Je tu nějaká těhulka z Brna?

Ahoj holky, je tu nějaká těhulka z Brna? Termín mám v únoru a hledám někoho na trávení volného času . Ozvěte se 🙂 . Katka
herkuleskaautor
29. led 2013
@latte007 stihneme se dnes ještě na něčem domluvit??
daisyjane
29. led 2013
@latte007 @herkuleska @m_d tak platí teda Vinohrady? V kolik tam budete holky? Já se teda přiřitím po prohlídce...
herkuleskaautor
29. led 2013
@daisyjane @m_d @latte007 ve 12, v 13??
herkuleskaautor
29. led 2013
@daisyjane jani, klidně dojeď, já program nemám a ráda něco podniknu 🙂
herkuleskaautor
29. led 2013
@daisyjane JANI, tady jsem našla něco o tom tlačení na břicho při porodu http://www.prirozeny-porod.eu/kristellerova-exp...
daisyjane
30. led 2013
@herkuleska No teda! Díky.. Tak snad to potřebovat nebudu... Myslela jsem, že to zakazané nebo škodlivé není, když se to běžně provádí. Je fakt, že kamarádce to dělali v menší porodce než máme v Brně.
goldlady
30. led 2013
@herkuleska @daisyjane @m_d @latte007 ahoj holky, náhodou jsem narazila na tuto diskuzi a bydlím taky na Vinckách, podnikáte teda dneska něco? Můžu se k Vám přidat? Mám čas jenom cca do půl 3...
daisyjane
30. led 2013
@goldlady ahoj, mely jsme srazik uz vcera...
goldlady
30. led 2013
@daisyjane aha, to je škoda 😞 tak snad příště 😉
herkuleskaautor
30. led 2013
@daisyjane no dělají to i na obilňáku, nebo aspoň před rokem a půl ...
@goldlady včera jsme byly 4 hodiny v K1. škoda 😞 Příště my už budeme chodit s miminama 😉 ale můžeš se samozřejmě přidat ....
latte007
30. led 2013
@herkuleska
@goldlady
@daisyjane
sice jen ve třech, ale🙂 bylo to fajn... další kolo s miminama🙂
daisyjane
30. led 2013
@goldlady Jinak vítej mezi námi 🙂 Njn, máme to už za pár, tak jsme spěchaly, aby jsme se stihly srazit ještě "v celku". Snad to vyjde příště, my s prťatama a ty třeba ještě s bříškem 🙂
goldlady
30. led 2013
@daisyjane určitě mě příště přidejte do konverzace a já se ráda přidám 🙂 Včera bych to stejně nedala, byla jsem na cukrovce a zbytek dne jsem skoro prospala 😃 ať to všechno dobře dopadne a hlavně ať to máte rychlý 😉
markyzka84
5. únor 2013
Ahojky rada bych se pridala, tp mame 4.8 najde se tu nekdo i s podobnym tp? Taky bych uvitala nekoho fajn na kocarkovani 🙂
herkuleskaautor
5. únor 2013
@markyzka84 myslím, že jsme zatím všechny únorovky, popřípadě březnovky 🙂 ,ale bereme i bříška 😉
herkuleskaautor
5. únor 2013
@goldlady děkujeme, jistě budeme šikovné 😉 a co ty? jak se cítíš??
markyzka84
5. únor 2013
To je super🙂 a tak treba se postupem casu jeste pridaji 🙂 u me myslim az tak brisko zatim videt neni 🙂 Prave bohuzel jsem na tom tak ze mam byvale spoluzacky uz v praci a deti ve skolkach a nebo jim to ,,moc snazilkovani nejde,, 🙂 Jinak jsme ze Zabin 🙂
markyzka84
23. dub 2013
Holky je tu nejaka z zabin a okoli ? 🙂
isorm
25. dub 2013
Ahoj, já jsem z Bystrce. Ale už jedno dítě doma mám, dcerku Míšu 2 roky. Druhé čekám 22.8.. kluka.
herkuleskaautor
20. kvě 2013
@markyzka84 ahoj, holek ze žabin je tu dost, ale na tuhle stránku už nechodí. zkus http://www.modrykonik.cz/diskuse/spolocny-termi...
pupicka
1. čer 2013
ahoj, bydlim kousíček od Brna - z Rozdrojovic, mam doma dvouletého chlapika a zacatkem zari cekame ještě holcicku, muzu se k vam pridat?
nae
14. čer 2013
Ahoj holky, prepáčte, že vám sem vstupujem, ale snažím sa šíriť, kde to ide.
Včera sa kamarátke stratila sestra v lokalite Brno-Slatina. Má chrípku, berie atb. V noci okolo druhej vstala a manžel si myslel, že sa šla len napiť, tak zadriemal. Keď sa o štvrtej zobudil, zistil, že nie je doma. Prehľadal dom a okolie, zavolal políciu. Odvtedy ju hľadajú okrem polície aj známi, rodina. Žiadna stopa...Doma majú polročné mimino...

------------------------
TOHLE NENÍ VTIP: Prosím pomožte v hledání mé sestry. Ak by vás napadlo, kde by mohla být, kam třeba chodíva zavolajte mi prosím na 603766351. V noci kolem 3 hodiny odešla s pokoje oblečená ven a od té doby o ní nevíme. Brala anitbiotika, je tedy možné že je pod vplyvem tabletek, třeba někde spí.Má na sobě pohorky. Ďekuji za každé info

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/Person...

Začni psát odpověď...

Odešli