba kousek dal. Vilibalda, tak my tedy nebudeme uvazovat nad kocarkem a uvidis jak ti tou dobou bude, jestli se pridas ci ne :wink: Docela se ti divim, ze vydrzis lezet, mne by uz hrablo :slight_smile:
19. lis 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokoladovna? juuu počítejte semnou na milion procent :grinning:
19. lis 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anit_001 @herkuleska @maruszka @fretecka @m_d @latte007 @vilibalda
Takže čokoládovna v Alfa pasáži?
Já mám sice ve středy nějaké cvičení, ale pokud se sejdeme ve tři, tak s Vámi chvilku určitě ráda budu :slight_smile:
25. lis 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ok, budu se tesit:slight_smile: kdyz mluvime o cokoladovne, je to cokoladovna - pralinkarna co ma pristup z ulice i z pasaze?
26. lis 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruszka já to beru v 15:00 manžel mi už vysvětlil, kde to je :slight_smile:
26. lis 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruszka @herkuleska @fretecka @m_d @latte007 @vilibalda
Takze 5.12. v 15h v cokoladovne, budeme tam muset dat rezervaci asi, tak potvrdte ucast :slight_smile: Jinak ano, je to ta coko pralinkarna s vchody z ulice i z Alfa pasaze.
27. lis 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 potvrzuji :slight_smile:
27. lis 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
potvrzuji a doufám že to najdu
27. lis 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka
@m_d
@anit_001
@m_d
@maruszka
@anit_001
@vilibalda
Holky, jen jsem se chtela zeptat, do kolika chcete sednout? Ja jsem totiž ráno zjistila, že u nás ve školce máme od čtyř Mikulášskou besídku, takže buď bych mohla dorazit na chvilku na třetí nebo až potom:( Hlavně že navrhuju konkrétní datum:D
27. lis 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu moc tak do půl 5,do 5 musim domu,přítel pozval návštěvu,a oznámil mi to dnes,že už to domluvil před měsícem :slight_smile: chlapi no :angry:
27. lis 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokud by vás děvčata mělo stresovat, že za chvíli musíte pryč, můžeme to odložit na jindy ne? :slight_smile: času dost :slight_smile: já mám sice volno, ale chápu, že jít někam v určitým stupni těhotenství a v zimě, abych tam byla jen hodinku ani ne, není zrovna příjemné :slight_smile:
27. lis 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo si muzeme dat sraz o hodku driv. Ja kazdopadne budu moct v tu mikulasskou stredu a pak az ve stredu 18.12. Jinak jsem v praci, takze driv jak o pul pate bych nedosla. Pokud se vam hodi jiny den, tak davejte navrhy, spis je otazka jestli bude nejaky, ktery se bude hodit vsem :slight_smile:
28. lis 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herkuleska Trochu mě zlobil čípek, ale když dodržuju klidový režim, je to dobrý :slight_smile:

Holky s tím srazem je mi to jedno. Nejsem schopná říct, kdy se můžu zůčastnit, ale každopádně bych se stavila tak asi na hodinku. Víc si netroufnu sedět, doma skoro jen ležím. 5.12. jdu na kontrolu do poradny, tak uvidím, co mi doktorka řekne. Moc bych vás chtěla vidět, ale tím, jak nejsem schopná cokoli dělat a o Mišku se stará babička, nevím, zda budu moci říct "ahoj babi, jdu na kafe, pohlídej dítě" :grinning: takže já fakt netuším, jestli můžu kdykoli přijít. Na mě se nevažte asi s datumem, ani s časem.Čas mám pořád, jen jestli mě to bříško (a babička) dovolí někam zajít :grinning:
28. lis 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latte007
@fretecka
@m_d
@anit_001
@m_d
@anit_001
@vilibalda

Já v termínu 5.12. můžu, jen budu mizet cca v 16 hod.
Mohla bych klidně přijít o hodinu dřív = začátek už ve 14 hod.
Jestli dobře počítám, tak jsme 3-4 z osmi, pro které by byl jiný den. Takže by mne zajímalo, kolika z nás by se hodilo třeba 4.12.?
28. lis 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruszka já opět mohu jen napsat, že mi vyhovuje jakýkoliv den :slight_smile: jen to potřebuji vědět dopředu, abych si naplánovala práci do Brna :slight_smile:
28. lis 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu toho 5.12. kdykoli od 14h; 4.12.nemužu; 3. a 6. a 7. muzu od pul páte. Tož me možnosti na příští týden. :slight_smile:
28. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
za mne - cim drive tim lepe, ale vyzvednuti ditka ze skolky si kdykoliv bud vyresim nebo vezmu s sebou a pustim pohadku - jen tu besidku neukecam:slight_smile: takze i ctvrteho OK
28. lis 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruszka @latte007 @fretecka @m_d @vilibalda @herkuleska
Tak myslim 3 z vas jsou pro utery 4.12., 15h nechame. Ostatni se bud nevyjadrili, nebo je jim to jedno a ja se zkusim zaridit, ze bych aspon na hodku dosla. Podle prace.
Kazdopadne se do utery nedostanu do mesta, nezvladl by tam dat nekdo rezervaci? Nebo sehnal kontakt?
29. lis 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já 4.12.asi nestihnu,mám o půl 4 poradnu
29. lis 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anit_001 @maruszka @latte007 @fretecka @m_d @vilibalda příští týden můžu kdykoliv.... jak to tak sleduju, možná by jsme to měly přesunout na další týden :fearful:
29. lis 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda Tak aspoň, že odpočinek pomáhá :slight_smile:
29. lis 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek