• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu nějaká těhulka z Brna?

14. června 2013 
autor
@latte007 stihneme se dnes ještě na něčem domluvit??
29. led 2013 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@latte007 @herkuleska @m_d tak platí teda Vinohrady? V kolik tam budete holky? Já se teda přiřitím po prohlídce...
29. led 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@daisyjane @m_d @latte007 ve 12, v 13??
29. led 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@daisyjane jani, klidně dojeď, já program nemám a ráda něco podniknu :slight_smile:
29. led 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@daisyjane JANI, tady jsem našla něco o tom tlačení na břicho při porodu http://www.prirozeny-porod.eu/kristellerova-exprese-non-lege-artis/
29. led 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@herkuleska No teda! Díky.. Tak snad to potřebovat nebudu... Myslela jsem, že to zakazané nebo škodlivé není, když se to běžně provádí. Je fakt, že kamarádce to dělali v menší porodce než máme v Brně.
30. led 2013 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@herkuleska @daisyjane @m_d @latte007 ahoj holky, náhodou jsem narazila na tuto diskuzi a bydlím taky na Vinckách, podnikáte teda dneska něco? Můžu se k Vám přidat? Mám čas jenom cca do půl 3...
30. led 2013 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@goldlady ahoj, mely jsme srazik uz vcera...
30. led 2013 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@daisyjane aha, to je škoda :frowning2: tak snad příště :wink:
30. led 2013 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@daisyjane no dělají to i na obilňáku, nebo aspoň před rokem a půl ...
@goldlady včera jsme byly 4 hodiny v K1. škoda :frowning2: Příště my už budeme chodit s miminama :wink: ale můžeš se samozřejmě přidat ....
30. led 2013 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@herkuleska
@goldlady
@daisyjane
sice jen ve třech, ale:slight_smile: bylo to fajn... další kolo s miminama:slight_smile:
30. led 2013 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@goldlady Jinak vítej mezi námi :slight_smile: Njn, máme to už za pár, tak jsme spěchaly, aby jsme se stihly srazit ještě "v celku". Snad to vyjde příště, my s prťatama a ty třeba ještě s bříškem :slight_smile:
30. led 2013 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@daisyjane určitě mě příště přidejte do konverzace a já se ráda přidám :slight_smile: Včera bych to stejně nedala, byla jsem na cukrovce a zbytek dne jsem skoro prospala :grinning: ať to všechno dobře dopadne a hlavně ať to máte rychlý :wink:
30. led 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky rada bych se pridala, tp mame 4.8 najde se tu nekdo i s podobnym tp? Taky bych uvitala nekoho fajn na kocarkovani :slight_smile:
5. únor 2013 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@markyzka84 myslím, že jsme zatím všechny únorovky, popřípadě březnovky :slight_smile: ,ale bereme i bříška :wink:
5. únor 2013 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@goldlady děkujeme, jistě budeme šikovné :wink: a co ty? jak se cítíš??
5. únor 2013 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
To je super:slight_smile: a tak treba se postupem casu jeste pridaji :slight_smile: u me myslim az tak brisko zatim videt neni :slight_smile: Prave bohuzel jsem na tom tak ze mam byvale spoluzacky uz v praci a deti ve skolkach a nebo jim to ,,moc snazilkovani nejde,, :slight_smile: Jinak jsme ze Zabin :slight_smile:
5. únor 2013 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky je tu nejaka z zabin a okoli ? :slight_smile:
23. dub 2013 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Bystrce. Ale už jedno dítě doma mám, dcerku Míšu 2 roky. Druhé čekám 22.8.. kluka.
25. dub 2013 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@markyzka84 ahoj, holek ze žabin je tu dost, ale na tuhle stránku už nechodí. zkus http://www.modrykonik.cz/diskuse/spolocny-termin-miesto/termin-porodu-unor-februar-2013-2/?post=last
20. kvě 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, bydlim kousíček od Brna - z Rozdrojovic, mam doma dvouletého chlapika a zacatkem zari cekame ještě holcicku, muzu se k vam pridat?
1. čer 2013 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prepáčte, že vám sem vstupujem, ale snažím sa šíriť, kde to ide.
Včera sa kamarátke stratila sestra v lokalite Brno-Slatina. Má chrípku, berie atb. V noci okolo druhej vstala a manžel si myslel, že sa šla len napiť, tak zadriemal. Keď sa o štvrtej zobudil, zistil, že nie je doma. Prehľadal dom a okolie, zavolal políciu. Odvtedy ju hľadajú okrem polície aj známi, rodina. Žiadna stopa...Doma majú polročné mimino...

------------------------
TOHLE NENÍ VTIP: Prosím pomožte v hledání mé sestry. Ak by vás napadlo, kde by mohla být, kam třeba chodíva zavolajte mi prosím na 603766351. V noci kolem 3 hodiny odešla s pokoje oblečená ven a od té doby o ní nevíme. Brala anitbiotika, je tedy možné že je pod vplyvem tabletek, třeba někde spí.Má na sobě pohorky. Ďekuji za každé info

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=8490613130602
14. čer 2013 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek