• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu nějaká těhulka z Brna?

14. června 2013 
Ahoj holky. Můžu se přidat? Sice už je to asi trochu pozdě, protože do porodu mi moc nezbývá, ale ráda se seznámím. V Brně znám jen pár maminek/těhulek tady na koňovi :wink: jinak jenom samé chlapi, protože tu studuju strojařinu. Plánujem ale zůstat na trvalo. Chlap tady má práci a Brno se nám oběma líbí.
7. led 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky já zatím nemůžu byla jsem na odběru plodovky a jsem na neschopence, ale jen tento týden :slight_smile:
7. led 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@latte007 @maruszka @herkuleska @m_d @anit_001 @fretecka @vilibalda @daisyjane Já můžu téměř kdykoliv také, dokud si sama něco nenaplánuju. Tak co třeba příští úterý??
Maruško, moc gratuluju a doufám, že toho tvýho Oldřiška brzy poznáme :slight_smile:
Daisyjane, samoška, že se můžeš přidat :wink:
7. led 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@herkuleska @latte007 @maruszka @m_d @fretecka @vilibalda @daisyjane
Ahoj holky, pro mě příští uterý je uplne ideální. Jak vyhovuje vam?
Maruško, to je krásná zpráva, už jsme o tebe měly strach, že se neozýváš :slight_smile: Gratuluju, at jste s Oldřiškem zdraví a spokojení :wink:
7. led 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
příští úterý bych mohla zvládnout,píši si vás do kalendáře,doufám,že nebudu v nemocnici,dnes vysoká bílkovina ve 24hod moči,tlak ale myslím že je dobrý 130/80,otoky žádné
7. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maruszka Moc gratuluju a přeji, ať se vám oběma dobře daří!!! :wink:
7. led 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští úterý je pro mě asi fajn. Je to se mnou složité, jak mi bude(ale poslední dobou je to dobré) a pak taky, jak si namyslí babička, že si potřebuje něco zařídit (hlídává mi malou).
7. led 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. led 2013 ve 02:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 @herkuleska @latte007 @maruszka @m_d @fretecka @vilibalda @daisyjane
ok, takze pristi utery:slight_smile: jak jste na tom s casem, mate nejake preference? Bud se muzeme sejit rovnou u nas, nebo bychom si treba mohly i skocit na menicko do pivecu, docela dobre tam vari:slight_smile:
8. led 2013 ve 02:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda kdybys potrebovala, klidne ji vem s sebou:slight_smile:
8. led 2013 ve 02:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latte007 Casove preference nemam, klidne to muze byt uz s obedem, stejne nebudu varit :slight_smile:
8. led 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latte007 Pro mě by bylo asi lepší kolem oběda (a oběd někde bych uvítala, jak sedím/ležím doma, tak moc dobře nejím :grinning:) Babička možná má v 16 hod. nějakou akci, tak abych byla doma. Míšu s sebou brát nechci, skoro 3 měsíce s ní nechodím ven (jde každý den s někým z rodiny) a nevím, jak bych to zvládla.
8. led 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 @herkuleska @maruszka @m_d @fretecka @vilibalda @daisyjane ok, tak co se sejit pristi utery pred dvanactou v pivecu, muzu tam udelat rezervecko, a po obede muzeme udelat presun tech padesat metru k nam a pokracovat tam.. nebudeme se muset nikde nahanet a do pivovaru vsichni trefi:slight_smile:
8. led 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@herkuleska Díky za přijetí do party :slight_smile:
@latte007 Mám ráno akorát doktora, takže na dvanáctou už bych mohla :wink: V pivecu - tím myslíš pivovar na Mendláku? Jsem trochec mimo... K Vám pak znamená kam? Díky.
9. led 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@latte007 @herkuleska @m_d @fretecka @vilibalda @daisyjane Jsem pro. Jen abychom se v tom pivovaru nasli, je to tam celkem velke :slight_smile:
10. led 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@latte007 @anit_001 @maruszka @m_d @fretecka @vilibalda @daisyjane já jsme taky pro, jen nevím jestli stihnu ten oběd, ale do půl 1 tam budu určitě!!
10. led 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pro, v pivovaru jsem nikdy nebyla, tak snad to najdu :grinning: Doufám, že mi do toho konečně nic nevleze! Dnešní poradna byla v pořádku :slight_smile:
10. led 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@daisyjane ano, pivovar... k nám znamená k nám domů:slight_smile:
10. led 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 @herkuleska @maruszka @m_d @fretecka @vilibalda @daisyjane holky, v pivovaru to urcite zvladneme, predpokladam ze stolu plnych tehuli tam moc nebude:slight_smile: kdyby nekdo prisel pozde a v pivovaru jsme uz nebyly, necham nahore v "kavarne" u obsluhy cislo telefonu
10. led 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@latte007 Ja asi dojdu tak 12.10, autobusy mi jezdi po hodine tak at nemusim hodinu predtim nekde stepovat :slight_smile:
14. led 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latte007 se zítřkem počítám, kdybych se necítila dobře, tak napíšu, ale to snad ne. Těším se, že vás poznám :slight_smile:
14. led 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@latte007 @anit_001 @maruszka @m_d @fretecka @vilibalda @daisyjane
určitě přijedu, ale nestíhám a dám si také oběd :slight_smile:
15. led 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nemůžu, pořád jsem nemocná :-/
15. led 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nestíhám. Kojím a zatím mezi lidi nechodíme, abychom něco nechytli ani jeden :unamused:
15. led 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruszka
@m_d holky, doufám že není všem dnům konec:slight_smile:)
15. led 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latte007 určitě není :slight_smile: my byli nakonec u doktora, vyfasovala jsem další kapky na kašel a celý odpoledne jsem spala :slight_smile:
15. led 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vidíte reálně ještě teda nějaký srazík? Jsem pro každou špatnost :slight_smile: Nemůžu akorát ve středu dopoledne, na zkoušku jsem nakonec nešla, tak mě čeká příští týden :confounded: Holt jsem slabá povaha na tohle...

@latte007 Můžu poprosit jméno pediatra (pediatričky) ze Žabin? Jak se jinak daří?
17. led 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyjane po jsem mimo, utery jdu rano na monitor:slight_smile: pak muzu kdykoliv... pokud tedy vyssi moc nezasahne a nenecha si mne nekde:slight_smile: ale to by asi bylo jeste dost brzo, takze proc ne...
postup bychom mohly vzit jako minule, obed pivec, potom k nam, co vy na to:slight_smile:

ad pediatr, uz jsem zadala poptavku, jak budu vedet jmeno, poslu ti ho smskou:slight_smile:
18. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latte007 Díky, díky. Vyčkám :slight_smile:

Ke srazíku - pokud to tak vyhovuje i ostatním, jsem pro. Vlastně ani nemusím blokovat středu, kdyby ostatním lépe vyhovovala, vynechám oběd v pivecu a došla bych přímo k Vám. Myslím, že tak kolem jedné už to budu mít jistojistě za sebou :wink: A pak hurá směr Mendlák...
18. led 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyjane Jinak dorazit muzes, i kdyby se sraz nekonal:slight_smile:)
18. led 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek