• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu nějaká těhulka z Brna?

14. června 2013 
autor
@anit_001 a rezervačku můžu zařídit ...
30. lis 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maruszka já můžu...
1. pro 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2012 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herkuleska @m_d @fretecka @vilibalda @latte007 @maruszka Ja se budu snazit dojit na chvilku kolem 16h. Zaridte si prosim tu rezervacku, diky.
2. pro 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud budu rychle v poradně budu se snažit dojít :wink:
2. pro 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 @fretecka @m_d @vilibalda @herkuleska @maruszka ok,takze utery.... rezervacku tedy dela herkuleska?
3. pro 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dorazím :slight_smile:
3. pro 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@latte007 @anit_001 @fretecka @m_d @vilibalda @maruszka zarezervováno :slight_smile: , teď už jen udělat místečko v bříšku na dobrůtky :wink:
3. pro 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herkuleska o už se těším :slight_smile:)
3. pro 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@herkuleska Uvidím, jak mi zítra bude... O víkendu mi bylo skvěle a dnes to zase nestojí za moc :frowning2: Ráda bych vás viděla a trochu se rozptýlila, ležení je náročný... Třeba nebude bříško zlobit a přijdu :slight_smile:
3. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda tak snad jo :sunglasses:
3. pro 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@latte007 @anit_001 @fretecka @m_d @vilibalda @maruszka Ahoj těhulky, včerejšek byl fajn, jen škoda, že jsme se nesešly všechny :frowning2: tak snad začátek ledna se vydaří minimálně stejně dobře jak včerejšek :slight_smile: Pěkný den přeji
5. pro 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 @fretecka @m_d @vilibalda @maruszka @herkuleska :slight_smile: A co takhle druhý týden v lednu? Jinak holky, abychom nemusely řešit kavárnu, nabízím svůj obývák v centru města:slight_smile: Čokoládové pralinky tam sice nemám... :wink: ale v případě potřeby si s tím také poradíme:slight_smile:)) Od nádraží je to tři zastávky jedničkou a parkování ok:slight_smile:
5. pro 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@latte007 já jsem pro všechno....
5. pro 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latte007 no bezva :slight_smile: Ja jsem taky pro, jak pro 2.tyden v lednu tak pro obyvak :slight_smile:
5. pro 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, já taky děkuji že jsem vás mohla potkat a seznámit se :slight_smile:. Samozřejmě jsem také pro a klidně i pro obývák :slight_smile:)) ráda peču...takže se o nějakou tu dobrůtku s radostí postarám :slight_smile:
5. pro 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herkuleska @m_d @anit_001 Tak to se uz tesim, dobrutky samozrejme vitany:slight_smile:
6. pro 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@latte007 @m_d @anit_001 takže vánoční povánoční besídka ?? :slight_smile: už se těším
6. pro 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herkuleska @m_d @anit_001 @fretecka @vilibalda @maruszka
Ahoj holky, mame tady zacatek roku, cas uvazovat o povanocni besidce:slight_smile: Moc casu uz nemame:slight_smile: Co takhle pristi tyden u nas? Ja nemuzu snad jen v utery kolem obeda... a jinak klasicky, pul pate vyzvedavam ditko ze skolky. :slight_smile:
4. led 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latte007 @herkuleska @m_d @fretecka @vilibalda @maruszka Jj, uz je na case neco vymyslet a zorganizovat :slight_smile: Ja muzu pristi tyden jen v pondeli, od 14.ledna pak vicemene kdykoli :slight_smile:
4. led 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 @herkuleska @m_d @fretecka @vilibalda @maruszka
Jak jste na tom v pondeli vy ostatni? Uz se nam to vetsinou pomalu blizi a abychom to jeste stihly:slight_smile:
4. led 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na sraz bych ráda došla :slight_smile: Zatím můžu vždy... Ještě polehávám a nemám chodit ven, ale pro jednou se nic nestane a snad nebude mít babička řeči (že se stará o malou a já někde trajdám :grinning:). Ve čtvrtek 10.1. mám poradnu, ale tam můžu dojít mezi 7-14, tak se tam případně někam sraz vleze :slight_smile:
4. led 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě je to najednou trochu jinak :unamused: Sestra má nemocné dítě a babička musí ve čtvrtek a pátek hlídat. Takže já příští týden ve čtvrtek a pátek nemůžu.
4. led 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já příští týden do středy nemohu a od středy mohu kdykoliv,snad konečně to vyjde.Doufám,že po třech týdnech budu i bez nachlazení
4. led 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
latte007 @anit_001 @herkuleska @m_d @fretecka @vilibalda @maruszka ahoj, já můžu kdykoliv, tak co třeba ve čtvrtek??
6. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latte007 @herkuleska @m_d @anit_001 @fretecka @vilibalda

Nazdar holky,
inu nereagovala jsem hodně dlouho, takže takové zmrtvýchvstání :o) Rodit jsem měla teď v pondělí 7. 1. Ale prcek se už nemohl dočkat, tak se narodil 27. 12.. To je ve stejný den jako před 41 lety můj bráhca :o) Ven mezi lidí oba ještě nemůžeme a já tak nějak nemůžu daleko od mého věčně hladového břicha = Oldříška :o)))
6. led 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@herkuleska No raději bych další týden,ta rýma zatím neodchází a nerada bych vás nakazila,jako celou rodinu :slight_smile:
6. led 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruszka Velká gratulace,ať pějkně rostete
6. led 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruszka @herkuleska @m_d @anit_001 @fretecka @vilibalda
tak to se pridavam k velke gratulaci:slight_smile: co že takhle spěchal?
Jinak za mne, zatím limitace žádné zásadní - pouze čtvrtky dopoledne mám plno, takže jak se vám to většině bude hodit, tak to můžeme spáchat:slight_smile: společná akce to není ani první, ani doufám poslední:slight_smile:
7. led 2013 v 01:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek