• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo ze Střelic u Brna?

je tam jedna "instruktorka" (maminka, co to vede), pokud nemůže se synem dorazit, tak prostě kdo chce a mže z přítomných
15. bře v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katyxq njn, když on by rád chodil se mnou někam, abychom trávili nějaký čas aktivně spolu sami dva :wink: ale třeba až se rozkouká, že by chodil i sám, s nějakým kamarádem ze školky... :sweat_smile: já právě koukla jen tak zběžně, ale neviděla jsem tam nic o cenách a nenašla jsem tam nic pro sebe, je tam jen aerobik a pro mě už teda v dost pozdní hodinu :frowning2: taky bych se potřebovala začít trošku hýbat :sweat_smile:
nevíš jaké je to zdravotní cvičení? i když je to teda blbě taky v pondělí. koukám, že to cvičí někdo z rodiny pana místostarosty :slight_smile:
15. bře v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea já jezdím do Brna k fyzioterapeutovi (Alex Kling) cca jednou za 1-2 měsíce a cvičím doma ... no, poslední dobou spíš necvičím a záda trpí, musím se zas dokopat
15. bře v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katyxq já bych potřebovala něco hlavně pro svůj dobrý pocit, že trošku něco dělám. já se sama doma nedonutím, potřebuju někam ven, mezi lidi a dokopat se v kolektivu, jsem lemra líná :sweat_smile: :frowning2:
15. bře v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, take bych se rada seznámila s někým ze Strelic u Brna. Mam 15 měsíční holčičku a do konce roku se tam budeme stehovat....zatím bydlíme v Bystrci. Ale jsem pojízdná a mohu kamkoliv dojet, ve střelících je krásně :relaxed: .
20. dub v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gama13 my se stěhujeme přelom červen/červenec :wink: vy kdy? až v zimě?
30. dub ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, prosím vás, jak je to s tím zápisem do školky? Je potřeba, aby tam šlo dítě taky, budou se ho na něco ptát a tak? Nebo tam být nemusí a jen odevzdám přihlášku? Je to na hodinové stání ve frontě nebo je otázka pár minut? Možná se ptám blbě, ale mám své zkušenosti z Tišnova a co jsem se tak ptala kamarádek, tak je to co místo a školka jiné.
30. dub ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea jee uz jsem ani nedoufala ze se někdo ozve:relaxed: . No pokud půjde vse dobre tak pry v listopadu by melo byt hotovo. Ted se stavi střecha. Cekali jsme prave dlouho na stavební povoleni, jinak bychom se taky stehovali v lete:relaxed: . Docela me to mrzi, hlavne kvuli male. Ted zacala chodit a mame to tu male:weary: . A budete bydlet na zacatku nebo konci Strelic?
1. kvě ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gama13 no to mi povídej. my stále jen čekáme a vyřizujeme a do země se stále nekoplo a to už jsme plánovali mít hrubou stavbu hotovou :rolling_eyes: :frowning2: my budeme ze začátku u rodičů přítele, nedá se nic dělat. my budeme bydlet uprostřed, u koupaliště :wink:
2. kvě v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea No mi jsme hledali stavebni pozemek 3 roky, tak jsme taky napred bydleli u tchyne a ted jsme uz 2 roky v podnajmu 1+1. Chteli jsme zde byt tak rok, ale jak pises jenom papirovani a nic.. Ale hruba stavba je za chvilku, horsi je to ostatni. Mi prave na konci strelic stavíme. Je tam takový vodojem nebo co to je. Ja ty strelice jeste tak neznám,ani to koupaliště nevim kde je:weary: . Ale je tam pekne:relaxed: . A budete stavět u jeho rodičů na zahradě? Dneska najit pozemek to je hrůza. A ty uz mas starší děti nez ja ze? Mala bude mit 16 měsíců.
2. kvě v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gama13 aha, tak vodocosi jsem zaznamenala na konci, dál od brna, u starého nádraží. taky to tam ještě moc neznám, takže můžeme klidně tápat spolu :grinning: :wink: my počítáme, že u tchánovců bude taky určo tak rok, pokud se snad v květnu či červnu začne konečně něco na pozemku dít, tak za rok se snad budeme moct stěhovat. stavět budeme z druhé strany zahrady rodičů, přítel tu zadní část od nich dostal. no jinak bychom byli bez šance, tak jsme rádi aspoň za to. jo, trošku starší jo, ale holky od sebe až tak daleko nejsou :wink:
2. kvě v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea Tak to urcite muzeme:relaxed: . Ale nez se tam nastehujem tak vy uz to tam budete znat jak stary boty:relaxed: . Jo ta nase ulice je utoho staryho nádraží. Byli jsme se tam projit, ve dne pekny,ale vnoci bych tam sama z vlaku asi nesla. Je tam takovy dlouhy tmavy most. Náhodou nemáš facebook? Jinak taky vám to uteče a budete ve svým :relaxed: . Si kolikrát říkal co je rok oproti celymu životu. Taky bych sla klidne stavět na zahradu rodičů,ale bydli daleko - az za Jedovnicema , nevim jestli vis jaký je to směr. Je dobry mit aspon nějaký pozemek a nebydlet v byte,ale pekne na čerstvým vzduchu:relaxed: . A ted bydlíte v byte vtom Tisnove:relaxed: . Pred mateřskou jsem pracovala v Kurime, to je kousek od Tisnova....
2. kvě v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gama13 no jak starý boty asi ne, na to nejsem ten správný typ. v tišnově bydlíme pět let a skoro nikoho tu neznáme a místní názvy jsem si taky neosvojila :sweat_smile:
mě ten most nevadí, ale je fakt, že za tmy jsem tam nikdy nebyla. my budeme každopádně využít spíš přední zastávku než zadní nádraží bez peronů
vím, že budu za dinosaura, ale FB já teda fakt nevedu :sweat_smile:
Bydlíme v takové vilce, kde máme byt v horním patře. Takže takový kompromis. Je to malé město, je tu krásně, klídek a přitom vše potřebné. Budu se loučit těžko. V Kuřimi pracuje přítel, ale budou se s firmou stěhovat prý za rok taky blíž ke Střelicím :grinning:
2. kvě ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak se nám to v Tišnově krátí...za týden už budeme komplet střeličáci :slight_smile: Bude to krušný týden a vlastně pak celý minimálně rok. Už se ale těším až se někde potkáme. Zatím děkuji za příjemnou společnost Marianě a Juditce. Sofinka se o víkendu ptala jestli zase půjdeme ven s nějakou tetou a dětmi :grinning: No tak kdo se hlásí příště? :wink: Rádi vás poznáme!
24. čer ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea ahoj Andy! my ted jedeme na chalupu (teda možná, táta je nemocný a nevíme dne ani hodinu) ale asi se celkem brzo vrátíme, tk určitě něco podnikeneme! Už se moc těšíme. Vezmu i Davídka tentokrát. Dám vědět jak dorazíme. zatím se drž a zdar úspěšným stavbám a rekonstrukcím (nás čeká snad konečně nová podlaha).
25. čer v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mariti to mě mrzí, že vám táta stůně :frowning2: můj je po operaci páteře asi dva týdny a v pátek se chystá na tři týdny do zahraničí :rolling_eyes: no ale co nadělám. my se přesouváme ve čtvrtek. ty podlahy vám skoro závidím. kéž už bychom byli tak daleko. co jste vybrali za krytinu? moc rádi poznáme i davídka a snad bude i více času, minule to bylo fakt jen tak na rychlo :frowning2: na jaké tance to vlastně jezdíš? to taky učíš nebo se učíš? :wink:
25. čer v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vím, že jsou prázdniny a všichni máte asi program, ale kdyby náhodou někdo tento týden program neměl a nechtěl venčit děti sám... :wink: My jsme s Mončou teď sami skoro celé dny. Míša odjel s prarodiči na dovču.
11. črc v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea čau andy, zrovna jsem a tebe myslela..... fakt! my tu jsme, ale dnes bylo tak příšerné vedro, že jsem ani nechtěla vycházet ven, jen na chvíli do stínu. možná zítra, ale určtě čtvrtek, pátek něco můžem podniknout! žeby zase zmrzlina? jen nesmím moc na sluníčko, kvůli lékům, ale to zvládnem. Tak se těšíme!
11. črc v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mariti my včera taky byli venku jen po ránu v obchodě a pak už jsme byly spíše zalezlé. no a stejně monička stihla chytit žihadlo a nohu má jak balon :frowning2: nechodí, musím ji nosit, pořád fňuká :frowning2: konečně se ochladilo, tak snad jí to brzo splaskne. ven můžeme s kočárem, ale v dešti na zmrzku těžko :sweat_smile: snad bude ten čtvrtek nebo pátek už vypršeno :slight_smile:
12. črc v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, přeji všem krásné léto, snad si ho užíváte.
nechodí nebo nezačne chodit dítko některé z vás do sluníček?
kde se ve střelicích zjišťuje, co se tu bude dít za akce, kam se dá s dětmi jít apod? na webu obce jsem teda nikdy nic nenašla, tak nevím jestli se jít chodit koukat někam na nástěnku na obec nebo sledovat někde nějaké plakáty...jak to tu chodí?
1. srp v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek